Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12
Asukoht: 2 / 2
Re: Prooviks ka siis duellitada smiling smiley
Saatis: SELMA
Kuupäev: 01. February 2012, kl 21.36

Ikka päris kindel.
Teie kaasvõitleja,
Selma

Valikud: VastaOsunda
Re: Prooviks ka siis duellitada smiling smiley
Saatis: monsa001
Kuupäev: 01. February 2012, kl 21.44

Mina ka kindel. Seekord peab õnnestuma!!! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Prooviks ka siis duellitada smiling smiley
Saatis: Leenu7
Kuupäev: 01. February 2012, kl 21.47

Minu poolt ka jah. spinning smiley sticking its tongue out

Duelli reeglites on ka punkt, et neid ei pea jälgima ja võib teha omamoodi, ainult ei saa siis sinna statistikasse. Ma ütlen seda just sellepärast, et mul on suurem motivatsioon kui esmapäeval kaalumine, ei kipu siis nädalavahetusel patustama. Aga kui otsustate, et kaalumine reedel siis jäägu reede.

Valikud: VastaOsunda
Re: Prooviks ka siis duellitada smiling smiley
Saatis: Draakon
Kuupäev: 01. February 2012, kl 21.48

Mulle sobiks esmaspäev paremini-vaatame mis üldsus arvab...ja nii jääb.Ja kõht on tühiiii....



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Draakon 01.02.2012 21.49.

Valikud: VastaOsunda
Re: Prooviks ka siis duellitada smiling smiley
Saatis: funkatz
Kuupäev: 01. February 2012, kl 23.40

mina ka 100% kindel! hea koos teistega ju kaalulangetada smiling smiley suppper..

Valikud: VastaOsunda
Re: Prooviks ka siis duellitada smiling smiley
Saatis: Mam
Kuupäev: 02. February 2012, kl 08.41

Olen kindelthumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Prooviks ka siis duellitada smiling smiley
Saatis: monsa001
Kuupäev: 02. February 2012, kl 10.07

Mina eelistaksin ka esmaspäeva smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Prooviks ka siis duellitada smiling smiley
Saatis: Nodsu
Kuupäev: 02. February 2012, kl 10.59

100% kindel ja esmaspäev smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Prooviks ka siis duellitada smiling smiley
Kuupäev: 02. February 2012, kl 12.02

Tere

Äkki teete erandi ja võtate minu ka duelli?
Pikkust 183 cm ja kaalu 99,9 kg sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Prooviks ka siis duellitada smiling smiley
Saatis: Mam
Kuupäev: 02. February 2012, kl 12.30

esmaspäev

Valikud: VastaOsunda
Re: Prooviks ka siis duellitada smiling smiley
Kuupäev: 02. February 2012, kl 19.44

No maikelluke, kui oled 10000000% endas kindel, siis ikka võtab ja tundub, et üldsus on otsustanud, KAALUMINE TOIMUB SIIS ESMASPÄEVITI!!!!! (muudan tabelis kuupäevad algseks)! Oi, ma olen nii rõõmus meie kõigi üle !!!! Kes elab Tallinnas võiks nädalavahetusel ette võtta reisi Nõmme Spordikeskusesse ja suusad jalga visata, kes aga eriti ei oska (nagu mina), võib minna Snowtubingut harrastama (minul on plaanis smiling smiley)

Valikud: VastaOsunda
Re: Prooviks ka siis duellitada smiling smiley
Kuupäev: 02. February 2012, kl 19.52

Muideks maikelluke, vinge number sul smiling smiley tahaks teada ka su esialgset eesmärki, mis sa arvad et oled 30. maiks võimeline saavutama ..

Valikud: VastaOsunda
Re: Prooviks ka siis duellitada smiling smiley
Kuupäev: 02. February 2012, kl 19.54

Raku'lt on veel kindel "jah" kuulmata, aga loodan, et see on olemas, sest teen kohe motivatsiooni alla uue teema smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Prooviks ka siis duellitada smiling smiley
Kuupäev: 02. February 2012, kl 20.15

Teema on motivatsiooni alla loodud "DUELL: Võitvad Kaotajad" smiling smiley Tulemused märgime ikkagi GoogleDocs'i , kõik head tulemused kirjutan siis ka Motivatsiooni teema alla smiling smiley (Loomulikult võib seal ka igaüks sõna sekka öelda). Soovin meiel kõigile EDU!

xoxo, LittleBanana smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Prooviks ka siis duellitada smiling smiley
Saatis: raku
Kuupäev: 02. February 2012, kl 22.51

jaa ma olen kõigega nõus,peaasi et saaks kaalust alla.

Valikud: VastaOsunda
Re: Prooviks ka siis duellitada smiling smiley
Saatis: raku
Kuupäev: 02. February 2012, kl 22.53

ma juba patustasin täna aga panin selle kõik homse peale kirja.hommikul ärkan ja 300 kalorit juba kulutatud.paha lugu

Valikud: VastaOsunda
Re: Prooviks ka siis duellitada smiling smiley
Saatis: Nodsu
Kuupäev: 03. February 2012, kl 08.36

Ma olen stressisööja ja eile kuhjus halba kraami hunnikus õlgadele.Sõin veidi maitsestamata jogurtit täpikese moosiga (minu lemmmmmmmik), kuigi päts saia oli vaimusilmas kogu aeg vilkumas.... Nädsa siis, mida üks duell inimesega teha võib spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Prooviks ka siis duellitada smiling smiley
Kuupäev: 03. February 2012, kl 10.45

Hei!
Kas on hilja paluda ennast teie mõnusasse duellikampa?
Olen 173cm pikk ja 89kg raske.

Valikud: VastaOsunda
Re: Prooviks ka siis duellitada smiling smiley
Kuupäev: 03. February 2012, kl 12.41

Kahjuks jah, sellesse vōistkonda enam ei mahu. Tōmbasin piiri 10 juurde. Aga sa võid alati oma duelli teha. Kindlasti on veel neid kes, kes tahaksid duellis osaleda. smiling smiley Edu sulle!

Valikud: VastaOsunda
Re: Prooviks ka siis duellitada smiling smiley
Kuupäev: 04. February 2012, kl 11.34

Nih tundub, et sellest duellist olen maha jäänud - kuigi nagu selgus siis on ainult tüdrukud ja üks klimp supi sees võiks väga motiveeriv olla.. aga noh tundub, et siin on juba teisigi maha jäänud kodanike .. et kui siia enam ei pääse siis -- Vaatame teeme enda oma winking smiley
Mina siis 178 / 96 või midagi sellist homme hakkana kaaluma winking smiley midagi sellist oli viimati ja eesmärk on veel umbmäärane aga kindlasti midagi tuleb püstitada - olla parim näiteks on hea motivatsioon - pikkust vist maha ei saa aga kaalu ehk saab ikka allapoole winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Prooviks ka siis duellitada smiling smiley
Kuupäev: 04. February 2012, kl 11.47

Vabandust, kuna ei leidnud kohta kust saaks oma eelmist postitust muuta siis pean uue postituse kirjutama winking smiley
Ehk lugesin ja vaatasin siin teisi võistlushimulisi noori ja loote, et kaaluabi tegelased ise kah seda foorumi teemat jälgivad siis ei tohiks olla veidi programme ja skripte kirjutada WEBIle, et teha kohe automaatne duellide võimalus - vaatasin, et tabelis on üldised andmedpikkus, kaal ja palju on keskmist kaalu ja pikkust ja kogukaalu jne jne .. ehk need on kõik andmed mis on nii või naa Teie/meie enda konto all olemas.
Võimalus siis järgmine: on eraldi duellitamise "osakond" kogukond inimesi lepib kokku, et nemad nüüd hakkavad duellitama - üks inimene / algataja määrab ära mis tal on eesmärk, otsutab palju inimesi võib liituda ja kes võivad liituda ja kaalumise ajad ja korrad - kuskilt tabelist vaatasin, et kaaluti nii esmaspäeval kui reedel - mis on tegelikult väga kaval ja endal kah hea jälgida -- ja kui algataja on need reeglid paika pannud genereerib programm juba ise liitunud inimeste andmetest sobilikud ja vajalikud numbrid välja ja moodustab ise ülevaatliku tabeli winking smiley - ehk siin mõnusat mõtlemisainet tegijatele winking smiley
Aga ise siis endiselt loodab klimbiks supi sisse saada, sest 11 on kah ilus number winking smiley ja kui ei siis kaasvõitlejaid, et teha oma winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Prooviks ka siis duellitada smiling smiley
Kuupäev: 04. February 2012, kl 20.40

Tere õhtust!

Olen väga-väga õnnelik, et mu kampa võtsitesmiling smiley
Nagu juba mainitud, on mul pikkust 183 cm ja kaalu 99,9 kg. On jah selline suur number, kuid enda lohutuseks võin öelda, et välimuselt ei paista ma nii paks midagismiling smiley Olen väga "tihe tükk", st. kuskilt midagi ei lotenda ja olen väga treenitud. Kuid siiski, tahaks olla jälle enam-vähem samas kaalus mis mõned aastad tagasi. Nii et mai lõpuks oleks mu eesmärk 85 kg.

Esmaspäeva hommikul siis kaalumasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Prooviks ka siis duellitada smiling smiley
Saatis: Draakon
Kuupäev: 05. February 2012, kl 10.41

Tere hommikust!

Tore et kirjutajaid ikka on siin....kuna ise iga päev ilmselt ei jõua kirjutada oma tegemistest siis mõtlesin et kirjutan kord nädalas.....ja vaatan kuidas teistel läheb.
Minul on raske-igal hommikul jälle alustan algusest....sest õhtud on kippunud käest ära st, et on olnud palju külalisi ja olen olnud ka ise palju külaline ning ilmselt jääb tahtejõust puudu.Just selles osas, et mitte üle süüa.
Aga ma ei anna absoluutselt alla.Käin ujumas,täna kavatsen minna ja teha ühe ülikiire kõndimise sest väljas on 22 kraadi külma-aga lähen ikkagi.
Mis puutub süsivesikute ,valkude rasvade jälgimisse-no ma ei tea-valku tarbin alati üle ja ei oska kohe kuidagi seda asja paika saada...

Olge tublid ja ikka edu meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Prooviks ka siis duellitada smiling smiley
Kuupäev: 05. February 2012, kl 11.36

Arsmas m6nusmees! smiling smiley

Kusjuures, ma ei saanud enamusest aru, mis sa ütlesid, sest võib-olla olen alles uustulnud, aga mina küll ei näe teiste andmeid .. Peale selle palju eesmärgist on täidetud ja mitu kilo on veel jäänud. Klimbiks supi sisse sind aga endiselt ei võta .. Mul praegu motivatsioon nii kõrge, et ma ei ütle jah millelegi, millele olen otsustanud ei öelda (kõigis eluvaldkondades olen hetkel "karm mutt" ja panen oma sõna maksma!) grinning smiley Ja sulle infoks, et me ei kaalu reedel JA esmaspäeval .. Ainult esmaspäeval, meil oli lihtsalt segadus .. Ma kardan, et nii tihti kaalumine tekitab stressi ja see keha veetaseme kõikumisest tingitud kaalumuutused ajavad mõne äkki rööpast välja. Ja naised, kes te siin ja motivatsiooni teema all patustamisest räägivad ... Minu tugi ja sõbrakäsi ütleb järgmist: kui tunned ahvatlust, anna endale kõrvakiil! Olen proovinud, mind aitab ja lisaks võib teha nagu mina -- printida välja supermodelli pildi ja selle kusagile nähtavale kohale kleepida (ma tahan uskuda, et ka minul on võimalus selliseks saada, isegi kui kalori lugemisest saab mu elu grinning smiley)
Minu modell on Camila Alves -- [legacy.barstoolsports.com]

Valikud: VastaOsunda
Re: Prooviks ka siis duellitada smiling smiley
Saatis: Nodsu
Kuupäev: 05. February 2012, kl 12.00

Väga kena ideaal smiling smiley Minul motivatsiooniks iseenda pilt, kui kaalusin tavapärased 64 kilo. Ma ei tea, miks ma siis arvasin, et olen niii suur eye popping smiley
Aga kuulsustest eriline lemmik ja eeskuju Katherine Heigl.

Õhtuti joon suure kruusitäie apteegitilliteed või kolme ingveri teed (peaasi et ei peaks suhkrut panema), kapis on varu hapukapsast, mida siis ribahaaval õhtul hävitama hakkan....

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12
Asukoht: 2 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.