Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
liiga palju vett
Kuupäev: 26. February 2010, kl 13.21

Jõin eile esimest korda ära selle koguse vett, mis soovituslik (1,6l),lihtsalt oli nii suur janu. Täna astusin kaalule ja peaaegu 2kg oli kaalus juures, jalad ka täitsa paistes.
Mis aitab vett väljutada?

Valikud: VastaOsunda
Re: liiga palju vett
Saatis: pisike
Kuupäev: 26. February 2010, kl 14.31

Minul oli ka esimestel päevadel selline tunne, et mine või lõhki.eye popping smiley Ja jooksin muudkui vetsu vahet. Juba kolmas- neljas päev läks see punnis ja paistes tunne üle. Arvan, et mu organism polnud lihtsalt harjunud sellise vee kogusega. Varem jõin põhiliselt teed ja kohvi, puhast vett heal juhul 2 klaasi päeva jooksul. Aga ennem mulle vesi eriti ei maitsenud ka, jõin ainult siis kui mul tõesti janu oli. Praegu pole vee joomisega mingit probleemi, maitseb ja isegi vägatongue sticking out smiley. Oma kogemusest võin öelda, et minul ei lange kaal tavaliselt siis, kui olen hapude ja soolaste asjadega liialdanud.

Valikud: VastaOsunda
Re: liiga palju vett
Saatis: Creeps
Kuupäev: 26. February 2010, kl 15.07

Hakkasin selle teema juures mõtlema, et kui juua rohkem, kui ettenähtud 8 klaasi, kas siis võibki vesi kehasse kinni jääda. Ma ei arva muidugi, et 9 või 10 klaasi liiga teevad, aga näiteks 1,5 liitri asemel 2,5 juua... Või on see tõesti nii individuaalne?drinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: liiga palju vett
Saatis: irru
Kuupäev: 26. February 2010, kl 16.43

Kui sul just mingit meditsiinilist näidustust ei ole, et organism vett kinni hoiaks, siis peaks see kõik neerude kaudu välja tulema. Iseasi kui oled söönud palju soolast, see hoiab küll vett mõnda aega kinni.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati irru 26.02.2010 16.44.

Valikud: VastaOsunda
Re: liiga palju vett
Saatis: pilveke
Kuupäev: 26. February 2010, kl 23.28

Mina tahaks ka teada, kui palju tohib päevas vett juua? Et mis on see ülemine piir? Vahel joon ligi 3 liitrit vett päevas, aga tean et liiga palju juua pole ka hea.

Valikud: VastaOsunda
Re: liiga palju vett
Saatis: pisike
Kuupäev: 27. February 2010, kl 09.20

Leidin infot vee kohta.
[www.figuurisobrad.ee]

Valikud: VastaOsunda
Re: liiga palju vett
Saatis: foxlife
Kuupäev: 27. February 2010, kl 09.24

Olen kuulnud ütlust, et kohvi seob vett. Mida see täpselt tähendab? Et siis kohvi on hea vee väljutamiseks? Olen märkimisväärselt vähendanud kohvi joomist. Äkki poleks pidanud?

Valikud: VastaOsunda
Re: liiga palju vett
Saatis: Creeps
Kuupäev: 27. February 2010, kl 15.56

Kohv pidi ikka vett kehas kinni hoidma. Nii et liialdada sellega ei maksaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: liiga palju vett
Saatis: kadri
Kuupäev: 27. February 2010, kl 19.10

minul aitab näiteks kehast vett väla viia kui joon vett sidruniviiluga.
tavaliselt teen hommikul kannuvett 2 viilu sudruniga ja joon seda terve päeva ja vesi tuleb välja .

Valikud: VastaOsunda
Re: liiga palju vett
Saatis: pisike
Kuupäev: 27. February 2010, kl 22.50

Veel lugemist "vee" teemal: [www.healthilife.ee]

Valikud: VastaOsunda
Re: liiga palju vett
Saatis: Boo25
Kuupäev: 28. February 2010, kl 11.13

Minul aitavad vett edukalt väljutada ananas strong tabletid,(apteegis käsimüügis) Kui neid tarbin jooksen kogu aeg vetsu vahet. Muidu on sõrmed pidevalt paistes. Aga olen ka lugenud, et ananass sobib vee väljutamiseks just B- veregrupiga inimestele ja minul ongi B- veregrupp. Vbl seepärast sobivad hästi.

Valikud: VastaOsunda
Re: liiga palju vett
Saatis: Katz
Kuupäev: 28. February 2010, kl 21.36

Aga kui süüa ananassi või juua ananassi mahla, kas see annab samasuguse efekti kui need tabletid?

Valikud: VastaOsunda
Re: liiga palju vett
Saatis: söödik
Kuupäev: 02. March 2010, kl 09.39

Väga hästi aitab kui juua 1 l vett ja 1 l Kubja Üriditalu paastuteed. Panen 4 pakikest teed liitrise kanna kohta tõmbama, teel on hea maitse ja sobib juua ka külmalt. Teed on müügil apteekides, peaaegu kõigis. Kollased pakid.

Valikud: VastaOsunda
Re: liiga palju vett
Saatis: ongikoik
Kuupäev: 23. March 2010, kl 14.30

mina söön iga päev ühe greibi ja aitab ka vett välja ajada

Valikud: VastaOsunda
Re: liiga palju vett
Kuupäev: 27. March 2010, kl 12.06

mis see vee joomine üldse aitab?ma mõtlen kaalukaotusele ?

Valikud: VastaOsunda
Re: liiga palju vett
Kuupäev: 06. May 2010, kl 11.30

Vee joomisega tuleb ka vist harjuda. Äkki sööd liiga palju soolast. Liigsest soola tarbimisest tuleb ju kaal, organism hoiab vett kinni. Äkki on nii. Edu ja tervist Sulle

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.