Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
mao operatsioon kaalu vähendamiseks
Saatis: Niika
Kuupäev: 11. August 2010, kl 15.11

Kord viis elu mu tööalaselt kokku ühe mehega, kes oli hiljuti lasknud teha mao vähendamise operatsiooni. Ta oli kaalus kõvasti kaotanud, ainult nahk lotendas ümber veel. No sellest pidi ta ka kuidagi lõikuse teel lahti saama. Mis mind aga hämmastas, oli see, et ta oli lasknud oma väljalõigatud mao osa piirutuselahusesse panna ja ilusasse klaasanumasse koduriiulisse sättinud ning näitas kõigile, kes vähegi vaadata ja kuulata viitsisid. Õõvastav tundus. Ühest küljest võib aru saada tema suurest rõõmust, et teda on 2 korda vähem ja tal endal on kergem olla. Teisest küljest ... perversne ikka. Mida teie teeksite, et tähistada oma võitu ülekaalu üle?

Valikud: VastaOsunda
Re: mao operatsioon kaalu vähendamiseks
Saatis: tusklik
Kuupäev: 11. August 2010, kl 15.51

ei teagi, võibolla jätaks ühed hiidpüksid kapinurka vmt. endale meenutuseks, et nii suur olla ei taha, kuigi ei usu, et sedagi teeksin.
Opile ei plaani minna, kuigi arstid on seda pakkunud, aga kui läheksin, siis ei jätaks küll ülejääke teistele näitamiseksgrinning smiley Aga üldsiselt ma pole suurem asi mälestusesemete koguja.

Ja no kaal ei kao ka kuhugismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: mao operatsioon kaalu vähendamiseks
Saatis: silvia
Kuupäev: 31. January 2011, kl 12.08

tere,
mina otsin inimest, kellega vestelda selle operatsiooni plussidest-miinustest. Niika on siin foorumis väga huvitavast rärrast rääkinud. Kas härra kontakti oleks võimalik saada? mind huvitaks ka, kui palju läks mehele maksma kogu lugu ning mis on tema üleliigsest nahast saanud?
smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: mao operatsioon kaalu vähendamiseks
Kuupäev: 04. February 2011, kl 22.48

Kallid kaalulangetajad! Ma räägin Teile ühe loo.

Tean ühte inimest kes selle operatsiooni lasi teha..Jah alguses on kõik ilus ja kena - kaal langeb, inimene oli õnnelik aga edasi tekkisid ka muud tervise probleemid. Nii palju erinevaid võimalusi on kaalulangetamiseks. Kõik sõltub siiski meist endist - mida ja kui palju me tahame...

Teine inimene valis rasvaimu - ja selle efekt oli maksimum 2 aastat - kõik oli tagasi ja veel topelt...

Olge armsad ja ärge valige alati kõige lihtsamat teed !

Ahvatlus on suur aga ise tehtud on hästi ja püsivalt tehtud!

Valikud: VastaOsunda
Re: mao operatsioon kaalu vähendamiseks
Kuupäev: 19. February 2011, kl 13.39

Lisaks sellele oled niikuinii sundseisus - maoopiga sööd sunniviisiliselt elu lõpuni vähe ja väikseid koguseid, pigem teha seda juba vabatahtlikult (nii saab vähemalt vahel nautida patu tegemist ka) grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: mao operatsioon kaalu vähendamiseks
Saatis: kadita
Kuupäev: 18. April 2011, kl 09.08

kui keegi tahab reaalse inimesega suhelda sel teemal, kes on selle opi läbi teinud ja nüüdseks aasta jagu selliselt elanud, siis võin anda kontakti.
olen aru saanud, et sel teemal oleks vaja rääkida küll ja inimestel oleks abi, kui saaksid rääkida teisega, kel on kogemused elust enesest.
minu enda mob 5273777

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.