Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
söömine pärast trenni?
Saatis: Monalar
Kuupäev: 06. August 2010, kl 17.04

Otsisin küll foorumist sellist teemat aga ei suutnud. Ma olen trenni teinud ja saanud kalorid miinusesse -kas siis see, kui ma peale trenni veel söön ,mõjutab ikka minu selle päeva kalorite tarbimist. Loogiliselt võttes on ju nii, et uued kalorid, mis ma söön , jäävad tarbimata aga siin päeva arvetuses on kõik ok isegi liiga vähe tarbitud. Kas võib olla, et keha tarbib kaloreid veel terve päeva tagantjärele. Issand , kui segane jutt! kui keegi aru sai, andke abi, palun.

Valikud: VastaOsunda
Re: söömine pärast trenni?
Saatis: foxlife
Kuupäev: 06. August 2010, kl 19.06

Miks Sa seostad seda üldse kalorite tarbimisega? Peale trenni peab sööma, soovitavalt valku ja kiireid süsivesikuid natuke.

Valikud: VastaOsunda
Re: söömine pärast trenni?
Saatis: Mimmuke
Kuupäev: 08. August 2010, kl 11.13

Pärast trenni tulebki süüa, et oma keha taastada. Kuskilt artiklist lugesin, et peale trenni on soovitav näiteks kaerahelbeid süüa. Kui teed trenni näiteks kell 10 hommikul, siis ei tähenda see seda et päev läbi oled söömata ju. Keha tuleb ka taastada ja seda siis nö süües.

Valikud: VastaOsunda
Re: söömine pärast trenni?
Saatis: Monalar
Kuupäev: 08. August 2010, kl 17.54

Tänud vastajatele.Lihtsamalt öeldes ma siis tahtsingi teada , et kui hommikul trenn on kas siis ikka peaksin oma kalorid täis sööma.

Valikud: VastaOsunda
Re: söömine pärast trenni?
Saatis: savikass
Kuupäev: 09. August 2010, kl 18.16

Mina ei sööks, vaid umbes 50-75% ulatuses.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.