Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 5 / 8
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: Triips16
Kuupäev: 13. August 2014, kl 09.27

topelt tuli millegi pärast...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Triips16 13.08.2014 09.28.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: pärlike
Kuupäev: 13. August 2014, kl 09.47

Tere, hetkel kaal vähehaaval langeb, motivatsioon laes, teist nädalat on liikumine paigas, hetkel teen 30 min liikumist, üle päeva, 1,5 min jooksu ja 2 min kõndi. Olen jälginud, mida suhu pistan, toidukoguseid vähendanud, rõhku panen juurviljadele ja lihale. Jätnud ära saia, kohupiima ja jogurti, lihtsalt pole isu nende järgi. Maigustoiduks on puuviljad, vahest patustan sokolaadiga ja jäätisega.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Kuupäev: 13. August 2014, kl 10.48

Ahoi,
meenus üks asi veel, mis muutus ja mis võis põhjustada selle, et kaal lõpuks langema hakkas.

Nimelt kui oliivõli sai otsa, tegin lahti karbi kookosrasvaga ja kasutasin natuke seda. Võib-olla ka selles oli oma roll. (Olen kusagilt lugenud, et kookosrasva kasutades on mingis katses inimestel kaal kenasti langenud).

jaksu!
Liisulind

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: Triips16
Kuupäev: 13. August 2014, kl 11.17

hmm peaks ka kookosrasva kasutama. Liisulind, kas sul mingi spets kookosrasv, milline sul on?

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Kuupäev: 13. August 2014, kl 11.45

Triips, mul on lihtsalt Prismast ostetud - see mida seal pakuti.
tervisi!
Liisulind

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: MTU
Kuupäev: 13. August 2014, kl 15.20

Oh, kui tublid te olete. Kuigi eelmisel nädalal tuli suur miinus, ei suuda ma täna veel kaalule astuda. Mingi seletamatult suurem isu on tekkinud. Eile sõin õhtul nälja kustutamiseks terve lillkapsa ära. Kalorid olen ka täis söönud.
Tundub, et eelmise nädala ehmatus (ema sattus haiglasse) mõjus kaalulangetusele hästi, aga nüüd pingelangus (ema taas tavapärases rütmis) tõstis söögiisu pea kaalulangetuse perioodi algusesse.
Loomulikult on kaalu juba palju alanenud, aga siiski ei tahaks aega kaotada, et sama numbrinäiduga lisakilosid uuest langetada.
Homme ka veel ei kaalu, aga reedel siis tõehetk... smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: pärlike
Kuupäev: 15. August 2014, kl 08.13

Tere, tüdrukud, minul super tulemus. Kaks nädalat järjest üle kilo maas.hot smiley Enesetunne super spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Kuupäev: 15. August 2014, kl 08.54

Tere
Mina ka rõõmus, suutsin oma nädalavahetusega kaotatud 1,5 kg hoida ja natuke lisaks langetada. No eile õhtul oli küll suur nälg peal, ei teagi miks, aga õnneks suutsin pärast õhtusööki näksimisest hoiduda. Kuigi toiduportsjonile lisaks sõin 2 võisaia ja jäätise eye rolling smiley.

Toitumise poole pealt ehk ka natukene. Hetkel olen asendanud varasemad lõunad (päevapraed kusagil kohvikus) toorsalati ja lisandi vastu (kas siis liha või võileib juurde). Õhtusöögil ka püüan rohkem süüa värsket kraami - praegu kurgid-tomatid omast käest ja vähendanud siis sooja toid osa (kartul või makaron, riis). Töö juurde olen kaasa võtnud õuna, et kui kõht tühjaks läheb, siis saab vahepalana seda süüa (vanasti olid lauasahtlis pähklid ja shokolaad).

Otseselt hoidunud mingitest toiduainetest ei ole, püüan lihtsalt koguseid kontrollida. Ja mitte magusat näksida. Ning pärast õhtusööki enam ei söö. Ka mitte siis, kui kerge näljatunne piinab. Üldiselt on hommikul palju parem enesetunne (ei ole täis kõhuga magama läinud).

Loodan, et mul õnnestub ree peal püsida ka nüüd, kui ilmad jahendamaks läinud ja kontrollimatuid söömahooge endale ei luba.

Eesmärk pühitseb abinõu, seega jäägem tubliks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Kuupäev: 15. August 2014, kl 13.05

Tore lugeda,et hästi läheb! spinning smiley sticking its tongue out
See aitab ennast ka rohkem kokku võtta. Mul oli vahepeal tagasilöök, energia kulus valedele asjadele ja et paar nädalat päevikut polnud.... siis saigi selgeks, et minusugune söödik vajab pidevat kontrolli. Viimastel päevadel olen kiirelt tagasitulnud kaalulisast enamuse uuesti maha saanud. Aga tulemus on esialgu ikkagi veel viimasest näidust 300 g raskem. St et sisestage palun, mulle 101,1.
Lootsin küll paremat tulemust, aga olen vàhemalt jalle õigel rajal tagasi...
Mõnusat nadalavahetust kòigile!thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: Brynett
Kuupäev: 15. August 2014, kl 13.50

Minul on augusti kuu pöörane, 7 sünnipäeva! Olen märganud, et olengutel on üsna ebamugav, kui ei võta kooki või sööd vähem. Inimesed hakkavad uurima, et miks ei söö.. ahsoo.. dieeedil?? Ja siis need hindavad pilgud smiling smiley Mina joon jätkuvalt vett ning üritan vältida suhkruid. Mis mind motiveerib on see, kui vaatan enne ja pärast pilte! Minu sõbranna võttis 2,5 kuuga 16kg alla. Fotodel on nagu uus inimene, uue hingamisega smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: Zahir
Kuupäev: 15. August 2014, kl 14.50

Minul ka kaal langenud usinasti, aga see sellepärast, et ei söö väga midagi, põhiline toit mis sisse läheb on puuviljad, sest enamus ajast iiveldab.
Käisin ultrahelis ka, lapsel ilusti süda lõi. Eelmine kord oli peetumine, hirm oli suur. Aga hetkel kõik korras. 8 nädal. Loodan ikka veel alla saada, et kui hakkab kaalust juurde tuleku aeg siis ei oleks neid liigseid kilosid väga palju.
Tähtaeg on mul 22 märts hetkel. Niiet siis oleks suveni aega 3 kuud veel. Lootust on, et kaal on lõpuks äkki ikkagi madalam kui see millega alustasin.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Kuupäev: 15. August 2014, kl 18.39

Zahir, eks need väiksed hirmud käivad asja juurde. Aga hea, et kõik ilusti korras!
Kaal pole ju praegi niiiii tähtis. Tegelikult kukkus aga hästi välja, et duell enne Sinu uudist pihta jõudis hakatathumbs up.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: Salvei
Kuupäev: 16. August 2014, kl 09.40

Tervitus, tüdrukud!
Minul seis "0" languse/tõusu osas. Päevikut ei ole täitnud. Sel kuul olen liikunud igal nädalal vähemalt 5 korda (augustikuus 92 km, peamiselt ratas 8-10 km ja vahel kõnd 4-8 km).
Normi täis ei söö, vett ei joo - kättemaks kehalt "0". Alustasin üleeile uuesti päeviku täitmist, vaatame, mis saab.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: Triips16
Kuupäev: 17. August 2014, kl 09.36

Hei smiling smiley

Vaatasin just tabelit ning mida ma näen, et keegi on ära kustutanud meie esimese nädala kaalumise sad smiley
Võiks ikka teha nii, et need kes ei oska lisada või ei saa hakkama, siis parem kirjutagu siia ning keegi paneb selle numbri ära. Väga jama, kui lihtsalt hakatakse ära kustutama!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: Triips16
Kuupäev: 17. August 2014, kl 10.08

Taastasin esimese nädala, ent kellel vähegi meeles on, siis võiks vaadata oma algkaalu üle. Ses suhtes osad kirjutasid alguses siia oma algkaalu, ent paljud märkisid lihtsalt tabelisse. Hetkel lisasin lihtsalt järgneva nädala numbrid, osadel sain ka algkaalu kirja panna.

Ehk peaks keegi tabeli haldamise enda tööks võtma, sest olgem ausad pahatahtlikke inimesi on palju ning hetkel võib iga suvaline tabelit muuta.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Kuupäev: 17. August 2014, kl 18.14

Tere!
Jama küll, see esimene kaal pealegi väga oluline...eye popping smiley
Mina niikuinii tabelit täita ei saa, aga kui keegi terve selle
seltskonna enda tööks võtaks, oleks kindlasti turvalisem. Ainult-
see oleks ka suur ajakulu ja kohustus.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: Sandra72
Kuupäev: 17. August 2014, kl 21.28

Tere kõigile!

Minul ei läinud eelmisel nädalal väga hästi, seetõttu juures 900g sad smiley Ka see nv oli puhkuse lainel ning head ja paremat oli laual palju.. Pean end nüüd jälle kokku võtma!!!

Ma vaatasin ka just, et tabelis on muutuseid olnud! Aga tundub, et kõik vajalikud valemid on siiski õnneks paika jäänud.. Samas andis see esimene algkaalu veerg minu arust hea ülevaate. Nüüd kuidagi ära liigendatud see algkaal, või mis te arvate?

Vb tuleks tõesti määrata üks inimene, kes tabeli korrashoiu eest nö. vastutab. Siinkohal sooviksin end ametisse pakkuda ... kui kõigile see sobib loomulikult.

Jõudu!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: pärlike
Kuupäev: 18. August 2014, kl 08.48

Siiani pole probleeme andmete sisestamisega olnud. Kuid oleks kahju kui keegi teeks mõne näpuka ka andmed kustuksid. Kui Sandra72 on aega tabeliga tegeleda, siis miks mitte, igati poolt.spinning smiley sticking its tongue out Edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: tups40
Kuupäev: 18. August 2014, kl 18.20

mina olen nõus.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Kuupäev: 18. August 2014, kl 18.24

Ka nõus. Kuidas me Sandrale teatame? meili teel?

jaksu kõigile!
Liisulind

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: Zahir
Kuupäev: 18. August 2014, kl 19.59

Kaalutabel on muidu minu google drivis ja ma saan õigusi muuta. Kui soovite et Sandra sellega tegeleks peaks ta oma google drive selle kopeerima muutmisõiguse ainult endale jätma ja meile uue lingi andma. Mingismõttes hea kui saab ennast kohe tabelisse lisada. Peaksin vaatama võibolla saab lihtsalt varukoopiaid teha
teha

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: pärlike
Kuupäev: 18. August 2014, kl 20.19

Kui uue tabeli tegemine tekitab suuremat sigimist sagimist, siis võib jääda nii, olen Zahiriga nõus, et on mugav ise sisestada oma kaalu nr, kuid samas on kahju, kui keegi teeb tahtmatult näpuka ja andmed kadunud. Mina hetkel söömis lainel, sööks mida kätte saaks, kuid liikumist pole nurka visanud ka täna sai tunnike liigutatud kõnd ja sörk vaheldumisi. Ootan millal suudan 5 km järjest joosta. 1 sept teen ka mõõtmise, näis kas cm on ka kahanenud. Kõigile jaksu, ärge laske vihmast end heidutada ja päikest kõigilesmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: Sandra72
Kuupäev: 18. August 2014, kl 20.57

Tere kõigile!


Ma arvan, et las Zahir jääb nö. faili omanikuks ning see on vabalt kõigile kättesaadav, st. osalejad saavad oma kaalunumbri kaalumispäeval ise sisestada ning uued tulijad end ise kirja panna. Ma teen lihtsalt igal nädalal varukoopia selle tarvis, kui midagi peaks juhtuma online tabeliga.

Muidu hoian korda ja uuendan valemeid uutel tulijatel. Samuti märgin punaseks ja kirjutan lahtrisse eelmise nädala tulemuse nendel osalejatel, kes ei ole kaalumispäeval oma tulemust sisestanud. Ärge unustage siis neid ära muuta, kui end hiljem kaalute!!!


Jõudu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: tups40
Kuupäev: 18. August 2014, kl 22.21

oooooooo kui tubli ma täna olen käisin 8kmhot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Kuupäev: 19. August 2014, kl 11.25

Heihei!
Tups ekstra tubli oma 8 km-ga!
Hea mõte on seda tabelit copida, kasulik on ka Zahirile lisaks kedagi nö varus hoida,
siis saab vajadusel asendada.
Mina muudkui soovitan, ise ei liiguta lillegi smiling smiley , aga ilma siinse seltskonnata
ei saaks ma oma kaalust kuidagi jagu. angry smiley
Jõudu meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Kuupäev: 20. August 2014, kl 20.47

tere
Rakvere ööjooksul sai käidud ja 21 km läbitud, kusjuures pea 5 min kiiremini, kui esimesel 21km jooksul. Täna käisin Tartu suvejooksul - 10km rajal, aga laupäeva pikk jooks jättis oma jälje. kuigi teiselt poolt vaadatuna olen sel aastal vaid korra10km kiiremini läbinud. vaatasin täna oma kokkuvõtet ka ja sel aastal on eri jooksuvõistlustel läbitud natuke üle 130 km. Mõned jooksud veel ees, aga 200km vist täis ei saa.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati wernerinna 20.08.2014 20.49.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: MTU
Kuupäev: 22. August 2014, kl 07.52

Tere,

tänane kaalumine tõi esinumbri vahetuse. Muutsin ka päevast kalorinormi vähemaks ning langus 2,1 kg ongi käes.
Olen väga rahul.

Häid tulemusi kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Kuupäev: 22. August 2014, kl 10.17

Tere, vahvad võitlejad!
Ikka on hea meel lugeda, et teil hästi läheb!
Wernerinna võttis oma sõnumi ja kilomeetritega lausa tummaks, heas kadeduses muidugi smiling smiley
MTU tunnetest saan aru ja õnnitlen!, ise pusserdan ikka numbrivahetuseta.
Midagi äkilist ei loodagi, aga niisuguse seismajäämisega ka rahul olla ei saa sad smiley
Rõõmusrahulik suhtumine on kuhugi kaotsi läinud, muudkui tõmblen ja öine ülevalistumine on muidugi täitsa vale.
Seega, aitäh sellele,kes minu tulemuse tabelisse lohistaks:
100,4
Aga jonni ei tohi jätta, muutumine ei lähe ju alati nii lihtsalt...confused smiley
Kirjutage, kuidas teil edeneb!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Kuupäev: 22. August 2014, kl 11.29

Jah, kummalisel kombel rohkem liikumist pole sel korral kaalu alandanud vaid tõstnud confused smiley
Ehk on oma osa sellel, et menüü pole just kõige tervislikum olnud sel nädalal.

Hea on see, et mingil põhjusel on mulle vastu hakanud rasvasemad toidud - no ei saa süüa liigset rasva, isegi majonees tundub liiga rammus (ükspäev ostsin lõunaks kaubamajast mingi võileiva, kus majonees vahel ja no ajas iiveldama lausa).

Eks ma püüan ka taas rajale saada. Ja teiselt poolt, väike kõikumine on ju lubatav. Annan endale aru, et ega suured muutused ei saagi tulla üleöö ja igal nädalal. Pigem olen sel korral võtnud strateegiast - alanda ja hoia - sest varasemad kogemused on sellised, kus olen küll kaalu alla saanud, aga siis ikka tagasi tulnud ja kuni 2 kg lisaks. Seekord siis püüan tasapisi võtta.

Igatahes numbrit suuremaks ei taha/tohi lasta, st näiteks 94 kg peale tagasi. Ikka püüdlen hetkel 92 poole (kuigi nüüd tuleb väike tagasilöök, kuna mõned üritused ees, aga eks ma püüan süüa mõistusega).

Hoiatan varakult ette, et septembri kahel esimesel nädalal ma tõenäoliselt kaalu sisestada ei saa (kuigi teise nädala tulemuse ehk laupäeval või pühapäeval. Nimelt olen kodunt ära 01.09 - 12.09 ja ei ole kindel, kas kaalu peale saan (kui saan, eks siis sisestan numbreid ka smiling smiley )

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: pärlike
Kuupäev: 22. August 2014, kl 16.51

Mis toimub,yawning smiley keegi on on minu nime kohale kirjutan teise veeru, KAJA nime, olen hämmingus, kui end lisada siis püüdke tabeli lõppu end panna, lisaks on minu eesmärgid, pikkused minu omad, vahepealsed kaalu muutused ka, kuid nüüd....nimi teine, seega leian, et vahetan nime ära. Kui hakkama saan

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 5 / 8


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.