Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Beebikilodest lahti saamine. Otsin Duelli kaaslasi
Saatis: kadi92
Kuupäev: 13. February 2012, kl 09.11

Otsin duelli kaaslasi, kes oleks minuga samal pulgal. Kellel oleks vaja ka tite kilodest lahti saada.. võtsin rasedusega juurde 17kg. peale sünnitust esimese nädalaga võtsin 10kg alla aga kogu see 7kg on vist ainult tagumiku ja reitesse kogunenud sest vanad teksad ei lähe mitte poolde kintsu ka mitte. Otsingi kedagi kellega koos hakata kaalu langetama et motivatsiooni hoida smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Beebikilodest lahti saamine. Otsin Duelli kaaslasi
Saatis: Kart654
Kuupäev: 13. February 2012, kl 15.51

Tere

Mina võtsin rasedusega 23kg juurde. Sünnitusest muidugi aasta möödas juba. Jaanuaris võtsin kokku ennast ja suutsin 5 kg alla saada. Praegu kaal seisab, kuidagi ei jaksa enam, praegu jubedalt sööks. Minul sama mure et kõht juba enam vähem okei, aga ka tagumik ja reied no mitte ei taha kahaneda.smiling smiley Oma toitumist ma kirja pole pannud, lihtslt teadlikulkt söön vähem, teen ka mõned harjutused ja peale 18 ei söö.

Valikud: VastaOsunda
Re: Beebikilodest lahti saamine. Otsin Duelli kaaslasi
Saatis: vainokas
Kuupäev: 13. February 2012, kl 21.07

Tere!

Mina teeks heameelega duelli kaasa thumbs up Rasedusega võtsin juurde 20 kg, nüüd peaaegu poolteist aastat hiljem on alles jäänud 3-4 kg (ei teagi täpselt, mis mu raseduseelne kaal oli). Mis ma oskan öelda: ma armastan kooki ja jäätist spinning smiley sticking its tongue out ja samuti reitelt ja tagumikult on raskusi maha saamisega. Arvan, et lisamotivatsioon oleks super!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Beebikilodest lahti saamine. Otsin Duelli kaaslasi
Saatis: kadi92
Kuupäev: 14. February 2012, kl 17.36

Magusest ei suuda minagi ära öelda grinning smiley enamus mis koguneb , koguneb kohe jalgadesse...
aga millal oma DUELLIGA pihta hakkame smiling smiley ? järgmisest esmaspäevast või kuidas teile sobib..

Valikud: VastaOsunda
Re: Beebikilodest lahti saamine. Otsin Duelli kaaslasi
Saatis: vainokas
Kuupäev: 14. February 2012, kl 19.42

Ma arvan, et sõltub sellest, mis päeval me kaaluma hakkame. Et kui me hakkame kaaluma reedel, nagu KA soovitab, siis võiks juba reedel alustada. Kui kaalume mingil teisel päeval, siis võiks sellest päevast alates. Kuna ma osalen Jaanilahingus ka, siis mulle iseenesest sobib see reedene variant, kuna ma siis pean nagunii kaaluma smiling smiley aga pole ka teiste päevade suhtes vastuväiteid.

Valikud: VastaOsunda
Re: Beebikilodest lahti saamine. Otsin Duelli kaaslasi
Saatis: kadi92
Kuupäev: 14. February 2012, kl 20.39

sa kohe mitmel rindel grinning smiley minule sobib ka väga hästi reedene päev..
kuidas jaanilahing edeneb , palju kilosi kadunud juba ?smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Beebikilodest lahti saamine. Otsin Duelli kaaslasi
Saatis: vainokas
Kuupäev: 15. February 2012, kl 09.54

Eelmisel nädalal oli 800 g kadunud thumbs up, kuid sellel nädalal nii head tulemust ei tule arvatavasti. Olen rahul isegi siis kui seda tulemust säilitada suudan sad smiley

Jääme siis vast reede juurde. Keegi peab veel tabelit ka täitma või hakkame seda tööd jagama?

Valikud: VastaOsunda
Re: Beebikilodest lahti saamine. Otsin Duelli kaaslasi
Saatis: kadi92
Kuupäev: 15. February 2012, kl 12.59

ma võin tabelit täita . Tundub et jääme vist vaid kahe-kolmekesti grinning smiley
nii 17.02 alustame ja lõpetame millal ? väga pikaaja peale ma usun et ma ei peaks vastu, ehk teeme seda 27 aprillini ? pole väga pikk ega ka väga lühike aeg.
ise sooviksin selle ajapeale 10-15kg vabaneda...
endal kaal juba 2 nädalat seisnud kindlalt 81,5kg peal. on mida alla saada sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Beebikilodest lahti saamine. Otsin Duelli kaaslasi
Saatis: Pisikiiz
Kuupäev: 15. February 2012, kl 13.06

Ma lööks ka kampa. Tibi mul küll juba 1a7k aga titekilod ei taha kohe kuidagi ära minna sad smiley
Esimese lapsega olin 6k peale sünnitust samas vormis mis enne - teisega noh jah on läinud siiani nagu ikka.
Mulle sobib ka reede - ma kaalun end reedeti (olen teinud pk-s neid magusasõltlaste piinakambreid 3x sept alates tongue sticking out smiley ) see natuke liigutas kaalu muidu kaal eriti ei taha liikuda.
Ma koguaeg kodus jaõue ka ei pääse üldse sest 1 lastest on koguaeg haige (1a7k ja teine on 2a7k vana).
Iseseisvalt teen õhtuti kõhulihaseid ja seljalihaseid (neid küll mitte kaalualandamise vaid oma valutava selja pärast - diagnoositi sept et mul on selg väga kõver).
Ühesõnaga mul on vaja saada alla esialgu 67 peal 62 peale ja pärast tahaks 58 peale saada ideaaljuhul smiling smiley.
Mul siis vastupidi titepekk siiani kõhul - kintsud ja tagumik on ok grinning smiley
sünnipäevaks kingiti siis sõprade poolt siia voucer aastane grinning smiley tuleb lahti saada ülekilodest grinning smiley (sünnitama minnes oli üle 80kg).

Valikud: VastaOsunda
Re: Beebikilodest lahti saamine. Otsin Duelli kaaslasi
Saatis: vainokas
Kuupäev: 15. February 2012, kl 17.36

Teeme siis aprillini.

Ise olen rahul kui aprilli lõpuks ükskõik, millise 6ga algava numbri ikka ette saaks grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Beebikilodest lahti saamine. Otsin Duelli kaaslasi
Kuupäev: 15. February 2012, kl 21.48

no ja millest minulgi need kilod neli last ja kui uuesti riidekapi juurde jõudsin lõpuks peale nende lõputute raseduseaegsete telkide kandmist siis olid kalorid mu riided kapis nii väikseks krõbistanud et mitte miski ei istu hästi .Tundub et hetkel on elu viimane võimalus veel ilusaks saada ja lastega koos joosta.

Valikud: VastaOsunda
Re: Beebikilodest lahti saamine. Otsin Duelli kaaslasi
Saatis: kadi92
Kuupäev: 17. February 2012, kl 06.53

Sooviksin kõikidelt osalejatelt kaalu numbreid smiling smiley !

Valikud: VastaOsunda
Re: Beebikilodest lahti saamine. Otsin Duelli kaaslasi
Saatis: vainokas
Kuupäev: 17. February 2012, kl 09.31

Täna hommikul oli kaal siis 71.6 kg sad smiley pisut tõusis kui eelmise nädalaga võrrelda

Valikud: VastaOsunda
Re: Beebikilodest lahti saamine. Otsin Duelli kaaslasi
Saatis: beltane
Kuupäev: 17. February 2012, kl 11.02

Kui võimalik, siis liituksin! Kas saab veel või olete osalejate nimekirja lukku pannud?

Valikud: VastaOsunda
Re: Beebikilodest lahti saamine. Otsin Duelli kaaslasi
Saatis: Pisikiiz
Kuupäev: 17. February 2012, kl 14.22

Minu siis 67,1 (nii eelmise reede kui selle reede kaal). Muffigi ei liikunud

Valikud: VastaOsunda
Re: Beebikilodest lahti saamine. Otsin Duelli kaaslasi
Saatis: kadi92
Kuupäev: 17. February 2012, kl 16.23

Ikka saab Liituda smiling smiley !

Valikud: VastaOsunda
Re: Beebikilodest lahti saamine. Otsin Duelli kaaslasi
Saatis: kadi92
Kuupäev: 17. February 2012, kl 16.25

reedeti ja laupäeviti siis aega et kaalu numbrist teada anda ja pühapäeviti postitan üles smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Beebikilodest lahti saamine. Otsin Duelli kaaslasi
Saatis: tinza
Kuupäev: 17. February 2012, kl 17.17

Tere!
Leidsin täna alles sellise huvitava koha ja veel sellise huvitavama duellismiling smiley
Sooviks ka väga liituda, kui veel võimalik.
Sünnitusest möödas 9 kuud ja kuus kilo veel alles ja ega enne sünnitust polnud ka ideaalses kaalus ausaltöeldes.

Valikud: VastaOsunda
Re: Beebikilodest lahti saamine. Otsin Duelli kaaslasi
Saatis: kadi92
Kuupäev: 17. February 2012, kl 22.55

jaa , väga tore et inimesi hakkab rohkem liituma... seltsis segasem grinning smiley
tinza,beltane, Kart654 saaksin teie kaalu numbreid ?
Saaremaatramm on ka soovi liituda ?

olen siit vist kõige varasem emme, poja saab mul alles 1 kuuseks.. aga kuna poiss südamehaige ei tohi teda rinna andmisega koormata ja tänu piima välja pumpamisele on see otsa saanud... see pärast ka otsus kehakaal alla saada...
Hoian meile kõigile pöialt !

Valikud: VastaOsunda
Re: Beebikilodest lahti saamine. Otsin Duelli kaaslasi
Saatis: vainokas
Kuupäev: 19. February 2012, kl 14.04

Aga nüüd peaks vist osalejate nimekirja ka lukku lööma ja foorumisse uue teema algatama. Ma võin uue teema luua, aga kuidas me oma duelli nimetame? Et kas jäävad lihtsalt meie nimed või oskab keegi äkki mingit fantaasiarikkamat nime pakkuda? Emmed suvevormi?grinning smiley

Kuigi mul on ikkagi õnnestunud kaalu juurde saada jälle nädalavahetusega, nii et see suvevorm pole kusagilt paistmas veel spinning smiley sticking its tongue out Aga kavatsen nüüd väikse trenni ette võtta, et enesetunnet parandada grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Beebikilodest lahti saamine. Otsin Duelli kaaslasi
Saatis: kadi92
Kuupäev: 19. February 2012, kl 20.17

Emmed suvevormi oleks suurepärane grinning smiley
aga kui lood uue teema, siis teen tabeli winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Beebikilodest lahti saamine. Otsin Duelli kaaslasi
Saatis: kadi92
Kuupäev: 19. February 2012, kl 20.42

tinza,beltane, Kart654 saaksin teie kaalu numbreid ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Beebikilodest lahti saamine. Otsin Duelli kaaslasi
Saatis: kadi92
Kuupäev: 19. February 2012, kl 20.43

tinza,beltane, Kart654 saaksin teie kaalu numbreid !?

Valikud: VastaOsunda
Re: Beebikilodest lahti saamine. Otsin Duelli kaaslasi
Saatis: merru
Kuupäev: 20. February 2012, kl 08.52

Kas oleks ka veel võimalik liituda? Praegune kaal 74kg, sooviksin langetada 65 kg peale, poeg 9 kuune. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Beebikilodest lahti saamine. Otsin Duelli kaaslasi
Saatis: kadi92
Kuupäev: 20. February 2012, kl 09.44

ikka võimalik vist smiling smiley vainokas pole veel uut teemat meile algatanud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Beebikilodest lahti saamine. Otsin Duelli kaaslasi
Saatis: vainokas
Kuupäev: 20. February 2012, kl 10.18

Nii, alagatasin uue teema siis. Õigem on motivatsiooni rubriigi all ning panin nimeks Emad suvevormi, kuna mulle tundus, et kõlab paremini. Ning osalejateks esialgu need, kes kaalu ka edastasid.

Valikud: VastaOsunda
Re: Beebikilodest lahti saamine. Otsin Duelli kaaslasi
Saatis: tinza
Kuupäev: 20. February 2012, kl 11.50

Kirjutan siia siis, enda arust saatsin eile kaalunumbri ära, kuid ei tea kuhu siis saatsingrinning smiley
Panen tänase seisu, kaal 75 kilo ja sooviks esialgu 70 peale saadasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Beebikilodest lahti saamine. Otsin Duelli kaaslasi
Saatis: kadi92
Kuupäev: 20. February 2012, kl 16.58

Kaalutabel üleval " Motivatsioon" - Emad suvevormi !


Kolime ümber nüüd grinning smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.