Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kintsud
Saatis: m2u
Kuupäev: 16. April 2012, kl 13.35

Tere.
Alustama peaks vast sellega, et olen 17-aastane, kaalun üldiselt 50 kg ja pikkust on meeter ja viiskümmendkaheksa sentimeetrit.
Olen mures, sest mul on jalgadel palju tsellut ja rasva, kuigi näen riietega sale välja.
Lisan ka pildi:
[i43.tinypic.com]
Minu jaoks on see väga kurb, sest neid kokku pigistades on nähtaval kohe apelsinikoor ja näha on, et seal on rasva (sisekülgedel).
Kuidas saada jalad trimmi, rasvale koht kätte näidata?
Toitumisest nii palju, et olen juba pikemat aega toitunud korralikult. Šokolaadi söön harva, saia ei tarbi, makarone ka väga vähe, piimatooted ja muud kasulikud asjad, neid siis saab söödud.
Oskab keegi aidata?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kintsud
Saatis: m2u
Kuupäev: 16. April 2012, kl 13.41

Lisan ka, et liigun tihti, jalutan, rullitan jne.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kintsud
Saatis: TiiuL
Kuupäev: 16. April 2012, kl 15.17

Tean, et jõusaalis saaksid sa abi paari trenažööriga. Mine tsekka ja uuri.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kintsud
Saatis: Leeza
Kuupäev: 16. April 2012, kl 15.40

Kui minule treener määras jõusaali treeningkavasse kükid, 3 korda nädalas 4 x 15 tk siis mul kadus kummaltki kintsult 1 kuuga -3 cm. Muidugi tegin ka aeroobset treeningut lisaks ning katsetasin ka erinevaid tsellukreeme. Muutusid nii kintsude välimus kui kuju.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kintsud
Kuupäev: 19. April 2012, kl 21.44

Mina soovitan kuivharjamist ... teen igal hommikul ja õhtul .. toniseerib nahka ja ärritab nahaalust rasvkudet väga hästi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kintsud
Saatis: Kairka
Kuupäev: 24. April 2012, kl 09.26

Mina ka soovitan kuivharjamist, tulemused on väga kiired tulema smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kintsud
Kuupäev: 24. April 2012, kl 13.14

Ma ka soovitan kuivharjamist spetsiaalse tselluharjaga ja õiget õpetust järgides igal päeval. Isegi minusugusel tselluhunnikuga vanal inimesel kadus kolmveerand tsellust õige pea ( kaks kuud harjamist) nüüd vehin lisaks ka poolkükke tehasmiling smiley Edu sulle!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kintsud
Saatis: Anneke73
Kuupäev: 25. April 2012, kl 05.39

Milline on õige hari ja milline on õige tehnika?
Kui pikalt harjate ühte jalga? Või on äkki kuskil netis õpetus olemas?
Andke oskamatutele ka juhtnööre...smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kintsud
Saatis: lohekene
Kuupäev: 28. April 2012, kl 21.26

Harjamine on kindlasti abiks ja seda tasuks teha. Ise harjan oma keha 1-2 korda nädalas sooja vee all olles korralikult nii kaua kuni on näha, et naha värvus muutub punasemaks ning peale vanni kreemita (üldiselt iga päev kreemitan oma keha, sest see on aidanud kaasa naha toonsusele). Samas kui võimalust on, siis kindlasti tasuks läbi teha LPG massaazi kuur (Cellum6 masinaga ja kogu keha) ning siledam nahk on 100% garanteeritud. Ise olen teinud 2 korda viimase poole aasta jooksul ning vähe sellest,et terve keha nahk on muutunud siledamaks on ka ümbermõõdud igalt poolt vähenenud ja mis sa hing veel tahta oskad smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.