Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kes tuleks duellile?
Saatis: Tamerita
Kuupäev: 22. August 2011, kl 19.20

Hei,

Mõtlesin, et on viimane aeg ennast kätte võtta ja kaalulangetamisega tõsiselt tegelema hakata. Muidu võib järjest lisanduvate kilode tõttu stress väga suureks minna.
Olen 173 cm pikk ja alla soovin võtta tänase seisuga 7,5kg. Kes lööks kampa?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes tuleks duellile?
Saatis: EvelinL
Kuupäev: 23. August 2011, kl 05.56

Hei

Mina tuleks. Üritan niikuinii tubli olla, aga kaksi või mitmekesi oleks eriti palju motivatsiooni. Olen 164cm ja 67 kg. Eesmärk langetada vähemalt 5kg. Kui olen eriti tubli, siis 7kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes tuleks duellile?
Saatis: Tamerita
Kuupäev: 23. August 2011, kl 06.35

Väga toresmiling smiley, siis meil eesmärki suurusjärk sama. Olen 173 pikk ja kaalun 68,3 kg. 61 oleks see mida saavutada tahaksin.
Teen tabeli ja panen teema Motivatsiooni foorumissesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes tuleks duellile?
Saatis: Kez
Kuupäev: 23. August 2011, kl 08.06

Tere, Tamerita ja EvelinL!

Mina sooviksin ka teie duelliga ühineda, sest kaalukategooria on suhteliselt sama. Pikkust on mul viimase mõõtmise järgi 165 cm ning kaal viimastel nädalatel 64-65 kg. Eesmärk oleks saavutada kaalunumber 59 (peaks olema KMI järgi ideaalkaal), aga iga kilo lisaks oleks vaid puhas rõõm.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes tuleks duellile?
Saatis: Tamerita
Kuupäev: 23. August 2011, kl 08.39

Tere Kez,

Meil on ainult heameel, et meiega liitudsmiling smiley Nokitsen tabeli valmissmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes tuleks duellile?
Saatis: EvelinL
Kuupäev: 23. August 2011, kl 11.50

Kahjuks ei saa ma teavitusi, kui keegi siia kirjutab, aga .... üritan jälgida ja tempos olla. Olen selles keskkonnas üsna uus inimene, nii et palun kannatust smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes tuleks duellile?
Saatis: Tamerita
Kuupäev: 23. August 2011, kl 19.17

Hei kaasvõitlejad EvelinL ja Kez,

Sain tabeli valmis ja postitasin meie teema nüüd koos tabeliga õigesse Motivatsiooni foorumisse pealkirja DUELL: Tamerita, EvelinL, Kez alla. Vaadake igaks juhuks oma eesmärk ja tänane kaal üle. Andke teada, kui midagi muuta tahate või kui valesti on, teen siis vastavad parandused.

Tervitused teile!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.