Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
ei saa oma päevast kalorinormi täis
Saatis: funkatz
Kuupäev: 23. February 2012, kl 11.13

tere, mul selline mure, et ma ei saa päeva jooksul oma kalorinormi täis.. söön küll nii et kõht saaab täis ilusti.. juurde ei taha..aga ikkagi jääb puudu kaloreid..grinning smiley see on vist halb kui niii on.. nt. mul vajaa süüa 1695kcal aga söön midagi 1000 ringis.. ja käin trennis ka..seal põletan mingi umbes 500 kcal ära.. kas niimoodi mul kaal ei langegi??..sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: ei saa oma päevast kalorinormi täis
Saatis: Pisikiiz
Kuupäev: 23. February 2012, kl 12.40

Ma küll trennis ei käi aga ma tean mida sa tunned. No jube keeruline on minu jaoks seda kcal normi täis süüa sad smiley (pean sööma 1560vms aga healjuhul 1000 suudan normaalselt täis süüa).

Valikud: VastaOsunda
Re: ei saa oma päevast kalorinormi täis
Saatis: funkatz
Kuupäev: 23. February 2012, kl 13.31

jAH..vähemalt ei ole ma üksi oma murega grinning smiley.. seee kaalulangetamine on keerulisem kui ma arvasin.. arvasin, et mida vähem sööd ja rohkem trenni seda paremini kaal langeb grinning smiley aga hoopis peab palju sööma..aga ei jaksa ju syya nii palju.. raske kui kõht koguaeg pungil on ju.. oh jhh..

Valikud: VastaOsunda
Re: ei saa oma päevast kalorinormi täis
Saatis: vainokas
Kuupäev: 23. February 2012, kl 18.37

Kui ma tohin küsida, siis mida te sööte???

Mul pigem vastupidine probleem või pigem mul neid kaloreid üle ei jää ning söön suht palju piimatooteid ja liha ning pastad ja risottod mulle ka väga meeldivad smiling smiley.

Äkki saan mingi hea idee, mida rohkem süüa.

Valikud: VastaOsunda
Re: ei saa oma päevast kalorinormi täis
Saatis: Inksuk
Kuupäev: 24. February 2012, kl 07.56

Mina ka ei saa päevast kaloraazi täis ja nii juba 2 aastat. Kaal ei ole mul langenud vaid pigem tõusnud pea 5 kilo. Kuskil trennis ma ei käi, sest meie kandis pole kuskil käia. Sõidan kodus velotrenazööriga ja liigun muidu palju.

Valikud: VastaOsunda
Re: ei saa oma päevast kalorinormi täis
Kuupäev: 27. February 2012, kl 19.33

on üsna uskumatu mis toimub jah, minul vaja süüa üle 2000 liikumist jm ma nagunii kirja ei pane, õhtuti söön shokolaadirohkem kui kunagi iial, kaal langeb-)
tundub et ütlus , tuleb ennast saledamaks süüa on täiesti asjalik .



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Saaremaatramm 27.02.2012 19.33.

Valikud: VastaOsunda
Re: ei saa oma päevast kalorinormi täis
Saatis: pirle
Kuupäev: 27. February 2012, kl 21.41

Vot mina tahaks sedasama teada, mida küsis vainokas ja kuidas Te jaksate veel trenni teha???

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.