Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123Järgmine
Asukoht: 2 / 3
Re: mis on neera dieet või paast?
Saatis: paastuja
Kuupäev: 14. April 2011, kl 12.22

Mina tegin ka alles, ehk eile lõpetasin. 3,5 kg sain lahti. Aga lihtne ja mõnus see ei olnud. Pea valutas pidevalt ja tegi hästi uimaseks. Terve päev olid nagu vati sees. Uni oli küll kõik ööd superhea, aga see tulenes energiapuudusest ehk keha ju sai energiat kogu päevaks mingi 400 kcal ja see on ikka väga vähe. Loodan, et selle paastust välja tulemisega kõik kilod tagasi ei tule. Mina sooltepesu ei teinud, niigi oli 4 ja 5 päeval kõht lahti...smiling smiley pesu missugune...Kõikidele tulevastele proovijatele aga jõudu ja jaksu.

Valikud: VastaOsunda
Re: mis on neera dieet või paast?
Kuupäev: 15. April 2011, kl 20.55

Annan teada, kuidas mul lähebsmiling smiley
Täna saab siis läbi kolmas paastupäev. Hommikul kaaludes oli läinud alla 3 kg. Esimesel päeval oli peavalu, aga seda kindlasti seetõttu, et olen kirglik kohvijooja ja organism nõudis oma kofeiini annust. Kannatasin selle ära ja paari tunni pärast valu möödus. Tänaseni rohkem valutanud pole. Eile tegin isegi kerge trenni ja endiselt tundsin ennast hästi. Isu pole, lihtsalt igasugused tahtmised maitset tunda, aga kõht tühi pole ja neist tahtmistest on võimalik üle olla. Ostsin endale erinevaid taimeteesid ja naudin neid. Suu kuivab kogu aeg ja veidi külm on, aga see on normaalne. Mingit nõrkust ei tunne. Näis kuidas enesetunne homme, sest kogemus ütleb, et ca neljandal päeval on veidi kehv olla, sest organismis eralduvad miskid ketokehad vmt. Eks siis näis, mis homme toob. Igatahes ma ei loobusmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: mis on neera dieet või paast?
Saatis: Krissu22
Kuupäev: 16. April 2011, kl 11.33

Tahtsin küsida,et kas neera dieedi ajal ei tohi ka suitsu teha????Mul sõber uuris ei osanud kommendeerida..smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: mis on neera dieet või paast?
Saatis: Krissu22
Kuupäev: 18. April 2011, kl 11.18

Tere tahtsin küsida,et kas neera dieedi all peab ka suitsetamisest seni kaua loobuma..Mul üks sõber uuris...Ta suitsetab ja tahtis teada..Ise ma muidugi ei suitseta..Õnneks...Aitähh.:tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: mis on neera dieet või paast?
Kuupäev: 25. April 2011, kl 08.25

Paastu lõpetamisest möödas nädal ja kaalun 0,5 kg vähem, kui kohe peale paastu lõpetamist. Kaalulangus siis kokku 6,8 kg. Seega sain juba teistkordselt kinnitust, et see paast mõjub endiselt hästi. Kõik, kes räägivad vastupidist, pole kindlasti järginud kõiki juhiseid, eriti paastust väljatulemise omi.

Valikud: VastaOsunda
Re: mis on neera dieet või paast?
Saatis: kikiska
Kuupäev: 05. May 2011, kl 19.12

Mul on täna käsil paastu 5-päev, kilosid läinud 5. Kui on nälg, siis joon jälle neera jooki ja ongi kõht täis. 3-päeval valutas pea, võtsin tableti ja vali tänaseni kadunud. Eile hakkas suust paha lõhna tulema, tänagi, mürgid väljuvad. Uni on hea ja ärkvel olles mõte kiire ja terav, olen mõnel õhtul ka rattaga sõitnud ca 10 km, üldiselt ei viitsi sportida.

Valikud: VastaOsunda
Re: mis on neera dieet või paast?
Saatis: krissu26
Kuupäev: 08. May 2011, kl 11.17

Mina olen ka teinud seda neera paastu, võtsin 5 päevaga 4 kg alla, mis muidugi tuli kõik tagasi + veel 2 kg. Ja selle paastu ajal muidugi tekkisid mul tervisega probleemid, umbes kolmandal päeval lõi selga tugev valu ja esimestel päevadel oli tugev peavalu. Ja näonahk läks koledaks. Ma ei soovita mitte kellegile sellist enese piinamist.

Valikud: VastaOsunda
Re: mis on neera dieet või paast?
Saatis: vicky
Kuupäev: 08. June 2011, kl 09.26

Kautan teemat ära ja pakun omaoma maDalBal siirupit müügiks, kes soovib osta, kirjutagu meilile: laurviktoria@gmail.com
Kasutanud ära olen vaid 2-4spl (lahustasin soovituliku 2spl asemel1-1.5spl klaasi kohta).
Kanistris on muidu 1000ml. Kaalusin ära ja kaalub 1381g (palju sellest kaalub ise kanister, kahjuks öelda ei oska. Kuid ega väga palju ei tohiks kaaluda.)
Originaalhind on 51eur+ 5eur kulleritasu. Ma müüks oma 45eur-ga.
Asun Pärnus, ning soovi korral saan teha tehingu ka käest kätte smiling smiley
Ilusaid kaalunumbreid kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: mis on neera dieet või paast?
Saatis: darkness
Kuupäev: 20. June 2011, kl 20.32

Mõtlen ka seda dieeti pidama hakata, kuid mul on küsimus teile, kes olete dieedi läbinud:"kas kaal alanes lihase või rasva arvelt?"

Valikud: VastaOsunda
Re: mis on neera dieet või paast?
Kuupäev: 27. June 2011, kl 20.24

Mina olen hetkel kuuenda päeva juures, senini läinud peaaegu 4 kg ja homme tahan lõpetama hakata st kolin ümber värskeltpressitud mahlale ja püreesuppidele. Paari päeva pärast lisan toorsalati ja hautatud juurviljad. Tegin mitte ennekõike kaalu pärast vaid kuna tahtsin oma värskele taimetoitlase elule anda uut vunki - visata kõik vana jama kehast välja ja alustada puhtalt lehelt. Enesetunne oli ikka kehvemapoolne paastu ajal, eriti halb on olnud täna. Mis on positiivne - ei oma mingit isu magusa ega alkoholi ega liha järele. Seega eesmärk on põhimõtteliselt toiminud.
Ahjaa - see jook ei maitse. Teisel-kolmandal päeval tundus nagu isegi ok aga täna nt tekitab okserefleksi. Õnneks saan homme juba toormahla juua juhhuuu!

Valikud: VastaOsunda
Re: mis on neera dieet või paast?
Saatis: anks18
Kuupäev: 30. June 2011, kl 16.02

Mina alustasin eile. esimene päev ei saanud midagi aru, kuid nüüd, teisel päeval on tõsised võõrutusnähud, ma olen kuri, väsinud ja süüa tahaks, kuid otseselt ei ole kõht tühi. Harjumus lihtsalt. Aga õnneks ei ole mingeid muid kõrvalnähte, nagu peavalu jms. Loodan siis et homsest läheb kergemaks... Soolavee joomine - see on küll maailma kõige rõvedam asi, nagu hirmufaktoris, öökima ajab, fuiii. Kaalusin ja mõõtsin ennast enne alustamist, ja enne ei tee seda uuesti, kui 7 päeva möödas, loodame et üllatus on suur. 6kg võiks küll minna.

Valikud: VastaOsunda
Re: mis on neera dieet või paast?
Kuupäev: 06. July 2011, kl 18.36

Mul on nüüd edukalt läbitud ka paastust väljatulemine. Kolm päeva peale paastu lõppu tarbisin vaid juurviljapüreesuppi ja värskeltpressitud toormahlasid. Küll maitsesid hästi ja kõht oli kogu aeg täis. Enesetunne läks järjest paremaks. Seejärel lisasin hommikusöögina puuviljad ja/või nendest tehtud smuutid, lõuna ajal toorsalati või hautatud köögiviljad ja õhtuks endiselt püreesupp. Kuuenda päeva õhtul tarbisin esimest korda ka teravilja. Pean mainima, et magu oli ikka väga palju kokku tõmmanud ning eriti süüa palju ei jaksa - kõht saab kole kähku täis! Tahke toiduga hakkas ka seedimine suurepäraselt uuesti toimima ning nüüdseks on kadunud veel üks lisakilo. Hetkel tarbin päevas keskmiselt 1200 kcal ning teen juurde ka kergemat trenni (koeraga pikemad jalutuskäigud ja pilates). Seega olen rahul. Väga hea on vähe süüa, esetunne on super ning kõht kogu aeg täis!

Valikud: VastaOsunda
Re: mis on neera dieet või paast?
Saatis: Coco
Kuupäev: 09. July 2011, kl 18.45

Endal on lõppemas 8-s päev Neera paastul, ees veel kaks päeva ja siis välja tulek. Hetkel väike väsimus peal, täna sai keha trenniga vatti ja lisaks katsumuse igasuguste heade toidulõhnade näol. Aga ei mingit murdumist! Ees ootab treening- ja toitumiskava. Minu ideaalkeha on põhimõtteliselt käega katsuda...ma olen nii elevil ja rahul endaga!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: mis on neera dieet või paast?
Saatis: getu5
Kuupäev: 06. August 2011, kl 22.17

Tere, kaua selle siirupi kohale toomine aega võtab?

Valikud: VastaOsunda
Re: mis on neera dieet või paast?
Saatis: anks18
Kuupäev: 07. August 2011, kl 07.41

Smartpostiga tellides järgmisel, hiljemalt ülejärgmisel päeval. kui nädalavahetus sisse ei jää.

Valikud: VastaOsunda
Re: mis on neera dieet või paast?
Saatis: getu5
Kuupäev: 07. August 2011, kl 10.45

kust ma tean kummaga ta tuleb? seal ei ole ju küsitud, et kumba varianti ma soovin?

Valikud: VastaOsunda
Re: mis on neera dieet või paast?
Saatis: anks18
Kuupäev: 07. August 2011, kl 12.32

On ikka küsitud. jutt on seal ära räägitud, kui tahad smartpostiga saada maksad kohe 2,49 hinnale juurde (siis tulebki automaatselt smardiga, kuskil eraldi kirjutama ei pea, ega linnukest panema näiteks) kui ei taha maksad ainult kanistri hinna ja tuleb ELS kulleriga (kullerile maksad toomise eest ise)

Valikud: VastaOsunda
Re: mis on neera dieet või paast?
Saatis: getu5
Kuupäev: 07. August 2011, kl 12.41

kaua see kulleriga toomine aega võtab? mulle tuleb siis järelikult kulleriga kuna ma maksin ainult selle 51,00

Valikud: VastaOsunda
Re: mis on neera dieet või paast?
Saatis: anks18
Kuupäev: 07. August 2011, kl 13.06

See on ilmselt sama ajaga, kui täna tellisid siis teisipäev ilmselt.

Valikud: VastaOsunda
Re: mis on neera dieet või paast?
Saatis: getu5
Kuupäev: 07. August 2011, kl 13.10

Kas sa oled seda ise proovinud, kuidas see toimib?

Valikud: VastaOsunda
Re: mis on neera dieet või paast?
Saatis: anks18
Kuupäev: 07. August 2011, kl 13.28

See toimib täpselt nii nagu nad seal kodulehel räägivad, pikk jutt, mina tegin hiljuti jah. Sain selle kanistriga 8 päeva läbi, mõned saavad 7 päeva. selle ajaga kadus 3kg. üle kuu on möödas, mina ei teinud seda paastust väljatuleku värki, kuid tagasi ei tulnud midagi. sööd lihtsalt tagasihoidlikumalt ja mahedamat. Üldine enesetunne on super, nahk on ilus, enesekindlust saad juurde, tunned et organism puhastub. See oli mul teine kord seda paastu teha ja teen KINDLASTI ka veel, kui vähekenegi vaba raha tekibsmiling smiley Muidu on super asi, tee täpselt nii nagu nad kodulehel soovitavad, siis läheb kõik hästi. edu.

Valikud: VastaOsunda
Re: mis on neera dieet või paast?
Kuupäev: 07. August 2011, kl 13.29

Kullakesed, palun võtke mõistu pähe ja ärge tarbige selliseid asju... Te tapate sellega oma organismi ainult... Te ei märka seda täna, homme ega ka nädala pärast...
Aga, kui 10aasta pärast hakkavad ilmnema imelikud haigused, seede probleemid ja muud vaevused...
Siis ärge teiste maksumaksjate raha arsti juurde kulutama minge... Ise rikute oma tervist siis teised ei pea pärast teie ravisid kinni maksma...
Kas on raske korralikult tpituda ja normaalselt alla võtta...

Kui kõik siin elus nii litne oleks (Nagu teie imelik Neera paast) siis MIKS TERVE MAAILM VEEL PAKSE INIMESI TÄIS ON??? AH?
MIKS ON SIIS VELL PAKSUD MEIL MAAILMAS? ? ?

Sest need asjad ei tööta, te langetate kaalu ainult vedelikude ja lihaste arvelt... Ning pekk (mida peaksite vähendama) jääb kehasse... JA siis kui uuesti korralikult tarbima hakkate toitu siis võtate kaalus juurde ja keha on hakanud säästma... seega ta kogub varusid...

Ja miks te sellises portaalis oma tervise rikkumisest räägite.... Ja miks te oma lollust rahvale näitate... Minul näib see kahjuks laiskusene... sest oma kehaga ei taheta korralikult töötada.....

Valikud: VastaOsunda
Re: mis on neera dieet või paast?
Saatis: anks18
Kuupäev: 07. August 2011, kl 13.43

Igal ühel on oma arvamus!!!! Ja erinevad meetodid, erinevad elud jne jne. Kui on olemas kaalujälgijate saidid siis sama küsimus, miks kõik ei ole veel siin ja ei ole juba saledad??

Igaühe enda asi mis ta oma tervisega teeb, mõni suitsetab ja pärast on kopsuvähiga haiglas ning raiskab sinu raha Londiste... mine karga temale kõrri, mina igatahes ei läheks winking smiley olgem vähe leplikumad.

Valikud: VastaOsunda
Re: mis on neera dieet või paast?
Saatis: getu5
Kuupäev: 07. August 2011, kl 13.53

Kas sul oli ka kahel esimesel päeval raske ?

Valikud: VastaOsunda
Re: mis on neera dieet või paast?
Saatis: anks18
Kuupäev: 07. August 2011, kl 13.58

Jah, minu jaoks oli 2. päev kõige raskem. nälga midagi ei olnud, aga tuju oli paha ja tekkisid nö võõrutusnähud smiling smiley Ja lõpupäevadel oli ka muidugi juba kõigest kõrini ning igatsesid söömist...

Valikud: VastaOsunda
Re: mis on neera dieet või paast?
Saatis: getu5
Kuupäev: 07. August 2011, kl 14.02

okey, kuna ma selle juba tellisin siis proovin ära, aga arvan, et see jääb esimeseks ja viimaseks korraks. Pärast seda jätkan oma tavaliselt meetodit kaalu langetamisel. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: mis on neera dieet või paast?
Saatis: anks18
Kuupäev: 07. August 2011, kl 14.17

ok, kui läbitud on, kirjuta jälle, kuidas läks. eduwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: mis on neera dieet või paast?
Saatis: getu5
Kuupäev: 07. August 2011, kl 14.24

teeme nii smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: mis on neera dieet või paast?
Saatis: tupsu36
Kuupäev: 13. August 2011, kl 20.27

Paastu puhul on kõige olulisem sellest ka õigesti välja tulla.
Ise tegin koos sõbrannaga 10 päeva ja tänaseks oleme sellest ka välja tulnud. Kaalukaotus oli - 5 kg ja tagasi ei ole praegu midagi tulnud, sest sel korral tulin õigesti välja nii nagu peab. Pigem olen kilo veel kergemaks saanud ja enesetunne on hea.
Aga siin - 5 päevane välja tulemise retsept:
1. paastujärgne päev: 1 liiter petti segatud pooleks veega ja juua kibuvitsa teed nt meega
2. paastujärgne päev: 1 liiter petti + pool õuna + pool pirni + 100g maitsestamata lahjat kohupiima + pool riivtud porgandit + tee
3. paastujärgne päev: võis süüa seda sama, mida eelmiselgi + 200g lahjat juurvilja suppi pan soolag
4.paastujärgne päev: sama, mis eelmistel päevadelgi + lisandus natuke liha juba jne..
5. paastujärgne päev: aixelt võib hakata kõiki asu sööma.



Ja siin 10 päeva jaoks:
10 päeva paastust väljatulemine
1 – 2 päev 1 liiter petti segatud pooleks veega ja juua kibuvitsa teed nt meega
3 – 4 päev 1 liiter petti + pool õuna + pool pirni + 100g maitsestamata lahjat kohupiima + pool riivtud porgandit + tee, Või ka beebide puuviljapüreed, õunapüreed näiteks või porgandipüreed, kõrvitsapüreed
5 – 6 päev võis süüa seda sama, mida eelmiselgi päeval + 200g lahjat juurvilja suppi pan soolaga(näiteks porgand, kaalikas, lillkapsas, väheke kartulit) või beebi juurvilja püreed
7 – 8 päev sama, mis eelmistel päevadelgi + lisandus natuke liha juba jne.
9 – 10 päev vaikselt võib hakata kõiki asju sööma.


Tasa ja targu ja saate hakkama

Ja soovitan ka lugeda seda raamatut: [servus.tkug.tartu.ee]
Mina sain sellest raamatust päris palju vajalikku infot juurde.

Ja muidugi - igal on õigus oma arvamusele. Selge, et õige on tervislik toitumine, aga kui me ei oleks hetkel ülekaalus, siis me ju ka kaaluabi.ee keskkonda ei kasutaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: mis on neera dieet või paast?
Saatis: anks18
Kuupäev: 14. August 2011, kl 09.41

tupsu36, aitähh retseptide eest, neid on siia vaja, sest mina kuskilt mujalt neid ei leidnudki.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123Järgmine
Asukoht: 2 / 3


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.