Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 4 / 8
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: Salvei
Kuupäev: 02. August 2014, kl 23.04

Tere, Duellitajad! Lisasin ennast ka tabelisse, sest üksi tundus igav see kaalumine ja mõõtmine.
Suur tänu Zahirile ja palju õnne titeuudiste eest! Aga ausõna, see ei sega jälgimist. Vastupidi, kaaluabi annab hea võimaluse nüüd väga hästi jälgida oma toitumist (õiged asjad, õiges koguses jms).
Kaalunumber pane kirja, et me ikka näeksime, et päriselt rase oled (see oli nali smiling smiley) - kaal peab ikka veidi tõusma. Mina võtsin rasedusega 20 kg alla (seda ei soovita kellelegi - rasedustoksikoos oli).
Minust veidi:
Söömine - halb, sest suudan ära süüa ligikaudu 70 % oma päevasest normist. H ja L ei taha hästi minna, söön tihtipeale 50% normist. Saia ja küpsetisi ei armasta smiling smiley
Liikumine: saadud uuesti kontrolli alla, päevas tavaliselt 30 minutit (6km/h kõnd). Viimasel nädalal 9,8 km rattasõitu (keskmine kiirus 15 km/h). Kasutan ise programmi heiaheia.com, millele ka androidi "äpp" olemas - väga hästi motiveerib. Siiani kasutasin ainult veebipõhiselt, kuid nüüd ka telefonis.
Meeleolu: hetkel motiveeritud smiling smiley

No nii, algus tehtud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: Triips16
Kuupäev: 03. August 2014, kl 14.39

Tere tulemast uutele smiling smiley Mida rohkem meid siin on, seda põnevam on. Tore on jälgida ning kogemusi lugeda, sest nii mõnigi kord olen teiste nippe enda peal katsetanud ja need on ka töödanud.

Sandra72, sa oled väga väga tubli, ligi kahe kilone kaotus on väga suur asi ning jaksu sulle edasiminekul.

MTU, minu arust väga hea, et ainult 0.6 juurde tuli, sest mul on näiteks nii, et kui käin sünnipäeval, siis võin julgelt minimaalselt kilo juurde panna, mida siis ähkides mitu mitu päeva üritan maha rassida. Seega läks sul ju super hästi. Ja loomulikult suured õnnitlused sulle tongue sticking out smiley

Ise hetkel olen täielikult magusa lainel, see nädalavahetus sõin kõike head ja paremat. Grillimisi oli kaks ning sai hulgaliselt liha söödud samuti. Kaal loomulikult näitab praegu jubedat numbrit, ent loodan et järgmine reede on juba ilusam number.

Head peatselt algavat uut nädalat kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: pärlike
Kuupäev: 03. August 2014, kl 21.44

Tere, kui palju meist jooksuga tegeleb. Alustasin täna tasa ja targu. Kõnd ja jooks käsikäes 30min. Soov on joosta tulevikus 10 km järjest, näis kaua mul see aega võtab. Minu keha vajab füüsilist koormust, muidu ma kaloreid ei põleta. hot smiley Edu kõigile järgmiseks nädalaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: Salvei
Kuupäev: 04. August 2014, kl 07.26

Tere uue nädala algust.
Oled eriti tubli, kui joosta saad! Minul nt arst ei luba hetkel, sest teen põlvedele liiga.
Kunagi hiljem tahan küll jooksuga tegelema hakata.
Hetkel on minu eesmärk SEB sügiskõnnil eelmistest aastatest parem aeg saada.
Jaksu uueks nädalalaks!

pärlike kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tere, kui palju meist jooksuga tegeleb. Alustasin
> täna tasa ja targu. Kõnd ja jooks käsikäes
> 30min. Soov on joosta tulevikus 10 km järjest,
> näis kaua mul see aega võtab. Minu keha vajab
> füüsilist koormust, muidu ma kaloreid ei
> põleta. hot smiley Edu kõigile järgmiseks nädalaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: trilla
Kuupäev: 04. August 2014, kl 09.00

Tere,
Liitun meelsasti selle ambitsioonika grupiga. Kas võta
spinning smiley sticking its tongue out
te kampa?

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: Triips16
Kuupäev: 04. August 2014, kl 09.06

Pärlike, ma alustasin mingi kuu vist tagasi jooksuga. Alguses jooksin kolm, siis viis, siis seitse ning ühe korra katsetasin 10 km joosta. Sain ilusti kümne km hakkama, aga oli natukene liiga palju mulle veel, seega nüüd jooksen viis või seitse. Viieka jooksen mingi 35 minutiga ära smiling smiley

Trilla, tule aga, pane oma mõõdud kirja tabelisse ning ära unusta iga reede oma kaalu kirjutada. Ja tore oleks kui kasvõi korra nädala sees ka mõne sõna sekka ütled või lihtsalt kirjutada et kuidas kaalu langetamine läheb.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: Triips16
Kuupäev: 04. August 2014, kl 09.09

Tuttpütt, mis on sinu ideaalkaal, mille soovid saavutada järgmiseks suveks?

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: Arcum
Kuupäev: 04. August 2014, kl 11.34

Tere!

Kas Teiega saab veel liituda?
Mina 27.aastat noor, kilosi turjal 112 ja ideaal oleks alla võtta 29,9kg....

Millised on teie nipid ja edu saladused?

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: Arcum
Kuupäev: 04. August 2014, kl 11.49

Arcum kirjutas:

Proovisin end tabelisse lisada, aga ei mõistnud ridu juurde tekitada sad smiley Minu pikkus 185cm
minu 112kg võiks panna siis 01,08,2014 kuupäeva peale ja oleksin siis meeleldi teiega kaalu langetamas.

Palju meie seas on Endomundo kasutajaid? Sinna võiks ka teha mingi grupi, kus siis meie kilomeetrid või kaotatud kcal kirja läheks?


-------------------------------------------------------
> Tere!
>
> Kas Teiega saab veel liituda?
> Mina 27.aastat noor, kilosi turjal 112 ja ideaal
> oleks alla võtta 29,9kg....
>
> Millised on teie nipid ja edu saladused?

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: pärlike
Kuupäev: 04. August 2014, kl 13.31

Hetkel oli meil grupis mõte teha aktiivgrupp, kus panna kirja samme, mis päevajooksul tipitud, kuid see jäi õhkusmiling bouncing smiley, mina olen erinevaid rakendusi kasutanud, Endomundo ei ole minu jaoks võõras, kuid kuidas teha grupp, mis kuuluks meile... jään siin vastuse võlgu, päris fb ühineda ei taha, siis näevad ka muud tegelased. Hetkel kasutan sammulugejat, püüan 10 000 sammu teha kuid alati ei õnnestu ja kava, milles on kõnd ja jooks vahelduv, tulemuseks peaks ajapikku tulema 5km.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Kuupäev: 04. August 2014, kl 18.08

Tervitus!

Triipsukene, kena, et minu eest hoolitsed,
soov oleks 75 kg, aga hakkan lootusetuks muutuma...
sest tabelisse ei pääse ma niikuinii ja minu maksmist ei
arvestata, terve nädal on kaloriarvestust tegemata juba.
Vastuseks olen 2 automaatset teksti ainult saanud.
Muidugi söön justkui vähem ja valikuiselt,
aga tean varasemast, et nii lihtne on ennast petta,
kui kontollvõimalust pole...confused smiley

Kes lisatabeleid soovib, algatage lihtsalt uus teema
Sammud v endomundo vms

Meil on aega veel, meil on aega veel......
?..

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: pärlike
Kuupäev: 05. August 2014, kl 22.21

Leian, et liikumine ja toitumine käib käsikäes. Tuleb passiivsest olukorrast välja rabeleda ja end liigutama ajada. Olen nüüd kolm päeva teinud kombineeritud "trenni" kui seda saab nii nimetada. Pool tundi kõnd ja jooks vaheldumisi, tuleb ligi 3km ja siis jaluatan tagasi, kokku ligi kaudu 6km. Püüana ka agaralt 10 000 sammu teha. Täna oli tunda väsimuse märke. Magusast loobunud ei ole, ikka ampsan õunakooki, kuidas öelda ei ahjust tulevale õunakoogile. Leidsin ka huvitava artikli, et isudele tuleb alla anda, lihtsalt tuleb leida see kuldne kesktee liikumise ja söömise vaheleja tarbida kõike mõõdukalt. spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: Salvei
Kuupäev: 05. August 2014, kl 22.43

Olen nõus Pärlikesega... Liikumine ja söömine käsikäes!!!!
Ei ole aega, varsti oled hilises keskeas niimoodi smiling smiley
Proovi kasvõi 50 g kaupa! Ütle päevas omale vähemalt üks kord tige EI isu taltsutamiseks, järgmisel nädalal 2 korda jne...


Tuttpütt kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tervitus!
>
> Triipsukene, kena, et minu eest hoolitsed,
> soov oleks 75 kg, aga hakkan lootusetuks
> muutuma...
> sest tabelisse ei pääse ma niikuinii ja minu
> maksmist ei
> arvestata, terve nädal on kaloriarvestust
> tegemata juba.
> Vastuseks olen 2 automaatset teksti ainult
> saanud.
> Muidugi söön justkui vähem ja valikuiselt,
> aga tean varasemast, et nii lihtne on ennast
> petta,
> kui kontollvõimalust pole...confused smiley
>
> Kes lisatabeleid soovib, algatage lihtsalt uus
> teema
> Sammud v endomundo vms
>
> Meil on aega veel, meil on aega veel......
> ?..

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: Salvei
Kuupäev: 05. August 2014, kl 22.47

Mina ei suuda selle kuumaga üldse süüa. Täna läksin söömata 8 km kõndima, pidin otsad andma... Veepudelit ei mõistnud ka kaasa võtta.
Aga ellu jäin smiling smiley
Homme teen kõnni ja jalgrattasõidu....

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Kuupäev: 06. August 2014, kl 00.39

Ahoi!
Tublid olete ja hea, et ikka oma pingutusi ja optimismi jagate. thumbs up
Ega see virisemine midagi muuda (thumbs down) tegelt olidki mul juba süümekad,
Aga, elame veel
smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Kuupäev: 06. August 2014, kl 12.00

Tere-tere
Jah, käisin ka eile kaalul ja nagu ma kahtlustasin, siis tööle tagasi minek pärast puhkust ei ole hästi mõjunud (puhkuse ajal olin oluliselt liikuma, kuid püüan siiski täna tasa teha õhtul jooksmise või kõndimisega).
Mina olen selline harrastusjooksja - selle aasta pikim läbitud distants on poolmaraton ja augustis tuleb veel üks. Osalen erinevatel rahvajooksudel.
Treenimise mõttes on nii ja naa - väga regulaarselt kahjuks treeningule ei jõua, kuid püüan ikka aeg-ajalt liigutada.

Jooksmisega ka muidugi on nii ja naa, sõltub ilmast palju - juulikuus sai osaletud Südasuve maratoni 15km distantsil ja selle sai läbitud praktiliselt joostes/sörkides ja oli kõik hästi. Hiljaaegu toimunud Saadjärve jooks oli aga niivõrd kuum ja raske ,et pärast 4km lõpetasin jooksmise ja ülejäänud 13 km põhimõtteliselt kõndisin finisisse - lihtsalt liiga kuum oli ja juba pärast paarisaja meetrist sörki tekkis vedelikupuudus ja nii ma lõpuni kõndisingi smiling smiley

Toidu osas ka - ma küll eriti menüüd ei ole muutnud. Ehk seda, et lõunaks ei osta enam praadi vaid toon poest mõne toorsalati ja sinna midagi kõrvale. Karastusjookidest püüan ka hoiduda ja eelistada vett, aga vahel luban mõne karastusjoogi ka.
Magusaga on nii, et vahepeal ei taha üldse (pole isu), kuid teinekord tekib meeletu magusanälg. Ma ei teagi, miks see nii on. Aga vähemalt selliseid perioode, kui oli imetamise ajal, kus võisin 1-2 100g shokolaadi silmagi pilgutamata ära süüa, enam õnneks ei ole. Pigem piirdun väikese 10-20 g shokolaadiga.
Selle kuumaga aga ei sudua ma ära öelda jäätisest, kuid õnneks väga palju ka seda ei tarbi.
Üheks vaenlaseks on veel kindlasti sai, aga püüan seda taas leivaga asendada- vahepeal ma ei söönud peaaegu üldse saia, vahel harva näiteks kalaga või suitsujuustuga. AGa nüüd on kuidagi menüüsse tagasi imbunud - ei teagi miks...
Edu kaasvõitlejad!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: pärlike
Kuupäev: 06. August 2014, kl 13.20

Au sulle Wernerinna ja teistele, kes on osa võtnud Maratonidest, tahaks ka nii kaugele jõuda, et läbida pikk distants, kuid võhma puudub, see oleks eneseületus, nüüd kui väikelaps on 8 kuune olen tasapisi taas välja läinud ja mõned kiiremad sammud teinud, Kuid raskelt...

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Kuupäev: 08. August 2014, kl 05.54

Tere,
tulemus +0,3 näitab, et minu eksperiment, kus tegin palju tööd/trenni ja sõin vähe kaloreid tõi kaasa kaalutõusu - lihtsalt keha lakkas rasva põletamast. Eks seda on räägitud ka. Nüüd siis ise kogesin...

Liisulind

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: pärlike
Kuupäev: 08. August 2014, kl 09.15

Tere, minul täna kaalunumbril - ees; treening/liikumine, kandis vilja. Mõnus tunne hot smiley Panin ka mõõdud kirja, et kui kaalu numbrid peaksid seiskuma, siis on mõõtude pealt näha, et keha muudab proportsioone. See on suur motivatsioon kui cm kahanevad. On ka kogemusi kui "liigselt" trenni teha, siis kaalutõus on lihaste arvelt, kuid mis ajapikku taandub. Kuid võib olla halb motivatsiooni allikaks,"teen trenni kuid kaal tõuseb". Edu kõigile! Ja päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: Sandra72
Kuupäev: 09. August 2014, kl 10.49

Tere kõigile!

Nii tore on näha, et oleme sel nädalal kokku kaotanud juba 8,5 kg!! thumbs upthumbs upthumbs up Samuti on sellel nädalal olnud üsnagi palju kaasvõitlejaid, kes on kehalt kaotanud rohkem kui 1 kg!! Suur-suur aplaus teile! winking smiley

Minul on sel nädalal ainult -100g maha läinud... Ütleme nii, et eelmine nv sai juba patustamistega alustatud. Nimelt suvitasin ma Pärnus ning sellega käisid kaasas nii Steffani pitsa kui ka paar siidrit. Tervel sellel nädalal oli kuidagi vähevõitu ka liikumist. Õnneks ei tulnud siiski juurde!!! Tuleval nädalal üritan jälle tagasi reel olla! the finger smiley

Igastahes, mul on väga hea meel teie üle! Jätkake samas vaimus! hot smiley

Tervitades,
Sandra

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: pärlike
Kuupäev: 10. August 2014, kl 21.43

Tervitused! Kurb on tõdeda, et paljudel on märkmed tegemata kaalutabelisse. Lisaks räägitakse vähe oma saavutustest, Eks meil kõigil on tõusu ja mõõna perioode. Kui reedel sain kaalu nr kirja, siis nädalavahetus on magusa lainel viibinud, lisaks grillõhtu, valge veiniga, Lõõgastus mis sugune, kuid pole hullu, uus nädal uue hooga, mind motiveerib liikumine, kui on väike treening kava, püüan jätkuvalt jooksu lainele saada, teen jooksu ja kõndi vaheldumisi, üle päeva, läheb teine nädal ja enesetunne on hea. Ilusat algavat nädalat kõigile, ikka sooviks ka Teist midagi kuuldasmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Kuupäev: 11. August 2014, kl 09.30

Tere smiling smiley
Jah, minul oli seevastu tegus nädalavahetus ja täna hommiku kaaludes oli meeldiv üllatus, et kaal vaid 93,7 - seega minu väikeseks eesmärgiks on seda numbrit reedeni hoida ja kui võimalik ka mõnisada grammi langetada. Iga kord, kui kaalule astudes üks number täiskilode pealt väheneb, on heaks motivaatoriks endale.

Sel laupäeval siis ees ootamas Rakvere Ööjookus 21,1 km. Vaim on valmis, eks natukene keha ka, aga sel nädalal peab vähemalt korra või kaks võtma väikese jooksuringi ette. Liikumist on küll omajagu olnud, kuid kahjuks eriti mitte jooksmist.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: abigail
Kuupäev: 11. August 2014, kl 12.26

Tere!
Kas võetakse kampa veel üks kaalulangetamissooviga persoon? Duellitamine oleks motiveeriv ja distsiplineeriv-viimast oleks eriti vaja. Kaal on 91,5, pikkus 164 ja soovkaal tagasihoidlikult esialgu 79. Praegu on energiat ja soovi küllaga, aga eks seda soovi raugemist on ju nähtud. Kui lubate koos teiega pingutada, ehk õnnestub kergemaks saada.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: tups40
Kuupäev: 11. August 2014, kl 13.17

Tere, minul oli terve eelmine nädal väga kiire ja kaalujälgimisest ei tulnud midagi välja smileys with beeraga see eest käisin laupäeval jõusaalis ja olin seal kohe 3 tundi, ja see nädal on plaanis eriti korralik olla eks siis paistab kuidas reedel kaaluga on aga olge teie sama tublid edasithe finger smiley
hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: Triips16
Kuupäev: 11. August 2014, kl 14.55

Minul läheb üsna kehvalt. Üritasin küll nädalavahetusel korralik olla ning käisin usinalt jalutamas, aga kaal ikka püsib, tee või tina. Rühin ikka edasi ning loodan reedeks kasvõi -100 grammigi saada. Vahepeal juba mõtlesin, et kaal järsku katki, et muudkui näitab mulle 86.5 kg, aga siis spordiklubis kaaludes oli tulemus ikka sama.

Ahjah ma tegin uue lehe mõõtudega. Ma ise mõõtsin suht duelli alguses ennast ära ning mõtlesin, et panen nii kuu lõikes kirja, et palju ümbermõõdud muutuvad. Järsku teised tahavad sama teha. Pärast hea võrrelda. Igaüks saab ise vaadata, mis intervalli tagant tahab ennast mõõta ning siis paneb mõõdud kirja, kui üldse tahab. Ja alati saab veerge ja ridu juurde teha, kui keegi soovib rohkemat.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: trilla
Kuupäev: 11. August 2014, kl 15.20

Minu lennukas algus läks metsa. Nüüd pidustused läbi ja "homsest" hakkab jälle uus elu. Lihtsalt ei suutnud kõiki toite mida valmistasime kaloritesse ümber arvestada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: Sandra72
Kuupäev: 12. August 2014, kl 14.35

Tere taas!

Minul ei taha see nädal kohe üldse edeneda thumbs downconfused smiley Kardan, et asi on naisteasjades, mis kohe varsti algama peaks.. Siis on tavaliselt mul isud imelike asjade järele. Samuti hoiab keha vett kinni ja on paistes.

Kuidas teil? Kuidagi vaikseks on siin jäänud...

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Kuupäev: 12. August 2014, kl 16.42

Sõin eile mõnisada kilokalorit üle normi, sest oli kohutav näljatunne. Muuhulgas šokolaadikooki ja pelmeene. eye rolling smiley
Ja hommikuks - oo üllatust - kaal oli lõpuks langema hakanud.

Teen siis proovi nüüd nii, et norm veidi suurem - vaatan kuidas ta pikaajaliselt nii käitub...

Liisulind

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Kuupäev: 13. August 2014, kl 05.22

Tere,
ka eile siis sõin üle 1500 kilokalori (tegelikult 1725) ja hommikuks oli 0,3 kg kaalulangust.
Kas tõesti leidsin üles võtme, et ma ei tohi liiga vähe süüa?

Olen ju päris pikk ja võib-olla minu minimaalne kalorite norm on siis suurem kui keskmisel naisel (mis pidi olema 1200)? Punnitasin ju pikemat aega kusagil seal 1400 lähedal ja tulemust siis ei olnud.

Olen ka siin varem lugenud, et keegi koges, et piisav söömine paneb rasvapõletuse tööle. Eks näis, kas selline trend on mul püsiv.

Muidugi püüan ka hoolega liikuda. Hommikuti püüan joosta, veidigi.

Pärast seda, kui keha kangekaelselt igast grammist kinni hoidis, tundub see kõik veidi uskumatugi.

Jaksu kõigile!
Liisulind

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: Triips16
Kuupäev: 13. August 2014, kl 09.25

Liisulind, olen ka mina seda kogenud, et kui rohkem süüa, mitte nüüd ülearu palju, aga nii natukene, siis kaal langeb paremini. Aga jah minu puhul see mingi aeg töötas, siis jäi pidama ning nüüd nuputangi välja, et mida ma siis tegema jälle pean, et kaal liikuma saada.
Minu normiks annab siin natukene üle 1500 kalori, ent olen tavaliselt söönud nii 1650 kanti. Veel enam olen tähele pannud, et kui toitumine on enam vähem tasakaalus, süsivesikuid natukene vähem, siis langeb kaal väga hästi.

Jaksu ja jõudu kõigile, reede pole enam kaugel. Hetkel olen ma jätkuvalt 86 kg juures, kergelt hakkab tulema juba käega löömise tunne, sest kaal püsib vägisi ainult selle numbri juures juba mitu mitu nädalat sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 4 / 8


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.