Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 6 / 8
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: pärlike
Kuupäev: 22. August 2014, kl 16.57

Nimi muudetud, püüdke palun olla tähelepanelikud andmete sisestamisel. Minul väike kaalukaotus, uid hea meel, et kolmas nädal korralik miinus ees.spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: Salvei
Kuupäev: 24. August 2014, kl 10.07

Nüüd, kui reedeti kaalumine, lähevad nädalad "liiga kiiresti" smiling smiley.
Minul trennis hetkel paus arsti käsul (põlveliigese jama) ja kaal ootuspärane +0,2 g.
Pole hullu, küll tagasi teen!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Kuupäev: 25. August 2014, kl 13.40

Tervitus!
Kuidas teil läinud on?
Loodan, et ikka usinalt kaloreid arvestades ja heas tujus...
Mul on kuidagi segane aeg, pakin ja valmistun paarinädalaseks reisiks. Esialgu pole see kahjuks kaalualandavalt mõjunud, aga varsti olen oma külmkapist piisavalt kaugel, et korralik olla.
Seega kaon siit seltskonnast ega sisesta kahel järgneval korral midagi. Aga see ei tähenda, et ma loobunud olen. Tagasi tulles saab näha, mispidi mu pealmised kihid liikunud on.....
Olge ikka vaprad, pidage vastu!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: pärlike
Kuupäev: 27. August 2014, kl 13.27

Tere, Ilusat reisi Tuttpütt, ilmad kehvad, ja pidev toas istumine on mõjunud mulle pärssivalt, jooksuringid on vahele jäänud ja märgatav kaalu nr tõus on kaalul fikseerinud juba ühe kilokese juurde. Ootan ilusamat ilma, et taas liikuma minna.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: Cati
Kuupäev: 28. August 2014, kl 13.05

Soovin teile kõigile edu! Ise olen iseseisvalt ja ilma trennita, st. ainult toitumisega kaotanud 25kg, seda 1,5 aastaga, kusjuures viimase 2 kg kaotamiseks on läinud pool aastat grinning smiley Hea meelega annan nõu oma kogemustest kõigile, kes soovivad smiling smiley Usun et mul on piisavalt kogemusi. Kaaluabi andis mulle esialgseks eesmärgiks 59,4 kg, selle olen saavutanud aga eelviimasel sisetusel määras mulle juba uue eesmärgi, mis tundub mulle ebareaalne aga püüan siiski saavutada mingigi osa sellest, ehk et soovin veel 2-4 kg kaotada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: Norrakas
Kuupäev: 29. August 2014, kl 11.06

Tere Zahir ja sõbrad/sõbrannad!

Kas võtate mu minimaalselt 15-ks nädalaks endaga sellele raskele ja konarlikule teekonnale kaasa?
Tõenäoliselt ei saa nii kiiresti, nagu kaaluabi eesmärkides antud on, soovitud ülekilodest lahti, kuid proovida ju võib.
Olen 22.08. seisuga 78 pealt tänase 29.08. kaalumisega ühe kilo alla saanud 77 peale. Kaks nädalat tagasi 15.08. olin 80.
Olen suur kõndimissõber (5-12 km päevas, vastavalt kuidas vaba aega käes on) aga ka süüa meeldib palju eriti õhtul.grinning smiley
Pikkust on 164 ning ideaalne oleks kehakaal tagasi kukutada 64 peale.


Päikest, jõudu ja kindlameelsust tulevaseks nädalavahetuseks! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: pärlike
Kuupäev: 29. August 2014, kl 17.48

Tere, olin viiruses nädal aega, üks viirus ajas teist taga, hetkelgi on nõrkus, uimasus jne. Selle nädalaga tuli mõni pluss juurde. Kuid läks isegi hästi, möödunud üks sünnipäev ja liikumist samuti polnud.
Uutele tulijatele "Tere tulemast" Võimalusel märkige tabeli lõppu, sest on olnud olukordi kui teiste andmed on kustunud. Ilusat ja sooja päikest teile

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 29. August 2014, kl 19.40

Tere duellitajad!!!
Teie pere järjest suureneb, võtke mind ka palun kampa! Siit kahe tegelasega pidasime me tänaseni duelli, mis algas rohkem kui 10 liikmega, kuid nüüd kuivas kokku 3-ni.
Kuigi mul suvega ei õnnestunud kaalu langetada, siiski ma veel alla ei anna ja loen eduks ka seda, et viimase nelja kuuga ei ole suurt midagi juurde tulnud.
Täna hommikune kaalunumber oli 106,7 ja tahaks sellest nüüd ainult allapoole minna.

Päikest!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: Norrakas
Kuupäev: 29. August 2014, kl 22.42

Kahjuks ei lase märkida uut osalejat, kuna tabelil on miskine kaitse peal omaniku poolt.
Kas saad aidata?


pärlike kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tere, olin viiruses nädal aega, üks viirus ajas
> teist taga, hetkelgi on nõrkus, uimasus jne.
> Selle nädalaga tuli mõni pluss juurde. Kuid
> läks isegi hästi, möödunud üks sünnipäev ja
> liikumist samuti polnud.
> Uutele tulijatele "Tere tulemast" Võimalusel
> märkige tabeli lõppu, sest on olnud olukordi kui
> teiste andmed on kustunud. Ilusat ja sooja
> päikest teile

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: pärlike
Kuupäev: 30. August 2014, kl 09.21

Tabeli tegija on meil Zahir, kuidas sinna andmeid sisestada ei oska aidata, sest olijatel on vaja märkida ainult kaalu nr ja neid lubab sisestada. Peate ootama et teile vastatakse.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: Triips16
Kuupäev: 30. August 2014, kl 09.54

Kahjuks jah on Zahir miskipärast pannud tabeli esimestele veergudele kaitse peale, seega peab tema ka selle maha võtma, siis saavad kõik uued tulijad ennast lisada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: pärlike
Kuupäev: 31. August 2014, kl 19.38

olen taas lainel, tervis on ok, ilmad on ka vähe paremad, lubavad rohkem väljas liigutada. Täna saigi väheke üle pika aja "nädala" jagu, taas sörkimas käia, jooks ja kõnd vaheldumisi. Lisaks käisin Pilatese lühiloengul. Seal räägiti päritolust, tema positiivsetest külgedest, sai ka mõned harjutused sooritatud. Igati vahva, mida avastasin nüüd enda jaoks, lisab lihastele toonust, liigestele painduvust, selja venitus oli nii hea. Nii et jätkan. Kõigile edu järgmiseks nädalaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: Zahir
Kuupäev: 31. August 2014, kl 22.01

Panin piirangu peale et keegi ei saaks kedagi kustutada ega kellegi kohale minna. Uued palun pange mulle algandmed siis sisestan nad ise saate oma rea kuhu numbreid lisada

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: Norrakas
Kuupäev: 01. September 2014, kl 00.11

Mul ei ole midagi muutunud viimasest postitusest alates winking smiley
Saatsin ka sõnumi sulle.
- - -
Kas võtate mu minimaalselt 15-ks nädalaks endaga sellele raskele ja konarlikule teekonnale kaasa?
Tõenäoliselt ei saa nii kiiresti, nagu kaaluabi eesmärkides antud on, soovitud ülekilodest lahti, kuid proovida ju võib.
Olen 22.08. seisuga 78 pealt tänase 29.08. kaalumisega ühe kilo alla saanud 77 peale. Kaks nädalat tagasi 15.08. olin 80.
Olen suur kõndimissõber (5-12 km päevas, vastavalt kuidas vaba aega käes on) aga ka süüa meeldib palju eriti õhtul.
Pikkust on 164 ning ideaalne oleks kehakaal tagasi kukutada 64 peale.
- - -
Ilusat nädala algust kõigile! smiling smiley




Zahir kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Panin piirangu peale et keegi ei saaks kedagi
> kustutada ega kellegi kohale minna. Uued palun
> pange mulle algandmed siis sisestan nad ise saate
> oma rea kuhu numbreid lisada

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 01. September 2014, kl 19.32

Tere Zahir!!
Minul pikkust 178 ja viimane reede oli kaalu 106,7.
2015 aasta suveks võiks kaal mulle näidata numbrit 80!!! Siis oleksin ma väga rahul!!
Veel minust - 30 aastat vana, 2 last 3a 9kuud ja teine 6kuune, saab rinda. Imetamine ilmselt ongi mul see takistus, mis ei lase praegu kaalul langeda, igasuguseid isusid tungib liiga palju peale.

Aga eks ma ikka üritan!!
Jõudu ja jaksu!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: pärlike
Kuupäev: 01. September 2014, kl 21.33

Täna oli väga tegus ja sisurohke päev. Laps kooli aktusele, teine lasteaeda, kolmandaga kodus, kodused tööd jne. Peale lõunat lasteaia laps jalgpallitrenni, koer kooli, koolilaps muusikakooli aktusele, veidi keha kinnitust ja siis lõõgastav jalutuskäik koeraga 7km. enesetunne super hea....Kõik on tehtud, päev kirjas. Näis kui toimekas päev homme tuleb. Kaunist Tarkusepäeva lõppu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: tups40
Kuupäev: 01. September 2014, kl 22.20

Kas saab lisafa minu kaalu, reede oli 105.3. Eivole arvutit lähedal ja telrfonist ei ava. Ette tänades

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: Joanne
Kuupäev: 02. September 2014, kl 15.08

Lisasin Su kaalusmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: pärlike
Kuupäev: 03. September 2014, kl 20.35

Kuidas Teile läheb, meid on nimekirjas küll palju, kuid suhtlusring kesine. Tundub, et oleme ainult kaalunumbrites kinni. Kes minuga kampa lööb ja prooviks Paleo toitumist, igati tervislik ja tasub proovimist. Paleost on viimasel ajal palju räägitud. Mulle sattus raamat "Paleo toitmine", huvitav, põhjalik, inspireeriv lisaks ka retseptid. Ehk on meie seas keegi, kes on katsetanud või tarbib toitained, mida Paleo tervislikusk peab. Mina olen valmis...hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: Norrakas
Kuupäev: 04. September 2014, kl 10.46

Tundub igati asjalik toitumine. Vaatasin paleo koduleheküljelt, et nad ei soovita piima juua aga millega sa asendad hommikukohvi piima/koore, kui tuttavat lehmapidajat ei ole?
Juustu ei soovita, olen suur juustusõber, kuid paistab, et neil on õigus. Kui söön tavalise rasvasisaldusega kõige lihtsamat juustu, hakkab pea valutama ja see ei olene firmast. Parma juustuga ja ökoloogilise mozzarellaga seda probleemi ei ole olnud.
Töötlemata kookoseõli olen kasutanud toidutegemiseks juba üle poole aasta. Seda kulub väga vähe ja toidu maitset ei muuda, kookosemekki juurde ei jää. Eile õhtul kreemitasin sellega ka käsi, täna on ülimalt pehmed.spinning smiley sticking its tongue out
Keeruline on siin Norras leida ökoloogiliselt kasvatatud puuvilju/juurvilju, kuid mõned kauplused on ikka valikusse midagi võtnud. 100% paleo toitujaks hakata ei saa aga annan parima. Panen nüüd ka rõhku puhtale kosmeetikale ja hügeenitarvetele. Vahetasin välja kõik kreemid, seebid, shampoonid, hambapastad, isegi ripsmedusshi, mis sisaldavad parabeene ja peg-(nr). Kalliks läheb, aga samas, kui tihti sa ikka uut kosmeetikat ostad..

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: Triips16
Kuupäev: 04. September 2014, kl 22.26

Oeh mul pole miskit head rääkida, seega olen väga vaikne olnud. Kaal lihtsalt püsib ning püsib ja miskit ei mõju kuidagi. Ja nüüdseks on kuidagi mot ka nii maas, et raske ennast reele jälle saada. Loodan, et see olukord on mööduv ning et jõuluks saan ikka asja liikuma ning ehk näen jõuluks ka numbrivahetuse ära.
Olen ka mõelnud, et peaks võib olla mingit dieeti proovima, aga ei teagi mida. Mingi aastaid tagasi proovisin dukani dieeti ning see mõjus küll hästi, ses suhtes sain palju energiat ning kaal ka kukkus ilusti. Samuti naha olukord läks väga heaks. Mul tavaliselt hästi rasune ning punniline, ent siis selle dieedi ajal oli nahk nagu beebil. Seega olen mõelnud seda teha jälle, aga ei tea kas suudan magusale ei öelda. Kuna hetkel käsil ka lapse võõrutamine rinnast, siis isud käivad mul üles alla ning magus tundub nii hea tongue sticking out smiley grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: pärlike
Kuupäev: 05. September 2014, kl 08.22

Tervitused. Minul täna märgatav miinus -1,4kg, haigusest olen võitu saanud ja taas looduses liikumas. Ilm on superhot smiley Võin enesekohta öelda, et minu kaalulangus on tingitud liikumises, üle päeva teen 7 km ringi. Sinna alla kuulub vahelduv sörk ja kõnd. Jätkuvalt eesmärk joosta 5km järjest, hetkel ei ole veel saavutanud. Võtsin väikese eesmärgiga jälgida Paleo toitumiskava, Täielik jälgija minust ei saa 80-90 protsenti küll. Väike tilk piima kohvi peale, või koogitükk tähtpäeval koos klaas veiniga saab endale lubada küll. Triips16 kui vana on sinu tibu, et alustasid rinnast võõrutamise. Minu laps on 9k vana, jätkuvalt rinnapiimatoidul, lemmiktoit on aga kartulipuder.
Soovin jätkuvalt kõigile edu, liikuge see mõjub.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: Zahir
Kuupäev: 05. September 2014, kl 08.44

Tere,

Minul on teistmoodi probleem, kuna ootan last siis sporti ma hetkel ei tee, kuna ennem ka ei teinud ei taha koormata ennast. Alla olen võtnud tegelikult raseduse algusest umbes 5 kg et see on hea. Jälgin koguaeg, et kaal hetkel ei läheks suuremaks vaid pigem vaikselt langeks. Tavaliselt hakkab kaalu tulema juurde hiljem niiet praegu hea aeg jälgida. Tabelisse ka hea iga nädal panna sest siis silme ees kuidas läheb ja teab kas vajab parandamist midagi või mitte. Tahaksin hakata ujumas käima aga pole kuidagi ennast käsile võtnud. Olen olnud koguaeg väga väsinud, õnneks nüüd hakkab see väsimuse periood ära minema. Praegu kiired ajad ka lapsed lähevad kooli et eks kõigil ole igasugu asju et ei jõua kirjutada. Ma tavaliselt kui koju lähen töölt enam arvutit lahti ei tee nii väsinud.
Tahtsin küsida, kes tegi muidu tabelile kõik need valemid, kuna ma ise neid ei teinud ei saa ma kmi valemitest hästi aru. Ma annaks tabeli tegemise õiguse sellele kes need tegi. Kirjutaksin oma paroolid ja ta saaks ise ka majandada siis oleks mitu inimest kui üks ei jõua.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 05. September 2014, kl 13.45

Tere!
Mind ei olegi veel tabelisse lisatud? Annan siis veelkord andmed: pikkus 178, soovkaal 80 ja eelmise reede kaal 106,7.
Tänase seisuga läks nii, et kaal nädalaga jälle tõusis natuke, 107,1. Siiski pole põhjust alla anda, vaid edasi rühkida.
Kõike kaunist!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: Norrakas
Kuupäev: 05. September 2014, kl 14.17

Mulle tundub, et kirjad ei lähe sulle kohale. Kirjutan siis siia kah winking smiley
Kui on soovi, võin teha valemid korda ja lisada uusi liikmeid tabelisse. Päris iga õhtu kah nüüd netis ei passi, kuid üle päeva-kahe kindlasti. Kui nüüd peaks tulema pikem vahe arvuti kasutamisele sisse, siis annan teada.

Kaks pead on ikka kaks pead grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: Zahir
Kuupäev: 05. September 2014, kl 14.24

No mis ma sain just targemaks, ma ei teadnud et mulle privaatselt kirjutatakse hakkasin seda kohta otsima ja leidsingi aga naljakas on see et see nii pisikeselt ja ei ole üldse näha et uus kiri või midagi. Programmeerija võiks selle suureks teha et oleks näha ka neile kes vaadata ei oska grinning smiley
Meil muidu oli siin üks hästi usin tegelane, kes need kõik siin tegi huvitav kes ta oli ja kus ta on smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Kuupäev: 05. September 2014, kl 20.30

tere-tere
mina siis kaalust eemal sel nädalal. siiski loodan, et kaal näitab positiivseid muutusi -olen kodus tagasi järgmisel laupäeval.
kuna kaaluda ei saanud, siis tegin vahemõõtmised, mille tulemused rinna-alune üm -2cm,puus -1cm ja kõht -2cm.p
pole palju, kuod midagi siiski.
ülehomme ootab ees Pärnu 2 silla jooks, kogupikkises natuke alla 10km.
kuna trennovõimalused ka hetkel piiratud, siis olen teinud paar 2-3 km ringi laps kukil

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: Norrakas
Kuupäev: 06. September 2014, kl 07.31

KMI näitab tabelis 22.498, kuid kaaluabi ise on andnud oma graafikus tänakseks mulle 29.20. Googeldasin veel mõned leheküljed, kus sai arvutada kmi-d ja ka seal andis 29. Meie tabelis on midagi valemiga valesti läinud.spinning smiley sticking its tongue out

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Kuupäev: 09. September 2014, kl 09.01

Tere-tere
kuhu kõik sügise hakul kadunud?
Kuidas siis läheb?
Minul selline lugu, et püksirihm on suureks jäänud (vaja vist auk või paar juurde teha, et rihm väiksem oleks) ja püksid ei taha üleval püsida.

Mõned päevad veel ja laupäeva hommikul peaksin kaalule ka saama lõpuks - siis tean, kas ka kaalunumber on väiksemaks muutunud.

Trenni pole õieti teha jõudnud, kuid siiski sai käidud Pärnus kahe silla jooksul ja pühapäeval ootamas Tallinna poolmaraton.

Kahjuks oli sees väike viirus ja see andis ka Pärnus jooksul tunda- võhma oli natuke vähe. Ehk pühapäevaks organism toibub ja see 21 km ei ole ületamatult raske (samas ju 2 korda sel aastal juba joostud).

Toitumisest niipalju, et olen nüüd pea nädala suutnud hoida seda, et õhtul pärast 19 ei söö. Kahel õhtul sai küll natuke veini võtta, aga vast ei ole hullu (sest ma just tihti alkoholi ei tarbi).

Kuidas siis teistel võitluskaaslastel läheb?

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: pärlike
Kuupäev: 09. September 2014, kl 10.53

Sain ka lohvakad dressid mugavate põlvpükste vastu vahetatud, enesetunne hea, Kuid mis siin salata ei pistsin peotäis Komeedi komme põske, nii hea olispinning smiley sticking its tongue out. Kuidas sul küll võhma ja vastupidavust jätkub kulla wernerinna, kaua sa jooksuga tegelenud oled. Kas jooksed distantsi otsast lõpuni või sekkub mõni käimissamm ka vahepeale. Sooviks ka nii kaugele jõuda, et astud kodunt välja ja jooksed ja jooksed.....

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 6 / 8


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.