Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 123Järgmine
Asukoht: 1 / 3
JUUNIKS VORMI!
Saatis: dixi
Kuupäev: 21. February 2014, kl 18.24

Kas on kedagi, kes teab keadagi, kes tahaks alla võtta? spinning smiley sticking its tongue out
Alustaks koos peale EV sünnipäeva. Ise kaalun 60 ringis.
Oleks hea, kui saaks 6-se kamba kokku. Oleks rohkem moti-
vatsiooni.

Valikud: VastaOsunda
Re: JUUNIKS VORMI!
Saatis: Rabarber
Kuupäev: 22. February 2014, kl 10.50

Nojah, kui juba siin olla, siis võiks kaalust alla ka võtta winking smiley
Olen ise 164 cm ja 65 ringis.
Väga pika duelliga ma hakkama ei saa, juba eelmine aasta korra lõin käega, kui 62 ees oli.. Seekord loodetavasti lähen võiduka lõpuni.. Ja vbla tuleks üleskutse panna foorumis motivatsiooni alla, siis ehk loeb seda rohkem inimesi..

Rabarber

Valikud: VastaOsunda
Re: JUUNIKS VORMI!
Kuupäev: 22. February 2014, kl 14.35

Lööksin ka heameelega kampa, ehk siis on rohkem motivatsiooni smiling smileysmileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: JUUNIKS VORMI!
Saatis: dixi
Kuupäev: 22. February 2014, kl 16.38

Tore! OOtame veel. teisipäeval vaatame ja alustame tabeli tegemist.
Mul endal ka võetud kolmeks kuuks kaaluabi kasutus. Ega rohkem- suvel eriti - ei viici
kirjutamisega tegeleda

Valikud: VastaOsunda
Re: JUUNIKS VORMI!
Saatis: Nups20
Kuupäev: 25. February 2014, kl 17.12

Mina ka ühinen

Valikud: VastaOsunda
Re: JUUNIKS VORMI!
Saatis: Marmel
Kuupäev: 25. February 2014, kl 17.46

Mul sama eesmärk, ühineksin ka heameelega...

Valikud: VastaOsunda
Re: JUUNIKS VORMI!
Saatis: dixi
Kuupäev: 26. February 2014, kl 13.12

saime kokku 5. kas keegi oskab tabelit teha. oleks ilusam smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JUUNIKS VORMI!
Saatis: Nups20
Kuupäev: 26. February 2014, kl 15.05

Ma ei oska kahjuks aga ootan väga tabelit smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JUUNIKS VORMI!
Saatis: Laimikas
Kuupäev: 26. February 2014, kl 19.34

Ostsin kasutuse samuti kuni juuni kuuni ja liituksin meeleldi ühe päevase hilinemisega. Kaalu 65 ringis, ideaalis sooviks kaaluda 56-58.

Valikud: VastaOsunda
Re: JUUNIKS VORMI!
Saatis: dixi
Kuupäev: 27. February 2014, kl 20.17

igatahes alustame homme, reedel. Palun pahapiiga, marmeli ja nups20 kaalusid. mõtlen mingi esitluse välja. kaalume reedeti. jõudu!

Valikud: VastaOsunda
Re: JUUNIKS VORMI!
Kuupäev: 27. February 2014, kl 21.42

Minu kaal on siis 63 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: JUUNIKS VORMI!
Saatis: Marmel
Kuupäev: 27. February 2014, kl 22.32

Minu stardikaal oli 87,5 , homme loodan pisut ilusamat numbrit näha spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: JUUNIKS VORMI!
Saatis: Nups20
Kuupäev: 27. February 2014, kl 22.57

Minu algus kaal siis : 72

Valikud: VastaOsunda
Re: JUUNIKS VORMI!
Saatis: dixi
Kuupäev: 28. February 2014, kl 11.13

Dixi 80,1
Rabarber 65,0
Nups20 72,0
pahapiiga 63,0
Marmel 87,5
Laimikas 65,0

Valikud: VastaOsunda
Re: JUUNIKS VORMI!
Saatis: Marmel
Kuupäev: 28. February 2014, kl 18.07

Tere,
Minu täna hommikune kaal 87,0, seega siis 0,5 kg kaotust... Loodan, et teie olete ka oma esimese nädala tulemusega rahul. Küll oleks vahva, kui nii lähekski iga nädal.smiling smiley
Kas me peaks kuhugi ka pikkuse ja soovkaalu kirja panema?

Valikud: VastaOsunda
Re: JUUNIKS VORMI!
Saatis: Rabarber
Kuupäev: 28. February 2014, kl 19.01

Ma võin täna õhtul google docs'is exceli tabeli kokku klopsida, kui üldsus soovib winking smiley
soovkaal ja pikkus oleks vast ka tore, kui tabelis on..
Mina olin tegelikult täna hommikul 64,3 ja seda riietega, nii et tegelikku kaalu kahjuks väga täpselt ei oska öelda, a seda huvitavam on järgmine nädal smiling smiley

Rabarber

Valikud: VastaOsunda
Re: JUUNIKS VORMI!
Saatis: dixi
Kuupäev: 28. February 2014, kl 19.08

Rabarber, tee jah tabel. Mina olen väga arvutikauge inimene. aga pikkust tabelisse küll ei pea määrama. see sel juhul, kui hakkame kaalukadu protsentides arvutama, mitte kilodes. ja soovkaal võiks ka kõigile näha, teada olla, siis on motivatsioon suurem smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JUUNIKS VORMI!
Saatis: Rabarber
Kuupäev: 28. February 2014, kl 22.51

selline asi tuli, vaadake, kas pääsete ligi: TABEL

ja vöiks nii teha, et edaspidi igaüks paneb ise oma kaalunumbri sinna kirja, ma ei viitsiks hästi olla see, kes tabelit ohjab..

vaadake ise, kas tahate pikkust panna vöi mitte, pole just kohustuslik.

aga motivatsiooniks vöiks selline asi olla, et igaüks, kes siin duellist osa vötab, peab nädalas vähemalt kaks korda kirjutama, kuidas tal läinud on. ma vaatasin, et ühes duellis nii toimus ja see on päris tore mu arust.. tekib selline aktiivsem suhtlemine..

mis arvate?

Rabarber

Valikud: VastaOsunda
Re: JUUNIKS VORMI!
Saatis: dixi
Kuupäev: 01. March 2014, kl 12.05

tabelit näen küll aga ise midagi juurde kirjutada ei saa
ja 2x nädalas kirjutada pole ka raske

Valikud: VastaOsunda
Re: JUUNIKS VORMI!
Saatis: Rabarber
Kuupäev: 01. March 2014, kl 20.04

Aijaa, vabandust, pole kaua neid tabeleid teinud. Nüüd peaksite kirjutada ka saama..

Rabarber

Valikud: VastaOsunda
Re: JUUNIKS VORMI!
Saatis: Marmel
Kuupäev: 02. March 2014, kl 11.52

Tere,

Nüüd sai kõik ilusti tabelisse kirja, aitäh Rabarber!
See on sul väga hea mõte, et kõik võiksid paar korda nädalas enda tegemistest märku anda.
Minul on selline mure, et ei tea, kas peale trenni, mis lõpeb kell 10 õhtul peaks midagi näksama või ei. Mõnest kohast loen, et kindlasti peab, teisest kohast jälle , et kindlasti ei tohi. Ja kui siis süüa, siis, mis see olema peaks. Mida te ise peale trenni sööte?

Ilusat pühapäeva smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JUUNIKS VORMI!
Saatis: Nups20
Kuupäev: 02. March 2014, kl 12.31

Hei , mina aga sooviks natukene abi seoses söömisega et mida võib julgelt süüa . Igasugune rämps , magus , jahutooted , logisevad joogid et neid ma ei tarbi

Valikud: VastaOsunda
Re: JUUNIKS VORMI!
Saatis: Laimikas
Kuupäev: 02. March 2014, kl 14.43

Mis trenni te teete?

Mina püüan 3-4 korda nädalas Insanityt teha ja vahel kui lapse kõrvalt aega üle jääb käin jooksmas.

Söömise osas on mul selline loogika, et ajaliselt ma piire ette ei sea. Söön kasvōi kell kümme ōhtul,aga üritan 2h enne ja pärast trenni mitte süüa. Vahel kui trenn tōesti raske tundub siis teen Dietmix segust spordijoogi ja selle joon erandina kohe peale trenni ära.

Söön tegelikult kōike, aga üritan eelistada näiteks hommikusöögiks täistera kaerahelbeputru, keedetud muna, trimm mitmevilja saia natukese toorjuustuga jms. Lōunaks üritan valida mōne supi, vōi siis näiteks mingit liha tatra vōi pruuni riisiga. Ōhtuks teen suure kausi mōnda värsket salatit ja söön sinna juurde näiteks kala vōi liha steigi ja tavaliselt ka tüki kooki ja kohvi. Lisaks üritan juua palju vett sidruni vōi laimiga.

Kuna mulle väga meeldib maitsvaid toite valmistada ja lähtuda sellest ütlusest et gurmeekokk kes loeb kaloreid on nagu prostituut kes vaatab kella, siis on toitumist kontrollida ikkagi pigem keeruline ja tuleb lihtsalt rohkem trenni vihtuda smiling smiley
Sellega seoses meenub, et lugesin eile just artiklit kus Kate Hudson ütles et ta peab oma vormi hoidmiseks päevas 6 tundi trenni tegema, seda tundub ikka meeletult palju.

Valikud: VastaOsunda
Re: JUUNIKS VORMI!
Saatis: GetFit
Kuupäev: 02. March 2014, kl 14.49

[geteriblogi.blogspot.com]

Inimene kaalus 75kg ning sai kaalust ligi 20kg alla ilma dieedita. Ilma, et oleks hakanud end otseselt piirama. Mõned positused on väga asjalikud ning annavad palju mõtteid juurde, kuidas lihtsamini saavutada oma ideaalkaal.

Valikud: VastaOsunda
Re: JUUNIKS VORMI!
Saatis: dixi
Kuupäev: 03. March 2014, kl 17.24

mina otsustasin nädalat veepäevaga alustada. Pühapäev läks käest ära ja nii raske on alustada nö viisakalt. Trenni ma ka ei tee, niiet lihtsam on õhtusöögid lihtsalt ära jätta smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JUUNIKS VORMI!
Saatis: Rabarber
Kuupäev: 03. March 2014, kl 18.29

Marmel küsis trennijärgse söömise koha pealt. Üldiselt ma ei vaata, kas ja mida enne või pärast trenni süüa. Teen nii nagu tunne on. Tavaliselt on ikka siiski selline tunne, et enne trenni u kaks tundi ei saa peasöögikorda küll süüa, muidu lihtsalt ei jaksa. Kui pärast trenni on öudne nälg ja õiget söögiaega veel ei ole, võtan midagi vahepalaks - jogurti või viilu leiba/sepikut ntx kodujuustu või avokaadoga. Või kui on lihtsalt näksimise tunne, siis porgand või puuvili/marjad ajavad asja ära.
Mul on söömise koha pealt ses mõttes hea, et mehe arvates on magustoit näiteks puuvili või jogurt, kooke ja muud magusat ta ei tunnista. Need on ainult eriliste tähtpäevade jaoks. Ja kuna peres on kasvamas ka väike laps, kes ilmtingimata tahab süüa kõike seda, mida meie sööme, siis on lihtne võtta porgand ja mitte mõni küpsis. Tahaks ju kohe maast madalast head toitumisharjumused lapsele edasi anda.

Nüüd vaatan, et siia kirjutades tundub see kõik nii lihtne smiling smiley aga ometigi olen kaaluabis grinning smiley viimased viis-kuus kilo peale sünnitust on visa kaduma ja seda eriti just mu enda laiskuse tõttu..

Laimikas küsis trenni kohta. Mina siis üritan nädalas kaks jooksutiiru teha (5-7 km) ja lisaks üks Jillian Michaelsi trenn, viimati olen teinud Power Yogat. Kunagi tegin iga päev 30 Day Shredi, aga tüdinesin ära. Nüüd teen rahulikumalt. Lisaks käin lapsevankriga jalutamas ka iga päev pool tundi kuni kolm, täitsa oleneb ilmast winking smiley.

Rabarber

Valikud: VastaOsunda
Re: JUUNIKS VORMI!
Saatis: Marmel
Kuupäev: 03. March 2014, kl 22.22

Ma olen haige, palavik 39,3
Küll on halb olla, ehk läheb ruttu üle...moody smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JUUNIKS VORMI!
Saatis: KatrinS
Kuupäev: 04. March 2014, kl 08.14

Kas võib veel teiega liituda teiega?

Valikud: VastaOsunda
Re: JUUNIKS VORMI!
Saatis: Rabarber
Kuupäev: 04. March 2014, kl 09.22

Ma arvan, et ikka võib, pane end tabelisse kirja winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JUUNIKS VORMI!
Saatis: Nups20
Kuupäev: 04. March 2014, kl 12.29

Minul ei taha kaal langeda - olen pahane . Trenni ma ei tee kui ainult käin jalutamas ja töölt koju ja kodust tööle lähen jala . Trenni ei tee sellepärast et minu tööpäevad on hommiku vara kuni hilja õhtuni .

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 123Järgmine
Asukoht: 1 / 3


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.