Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
mida peale kaaluabi olete proovinud?
Saatis: Niika
Kuupäev: 09. July 2010, kl 12.54

Kaalujälgijad? Figuurisõbrad? Toitumisnõustaja? Dr Levin? Tabletid? Erinevad dieedid?

Valikud: VastaOsunda
Re: mida peale kaaluabi olete proovinud?
Saatis: tupsu36
Kuupäev: 12. July 2010, kl 13.36

Kaalujälgijaid, Figuurisõbrad, tabeltid, erinevad dieedid jne jne - ehk siis kõike, mida võimalik.
Hetkel näib, et Kaaluabi vähemalt aitab küll.

Valikud: VastaOsunda
Re: mida peale kaaluabi olete proovinud?
Saatis: kalle
Kuupäev: 12. July 2010, kl 14.42

lihtsalt paberi peal kalorite arvutamist smiling smiley tagantjärgi sain nüüd teada, et olin väga ebatäpne. Kaaluabiga on see kalorite lugemine nii lihtne...

Valikud: VastaOsunda
Re: mida peale kaaluabi olete proovinud?
Saatis: Freia
Kuupäev: 13. July 2010, kl 07.57

Seda, mida Kallegi, kaloriraamatu abil, mõjus küll, sellest ka usk Kaaluabisse, aga olin ka üle 10 aasta noorem. Nagu vanad märkmed näitavad oli siis eesmärk 58-lt 55-le saada. Praegu tahaks kõigepealt 60-lt 58-le jõudasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: mida peale kaaluabi olete proovinud?
Saatis: tusklik
Kuupäev: 15. July 2010, kl 09.12

kaalujälgijad, toitumisspetsialistid, personaaltreenerid, arstid, paastud, tabletid, bootcamp jne

proovinud olen ka atkinsit ja kapsasupidieeti ja veel mõnda jama

põhimõtteliselt on ainult opp proovimata, aga mis sellestki kasu oleks, sest ülesöömisega ei ole juba kümmekond aastat tegelenud.

Nüüd siis kaaluabigrinning smiley lootuses, et ehk rasedus, sünnitus ja imetamine loksutasid selle miski paika, mis seda kaalu kinni hoiab. Esimesel nädalal isegi liikus veidi see kaalunumber.

Valikud: VastaOsunda
Re: mida peale kaaluabi olete proovinud?
Saatis: merx333
Kuupäev: 06. October 2010, kl 08.41

Mitu korda olen iseseisvalt ja edukalt (parim - 11 kg) teinud kaalujälgimist. Sõbranna mahitusel olen ka reductili 3 kuud tarbinud, kusjuures miskit ikka nagu mõikas ka ja kaal langes kenasti ( lugesin samaaegselt punkte ka).
5 päeva ( rohkem tõesti ei viitsinud ) jõin MadalBal Neera jooki,3,5 kilo läks alla.
Nüüd siis katsetan Kaaluabi ja olen esialgu väga rahul.

Valikud: VastaOsunda
Re: mida peale kaaluabi olete proovinud?
Saatis: liiviki
Kuupäev: 09. October 2010, kl 22.01

merx333 kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mitu korda olen iseseisvalt ja edukalt (parim -
> 11 kg) teinud kaalujälgimist. Sõbranna mahitusel
> olen ka reductili 3 kuud tarbinud, kusjuures
> miskit ikka nagu mõikas ka ja kaal langes kenasti
> ( lugesin samaaegselt punkte ka).
> 5 päeva ( rohkem tõesti ei viitsinud ) jõin
> MadalBal Neera jooki,3,5 kilo läks alla.
> Nüüd siis katsetan Kaaluabi ja olen esialgu
> väga rahul.


mis asi on madalbal-dieet?

Valikud: VastaOsunda
Re: mida peale kaaluabi olete proovinud?
Kuupäev: 10. October 2010, kl 10.10

Vaata siit: www.neera.ee

Valikud: VastaOsunda
Re: mida peale kaaluabi olete proovinud?
Saatis: maiu76
Kuupäev: 11. December 2010, kl 14.00

Lida kapslid.olin 2 kuud tagasi 68 kg nüüd 56 pikkust on 160cm

Valikud: VastaOsunda
Re: mida peale kaaluabi olete proovinud?
Saatis: mutike
Kuupäev: 14. December 2010, kl 15.08

Dieete olen ikka katsetanud- üht ja teist ning mõned kilod alla ka võtnud. Kuid kõige paremini toimis siiski kaalujälgimine rühmassmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: mida peale kaaluabi olete proovinud?
Saatis: Merita
Kuupäev: 20. January 2011, kl 16.02

Mina proovisin kaks korda alustada kaalujälgijates, aga see tekitas minus kohutavat nälga. Pidasin vist kummalgi korral ainult 1 nädala punktidest kinni. Kalorite lugemisega (nagu siin) olen varem ka mõned kilod alla saanud - nii kaua kui püsivust on olnud - seega nüüd siin jälle kaloreid lugemas. Saan ikkagi ise valida, kui magusat või kui rasvast asja ma söön ja mida ma söön. Tingimusel, et panen lihtsalt kirja ja lõpetan söömise varem ära.
Olen proovinud ka kunagi ammu glukomannani ja hiljuti miskeid rasva siduvaid kapsleid, mis saadaval toidupoes. Täiesti mõttetud mu meelest, mingit vahet ei märganud (et siis sööd või ei söö neid).

Valikud: VastaOsunda
Re: mida peale kaaluabi olete proovinud?
Saatis: merekass
Kuupäev: 31. January 2011, kl 19.24

Aastaid tagasi praktiseerisin LOOBUMIST - loobumist suhkrutest, rasvatest, valgest jahust jne, alkoholist. Kõigest "kahjulikust". Sõin juur- ja köögivilju terve suve, täisterasepiku kuivikuid, kodujuustu. Ja uskuge või mitte - paksuhakatisest sai taas sale inimene.

Siis hiljem kui kilod uuesti lisanduma hakkasid (10 aastat hiljem), sain abi kaalujälgimisest rühmas (mitte rühma mõttes, vaid söögi jälgimise ja portsjonite proportsioneerimise mõttes). See õpetas mind isegi uuesti liha sööma (ei hakanud enam vastu). Seni kasutasin vaid kala ja kana.

Valikud: VastaOsunda
Re: mida peale kaaluabi olete proovinud?
Saatis: cherry
Kuupäev: 01. February 2011, kl 21.29

Kust saada Lida kapsleidspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.