Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
uni on kaalu langetamise juures tähtis!
Saatis: Niika
Kuupäev: 16. June 2010, kl 11.38

[www.tarbija24.ee] Nagu artiklist selgub, kipuvad öösel norskavad või halva unega inimesed kalduma ülekaalulisusele, sest magamata olek tõstab söögiisu. Kuidas teil unega on? või norskamisega?

Valikud: VastaOsunda
Re: uni on kaalu langetamise juures tähtis!
Kuupäev: 16. June 2010, kl 16.05

Kuna töötan baaris kella 21st 6ni, siis p2eval magan kuskil 5,6 tundi, mis on minu jaoks liiga v2he. Usun, et see kurnab keha ja m6jub ainevahetusele. Minu puhul söögiisu 6nneks ei m6juta, aga tarbin alkohooli iga p2ev (mis nagu k6ik teavad on suur kaloripomm).

Valikud: VastaOsunda
Re: uni on kaalu langetamise juures tähtis!
Saatis: libahunt
Kuupäev: 16. June 2010, kl 16.23

Kus Sa päeval magad?
Äkki saaks kodus kauem magada?

Valikud: VastaOsunda
Re: uni on kaalu langetamise juures tähtis!
Saatis: Jane
Kuupäev: 18. June 2010, kl 06.05

Minul on samamoodi nagu lilleke23el. Vahetustega töö ja enamasti (kuus umbes 80 - 100 tundi) seejuures palju ka öösel töötamist. Headel päevadel õnnestub 6 tundi magada, tavaliselt piirdun neljaga, mis on ilmselgelt vähe (arvestades, et muidu magan keskmiselt 7-8 tundi). Peale öötööd on unerütm nii paigast ära, et ka selleks ajaks kui tarvis hommikusse või õhtusesse vahetusse minna, pole korralikku und saanud ja kogu aeg väga väsinud ja kurnatud olek. Ja kaal tõuseb, olenemata sellest, et toitun korralikult.
Igasugused trikid olen läbi proovinud, aga kauem magamisele ei ole veel miski kaasa aidanud (keha lihtsalt teab vist, et kui on valge, tuleb üles ärgata ja aktiivne olla).

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.