Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Õunaäädikas !?!
Saatis: eskata
Kuupäev: 22. November 2010, kl 13.50

Oma kogemusest - kaalu aitas langetada igal hommikul 1 spl õunaäädikat segatuna klaasi veega. Toimis tasakaalustatud, mitte ülesöömisel.
Kas on poolt või vastu argumente?

Valikud: VastaOsunda
Re: Õunaäädikas !?!
Saatis: kalka
Kuupäev: 22. November 2010, kl 16.34

Mina olen tarbinud õunaäädika kapsleid. Pikemaajalisel tarbimisel on aidanud isegi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Õunaäädikas !?!
Saatis: mutike
Kuupäev: 14. December 2010, kl 15.06

mina olen ka kunagi õunaäädikat veega lahjendanud küll ja minu meelest nagu kiirendas kaalu langust...aga 100% kindel pole. võib-olla olin siis noor ja kaal läkski paremini allagrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Õunaäädikas !?!
Saatis: Loveme83
Kuupäev: 27. January 2011, kl 09.37

hommikut alustata tassitäie keedetud leigeveega,ingverit sisse, pigista sidrunit lisaks ja 1 spl õunaäädikat. Ingverivesi langetab kaalu, sidrunivesi toetab seedimist.Arvan, et toimib hästi

Valikud: VastaOsunda
Re: Õunaäädikas !?!
Saatis: mikkka
Kuupäev: 05. February 2011, kl 22.52

olen ka õunaäädikat proovinud, kuid abi ei olnud, ei märganud kaalu osas midagi, ainult et see äädikas hakkas väga väga vatu, nüüd ei suuda korkigi maha keerata, nii vastu on, ei tea miks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Õunaäädikas !?!
Saatis: maria362
Kuupäev: 06. February 2011, kl 09.26

Kas jahvatud ingveripulber sobib ka vee sisse? Ja milline kogus klaasi kohta? mõtlen seda ilma õunaäädikata..

Valikud: VastaOsunda
Re: Õunaäädikas !?!
Saatis: katssss
Kuupäev: 19. February 2011, kl 19.45

mina olen joonud õuna äädikat juba kuskil 8kuud, ja kui ma 3 kuud tegelesin kaalulangetamisega -10kg. oli see mul tõeline abimees.. ma küll jälgisin mis suhu pistin aga nädalavahetustel võiks arvata et sain alkoholist oma mitmepäeva kalori hulga kätte ja olgem ausad, kui mul ikka nälg oli ja magusaisu siis ma ei löönud risti sellele ette olenemata kellaajast.
Õuna äädikat tarbin ma koos kohviga põhimõtteliselt, ja ma olen leidnud et see aitab veel paremini.Joon alguses õuna äädika ära ja siis kohe musta kohvi peale... Siis on kindel hommikune wc külastus kiiremas korras. Pikapeale harjub organism ära aga seedimine on ka palju kiirem.

Valikud: VastaOsunda
Re: Õunaäädikas !?!
Kuupäev: 07. March 2011, kl 23.36

palju sa seda õunaäädiakt paljalt võtad sisse? (viimasele)

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.