Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12345Järgmine
Asukoht: 1 / 5
DUELL: Piahly, emalendur, reetvokk, DeeDee, Zonne, krissu19, Huski, Meelespea
Saatis: huski
Kuupäev: 25. January 2011, kl 14.21

Nii, meie kaheksane punt siis. Eks paistab, palju meid kuu aja pärat järgi on smiling smiley
Kes on esimene loobuja winking smiley

Osaleja... Pikkus... Kaal (25.01.11)
Piahly.......165 cm......79 kg
emalendur................95 kg
reetvokk.... 165 cm......87,1kg
DeeDee..... 164 cm......74 kg
Zonne....... 177 cm.... .83,8 kg
krissu19.... 165cm ......77 kg
Huski........172 cm......77 kg
Meelespea....169 cm .....83,3 kg

Reedel (28.01.11) siis peaks uuesti kaaluma ja oma edusammudest teada andma.
Kui kellelgi on mingeid soovitusi, kogemusi, siis jagage aga julgelt.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Piahly, emalendur, reetvokk, DeeDee, Zonne, krissu19, Huski, Meelespea
Saatis: huski
Kuupäev: 25. January 2011, kl 14.25

Osaleja... Pikkus... Kaal (25.01.11)
Piahly.......165 cm......79 kg
emalendur....158 cm .....94,1 kg
reetvokk.... 165 cm......87,1kg
DeeDee..... 164 cm......74 kg
Zonne....... 177 cm.... .83,8 kg
krissu19.... 165cm ......77 kg
Huski........172 cm......77 kg
Meelespea....169 cm .....83,3 kg

Lisasin siis veel emalenduri täpsustatud andmed

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Piahly, emalendur, reetvokk, DeeDee, Zonne, krissu19, Huski, Meelespea
Saatis: Zonne
Kuupäev: 27. January 2011, kl 10.46

Tere! Kuidas teil ka läinud on viimased paar päeva? Mina olen suutnud enam-vähem kalorinormi piires püsida, kuid toitumine pole tasakaalus olnud. Peab sellega veel vaeva nägema. Homme juba jälle ka kaalumine, huvitav kas on paari päevaga midagi alla ka läinud... Loodame parimat! Edu Teile! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Piahly, emalendur, reetvokk, DeeDee, Zonne, krissu19, Huski, Meelespea
Saatis: DeeDee
Kuupäev: 27. January 2011, kl 12.52

Tere ka minu poolt! Mina kaloreid täis ei saa... ikka 200-300 jääb puudu. Samas on kinnitust saanud fakt, et minu ülekaal ja liigsed kalorid pärinevadki just õhtusest (loe: hilisõhtusest) söömisest. Nälga pole, aga isu on! Ja veel milline isu! Praegu nüüd mõned päevad olen hoidunud peale kuut söömisest, joon vett ja teed või kohvi. Appikene kui raske see on. Samas on juba tunda, et kõht ei punnita enam nii hirmsasti.Eks homne hommik näitab. Käisin apteegis, tahtsin osta endale mingit kaalualandamist soodustavat teed, tuli välja, et seda "Lendavat Pääsukest" (olen seda kunagi joonud) Euroliit enam müüa ei luba, polevat sertifikaate.confused smiley Kas keegi teist kasutab ka mingeid toetavaid teesid või tablette? Kui, siis milliseid? Praegu on õhin sees, oleksin valmis igasuguseid asju proovima. Kui palju keegi vett joob? Üritan ise ikka 1,5-2 l ära juua. Teooriaid ju igasuguseid. Osad väidavad, et kolm liitrit on miinimum, osad jälle , et seda on liiga palju. Samas tean inimest, kes võttis veejoomist väga tõsiselt ja võttis sellega kaalust alla 15 kilo (67-52-ni). Tema muidugi jõi kohutavates kogustes, mingil hetkel isegi seitse liitrit päevas. Ega siis vist söögi jaoks ruumi ei jäägi...winking smiley Olge tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Piahly, emalendur, reetvokk, DeeDee, Zonne, krissu19, Huski, Meelespea
Kuupäev: 27. January 2011, kl 23.12

Mul tuleb vist pluss. Pool nädalat on näit juba üle selle, mis eelmisel reedel kaalusin. Kõige rohkem kardan, et olengi hetkel ühte vahemikku pendeldama jäänud. Jaanuari näit käib üles-alla 82,8 ja 84,5 vahel. Loodan, et see duell annab tõuke muutuseks. November-detsember kaloreid ei jälginud, sest olin nii tüdinenud, et terve sügise pendeldas kaal sellessamas õnnetus vahemikus. Ja kena kokkulangevus on trennivaba perioodiga, tuleb tõdeda.

Veejoomisest - liiale ei soovita minna. 7 liitrit vett neerud nii lihtsalt üle ei ela. Isegi kolm tundub palju. Toidust saad ju ka. 3 liitrit oleks ehk siis paras kui kürvale ainult kuivikuid näriks.

liigne veejoomine võib tappa
selgitus

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Piahly, emalendur, reetvokk, DeeDee, Zonne, krissu19, Huski, Meelespea
Kuupäev: 27. January 2011, kl 23.14

vabandust, kõrvale

Mu täpitähed on teiste klahvide all peidus, see tekitab vastikult palju kirjavigu

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Piahly, emalendur, reetvokk, DeeDee, Zonne, krissu19, Huski, Meelespea
Kuupäev: 28. January 2011, kl 08.10

Tere! Käisin siis täna kaalu peal ja oli päris meeldiv, et on ikka väiksem küll - nimelt 93,2 kg. See on mul esimene kord, et loen ka kaloreid - ma poleks iial uskunud, et hakkan seda tegema. Aga nagu näha, on see kasuks küll tulnud. Jätkuks ainult edaspidi ka selleks jaksu. Kui toetajaid on, siis ehk ei vaibu see esialgne tuhin ära. Ja pealegi on selle kaaluabi programmiga see ka õnneks lihtsamaks tehtud. Mulle on kasuks seegi praegu olnud, et olen käinud kõndimas ja ujumas. Veejoomisest nii palju, et vett peab jooma 30 ml oma iga kilogrammi kohta. Ma ei jõua hetkel ise ka veel seda portsu ära juua. Kõige tähtsam pidi olema, et peab olema harjumus tund enne sööki ja tund peale sööki. Ja vägisi mitte juua, vaid juua alguses kasvõi vähem, aga et kujuneks korrapärane joomine. Siis pidi väga hästi ka kaalulangusele kaasa aitama. Käisin hiljuti ühtedel kursustel, kus sellest räägiti, kui palju ja miks vett juua.
Aga igatahes edu kõigile sel raskel teel - pole ju vahet, kas on vaja 5 või 10 või rohkemgi võtta - iga langetamine on siiski raske ja enda ületamine.
Tervitused Emalendurilt kõikidele üritajatele!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Piahly, emalendur, reetvokk, DeeDee, Zonne, krissu19, Huski, Meelespea
Kuupäev: 28. January 2011, kl 08.17

83,8 siis täna.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Piahly, emalendur, reetvokk, DeeDee, Zonne, krissu19, Huski, Meelespea
Saatis: reetvokk
Kuupäev: 28. January 2011, kl 10.19

Tere,

86,8 kg. Mulle meeldib duellitada. Sellega suudan end ahvatlustest eemale hoida (vähemalt praegu küll). Raskusi valmistab vee joomine. Isegi kohvi ja tee arvestamine ei anna soovitavat kogust välja. Nii palju vett suudan juua üksnes treeningpäevadel.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Piahly, emalendur, reetvokk, DeeDee, Zonne, krissu19, Huski, Meelespea
Saatis: Zonne
Kuupäev: 28. January 2011, kl 11.04

Tere,

täna siis 83,6kg. Mul on sama jama, et vee joomine liiga väike, no ei ole lihtsalt vee isu. Hetkel suudan maksimaalselt liitri ära juua, aga peab iga päevaga siis rohkem punnitama, kui see abiks on smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Piahly, emalendur, reetvokk, DeeDee, Zonne, krissu19, Huski, Meelespea
Saatis: DeeDee
Kuupäev: 28. January 2011, kl 11.15

Hei duellitajad! Minul siis kaal täna 73,3, ise täitsa rahul, ei uskunudki. Kui see vaid nii jätkukssmiling smiley Esimene suur verstapost on minu jaoks siis, kui näen kaalul ees numbit 6..., siis küll premeerin ennast mingit moodi. Kuidas Teil on? Kas olete enda jaoks ka seadnud mingid väiksemad eesmärgid, mis kiiremini ehk kätte jõuavad ja annavad tunde, et näed, sellega sain juba hakkama?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Piahly, emalendur, reetvokk, DeeDee, Zonne, krissu19, Huski, Meelespea
Saatis: huski
Kuupäev: 28. January 2011, kl 16.46

Minul kaal täna sama. Sessi ajal on ikka raske jälgida, mida sa sööd, aga 6nneks saab sess varsti läbi. Järgmisest nädalast hakkan tublimaks!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Piahly, emalendur, reetvokk, DeeDee, Zonne, krissu19, Huski, Meelespea
Saatis: Piahly
Kuupäev: 28. January 2011, kl 23.21

Minu kaalu andmed saan teada alles nädalavahetusel, aga ega sealt väga midagi head vist loota ole, tööga seoses pole üldse saanud järge pidada, mis mida sisaldab e. väljas süües ei tea ju koguseid.
Samas terve päev jalul olnud ja ringi jooksnud, eks näis, mis kaal ütleb.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Piahly, emalendur, reetvokk, DeeDee, Zonne, krissu19, Huski, Meelespea
Saatis: DeeDee
Kuupäev: 01. February 2011, kl 10.04

UU, duellitajad! Täielik vaikus on nüüd... Osad kaalunumbrid puudu, kas on meil esimesed allaandjad?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Piahly, emalendur, reetvokk, DeeDee, Zonne, krissu19, Huski, Meelespea
Saatis: Piahly
Kuupäev: 01. February 2011, kl 20.47

nii, laupäevahommikuse seisuga +1 e 80kg confused smiley Püüan see nädal parem olla. Kõrvitsa-kookospiima supp vast on alguseks tongue sticking out smiley Muide, võiks jagada nippe ja retsepte tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Piahly, emalendur, reetvokk, DeeDee, Zonne, krissu19, Huski, Meelespea
Saatis: Piahly
Kuupäev: 02. February 2011, kl 10.31

Minu maagiline eesmärk on esilagu 75,0, siis on elu lill. Hetkel kipun liialdama valkudega ja see pole üldse hea. Kõik oli eile hea aga siis lisandus juurde siider, sest mees tahtis tähistada.

Muide, tegin eile kõrvitsa-kookospiima suppi, ülimaitsev ja samas kasulik ega anna liigseid kaloreid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Piahly, emalendur, reetvokk, DeeDee, Zonne, krissu19, Huski, Meelespea
Saatis: Piahly
Kuupäev: 02. February 2011, kl 10.36

DeeDee, kaalulangetamisele mõjub hästi ananassi tabletid, (Ananass Strong), hunnik kiudaineid, mis aitab tekitada täiskõhu tunde e. asi, mida me tavaliselt ei kipu toidust saama. Hoiab ka kõhu korras. Kunagi õnnestus ainuüksi nende näol normaalkaalu jõuda.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Piahly, emalendur, reetvokk, DeeDee, Zonne, krissu19, Huski, Meelespea
Saatis: DeeDee
Kuupäev: 02. February 2011, kl 16.31

Thanks Piahly !Ise just mõtlesin katsetada jälle 3- päevast porgandidieeti. Olen kunagi 10 kilo kergemanagi saanud sellega maha 4 kilo. Loomulikult on see vedeliku ja mitte kuigi palju rasva arvelt, aga kõht oli kadunud ja riided istusid paremini seljas. Ja üsna hea tõuke edasiseks kaalulangetamiseks annab ka... Olen asja edasi lükanud, sest vaevlen mingi külmetuse käes, aga võtan ette kindlasti.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Piahly, emalendur, reetvokk, DeeDee, Zonne, krissu19, Huski, Meelespea
Saatis: Zonne
Kuupäev: 02. February 2011, kl 17.23

Hästi pidi ka ananassi söömine mõjuma, pidavat rasvu hästi põletama. Üritan ise seda nüüd mõnda aega jälgida, et 2päeva nädalas koosneb minu menüü enamasti ananassist. Eks siis näha ole, kas jutt ka paika peab smiling smiley Ühe päeva proovisin juba ja see mõjus küll hästi winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Piahly, emalendur, reetvokk, DeeDee, Zonne, krissu19, Huski, Meelespea
Kuupäev: 04. February 2011, kl 09.24

Hei! Kuidas kõigil läheb? Mina sain täna päris rõõmsa üllatuse osaliseks, sest kaal näitas 91,8 kg. JESS! Tasub ikka kaloreid lugeda ja ennast rohkem liigutada. Kahju, et seda juba varem ei teinud. Soovin kõigile rõõmsat tulemust!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Piahly, emalendur, reetvokk, DeeDee, Zonne, krissu19, Huski, Meelespea
Saatis: Zonne
Kuupäev: 04. February 2011, kl 09.32

Hommik! Tänane kaalunumber on siis 82,5kg, alagtuseks päris hea, kui nii ka edasi langeks! Väiksemaid numbreid kõigile!!! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Piahly, emalendur, reetvokk, DeeDee, Zonne, krissu19, Huski, Meelespea
Saatis: reetvokk
Kuupäev: 04. February 2011, kl 09.32

Tere,

Kaal 86,4 kg. Pole paha! Treeningutega tuli väike paus sisse, mis andis natuke tunda, kuid sellegipoolest olen rahul. Ja rõõmsat meelt kaasvõitlejatele!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Piahly, emalendur, reetvokk, DeeDee, Zonne, krissu19, Huski, Meelespea
Saatis: Piahly
Kuupäev: 04. February 2011, kl 14.08

Huski, kas paned tabeli iga nädala kohta ka kokku? Või panen ise?

Minul näitas täna hommikul 79,5, eelmis nädalaga võrreldes siis -0,5 kg, pean hoiatama, et mu kaal ei näita täpselt, hea kui 0,5 täpsuse välja pigistan.

Huvitav, et eilne ujumine kasvatas hoopis kaalu, ju olin siis ära kuivanud imasin end nagu käsn täis grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Piahly, emalendur, reetvokk, DeeDee, Zonne, krissu19, Huski, Meelespea
Saatis: Piahly
Kuupäev: 04. February 2011, kl 14.15

Ananass seob rasva e. aitab lõhustada, samuti toimib ka sekreediga e. tatiga. Ja see parim osa on just ananasssi keskmine osa, see mis minema kiputakse viskama.

Muide, liigne porgandi söömine teeb naha kollaseks, sellega tuleb ettevaatlik olla aga üldiselt sellised mitmepäevased ühe toiduaine söömised aga annavad kehale märku, et näljaaeg, tuleb hakata tagavara korjama, e. keha ei väljuta enam liigseid toitaineid vaid hakkab neid varuma. Muide, peffi külmetamine annab ka kehale märku, et sinna tuleb hakata rasva varuma. See kehtib muide ka n.ö. sangade kohta grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Piahly, emalendur, reetvokk, DeeDee, Zonne, krissu19, Huski, Meelespea
Saatis: DeeDee
Kuupäev: 04. February 2011, kl 17.50

Tere ka minu poolt! Minu kaal täna üle ootuste rõõmustav: 72,1 kg. Peab tunnistama, et haiguses oli ka midagi positiivsetsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Piahly, emalendur, reetvokk, DeeDee, Zonne, krissu19, Huski, Meelespea
Kuupäev: 04. February 2011, kl 23.28

Tere ööd! Tublid olete kõik olnud! :-)
Mina panen kirja 83,8 - sain hommikul üsna mitu näitu, see oli keskmine. Ehk peaks kaalul patareid ära vahetama? Nädal on olnud ka selline paarsada grammi üles-paarsada alla. Proovin mitte kurvastada, sest siis kui näit on parasjagu suurem, pakub kaal ka suuremat veeprotsenti.
Julgelt edasi!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Piahly, emalendur, reetvokk, DeeDee, Zonne, krissu19, Huski, Meelespea
Kuupäev: 05. February 2011, kl 08.42

Meelespea! Ära kurvasta jah, parem mine julgelt edasi. Vahel võtab alguse vedamisega tükk aega. Kui käega ei löö, siis tulevad ka tulemused kindlasti. Edu sulle ja ka teistele!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Piahly, emalendur, reetvokk, DeeDee, Zonne, krissu19, Huski, Meelespea
Saatis: reetvokk
Kuupäev: 09. February 2011, kl 16.34

Tere,

Kas meil keegi paneb tabeli ka kokku? Ma ei tea, kuidas teil, aga minul on raskusi päeviku pidamisega, mis iseenesest on küll puhas laiskus, kuid võtsin enda täna kokku ja täitsin tänase pool päeva ära. Avastasin, et muretsemiseks ei ole põhjust ja päeviku täitmine on üks vajalik asi kaalulangetamise juures, kuna treeningpäeviku täitmisel haitus isegi 450 kcal andnud kirjukoerakoogitükk, mis muidu oleks põhjustanud kogu päevaks hingepiina (stiilis- oli nüüd seda vaja süüa), kuid nüüd on päevikust kohe näha, et täna ma pealelõunat nälga tundma ei pea.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Piahly, emalendur, reetvokk, DeeDee, Zonne, krissu19, Huski, Meelespea
Kuupäev: 09. February 2011, kl 21.09

Tere! Mina olen imekombel siiani täitnud söögipäevikut küll. Eriti hästi mõjub see siis, kui võtan vahel omale toidukandiku arvuti ette ja üritan samaaegselt nii süüa kui oma kaloreid sisse taguda ja see on viinud selleni, et jätan osad söögid söömata, sest söögiisu läheb kohe väiksemaks, kui ise näen oma silmaga, millist kalorihulka kavatsesin endale sisse ajada. Psühholoogiliselt on see mulle hästi mõjunud ja kaalulangetamisele mõjub ka hästi. Ning nälga enam ei ole, kuigi söön varasemast tunduvalt vähem. Selle peale on ikka hirmus mõtelda, kuidas sai varem ennast nuumata ja ikka oli veel suurem tahtmine mööda toidukappe kolistada.
Tabel peaks meil tegelikult küll olema, sest mis duell see siis ikka muidu on, kui arvestust pole. Kuigi suurem duell käib tegelikult rohkem nagunii igaühe enda sees. Aga abi kulub ju alati ära. Keegi lubas tabelivärgi küll võtta enda peale...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Piahly, emalendur, reetvokk, DeeDee, Zonne, krissu19, Huski, Meelespea
Saatis: DeeDee
Kuupäev: 10. February 2011, kl 10.50

NIMI	        25.01.	28.01.	4.02.			Kaalulangus
						        KG
Piahly	        79	80	79,5			 0,5
Emalendur	94,1	93,2	91,8			-2,3
Reetvokk	87,1	86,8	86,4			-0,7
DeeDee	        74	73,3	72,1			-1,9
Zonne	        83,8	83,6	82,5			-1,3
Krissu19	77	0	0			
Huski	        77	77	0			
Meelespea	83,3	83,8	83,8			 0,5

Panin mingi tabeli kokku. Homme siis uus kaalumine. Mõtlesingi just, et kuhu kõik kaasvõitlejad on kadunud, tore kuulda, et võitlus kaaluga ikka käib...

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12345Järgmine
Asukoht: 1 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.