Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kuidas õnnestub kaalu hoidmine?
Kuupäev: 08. August 2010, kl 16.08

Jälgides duelle ja blogisid, õnnestub kaalulangetajatel vahel kaalu hoidmine hoopis paremini smiling smiley.
Aga kui paljud meie seast on jõudnud oma soovkaalu ja püüavad saavutatut säilitada? Milliseid probleeme on ette tulnud ja kuidas neid vältida?
Ise olen tänaseks püüdnud 2 kuud oma ideaalkaalu hoida. Põhimõtteliselt olen seda suutnud, aga raskustega. Kaalukõikumine kipub olema ikka ideaalkaalust üles-, mitte allapoole. Maksimumiks on olnud +2 kilo. Söömahoogusid esineb palju rohkem kui kaalu langetamise ajal ja enda ohjeldamine on vahel võimatu. Seega ei ole minu puhul vist muud võimalust kui kasutada Kaaluabi surmani.
Õnneks on jäänud harjumus igal hommikul võimelda, trenni teha, vett juua ning valida tervislikke toite.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kuidas õnnestub kaalu hoidmine?
Saatis: savikass
Kuupäev: 09. August 2010, kl 18.15

Ka mina kuulun arvatavasti kategooriasse, kes peavad kaaluabi - või mõnd vastavat kalorite lugemise programmi - kasutama elu lõpuni. Ma ei hakkagi endale illusioone tegema, sest viimased 10 a tegin illusioone ja tulemus oli umbes kilo aastas, seega peaaegu 10 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kuidas õnnestub kaalu hoidmine?
Saatis: Merle
Kuupäev: 10. August 2010, kl 09.41

Sama siin, ilmselt jäängi elu lõpuni Kaaluabi pärisorjaks winking smiley
Kuid mis siis ikka, kui see garanteerib hea enesetunde ja tervise siis mis neid toite siia andmebaasi ikka niiväga sisestada pole, arvutiajastu nagu meil on, internett on igalpool smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.