Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2
MAGGIE
Saatis: Gudzy
Kuupäev: 09. August 2011, kl 14.24

TERE

Kas siin leidub inimesi kes sooviks minuga koos kaalu langetada, asi on muutunud minu jaoks juba kriitiliseks sad smiley

Minu ettepanek oleks alustada dieediga!

MAGGIE DIEET :

Kui sul on 20 kilogrammi või rohkem liigset kaalu, siis saad 4 nädala pikkuse maggie dieedi abil langetada 10-28 kilogrammi. Toitumissüsteem tugineb mitte toidu kalorsusele, vaid kehas toimuvatele keemilistele reaktsioonidele. Seepärast pead rangelt toitumisrežiimi järgima, vastasel juhul ei saavuta sa soovitud tulemust. Kui otsustad mõne toote menüüst eemaldada, siis ära mingil juhul asenda seda analoogilise tootega.



Kui menüüs pole märgitud mõne toote kogus, tähendab see, et seda võib süüa täiskõhutunde saabumiseni.


Dieet sobib igas vanuses inimestele ning varustab organismi piisavas koguses vitamiinidega.



Mõned tähelepanekud



- Dieedi ajal püüa juua rohkem vett.



- Köögiviljade keetmisel võid kasutada soola, pipart, küüslauku ja sibulat. Ära lisa puljongikuubikuid.



- Toidu valmistamisel ei tohi kasutada rasva, võid ega taimeõli.



- Näljatunde peletamiseks võid igal ajal juua suhkruta teed või kohvi.



- Samuti võid süüa porgandi- või kurgisalatit 2 tundi peale iga toidukorda.



- Pead rangelt järgima antud menüüd ning toidukoguseid ega tohi vahetada toidukordi omavahel.



- Kui loobusid dieedi mingil etapil, siis ei tohi sellega hiljem samast kohast jätkata, vaid pead otsast peale uuesti alustama.


ESIMENE NÄDAL



Igapäevane hommikusöök: ½ apelsini või greipi ja 1-2 keedetud kanamuna



Esmaspäev

Lõunasöök: 1 liik puuvilju(apelsinid, õunad, pirnid, aprikoosid, arbuus, melon vms)

Õhtusöök: praetud või keedetud väherasvane liha, v.a lambaliha



Teisipäev

Lõunasöök: praetud või keedetud kanaliha

Õhtusöök: 2 keedetud muna, salat(kurk, lehtsalat, tomatid, paprika, porgand), 1 röstsai, 1 apelsin või greip



Kolmapäev

Lõunasöök: rasvatu kodujuust, 1 röstsai, tomatid

Õhtusöök: praetud või keedetud väherasvane liha, v.a lambaliha



Neljapäev

Lõunasöök: 1 liik puuvilju(apelsinid, õunad, pirnid, aprikoosid, arbuus, melon vms)

Õhtusöök: praetud või keedetud väherasvane liha, v.a lambaliha



Reede

Lõunasöök: 2 keedetud muna, keedetud köögiviljad(aedoad või porgandid või roheline hernes)

Õhtusöök: keedetud või praetud kala, salat, 1 apelsin või greip



Laupäev

Lõunasöök: 1 liik puuvilju(apelsinid, õunad, pirnid, aprikoosid, arbuus, melon vms)

Õhtusöök: praetud või keedetud väherasvane liha, v.a lambaliha



Pühapäev

Lõunasöök: keedetud või praetud kanaliha, tomatid, keedetud köögiviljad, 1 apelsin või greip

Õhtusöök: keedetud köögiviljad



TEINE NÄDAL



Igapäevane hommikusöök: ½ apelsini või greipi ja 1-2 keedetud muna



Esmaspäev

Lõunasöök: praetud või keedetud liha, salat

Õhtusöök: 2 keedetud muna, salat, 1 apelsin või greip



Teisipäev

Lõunasöök: praetud või keedetud liha, salat

Õhtusöök: 2 keedetud muna, 1 apelsin või greip



Kolmapäev

Lõunasöök: praetud või keedetud liha, kurgid

Õhtusöök: 2 keedetud muna, 1 apelsin või greip



Neljapäev

Lõunasöök: 2 keedetud muna, rasvatu kodujuust, keedetud köögiviljad

Õhtusöök: 2 keedetud muna



Reede

Lõunasöök: keedetud või praetud kala

Õhtusöök: 2 keedetud muna



Laupäev

Lõunasöök: praetud või keedetud liha, tomatid, 1 apelsin või greip

Õhtusöök: värsked puuviljad(apelsinid, mandariinid, melon, virsikud, õunad)



Pühapäev

Lõunasöök: praetud või keedetud kanaliha, tomatid, keedetud köögiviljad, 1 apelsin või greip

Õhtusöök: praetud või keedetud kanaliha, tomatid, keedetud köögiviljad, 1 apelsin või greip



KOLMAS NÄDAL



Esmaspäev: Terve päeva jooksul võib süüa ükskõik missuguseid puuvilju, v.a viinamarjad, mango, datlid, banaanid, viigimarjad.



Teisipäev: Terve päeva jooksul võib süüa ükskõik missuguseid keedetud köögivilju ja köögiviljasalatit, v.a kartulisalat ja keedetud kartulid.



Kolmapäev: Terve päeva jooksul võib süüa ükskõik missuguseid puuvilju, v.a viinamarjad, mango, datlid, banaanid, viigimarjad, ja keedetud köögivilju.



Neljapäev: praetud või keedetud kala, kapsasalat, keedetud köögiviljad.



Reede: praetud või keedetud liha, v.a lambaliha, keedetud köögiviljad.



Laupäev ja pühapäev: Terve päeva jooksul võib süüa ainult üht liiki puuvilju(näiteks ainult õunu või ainult pirne või virsikuid jne).



NELJAS NÄDAL



Jaotada terve päeva peale päeva juures äratoodud toidud. Midagi rohkem süüa ei tohi.



Esmaspäev



300 g keedetud või praetud liha või ¼ keedetud kana

3 tomatit, 4 kurki

150 g tuunikala õlita

1 röstsai

1 apelsin või greip



Teisipäev

200 g keedetud või praetud liha

3 tomatit, 4 kurki

1 röstsai

õun või pirn või 1 viil melonit või apelsin või greip



Kolmapäev

1 supilusikas kohupiima või 30 g rasvatut kodujuustu

400 g keedetud köögivilju

2 tomatit, 2 kurki

1 röstsai

1 apelsin või 1 greip



Neljapäev

½ keedetud või praetud kana

3 tomatit, 1 kurk

1 röstsai

1 apelsin või 1 greip

1 liik puuvilju



Reede

2 keedetud muna

3 tomatit

1 apelsin või greip



Laupäev

2 keedetud kanarinnakut

125 g kohupiima

1 röstsai

2 tomatit, 2 kurki, hapupiim

1 apelsin või greip



Pühapäev

1 supilusikas kodujuustu

150 g tuunikala õlita

400 g keedetud köögivilju

2 tomatit, 2 kurki

1 röstsai

1 apelsin või greip

Valikud: VastaOsunda
Re: MAGGIE
Saatis: Koshka
Kuupäev: 09. August 2011, kl 14.40

Alustasin eelmine nädal ja nüüd läheb teine nädal. Minu jaoks ei ole midagi koledat veel olnud. Tänase seisuga -6 kg. Eelmine nädal jäi kaal seisma aga nüüd tean viga. Selleks oli veisehakkliha - tuleb välja, et seal oli kuni 20% rasva. Kui seda enam ei tarbi siis hakkas kaal uuesti langema.
Käin trennis ka 4x nädalas. Ja trenni algusest hakkab 2 kuud täis saama seega hakkaad lisaks dieedile ka trenni tulemused paistma smiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: MAGGIE
Saatis: Gudzy
Kuupäev: 09. August 2011, kl 14.48

Ja mis sinu trenniks on.
Ma kahjuks hetkel kuskile trenni minna ei saa ja peale jalutamise ka eriti miskit välja tule,kuna käsi on kipsis. Täna siis alustasin ja 12 ajal sõin hommikut, kõhtu täis ei saanud aga olen täna väga palju vett joonud ja tänu sellele pole meeletut nälga kallale tulnud. Kuidas sa seda HAKKLIHA sõid lihtsalt praed ära ja edasi ?

Valikud: VastaOsunda
Re: MAGGIE
Saatis: Koshka
Kuupäev: 09. August 2011, kl 15.30

Hakkliha jah, kuivale pannile ja muudkui praadisin, soole ja pipart panin ka. Kanafileega teen samamoodi, no ei suuda seda keedukana süüa. Praen ära ja taldrikule ning söön seni kuni kopp ees või 15 min täis saab. Mul hommikul nälga ei ole, sest need 2 muna ja pool apelsini on rohkem kui ma siiani söönud olen.
Trennis käin 1x rasvapõletus ja ülejäänud 3 on kangitrenn ja body-intervall - 5 korda ei jaksa lihtsalt.

Valikud: VastaOsunda
Re: MAGGIE
Saatis: Gudzy
Kuupäev: 09. August 2011, kl 18.02

No ma arvan et teen samuti, tänase õhtusöögi jätsin üldse ära, tundsin et isu ei ole ja puuvilju(2 pirni )sõin ka alles viie paiku. n88d kõht koriseb aga peale 6 söömise katsun nagunii ära harjutada nii et homme hommikul alustan muna ja apelsiniga smiling smiley
Ootan homset õhtut sest see söögikord tundub kõige isuäratavam smiling smiley
Üldiselt men88d vaadates tundubki minu jaoks esimene nädal kõige raskem. Teisel nädalal tuleb liha kõrvale salat ka mida armastan väga smiling smiley , minu jaoks imelik veidi ainult liha süüa... Katsun vastu pidada ja olen õnnelik et leidsin lõpuks kellegi sinu näol kelle käest nõu küsida smiling smiley

ahjaa, kuidas kala teed ja mis kala?

Valikud: VastaOsunda
Re: MAGGIE
Saatis: Koshka
Kuupäev: 09. August 2011, kl 20.40

latikafilee leidsin sügavkülmast ja praadisin pannil, väga kole asi. Aga järgmine kord katsetan mintaiga. keedan äkki sest keedukala tundub kuidagi parem mõte olevat kui pannil praadida.
Ei tohi söögikordi vahele jätta!

Valikud: VastaOsunda
Re: MAGGIE
Saatis: Gudzy
Kuupäev: 10. August 2011, kl 10.25

No reeglites on ka ju et kui mõne toiduaine välja jätan siis asendada ei tohi mis omakorda tähendab seda et söögikord vahele jääb!

Ülejäänud toiduained on kõik meelt mööda peale kala, olen väga pirtsakas kala suhtes, kas tuunikala vees ei tohiks prae või keedu kala asemel süüa, kaloreid annab ta vähe ju!

Ja hommikused munad, ilma õlita neid praadida ei tohiks? 2 tavalist keedumuna on 2 nädalat järjest süüa on liig ju!

Täna hommikuks sõin igatahes 1 muna ja pool apelsini ja usinasti vett! Lõuna jääb arvatavasti vahele,kuna ma ei ole kodus :/ üritan järgmistel päevadel tublim olla, vähemalt ei ole söönud midagi mida ei tohiks! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: MAGGIE
Saatis: Koshka
Kuupäev: 10. August 2011, kl 12.09

hommikul ongi 1-2 muna aga tuletan meelde, et mul 2 nädal ja söön siin 4 muna päevas. Täna hommikul hakkas küll vastu aga homme on 6 muna grinning smiley
ja siis tuleb kolmas nädal, kus ei ole enam muna smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: MAGGIE
Saatis: erlunks
Kuupäev: 10. August 2011, kl 13.35

Noh Londiste, kasvatadki tolerantsust? winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: MAGGIE
Kuupäev: 10. August 2011, kl 14.18

Heheee, Ma enam ei viitsi jaurata tõesti grinning smiley Aga tore, et mind meeles peate grinning smiley

Iga inimese tervis on tema enda asi ja kui ta tahab seda Dieetidega rikkuda siis olge lahked... Aga kahju, et Kaaluabi laseb oma keskkonnas sellistel jaburustel edasi olla... See sait peaks olema tervislikust söömisest ja liikumisest... Aga siin kasutajad jagavad mõtteid kuidas paremini DIEETI pidada...
Kurb, et kaaluabi oma sõna sekke ei ütle... Ja mis siis minu asigi siin enam midagi öelda on...
Ma lihtsalt ootasin, et kaaluabi oma sõna ka ütleks siin teemas... Aga ma vist lootsin ja ootasin liiga palju sad smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Londiste112 10.08.2011 14.20.

Valikud: VastaOsunda
Re: MAGGIE
Saatis: Koshka
Kuupäev: 11. August 2011, kl 12.31

Kuskilt otsast tuleb alustada. Kaaluabi keskkond iseenesest ju ei anna mingeid näpunäiteid ega päevamenüüd, ei kommenteeri söömist ega midagi. Mina ise ei oska kõike seda tarkus tervislikust toitumisest kokku panna päeva menüüks, lihtsalt pole aega, et asja uurida.

Maggie dieet peaks olema nn maovähendamise dieet. Ehk siis algus rangelt kirjas ja kui 4 nädalat möödas siis on äkki lihtsam edasi minna. Vähemalt on mingi aimdus kui palju kala, kana, juurikad ja loomulikult muna kaloreid annab ja palju nad kõhtu täidavad.

Mina olen üritanud siin kaaluabis tegutseda ja tulemuseks oli kilode kasv. Vaatasin oma rasvasid valesti. Igal juhul on minule see dieet mõjunud juba praegu dissiplineerivana. Enne võisin õhtul süüdimatult banaani süüa no vähemalt kilo, apelsin on üldine nõrkus. Nüüd elan oma 0,5 apelsini päevas üle.

Ja pealegi kui ma olen raha maksnud siis ma arvan, et võin küll oma dieedi toitu siia kirja panna. Ja arutada asja kui keegi veel siin keskkonnas on sama teed läinud.

Valikud: VastaOsunda
Re: MAGGIE
Saatis: Jänks3
Kuupäev: 15. August 2011, kl 14.28

Tere!

Mina alustasin täna Maggie`ga. Loodan lõpuni vastu pidada. Praegu hakkas kuu ka kahanema, et ehk siis on dieeditamist ka veidi lihtsam alustada.
Hetkel sõin lõunaks oma pirnid ära ja tunne on, et lähen lõhkismiling smiley Liha mulle meeldib, salat ja muu roheline veidi vähem.
Söön alates tänasest 5 korda päevas: hommik, lõuna ja õhtu nagu dieet ette näeb, lisaks kaks vahepala porgandi või kurgi näol. Jaotasin söögid kellaajaliselt ära, igal söögil kolm tundi vahet. Ja muidugi enne sööki joon vett ka. Loodan kuu ajaga saada harjumuse juua vett ja süüa tervislikult. Siiani võisin päeval olla söömata aga õhtul õgisin valimatult.
Lisaks märgin söödud toidud siia kaaluabisse ka, et huvi pärast näha saadud kalorite jm. ainete hulka. Kui keegi soovib minuga ühineda, oleks väga toresmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: MAGGIE
Saatis: Koshka
Kuupäev: 15. August 2011, kl 15.09

Minul hakkas täna kolmas nädal. Kahe nädalaga -7,5 kg. Teise nödala lõpus jäi kaal seisma, loodan, et nüüd selle ootamatu süsivesiku hunnikuga, mis täna saab tarbitud, hakkab kaal uuesti langema - tahan veel umbes samapalju alla saada. smiling smiley. Siis jõuan kaaluabi graafikule järele grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: MAGGIE
Saatis: tupsu36
Kuupäev: 15. August 2011, kl 18.56

Mina hakkasin ka tänasest pihta - näis, kuidas kulgeb, kuid juba vaid tänase päevaga on juba kaal pool kilo vähem - vahva, mulle meeldib.

Valikud: VastaOsunda
Re: MAGGIE
Saatis: tupsu36
Kuupäev: 15. August 2011, kl 19.01

Mina leidsin sama dieedi kirjelduse siit : [dieedimaailm.blogspot.com]
seal neid veel terve bosu

Valikud: VastaOsunda
Re: MAGGIE
Saatis: Jänks3
Kuupäev: 15. August 2011, kl 20.57

yep, ma leidsin ka sealt samast. Uurisin kõik läbi ja maggie tundus kõige vastuvõetavam. Just, et nii pikalt kestab. Loodan, et selle ajaga jääb edaspidiseks ka külge harjumus tervislikult süüa. Nädalase kiirdieediga kardan, et hakkan uuesti vanaviisi sööma. Tupsu36, palju sa alla loodad saada? Ma tahaksin kokkuvõttes 10 kilo. Kui dieediga ei tule nii palju, siis loodan selle edaspidi sügisega ikka saavutada. Esimene päev on kerge olnud, eks edaspidi paistab. Üritan ikka täpselt kinni pidada, ainult vee unustasin enne sööki õhtul ja lõunal joomata...

Valikud: VastaOsunda
Re: MAGGIE
Saatis: lootus
Kuupäev: 16. August 2011, kl 14.50

Nimetada seda tervislikuks toitumiseks?????

Valikud: VastaOsunda
Re: MAGGIE
Saatis: krista
Kuupäev: 18. August 2011, kl 10.15

Kas keegi on selle dieedi kunagi täies pikkuses läbi teinud ? Mind huvitab kas need kaotatud kilod ka püsima jäävad või tulevad tagasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: MAGGIE
Saatis: Koshka
Kuupäev: 19. August 2011, kl 09.42

Need kaotatud kilod ei tule tagasi aga uued kilod ikka tulevad kui ikka piisavalt süüa smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: MAGGIE
Saatis: anks18
Kuupäev: 19. August 2011, kl 17.30

Mina proovin ka septembris ära, siiamaani kaaluabi mind aidanud ei ole, toitumisnõustaja kirja ootan juba nädal aega sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: MAGGIE
Saatis: Koshka
Kuupäev: 23. August 2011, kl 07.37

Minul hakkas siis see viimane 4. nädal. Eelmine nädal kaal seisis ja isegi tõusis vahepeal. Aga ma kahtlustan, et jätsin suure hurraaga munad ja apelsini hommikul tarbimata. Kokkuvõttes 3. nädalaga kaotasin hädised 500g aga lõpp-tulemus on hetkeseisuga -8 kg.spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: MAGGIE
Saatis: Jänks3
Kuupäev: 24. August 2011, kl 08.29

Minul käib hetkel teine nädal. Kaal on vähenenud -3,4 kg. Minule see dieet sobib. Olemine on kerge, kõht pole kordagi tühi olnud. Igasuguseid häid asju ikka tahaks, eriti kui lõhna tunnen aga see on rohkem emotsionaalne. Süüa tuleb selleks, et elada, mitte elada selleks, et süüa. Nädalavahetusel on esimesel ja teisel nädalal päris korralik söök, et ma isegi ei jõudnud esimesel kõike ära süüa.
Kas keegi oskab öelda, kas munad ja greip on teine ja kolmas nädal ka hommikuti või mitte?

Valikud: VastaOsunda
Re: MAGGIE
Saatis: Koshka
Kuupäev: 24. August 2011, kl 14.03

Munaga ongi, nagu ma kirjutasin, et vaatasin ka seda kirss.net võetud menüüs, aga siis hakkas kaal lisanduma, kui hommikused munad ja apelsini tagasi võtsin siis langes edasi. Võta see dieedimaailma juhend aluseks.

Ainukene lohutus on see, et kui ma nüüd otsast pihta hakkan siis tuleb 2x esimest nädalat ja 2x viimast nädalat teha. kolmas nädal nende imelike päevadega oli selline kus esimest korda nälga tundsin. Viimane nädal on energia kadunud aga see võib ilmadest olla.

Valikud: VastaOsunda
Re: MAGGIE
Saatis: Koshka
Kuupäev: 01. September 2011, kl 12.45

Nii - tehtud!
Kindlasti kordan!
Aga kadus 9kg ja ise olen omadega rahul - söögiisu on väiksem ja magusaisu pole siiani tulnud.

Valikud: VastaOsunda
Re: MAGGIE
Saatis: tupsu36
Kuupäev: 01. September 2011, kl 19.24

Minul läks kõik vussi suvepäevadega seoses ja võtan hoogu, et uuesti alustada. Lugedes teie kommentaare, kes selle läbinud on - on veelgi enam motivatsioon ka ise see läbi teha. Midagi ülemõistuse keerulist olema ei peaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: MAGGIE
Saatis: LyAnn85
Kuupäev: 25. September 2011, kl 13.58

Minul ema on selle kaks korda läbi teinud.
Esimesel aastal kui esimest korda tegi läks ~10kg Alguses oli probleeme vee joomisega ja seetõttu kaal ei langenud.
Aastaga tuli natuke tagasi ka aga tema toitumisharjumusi arvestades isegi hästi, et nii vähe.
Nüüd sügisel enne haiglasse minekut tegi 3 nädalat, mille käigus läks ~7kg.

Kokku ~2aastaga on kadunud ~30kg

Valikud: VastaOsunda
Re: MAGGIE
Saatis: krista
Kuupäev: 26. September 2011, kl 10.39

Kui tihti seda dieeti teha tohib?

Valikud: VastaOsunda
Re: MAGGIE
Saatis: Koshka
Kuupäev: 28. September 2011, kl 14.57

ma ei tea aga kui kohe teise järgi tahad teha siis 2x esimest ja 2x viimast nädalat - nii sain mina aru. Ma olin 2 nädalat ilma ja siis tegin 6 päeva maggit aga vussi läks seekord. EKs jooksen omad jooksud ära ja alustan kunagi uuesti kui toidukogused suured või kaalu liiga palju tagasi hiilinud.

Valikud: VastaOsunda
Re: MAGGIE
Saatis: krista
Kuupäev: 29. September 2011, kl 08.03

Mul praegu neljas päev käsil.Praegu on kõik ok ja pole isegi nälga tundnud.Loodan et suudan lõpuni vastu pidada.

Valikud: VastaOsunda
Re: MAGGIE
Kuupäev: 21. October 2011, kl 10.04

Soov oleks endal ka seda dieeti proovida, kuidas tulemused ka olid, ja kas olid ka püsivad.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.