Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
vesi+mesi võrdub WC
Saatis: Taix
Kuupäev: 14. November 2010, kl 17.57

Kallis kaalkond, kas te olete kuulnud sellisest väikesest nipist nagu vesi ja mesi. Võibolla on siin ka varem sellest räägitud ega ma ei tea, aga kordamine on tarkuse ema. Seega soovitan igal hommikul 15- 30 min enne hommikusööki juua klaas külma vett ning sinna vahele võtate natuke mett. Välja näeks see siis selline: väike amps mett ning väike lonks vett, lutsutad suus ja neelad alla. Vesi peab olema külm, soovitan pudelit külmkapis hoida. Ja mõjub siis hästi sooltele, seedimisele pidi pehmendama soolte seinu. Minule see mõjub väga hästi, seega soovitan ka teistele, kellel kõhukinnisusega probleeme.thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: vesi+mesi võrdub WC
Saatis: alisa
Kuupäev: 14. November 2010, kl 23.37

Mina olen kuulnud, et mesi tuleks lahustada leiges vees ca 40 kraadi. Koguseid täpselt ei mäleta...vist oli klaas vett ja lusikatäis mett. Veelparem kui oleks kaneelimesi. Ise ei ole proovinud aga ehk peakstongue sticking out smiley Pidavat ainevahetusele ergutavalt mõjuma.

Valikud: VastaOsunda
Re: vesi+mesi võrdub WC
Saatis: alisa
Kuupäev: 14. November 2010, kl 23.44

Leidsin ühe täpsustava artikli: ''Mesi kaneeliga aitab ülekaalulisuse ning vere ülemäärase kolesteroolisisalduse korral. Toob leevendust liigesepõletiku ja organismi ülekoormuse puhul. Stimuleerib südametegevust ning vereringet. Peale määrituna tugev antiseptik. Seda tuleks võtta 1 tl segu 1 klaasi leige vee kohta, juua hommikul ja õhtul.''

artikkel

Valikud: VastaOsunda
Re: vesi+mesi võrdub WC
Saatis: RT
Kuupäev: 15. November 2010, kl 09.23

kaneelimett tehakse ise?

Valikud: VastaOsunda
Re: vesi+mesi võrdub WC
Saatis: Merle
Kuupäev: 15. November 2010, kl 10.02

Mina proovin kohe homme hommikul järele, tundub mmmmõnusalt magus smiling smiley
Kaneeli lisamine mee hulka ei tundu ka väga raske töö olevat

Valikud: VastaOsunda
Re: vesi+mesi võrdub WC
Kuupäev: 15. November 2010, kl 11.59

mmm... proovin ka kindlasti järele smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: vesi+mesi võrdub WC
Saatis: Taix
Kuupäev: 15. November 2010, kl 12.14

Mul üks sõbranna lausa tegi kaneeli pulbrist teed ja võtis lühikese ajaga päris palju alla. Ise pole proovinud ei oska soovitada, aga võiks ju. Panen ka siis mee sisse veidi kaneeli, vaatan mis juhtub

Valikud: VastaOsunda
Re: vesi+mesi võrdub WC
Saatis: savikass
Kuupäev: 15. November 2010, kl 20.50

Ettevaatust: mesi sisaldab siiski päris palju kaloreid. Ma ise tarbin mett vägagi tagasihoidlikult (suhkrut ei pane kunagi tee või kohvi sisse), kuigi vanemad peavad mesilasi ja sedasorti kraami on laialt käes.
Max 1–2 tl päevas on soovitatav, mitte rohkem.

Valikud: VastaOsunda
Re: vesi+mesi võrdub WC
Saatis: merx333
Kuupäev: 16. November 2010, kl 13.34

Natuke OT, aga mina kasutan näiteks kaneeli juba pikemat aega kohvile lisandiks. Ja lisan kohe mõnuga. Ilma enam ei oskagi. winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: vesi+mesi võrdub WC
Kuupäev: 21. January 2011, kl 22.07

kuidas m6jub?kes proovis jargi?jagage muljeid

Valikud: VastaOsunda
Re: vesi+mesi võrdub WC
Kuupäev: 03. February 2011, kl 16.00

Minule mõjub see väga hästi ja ütleme nii, et seedimine on nagu kellavärk.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.