Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 123Järgmine
Asukoht: 1 / 3
mis on neera dieet või paast?
Saatis: Niika
Kuupäev: 20. July 2010, kl 09.25

Lugupeetavad, olen siin ja seal märganud, et kaalualandajad kasutavad mingit neera ... dieeti, paastu? Mis see on? Ei ole varem kokku puutunud.

Valikud: VastaOsunda
Re: mis on neera dieet või paast?
Saatis: tupsu36
Kuupäev: 20. July 2010, kl 10.44

Tere Niika ! - mina seda praegu teengi, ehk lõpetasin Neera siirupi pudeli laupäeval ja praegu tulen järkjärgult toidu juurde tagasi. Üsna põhjaliku info leiad [www.neera.ee] kodulehelt.
Ise planeerin ca poole aasta pärast seda kindlasti korrata.
Kui võrrelda tavalist paastu - või veepaastu, siis Neera´ga on see oluliselt kergem. Vähemalt minu jaoks oli. Esimesel kahel õhtul küll pea kergelt valutas, kuid läksin magama ja hommikuks oli peavalu läinud. Täna, kui 3 päeva joon PAI mahla veega pooleks on tunne, võiks veel oma nädala jagu samamood jätkata. Söögiisu ei ole, enesetunne on hea ja nahastruktuur peale 7 päevast Neera kuur on super - nahk on siidine ja mõnusalt pehme.
Kõige olulisem on just peale paastu sellest välja tulemine. Viga, mida varasematel kordadel olen teinud oli see, et hakkasin liiga ruttu kohe sööma. Seda aga teha ei tohi, siis tulebki kaal kohe kiirelt ju tagasi.
Igaljuhul olen mina hetkel rahul. Kaalukaotus 7 päevaga oli 5,2 kg ja tänaseks olen veel 400 gr. kergemaks saanud.

Valikud: VastaOsunda
Re: mis on neera dieet või paast?
Saatis: Alvia
Kuupäev: 21. July 2010, kl 08.55

Paar kuud tagasi tegin selle vahtrasiirupi paastu Madalbal siirupiga 7 päeva, 5,5 kilo kadus. peale paast tuli tagasi 1,5, mis täiesti norm. kilod ei ole tagasi tulnud siiani, kui siis vaikselt veel kaal langenud.ei ole midagi paha öelda. edu köigile, kes otsustavad paastu kasuks!

Valikud: VastaOsunda
Re: mis on neera dieet või paast?
Saatis: tupsu36
Kuupäev: 22. July 2010, kl 12.58

No mul on hetkel sama seis, kaalukaotus oli 5,2 kg. täna hommikuse seisuga on + 1,4 kg tagasi. Vist nii siis jääbi. eks sellest tuleb nüüd allapoole jälle liikuma hakata. Vähemalt ise olen küll rahul ja hetkel teeb kolleeg ka sama kuuri ja ka on rahul. Aga eks see ole iga puhul täiesti individuaalne.

Valikud: VastaOsunda
Re: mis on neera dieet või paast?
Saatis: ylleke
Kuupäev: 22. July 2010, kl 14.06

Mind huvitab , kas keegi on teinud neera dieeti ka tavalise vahtra siirupiga ,
või ikka MadalBal siirupiga.

Valikud: VastaOsunda
Re: mis on neera dieet või paast?
Saatis: Alvia
Kuupäev: 22. July 2010, kl 21.17

Mina tegin Madalbal siirupiga.

Valikud: VastaOsunda
Re: mis on neera dieet või paast?
Saatis: tupsu36
Kuupäev: 23. July 2010, kl 11.20

Ylleke - võta pane netiotsingusse - vahtrasiirupi dieet ja peaksid leidma erinevaid arvamusi selle kohta. Samamoodi leiab erinevatest foorumistest ka Neera kohta infot.

Valikud: VastaOsunda
Re: mis on neera dieet või paast?
Saatis: ylleke
Kuupäev: 27. July 2010, kl 12.47

Tänan kõiki !

Valikud: VastaOsunda
Re: mis on neera dieet või paast?
Kuupäev: 11. September 2010, kl 17.48

Kas vahtrasiirupi paastust räägiks keegi lähemalt?

Valikud: VastaOsunda
Re: mis on neera dieet või paast?
Saatis: dreamer
Kuupäev: 20. September 2010, kl 14.30

Mina üritasin siin eile-täna seda teha, aga kuna laps ei lase just nüüd öösiti magada ja täna tundsin, et jook ajab lihtsalt südame pahaks, siis otsustasin seda toiduga kombineerida - st asendan õhtusöögi neeraga.

Valikud: VastaOsunda
Re: mis on neera dieet või paast?
Kuupäev: 27. December 2010, kl 00.49

see on ju jube kallis siirup.

Valikud: VastaOsunda
Re: mis on neera dieet või paast?
Saatis: Elinka
Kuupäev: 06. March 2011, kl 22.12

Mina võtsin selle joogiga 9 päevaga ainult 4 kilo alla, ehk siis esimestel päevadel kadus 1+1 kilo ja siis järgmistel päevadel peaaegu et 100-200 g kaupa. Aga enesetunne oli super ja tunne oli, et kadus üle 10 kilo smiling smiley). Pärast paastu lõppemist hakkas iga päev kaal tõusma, kuid nüüd kaks nädalat hiljem hakkas jälle tasapisi langema ja hetkel 0,5 kilo kergem, kui pärast paastu lõppemist. Eks näis, mis edasi saab...

Valikud: VastaOsunda
Re: mis on neera dieet või paast?
Saatis: anks18
Kuupäev: 12. March 2011, kl 17.46

neera dieediks võib kasutada väga vabalt ka tavalist vahtrasiirupit. mina ostsin seda näiteks konsumist. kuid jah, väga kallis on, niivõrd, et isegi müüja vaatas mind ja seda pudelit imelikult, et kas ma ikka tean mida ostan... smiling smiley aga kilo läheb päevas nagu naksti maha, samas ei ole kõht tühi, soovitan. kuid tunde järgi, mul oli viiendal päeval hemoglobiin nii madalal, et oleks minestanud. üle ei tohi pingutada. vb oli asi milleski muus ka, mõne päeva pärast hakkasid muidugi ka päevad...äkki sellestsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: mis on neera dieet või paast?
Saatis: maria362
Kuupäev: 14. March 2011, kl 10.13

Anks18, kas tegid joogi valmis siis sama retsepti järgi, mis neera tehtaksegi ja kas menüü oli sama nagu neera lehel kirjas?

Valikud: VastaOsunda
Re: mis on neera dieet või paast?
Saatis: anks18
Kuupäev: 14. March 2011, kl 16.56

Jah, sama retsept. ainult seda cayenne pipart ma ei kasutanud, sest ma ei leidnud seda poest.

Valikud: VastaOsunda
Re: mis on neera dieet või paast?
Saatis: Krissu22
Kuupäev: 15. March 2011, kl 12.39

Kust seda osta saaks?Või tellida...?Aitähh

Valikud: VastaOsunda
Re: mis on neera dieet või paast?
Saatis: Sun
Kuupäev: 15. March 2011, kl 12.53

www.neera.ee sealt saab infot paastu kohta ja ka kohad kus Neerat müüakse. Mina olen ostnud Pärnu mnt Gerards ilusalongist, Reval kohviku taga. Olen teinud tavalise kaupluse vahtrasiirupiga, ja 2 korda Neeraga, Neeraga on mul lihtsam, ja maitse ka nats erinev. Plaanis aprillis veelkord teha, juba harjunud 2 korda aastas puhastuda.

Valikud: VastaOsunda
Re: mis on neera dieet või paast?
Saatis: Krissu22
Kuupäev: 15. March 2011, kl 12.57

Ma tegin just tellimuse ära...Loodan,et see ikka toimib..Maru kallis ka teinesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: mis on neera dieet või paast?
Saatis: Krissu22
Kuupäev: 15. March 2011, kl 12.57

Aga ma nüüd ei saanudki aru,et kas enne peab maksma ja siis kaup kohal või ka kullerile saab maksta?

Valikud: VastaOsunda
Re: mis on neera dieet või paast?
Saatis: Krissu22
Kuupäev: 15. March 2011, kl 15.03

Aga kust seda Cayenne'i pipart
saab....

Valikud: VastaOsunda
Re: mis on neera dieet või paast?
Saatis: Sun
Kuupäev: 15. March 2011, kl 15.48

Ma pole kulleriga tellinud, aga tellimis leheküljel on öeldud, et tuleb ettemaksu teha, aga transpordi eest saab kullerile maksta, smartpostiga saab ka tellida, see peab odavam olla.

Valikud: VastaOsunda
Re: mis on neera dieet või paast?
Saatis: karuke03
Kuupäev: 15. March 2011, kl 16.34

tere,loen ja loen ja ei suuda otsustada,kuigi meil Krissu oleks kampas hea katsetada.Samas lugesin ka neera kodulehe foorumit ja seal jagunevad arvamused,ise aga tahaks juba mida iganes proovida et see koorem kõhult vähenema hakkaks

Valikud: VastaOsunda
Re: mis on neera dieet või paast?
Saatis: Krissu22
Kuupäev: 15. March 2011, kl 17.54

karuke03....Eks ma siin üritan ja tahan ikka selle varjandi ära proovidsmiling smiley Saan oma kilodest lahti või mittegrinning smiley aga paastumisega võiks ju enne juba algust teha..grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: mis on neera dieet või paast?
Saatis: karuke03
Kuupäev: 15. March 2011, kl 18.02

muidugi võid ja proovi saan ka teada kas mõjub,kui ruttu võib olla tagasi tuleb,annaks jumal et ei tuleks

Valikud: VastaOsunda
Re: mis on neera dieet või paast?
Saatis: Krissu22
Kuupäev: 17. March 2011, kl 15.41

Teate ma siin hakkan igasuguste dieetidega pihtagrinning smiley eks vaatab mis saabgrinning smiley aga tegelt tahtsin teada et see sama neera dieet pidi ka vastama meega..keegi on kuulnud midagi sellest...ma siin foorumitest loen et see vahtrasiirup ja mesi pidid sama asja välja andma...aga kuidas see koostis võiks kokku tulla palju seda mett panema peab ja seda pipart ning sidrunitgrinning smiley prooviks selle ära kõik on kiitnud et võtab samamoodi kaalust alla ja palju odavam tegelikult..smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: mis on neera dieet või paast?
Saatis: merx333
Kuupäev: 20. March 2011, kl 15.52

Risustan natuke teemat, aga kui kellelgi huvi proovida, siis mul on ca pool kanistrit Madalbal vahtrasiirupit alles. Peaks jaguma ca 4-5 päevaks. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: mis on neera dieet või paast?
Saatis: Krissu22
Kuupäev: 20. March 2011, kl 16.07

merx333 mix ise edasi teha ei taha..tead ma olen muidu huvitatud mis hinnaks oleks?Kas sulle mõjus

Valikud: VastaOsunda
Re: mis on neera dieet või paast?
Saatis: merx333
Kuupäev: 21. March 2011, kl 09.27

Krissu22,
ca 5 päeva pidasin vastu, tulemus ei olnud nii hea nagu oleksin soovinud ning seepärast ei viitsinud edasi ka teha smiling smiley
Kui sul on konkreetne huvi siirupi vastu, saada mulle erakiri smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: mis on neera dieet või paast?
Saatis: Elinka
Kuupäev: 23. March 2011, kl 09.22

Ega ta mingi imerohi ole, et võtad iga päev kilo alla. Esimestel päevadel läheb muidugi rohkem, kuna keha jaoks on see šokk, et tahket toitu ei saa. Aga pärast organism harjub sellega ära ja väga palju ära ei anna. See on natuke sarnane trenniga, et algul kaal langeb ja siis peab koormust aina lisama.
Mul läks alates 3.st päevast ca 100-400g päevas ainult. Ja olin algul väga nördinud, et kuidas nii, ei söö üldse ja mingi 100 grammi kadu. Kuid minu arust asja mõte on organismi puhastada ja seda see jook tõepoolest tegi. Mina sain kõhukorinatest lahti smiling smiley ja siis nagu anks18 kirjutas, algasid ka minul päevad ehk siis puhastus igasugune smiling smiley).
Ja alles pärast paastu hakkasin dieeti pidama ja nüüd kaal langeb paremini, kui kunagi varem.
Neerat jõin 9 päeva, sain ca 4 kilo alla ja siis kui hakkasin paastust väljuma, tuli natuke tagasi. Nüüd on juba kuu aega möödas ja täna on täpselt 7 kilo all.
Vähemalt minu kogemused on sellised smiling smiley

Ja mina soovitaksin just kellegi käest osta natukene Neerat prooviks, sest olen kuulnud, et paljudele selle maitse ei sobi. Mul sellega probleeme ei olnud, kuna magus-hapu mulle maitseb küll. Kuid jook on üsna kallis, kui juhtub, et maitse üldse ei meeldi.

Valikud: VastaOsunda
Re: mis on neera dieet või paast?
Kuupäev: 13. April 2011, kl 19.59

Mina tegin selle läbi eelmisel talvel Madalbal siirupiga ja 9 päevaga läks 7 kilo. Loen siin, et mõnedel ei lähe väga palju alla. Mul miskipärast tunne, st sel juhul on jäetud tähelepanuta üks paastumise põhireegleid ehk soolte puhastamine igapäevaselt. Iga päev on seda vaja teha, mis siis, et ei söö ja siis langeb ka kaal ning soolestik saab ka puhtaks.
Hetkel alustasin uut kuuri, täna esimene päev. Olen teinud korra ka tavalise vahtrasiirupiga, kuid sellega on lihtsam kuidagi olla, energiat rohkem ja näljatunnet pole.
Ise sain paastumisega tervise korda, nahk muidugi superhea.
Kel on iseloomu ja tahtmist, siis soovitan, kuid kindlasti lugege ja uurige esmalt mitte ainult seda neera kodulehte, vaid googeldades leiate paastumise reeglid ja jälgige neid kindlasti. Paastust väljatulek on neera lehel täiesti vale, st, et välja tuleb tulla topeltaeg paastumisele. Normaalselt võib seega sööma hakata 5 päevase paastu juures alles 11-ndal päeval, mitte kolmandal, nagu seal kirjas.
Edu kõigile paastujatelesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 123Järgmine
Asukoht: 1 / 3


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.