Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kaalulangus ja sellega kaasnevad pisimured
Saatis: Sirlin
Kuupäev: 02. July 2012, kl 21.52

Küsimus kõigile, kes on kaalust palju-palju kaotanud ja kellel sama mure mis mul..nahk..Nelja aastaga kaotasin 50 kg..Õige toitumine, selle jälgimine igapäevaselt ning treeningud on andnud hea välimuse ning enesetunde..murelapseks aga nahk..kas on mingeid häid harjutusi kätele..teen küll hantlitega ja kummilindiga jõu ja ilunumbreid, kuid äkki on kellelgi mõni tore harjutuste seeria, mis sobiks ka kõigile neile, kel sama probleem..jään ootama!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalulangus ja sellega kaasnevad pisimured
Saatis: daisy
Kuupäev: 03. July 2012, kl 09.32

proovi piima-mee vann! teeb nahaga imet! umbes 3-4 liitrit piima ajada soojaks ja sulatada sinna sisse purk mett. ja siis umbes 20-30 min liguneda. kasvõi korra kuus!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalulangus ja sellega kaasnevad pisimured
Saatis: Sirlin
Kuupäev: 03. July 2012, kl 18.16

päris huvitav protseduur..kindlasti mingil ajal proovin spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalulangus ja sellega kaasnevad pisimured
Saatis: daisy
Kuupäev: 04. July 2012, kl 16.41

ja veel - beauty spas on kaalulangetajatele trimmiv kehahooldus, lähen proovin selle ka ära, siis tean edasi soovitada ja juurde rääkida.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalulangus ja sellega kaasnevad pisimured
Saatis: daisy
Kuupäev: 04. July 2012, kl 16.46

ja kui kreeme usaldada ja viitsid ennast 2 x päevas kreemitada, siis see ka: [www.toonekurg.ee]

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalulangus ja sellega kaasnevad pisimured
Saatis: Sirlin
Kuupäev: 05. July 2012, kl 11.52

..Kreemitamisega tegelen pidevalt..aga see spa trimmiv kehahooldus tundub huvitav..aitähh daisywinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalulangus ja sellega kaasnevad pisimured
Saatis: daisy
Kuupäev: 05. July 2012, kl 15.49

ma lähen proovin selle homme ära, siis oskan rohkem rääkida...

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalulangus ja sellega kaasnevad pisimured
Saatis: Eeri
Kuupäev: 05. July 2012, kl 21.50

ehhhhhhhhhhhhhhhh,kuidas saab vannis liguneda,kus 4liitrit vaid piima...40 vähemalt vajasmiling smiley))

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalulangus ja sellega kaasnevad pisimured
Kuupäev: 06. July 2012, kl 08.19

Ma arvan,et see 4 liitrit kallatakse äkki vanniveele lisaks,aga kui raha jagub siis miks mitte 40 liitrit piima vanni panna,nagu Saagim ikka teebwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalulangus ja sellega kaasnevad pisimured
Saatis: daisy
Kuupäev: 06. July 2012, kl 16.23

vabandust, kui mu mõttest aru ei saadud - loomulikult on see piim ja mesi vanniveele lisaks!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalulangus ja sellega kaasnevad pisimured
Saatis: Sirlin
Kuupäev: 06. July 2012, kl 19.36

..mina mõtlesin kohe, et piim+mesi lisatakse vanniveele..ainuke nali on see, et nüüd tuleb ka vann leida, sest kodus on duššinurk..aga teen selle protseduuri läbi ehk mõne hea tuttava juures..mõte iseenesest on hea..miks mitte ennast premeerida sellega..winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalulangus ja sellega kaasnevad pisimured
Saatis: daisy
Kuupäev: 07. July 2012, kl 10.43

nii, mina hoolduselt ka tagasi ja tegelikult oli väga lahedalt kulutatud 30 EUR. kestab tund aega ja protseduuri viib läbi 11-aastat massöörina töötanud naine ehk saab kehahoolduse pluss mudimise. ja täna vaatan, et nahk on tõesti rohkem ümber keha! nagu oleks õhk vahelt ära saadud. ja proua palus kõigile kaalulangetajatele edasi öelda, et liiga kiiresti ei maksa alla võtta, nahk ei jõua lihtsalt järele ning niisutamine, niiustamine, niisutamine! õhtuti enne magaminemist ikka nende suurematele kohtadele kreemikiht peale! naha elastust tuleb hoida, siis pole pärast muresid, et nahk liiga suureks jäänud!

aga kel pole rahast kahju ja endaarmastus suur, minge proovige ära!
beautyspa ja kairi. kaalulangetaja kehahooldus. 55605464.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalulangus ja sellega kaasnevad pisimured
Saatis: tutuna
Kuupäev: 10. July 2012, kl 20.49

Võibolla aitab kuivharjamine

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.