Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Tahaks süsteemist arusaada????
Saatis: Kolli
Kuupäev: 17. May 2010, kl 10.00

Ma nüüd võtsin ette ja mõtlesin,et prooviks ka asja ära. Sisestasin siis kõik asjad ära.Hetkel ainult hommikusöök ja lõunasöök. Tuleb välja,et hommikul söön palju ja lõunal vähe. Diagrammil näitab,et rasva nagu oleks vähe ja palju süsivesikut ning valku. Kas siis kui päris liituda, siis ta näitab,et mis ained minu menüüs täpselt neid süsivesikuid ja valke annavad? Kas nendest asjadest on siis ka abi? Või pead ikkagi ise hullult iga aine kohta uurima ja vaatama mis ta on? Kas see leht aitab siis ka menüüd korrastada,et tasakaalus oleks? Tänud vastuste eest

Valikud: VastaOsunda
Re: Tahaks süsteemist arusaada????
Kuupäev: 17. May 2010, kl 14.02

Saad vist juba praegugi toidupäevikus iga lisatud toidu peal klikates täpsemat infot. Proovi järele!

Valikud: VastaOsunda
Re: Tahaks süsteemist arusaada????
Saatis: Kolli
Kuupäev: 17. May 2010, kl 14.21

Hetkel olen selle proovi kolme päevaga ja selle puhul on väga vähe funktsioone,mida vaadata saab.Seda kahjuks ei näe.Selleks,et näha tuleb maksta, kuid kuna ma ei näe,kas seal on mõistlik info või midagi,mida kindlalt vaja - ei taha niisama maksta,et pärast mitte kasutada

Valikud: VastaOsunda
Re: Tahaks süsteemist arusaada????
Saatis: foxlife
Kuupäev: 17. May 2010, kl 16.01

Siis pigem oleks mõistlik küsida, et kes on maksnud, kas on kahetsenud, kuna nt info on puudulik või üldse vale.
Ise võin öelda, et vaatamata paljudele tasuta kaalufoorumitele meeldib see just kõige rohkem, kuna hea ja lihtne on menüüd kirja panna ning on mingigi ülevaade, mida kui palju sööd. Ja mis peamine, ei pea ise arvutamatongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Tahaks süsteemist arusaada????
Saatis: pontu
Kuupäev: 17. May 2010, kl 20.16

pean siiski mainima, et olen maksnud ja olen pisut pettunud, kuna see täiendav info ei anna tegelikult midagi tarbimisväärset. Seal on kirjas, mis mineraalaineid ja elemente need toiduained veel lisaks valkudele, rasvadele jms sisaldavad. Aga mis aine mida ja kui palju, seda ei saa aru. Lihtsalt toiduainel klõpsates saab rohkem informatsiooni. Kahjuks ei ole siin kuskil toidusoovitusi, et kuidas süüa valku vähem ja rasva rohkem, mul on ainult üks kord kolme nädala jooksul õnnestunud toituda tasakaalukalt. Ja kilod hoopis kogunevad, kuigi kalorid on täiesti vahemiku piires.
Samuti ei ole ma aru saanud sellest GDA süsteemist. Ja kuna veebihaldur ainult kopeerib välisveebidest artikleid, siis on ilmselt palju loota, et siit eestikeelseid õpetussõnu saaks. Lugu on selles, et tekst võib ju eesti keeles olla, aga mõttest ei saa kahjuks aru.
Aga muidu on asjade ülesmärkimine siin lihtne, ja kuna maks pole ka eriti kallis, siis ega ma väga nuta. Õpime-kuni elamesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Tahaks süsteemist arusaada????
Kuupäev: 18. May 2010, kl 09.24

mina ei kahetse ja põhjus lihtne - siin on asi lihtsaks tehtud. Kui ei viitsi või ei saa grammidega arvutada siis paned kulbina või tl kirja ja ongi kõik. olen olnud kaalujälgijates ja figuurisõprades siis nende kahjuks pean ütlema et on keeruline pidevalt otsida ja arvestada kui palju midagi annab. sai lausa selle pärast toidukaal endale muretsetud. nende plussiks aga olen saanud nippe kuidas ja mida osta kui poes olen. kuna mina olen ka jännis oma valkudega ja siin seda palju kurtnud siis vastuseid saades ka seda rohkem jälginud ning taibanud et tõesti igas toidus on valke. pigem on vaja jälgida et see mida sööd ei oleks liiiiga valgurikas. eks igal asjal on miinuseid ja plusse. pigem igast asjast tuleb leida positiivne külg ja edasi minna. negatiivsusega ei jõua just eriti kaugele. grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Tahaks süsteemist arusaada????
Saatis: erlunks
Kuupäev: 18. May 2010, kl 09.44

mina pole kordagi kahetsenud oma maksmist. Kaalu langetada tuleb ikka ise ja toiduaineid valida, st mõtlema peab kogu aeg ja analüüsima, et millest süüa teha. Ise vastutust võttes ja natuke mõeldes on kaaluabi keskkond ikka väga suureks abiks smiling smiley Kui ma kaaluabi avastasin, siis ma ikka üks nädal aega olin täiesti ahvivaimustuses, kuigi siis polnud veel paljusid funktsioone, mis praegu smiling smiley Need proovimise 3 päeva on suurepärased, kui sellel ajal juba kasutamine tekitab probleeme ja ei meeldi, siis vaevalt, et see pärast maksmist meeldima hakkab, minu meelest need lisanduvad funktsioonid ei ole nii põhjapanevad, kuigi loomulikult on informatiivsed. Töö põhimõte jääb siiski samaks, ikka ise peab sisestama-mõtlema-proovima ja ise peab sööma ja trenni tegema. Loomulikult esineb programmis vahel tõrkeid ja andmebaasis juhtub vigu, aga mitte nii palju, et need mind närvi oleks ajanud...

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.