Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Söögiajad
Saatis: Strix
Kuupäev: 10. May 2012, kl 10.35

Kuidas teie jaotate päeva jooksul oma söögiajad ja vahepalad?
Minul hetkel hommikusöök 8-9, lõuna 12-13, vahepeala 15 ja õhtusöök 18. Kui olen kell 8 hopmmikust söönud, siis vahel tunnen, et lõunasööki raske ära oodata... ei tea, kas võiks teha siis hommikul ka ühe vahepala ja teise õhtul ja jagada need vahepalaks lubatud kalorid kahe korra vahel?

Valikud: VastaOsunda
Re: Söögiajad
Saatis: Berla
Kuupäev: 10. May 2012, kl 10.51

Reaalselt peakski olema 2 vahepala.
Hommikusöök ca 08:00
Vahepala: ca 11:00 - 12:00
Lõuna: ca 13:00-14:00
Vahepala: ca 17:00
Õhtusöök: ca 20:00

Valikud: VastaOsunda
Re: Söögiajad
Saatis: Strix
Kuupäev: 10. May 2012, kl 11.53

Nii hiline õhtusöök mulle ei sobi, pole isugi enam nii hilja. Aga ühe vahepala sobitaksin küll heameelega hommiku- ja lõunasöögi vahele ja teise teeks siis nagu varemgi lõuna- ja õhtusöögi vahel.

Valikud: VastaOsunda
Re: Söögiajad
Saatis: Nodsu
Kuupäev: 10. May 2012, kl 17.59

Mul on ka kaks vahepala, ühega ei vea välja.

Valikud: VastaOsunda
Re: Söögiajad
Saatis: krlstel
Kuupäev: 11. May 2012, kl 08.04

Hommikusöök: kl 8-9
Lõunasöök: 13
Õhtusöök: 16
Vahepala: 17.30-18.oo
Siiani on toiminud... Valgud õhtuks siis pole õhtul kõht tühi. Süsivesikuid hommikul ja lõunal, siis jaksab päeval ringi toimetada. Lõuna ja õhtusöök on kindlasti soojad toidud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Söögiajad
Saatis: daisy
Kuupäev: 12. May 2012, kl 09.32

mina jagan ka vahepala päeva peale ära. teine variant on et vaata üle oma hommikusöök - tarbi pikemaid süsivesikuid ja rohkem rasvu - pudrud, munad, omletid, kala, kohupiimapannkoogid, moos, täisterasaiad, leivad, seemnekuklid, rukkileib, juustud jne.

Valikud: VastaOsunda
Re: Söögiajad
Saatis: Zant
Kuupäev: 14. May 2012, kl 08.01

Hommikusöök 7 ajal .- 2 võileiba ja kohv
Vahepala umbes 10 ajal - selleks on tavaliselt puuvili
Lõunasöök - 12-13 ajal, mingi liha + erinevaid toorsalateid
Õhtusöök 18 ajal - kui lähen trenni, siis söön vähem ja pärast veel midagi, kui trenni ei lähe, siis on õhtusöök tugevam. Ja vahel kui õhtuks läheb kõht tühjaks, siis natuke erinevaid pähkleid ja seemneid + tee.
Minu menüü on tugevalt valguline, aga mulle sobib ja hoiab kõhu ka kauem täis. Menüü tasakaalu ma ei jälgi, ainult kalorieid.
Edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Söögiajad
Saatis: Banda
Kuupäev: 16. May 2012, kl 13.20

Kuna hetkel spordiklubis trenni ei tee, vaid käin lastega ainult võimlemas ja õhtul veel jalutamas, pean sellisest lihtsast reeglist kinni:
Hommikusöök
2,5h hiljem väike vahepala näiteks jogurt+puuvili
veel 2,5h hiljem Lõunasöök
Seega hommikusöögi ja lõunasöögi vahe 5 tundi

Peale lõunasööki, 2,5 h hiljem väike vahepala
Ja veel 2,5h hiljem õhtusöök, seega jällegi 5 tundi peale lõunasööki on õhtusöök ja peale õhtusööki 2,5 h hiljem mingi kergem vahepala et kergem uinuda oleks.

Toimib ülihästi, ja nälg ei tule kallale winking smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.