Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
OTSIN TUGIGRUPPI, 70 kilo ja +
Saatis: daisy
Kuupäev: 01. May 2012, kl 10.45

tulin siia kaaluga 74.4 kilo ja olen tänaseks kaotanud ligi 1.5 kilo, aga nüüd on juba sein vastas - kaal püsib viimane nädal plussmiinus 100-200 g. andke keegi nõu, kuidas end selle esimese platoo pealt minema saada. kõnnin rohkem, söön paremini, söön mitte nii hilja ja kõik muud head asjad. nädala lõpud võtan natuke vabamalt, et mõistuse juures püsida, aga ei lähe ogaraks ega söö külmkappi tühjaks. kas ma söön liiga vähe või on nüüd organism selle ümberprogrammeerimise peal et end ümber sättida?! jagage kogemusi. eesmärk oli kahe kuuga 4-6 kilo alla saada ehk 5-8% kehakaalust.

Valikud: VastaOsunda
Re: OTSIN TUGIGRUPPI, 70 kilo ja +
Saatis: daisy
Kuupäev: 01. May 2012, kl 10.46

ps. see 1.5 kilo on läinud kuu ajaga... see jäi lisamata.

Valikud: VastaOsunda
Re: OTSIN TUGIGRUPPI, 70 kilo ja +
Saatis: daisy
Kuupäev: 01. May 2012, kl 20.03

kas ma olen vales rubriigis, et keegi mu murele ei reageeri?! nuuks.

alustasin täna uue süsteemiga, mida nimetatakse "rasvapõletusdieediks".
peale kella 16 enam valke süüa ei tohi. eks näis, kas suudan organismi uuesti kaalukaotuse lainele viia...

Valikud: VastaOsunda
Re: OTSIN TUGIGRUPPI, 70 kilo ja +
Saatis: Miinake
Kuupäev: 02. May 2012, kl 15.06

Tere,
Ilmselt kevadpühad ja vastajad kõik puhkamas smiling smiley. Mina tulin KA-sse eelmise aasta septembris algkaaluga 72,6 kg, minu parim kaal, mis ma siin olen kätte saanud on 67,9, hetkel kaalun 70. Kui arvestada, et olen 8 kuud kaalu abistanud ja kaalulangus on hetkel 2,6 kg siis on sinu saavutus ju super smiling smiley Loomulikult on mul vahepeal olnud ka paarinädalasi perioode kus ma KA ei kasuta, olen olnud reisidel jne. samas kui KA kasutan, siis panen kõik ilusasti kirja, kaalun ja puha. Arvan, et minu puhul on võtmeteguriks liikumine, ma ikka ei ole suutnud nii tubli olla kui paljud teised siin KA-s. Samas ei ole ma kordagi meelt heitnud ega kavatsenud loobuda. Olen seadnud endale eesmärgiks saavutada kehakaal 65 kg ja harjutada end niiviisi sööma, et tajuksin ise kui palju on õige kogus. Tervislikult olen toitunud juba aastaid ja sealt mingit kokkuhoidu enam ei tule, ainus küsimus on kogustes ja liikumises ja see nõuab harjumist. Selles olen ka oma eluajal korduvalt veendunud, et ekstreemsed lahendused püsivat kaalulangust ei too, korraks saad kaalu alla ja niipea kui ekstreemsusest loobud (mida sa ükskord nagunii teed) tuleb kõik tasapisi tagasi. Eesmärk saab olla ainult üks - püsiv elustiili muutus. Ja veel nädalavahetusel vabalt võtmisest - parem oleks kui vabalt võtad ühel kindlal päeval nädalas (st. sööd seda mida soovid ja ennast ei piira), siis keha harjub selle süsteemiga ära ja töötab koos sinuga. Järgmisel päeval tasuks siis olla veidi rangem kui tavapäevadel, eelmisel päeval sai keha ainevahetusele uue hoo sisse ja kui järgmisel päeval veidi kokku hoiad võid nii hoopis rohkem kaalu kaotada. Igatahes edu sulle katsetustel ja ära heida meelt, liiga kõrgele seatud eesmärgid tekitavad stressi ja stress teadupärast kaalulangusele kaasa ei aita. Ikka tasa ja targu smiling smileyja küll need kilod kaovad.

Valikud: VastaOsunda
Re: OTSIN TUGIGRUPPI, 70 kilo ja +
Saatis: daisy
Kuupäev: 02. May 2012, kl 15.56

tänud hea sõna ja toetuse eest! ega ma ka ei tulnud siia kirvega kurge püüdma ja nädalaga 5 kilo kaotam, vaid oma elu ümber seadma ja uuesti kontrolli alla saama. ja et teha üks elumuutus korraga, siis siiani olen söömist jälginud eelkõige ja lisaks liikuma hakanud 3-4 korda nädalas kõndides tund või kaks. algus seegi! pole tahtnud hinge kohe kinni tõmmata ja söögisööste teha. aga mida lähemale tuleb suvi, seda rohkem seda liikumist tuleb, seega eks hakkan siis nagunii vähem sööma ning rohkem ja pikemalt energiat kulutama. see hoo sissesaamise ja lisakulutamise mõte oli lahe, selle proovin kindlasti järele! ilusat kevadet sulle, miinake!

Valikud: VastaOsunda
Re: OTSIN TUGIGRUPPI, 70 kilo ja +
Saatis: smuuti
Kuupäev: 02. May 2012, kl 20.09

tere,
natuke sõltub sellest, kui vana Sa oled. See on minu arvamus, aga minu kogemused näitavad, et mida vanem, seda raskemini kõik see halb (loe: rasv) kaob. Mul on vanust kukil 40+ ja palju raskem on kaalu langetada, kui näiteks 10 aastat tagasi.
Ja veel arvan, et tõesti, 1 kuu on selline aeg, kus keha hakkab "uue režiimiga" harjuma. Võib-olla on nüüd õige aeg kehalist koormust suurendada, nagu isegi ütled.
Jõudu edaspidiseks ja peamine mitte meelt heita. Loe, mis teised teevad ja kui vanust vähem, kui minul, on hoolimata tagasilöökidest lootust ikka langetada Sulle soovitud tempos!
:-)

Valikud: VastaOsunda
Re: OTSIN TUGIGRUPPI, 70 kilo ja +
Saatis: daisy
Kuupäev: 03. May 2012, kl 06.25

no just sain 40, aga veel aasta tagasi suutsin kaalu ajada viie kuuga 65 peale! seega, ei saa vaid vanuses kinni olla see minu probleem. ohh, oleks juba suvi ja rohkem liikumist! asun tegutsema!

Valikud: VastaOsunda
Re: OTSIN TUGIGRUPPI, 70 kilo ja +
Saatis: Ethunder
Kuupäev: 04. May 2012, kl 07.24

No näiteks mina. Kõrvaltvaatajatele paistan "nii heas vormis" aga ise tahaks väheke kergem olla ja mõnest kohast maha ka saada ümbermõõdust.

Valikud: VastaOsunda
Re: OTSIN TUGIGRUPPI, 70 kilo ja +
Kuupäev: 04. May 2012, kl 11.38

Kui duellitama asute, siis ma hea meelega liituksin. Kaal ja vanus enam-vähem sama, mis siin teemas kirjeldatud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: OTSIN TUGIGRUPPI, 70 kilo ja +
Saatis: Strix
Kuupäev: 04. May 2012, kl 14.14

Kõik huvilised kogunege Motivatsiooni teema alla, kutsun teid duellile! smiling smiley Strix

Valikud: VastaOsunda
Re: OTSIN TUGIGRUPPI, 70 kilo ja +
Saatis: MELANY
Kuupäev: 27. June 2012, kl 09.58

Nii kas kõik juba kõvasti alla võtnud ,otsustasin ka liituda hetkel kaal 72,7 ja vanus ka 40 pluss

Valikud: VastaOsunda
Re: OTSIN TUGIGRUPPI, 70 kilo ja +
Saatis: kadi92
Kuupäev: 17. August 2012, kl 14.30

[kaalustallakiirelt.blogspot.com] kui on huvi võite jälgida ka minu tegemisi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.