Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
pruuni vetika kapslid?
Saatis: mellu
Kuupäev: 25. November 2012, kl 19.37

Juhtusin avarama täna dr oz saadet ja seal soovitas süüa pruunvetika kapsleid ja lagritsat. Kuna pruunvetikas pidi kõhurasva põletama. Kas kellegi on kogemust?

Valikud: VastaOsunda
Re: pruuni vetika kapslid?
Saatis: Iiahh
Kuupäev: 27. November 2012, kl 14.08

Minuarust teeb Dr.Oz ainult reklaami. Nüüd juba veikas, alles olid mingid rasberry keatonid ja muidugi mingi kõhurasva külmutav aparaat... Enam ei usu seda meest smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: pruuni vetika kapslid?
Saatis: palli123
Kuupäev: 27. November 2012, kl 17.08

Võin öelda nii palju ,et pruunvetika tablettidesse on rohkem usku kui ,sellesse rasberry keatoni.Kuna pruunvetika tabletid on meie Apteekides müügil.Ja palju infot on saadaval pruunvetika tablettide kohta ka meie kodulehtedel,et need tabletid on ka teismoodi tervisele kasulikud ,mitte ainult ei tapa seda kõhurasva.Olen arvamusel kui tahad kõhnuda tuleb ennast liigutada .Et imetablette pole olemas !!!

Valikud: VastaOsunda
Re: pruuni vetika kapslid?
Saatis: krizdi
Kuupäev: 28. November 2012, kl 12.41

ma olen vist küll kõiki "imetablette" juba söönud, lootes kaalu langusele, aga ...
no tundub, et ma pigem paisun nendest. Kusjuures ühele tootele (sisaldas vist mustikaid vmt) kirjutasin ka müüja lehele kommentaari sinna, kus kõik kiitsid toodet taevani, et mulle ei sobinud ja kaal pigem tõusis kui kasvas. Seda kommentaari pole siiani avaldatud seal winking smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.