Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 3 / 5
Re: DUELL: Piahly, emalendur, reetvokk, DeeDee, Zonne, krissu19, Huski, Meelespea
Saatis: DeeDee
Kuupäev: 02. March 2011, kl 17.01

Meelespea, kas tahad ikka meiega olla? Kui jah, siis homme ootame Su kaalunumbritsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Piahly, emalendur, reetvokk, DeeDee, Zonne, krissu19, Huski, Meelespea
Saatis: Piahly
Kuupäev: 04. March 2011, kl 08.59

Ajee, tänahommikune kaal 77,5 kg smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Piahly, emalendur, reetvokk, DeeDee, Zonne, krissu19, Huski, Meelespea
Saatis: DeeDee
Kuupäev: 04. March 2011, kl 15.27

hei ka minu poolt, kaal täna 67,9 kg. Pisut olen pettunud, sest peale eilset veepäeva olin kaalus hoopis 200 g juurde võtnudconfused smiley Hakka või uskuma, et enne teatud perioodi kuus hoiab organism vett kinni... Aga noh, lõppkokkuvõttes ikkagi langus. Nüüd siis tõstan oma vahe-eesmärgi ka järgmisele astmele so 63 kg peale.
Usun, et kaalutabelis võime senini allavõetud kilod ühe rea peale kokku lükata ja lugeda selle nö esimese kuu kaalulanguseks. Tänase kaalunäidu + ülejäänud kuu lükkaks kokku siis 01.aprillil, siis ka ca 4 nädalat möödas. Tabel muutuks siis lühemaks ja kergemini jälgitavaks.
Tore, et Piahly tagasi on ja ehk Meelespeagi annab endast jälle märku, muidu oli esimese kuu kohta palju allaandjaid! Edukaid miinuseid kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Piahly, emalendur, reetvokk, DeeDee, Zonne, krissu19, Huski, Meelespea
Saatis: reetvokk
Kuupäev: 04. March 2011, kl 17.04

Tere,

84,2

Oleksin lootnud rohkem, kuid ikkagi langus, nii et virisemiseks ei ole põhjust.

Reet

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Piahly, emalendur, reetvokk, DeeDee, Zonne, krissu19, Huski, Meelespea
Saatis: Zonne
Kuupäev: 04. March 2011, kl 20.43

Tervitus, minul täna 82, sain vähemalt möödund nädalal kogutu maha, kuid nii ootan juba et vähemalt see 7gi ette tuleks. Natuke nadi see kuu kaotus, aga parem kui mitte midagi smiling smiley
Tublid olete olnud kaasduellitajad! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Piahly, emalendur, reetvokk, DeeDee, Zonne, krissu19, Huski, Meelespea
Kuupäev: 07. March 2011, kl 07.00

Tere! Mul oli terve viimane nädal väga pingeline ja üritusterikas, et jäi isegi toidupäevik poolikuks ja vesiaeroobikasse ei saanud... Tänasest hakkan korralikuks. Kirja läheb seekord pluss, sest kaal on 90,3. Norgu siiski ei jää, vaid hakkan ikkagi rühkima 85 poole. Kaalulanguse jätku kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Piahly, emalendur, reetvokk, DeeDee, Zonne, krissu19, Huski, Meelespea
Saatis: DeeDee
Kuupäev: 07. March 2011, kl 16.39

	             165	  158	        165	      164	 177	  169
	           Piahly	Emalendur	Reetvokk     DeeDee	Zonne	Meelespea

Algkaal 79 94,1 87,1 74 83,8 83,3
I KUU KAOTUS -0,5 -4,4 -2,6 -5,4 -0,8 0
4.märts 77,5 90,3 84,2 67,9 82 ? Nädala kaotus -1 0,6 -0,3 -0,7 -1 ?
Kaotus kokku -1,5 -3,8 -2,9 -6,1 -1,8 0
Eesmärk 75 89 73 63 78
Kaotada veel -2,5 -1,3 -11,2 -4,9 -4 ?
siit siis sellenädalane tabel. Piahly eelmise kuu kaalulanguse improviseerisin võttes arvesse lõppkaalu. Paistab, et Meelespea käis meid lihtsalt külastamas ja koos duellitada ei soovi. Anna endast märku, ootame ikka Sind tagasi.
Eelmise kuuga kaotatud 13,7 kilo (võttes arvesse ka Meelespea tulemust). Järgmine kuu ei tohi ka alla selle või mis arvate? Kui meist keegi ära kukub peavad teised sellevõrra rohkem pingutamawinking smiley. Mõelge, kui ilusad me mai alguseks siis olemethe finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Piahly, emalendur, reetvokk, DeeDee, Zonne, krissu19, Huski, Meelespea
Saatis: DeeDee
Kuupäev: 11. March 2011, kl 07.44

Hommik!
Minu tänane kaal on 67,4 kg. Olen oma plaanidest maas, aga siiski langus. Tundub, et minu keha on praegu sellises n-ö hoidmisseisundis ja arvab, et olen juba piisavalt saleeye rolling smiley Täna 300 g all, homme 200 g juures jne Kuid võitlus iseendaga jätkub!
Kuidas Teil langetamine läheb? Iganädalaselt paneme küll oma kaalunumbri, aga oma enesetundest ja muredest-rõõmudest ei räägi keegi... Kui mahti on, pange mõni lauseke.
MIna salaja proovin oma raseduseelseid riideid. Ülemine ots on juba üsna OK, alumisest ma parem ei räägi. Ootan veel - mõned kilod. Kuigi jah, ka selles on näha tugevaid muutuseid: püksid mis enne kaalulangetamise algust enam-vähem põlve juurde pidama jäid, on osad juba üle puusa tulnud ja jalas, mis sellest , et eest kinni ei lähesmiling bouncing smiley
Soovin Teile kõigile ilusaid miinuseid ja kevadet südamesse!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Piahly, emalendur, reetvokk, DeeDee, Zonne, krissu19, Huski, Meelespea
Saatis: reetvokk
Kuupäev: 11. March 2011, kl 07.55

Tere varahommikust. Minu kaal täna 83,6 kg.

Langeb ikka tasapisi. Vahva. Sellekohta tahaks kohe öelda, et eesmärgiks võib panna "suveks vibuks"Dsmiling smiley. Ilusat päeva kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Piahly, emalendur, reetvokk, DeeDee, Zonne, krissu19, Huski, Meelespea
Kuupäev: 11. March 2011, kl 09.50

Tere! Sain siis ikka eelmise nädala plussist lahti. Pluss mõjub tsipa masendavalt. Kaal on seekord 89,5 kg. Ikka miinuste poole!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Piahly, emalendur, reetvokk, DeeDee, Zonne, krissu19, Huski, Meelespea
Saatis: Zonne
Kuupäev: 11. March 2011, kl 17.15

Tervitust salenejad. Möödunud nädalavahetus möödus mul kõhugripiga, mis oli väga kohutav, kuid selle tagajärg kaalule on hea olnud. Hommikul siis 80kg. Ei tea mis värk mul selle täisarv kaaluga on, viimased reeded koguaeg täpne arv tulnud, mitte midagi komadegagrinning smiley
DeeDee ma ka see nädal proovisin vanu pükse, mis kunagi peaaegu alla kukkusid, kuid nüüd on nii ümber nagu retuusid... Ma pole kunagi väga peenike olnud, loomult juba suure kondiga, aga proovides neid pükse...mul pole sõnugi mitte...Pikk tee veel iluni ees! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Piahly, emalendur, reetvokk, DeeDee, Zonne, krissu19, Huski, Meelespea
Saatis: DeeDee
Kuupäev: 14. March 2011, kl 19.48

	           165	     158	    165	         164	   177
	         Piahly	   Emalendur	 Reetvokk	DeeDee	  Zonne

Algkaal 79 94,1 87,1 74 83,8
I KUU KAOTUS -0,5 -4,4 -2,6 -5,4 -0,8
4.märts 77,5 90,3 84,2 67,9 82 Nädala kaotus -1 0,6 -0,3 -0,7 -1
11.märts ? 89,5 83,6 67,4 80 Nädala kaotus ? -0,8 -0,6 -0,5 -2
II KUU KAOTUS -1 -0,2 -0,9 -1,2 -3
Kaotus kokku -1,5 -4,6 -3,5 -6,6 -3,8
Eesmärk 75 89 73 63 78
Kaotada veel -2,5 -0,5 -10,6 -4,4 -2
Siit siis meie sellenädalane tabel. Ootasin Piahly numbrit ka, aga vist seekord jääb jälle vahele.
Katsuks kaalunumbri ikka nädalavahetusega kirja panna,saaks tabeli pühapäeva õhtul ära teha, siis läheme ka üldisesse arvestustabelisse. Olete Te vaadanud, oleme seal kõik vähemalt korra olnudthe finger smiley
Selle kuu kaalukaotus kamba peale siis 6,3 kilo. Jätkame samas vaimus, sest ega me ei saa kehvemad olla kui eelmine kuu!Olge tublid !

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Piahly, emalendur, reetvokk, DeeDee, Zonne, krissu19, Huski, Meelespea
Saatis: DeeDee
Kuupäev: 18. March 2011, kl 08.32

Tere, minu kaalunäit täna 66,8 kg. Lootsin enamat...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Piahly, emalendur, reetvokk, DeeDee, Zonne, krissu19, Huski, Meelespea
Saatis: reetvokk
Kuupäev: 18. March 2011, kl 09.01

tere,

84,4 kahjuks see nädal.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Piahly, emalendur, reetvokk, DeeDee, Zonne, krissu19, Huski, Meelespea
Saatis: Zonne
Kuupäev: 18. March 2011, kl 19.47

Tere, kahjuks on haigusega kaotatu tagasi tulnud, väga masendav 81,2kg sad smiley Mulle juba tundub, et ma ei suudagi kunagi seda 7enam ette saada. Kas keegi teist tublidest langetajast viitsiks oma päevasest menüüst vähekse kirjutada. Mina pole seda siiani tasakaalu saanud, kaloreid olen järgind et üle ei läheks, vaid pigem natuke allapoolegi jääks, kuid tundub et ainult sellest pole minu puhul abi. Sellisel hetkel kui pluss jälle ette lööb, tekib küsimus...milleks ültse vaevuda... sad smiley
Aga ilusaid numbreid teile winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Piahly, emalendur, reetvokk, DeeDee, Zonne, krissu19, Huski, Meelespea
Kuupäev: 19. March 2011, kl 08.16

Tere! Minul kaal praegu täitsa tõrgub - ei lähe kohe mitte alla 89, vaid pendeldab seal ümber mõnesaja grammi piires. Kaal on 89,4. Ainult 100 g eelmisest nädalast vähem. Vastik! Vastik! Vastik! - nagu ütleb jänes "Pehmetest ja karvastest"
Kena nädalavahetust kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Piahly, emalendur, reetvokk, DeeDee, Zonne, krissu19, Huski, Meelespea
Saatis: DeeDee
Kuupäev: 19. March 2011, kl 16.51

Mina isiklikult arvestan ainult toidu kaloraazi ja tasakaalustatust rasvade jms vahel ei jälgi üldse. Süsivesikuid üritan süüa päeva esimeses pooles, samas kui ka õhtul tappev kommiisu peale tuleb, annan sellele järele, kui kalorite summani veel ruumi on. Üldiselt õhtul ei söö, tugeva nälja korral joon klaasi keefiri või teen Knorri kana-nuudlisupi (48 kcal tassitäis). See pakisupp ei ole sugugi kõige tervislikum valik, aga oma isu saan rahuldatud.Kõige raskem minu jaoks ongi see isudega võitlemine, tegelikku nälga tundmata.
Nädalas korra luban endale söömispäeva smiling smileyTavaliselt kas reedel või laupäeval.
Trenni ma ei tee, kahjuks sad smiley pole sellise külma ja lumega ei aega, ega ka tahtmist. Luban ennast parandada.
Tundub, et meil kõigil on mingisugune kaaluseisak, millest on raske üle saada. Olen minagi oma kaaluga riius... kuigi lõpptulemusena langeb, tuleb selle nimel rohkem pingutada. Olen oma kaloreid võrreldes kaaluabi antuga vähendanud, sest muidu oleksin vast samas kohas, kus 2 nädalat tagasi.
Praegu vajame me teineteise toetust kõige enam, need vaprad, kes me veel oma seltskonnast alles oleme jäänud. Tahame ju suveks saledaks saada!
Proovige ühte veepäeva, ehk saate kaalu uuesti allapoole liikuma. Minul küll sel nädalal päris veepäevaed ei õnnestunud, aga ülivähene söömine pani kaalu natuke ikka liikuma küll.
Ärge mitte mõelgegi alla anda!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Piahly, emalendur, reetvokk, DeeDee, Zonne, krissu19, Huski, Meelespea
Kuupäev: 21. March 2011, kl 08.49

Tere! Kui mina siin kaaluabis nüüd poleks, siis ma kardan, et peale viimast nädalavahetust, kus lasin ohjad käest ja sõin ja veel nii palju erinevat magusat, mis on mu eluaegne kurja juur olnud, siis ma üksi enam tagasi vist poleks ree peale saanud. Hommikul ei julgenud voodistki välja tulla, sest pelgasin, et hakkan jälle ohjeldamatult sööma. Mõtlesin ja mõtlesin ja siis sain endaga kokkuleppele, et vaatan ikka kõigepealt kaalu üle, mis numbriga ta mind parastab. Ei uskunud oma silmigi, et tal oli halastust ainult kilo juurde panna. Suurest rõõmust, et selle lisakiloga saan vast hakkama, hakkasin ruttu isegi võimlema ja sõin normi piires. Kui ma nüüd terve päeva ikka olen normi piires ja ei tule uut magusaorgiat, siis vast on see kriisihetk möödas. Niipea, kui ei viitsi või taha või saa üles oma söömisi märkida - lasen enda ikkagi lõdvaks. Järelikult ei saa praegu ilma kaaluabita kuidagi hakkama. Kahju oleks sellest, mis juba saavutatud ja mis ootab veel saavutamist, kui õiget sihti hoida. Noh nii - sain nüüd siin oma muret ja lootust jagada. Jõudu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Piahly, emalendur, reetvokk, DeeDee, Zonne, krissu19, Huski, Meelespea
Saatis: DeeDee
Kuupäev: 21. March 2011, kl 16.41

	             165	  158	          165	         164	    177
	            Piahly	Emalendur	Reetvokk	DeeDee	   Zonne

Algkaal 79 94,1 87,1 74 83,8 I KUU KAOTUS -0,5 -4,4 -2,6 -5,4 -0,8
4.märts 77,5 90,3 84,2 67,9 82 Nädala kaotus -1 0,6 -0,3 -0,7 -1
11.märts ? 89,5 83,6 67,4 80 Nädala kaotus 0 -0,8 -0,6 -0,5 -2
18.märts ? 89,4 84,4 66,8 81,2 Nädala kaotus 0 -0,1 0,8 -0,6 1,2
II KUU KAOTUS -1 -0,3 -0,1 -1,8 -1,8
Kaotus kokku -1,5 -4,7 -2,7 -7,2 -2,6
Eesmärk 75 89 73 63 78
Kaotada veel -2,5 -0,4 -11,4 -3,8 -3,2
Siit siis meie seekordne tabel. Tundub, et pole vist väga hea nädal olnud... Aga pea püsti! Järgmisel kaalumisel alles näitame taset, eks!Pärast mitut vaevalist nädalat peab ju ometi ka midagi head tulema...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Piahly, emalendur, reetvokk, DeeDee, Zonne, krissu19, Huski, Meelespea
Kuupäev: 25. March 2011, kl 08.03

Tere! No ei saa mina ka seekord kohe mitte võidutantsu tantsida, sest kaal jonnib minuga ja näitas täna jälle 89,5 kg. Loodan, et teistel on sõbralikumad kaalud. Endal ei jää muud üle, kui ise ka kaaluga vägikaigast vedada ja mitte alla anda. Üle pole söönud ja sporti olen ka teinud, nii et endale etteheiteid pole mõtet teha. Ehk järgmisel nädalal...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Piahly, emalendur, reetvokk, DeeDee, Zonne, krissu19, Huski, Meelespea
Saatis: DeeDee
Kuupäev: 25. March 2011, kl 08.12

tere! Ka mina ei ole sugugi rõõmus 66,6 kg. Langus (õnneks), aga jälle nii väike... Saaks juba sellest madalseisust üle! Üritan ennast küll lohutada, et alati(enamjaolt) ei lähegi nii, nagu ideaalis plaanitud, aga siiski on raske motivatsiooni leida kui tundub, et pingutustest hoolimata midagi ei juhtu. Aga pea püsti ja edasi!
Ilusaid numbreid kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Piahly, emalendur, reetvokk, DeeDee, Zonne, krissu19, Huski, Meelespea
Saatis: reetvokk
Kuupäev: 25. March 2011, kl 10.45

Tere ja kaunist talveilma! Kuigi ma tegelikult väga ootan juba kevade saabumist. Kaal näitas täna hommikul 83,4. Suurepärane. Ma oleksingi olnud väga kurb, kui seda kilokest poleks kadunud. Selle kilo panen puhtalt treeningu arvele. Olgem rõõmsad!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Piahly, emalendur, reetvokk, DeeDee, Zonne, krissu19, Huski, Meelespea
Saatis: Zonne
Kuupäev: 25. March 2011, kl 16.46

Tervitus ka minu poolt. Minul täna nullseis, kaal sama mis möödund nädalal 81,2kg. Mai tea kuidas teil, aga minul on see kaalumine juba sõltuvust tekitanud, pea iga hommik juba kaalule roninud hirmust, et äkki jälle kaal suurenenud. Kahjuks olen ise see kuu süüdi, et kaal siuke on, sest märtsi kuus nii palju sünnipäevasid ja sellest tulenevalt patustamised söögiga ja ka joogiga. Huvitav, mõni inimene räägib, et kui õhtul nt veini joob, on hommikul kergem, a minul hoopis vastupidi sad smiley
Aga positiivne on see, et tegin see nädal välispordiga algust- tegin väikse jooksutiirusmiling smiley Nii loodan et see lumi päris ära sulaks ja soojemaks läheks, siis saaks rohkem väljas sportida smiling smiley
Päikest teile ja vastupidavust võitluses "vaenlase kaaluga"! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Piahly, emalendur, reetvokk, DeeDee, Zonne, krissu19, Huski, Meelespea
Saatis: DeeDee
Kuupäev: 26. March 2011, kl 22.02

	           165	          158	          165	        164	    177
	          Piahly	Emalendur	Reetvokk	DeeDee	   Zonne
Algkaal	            79	           94,1	           87,1	         74	     83,8

I KUU KAOTUS -0,5 -4,4 -2,6 -5,4 -0,8
4.märts 77,5 90,3 84,2 67,9 82 Nädala kaotus -1 0,6 -0,3 -0,7 -1
11.märts ? 89,5 83,6 67,4 80 Nädala kaotus 0 -0,8 -0,6 -0,5 -2
18.märts ? 89,4 84,4 66,8 81,2 Nädala kaotus -0,1 0,8 -0,6 1,2
25.märts ? 89,5 83,4 66,6 81,2 Nädala kaotus 0,1 -1 -0,2 0
II KUU KAOTUS -1 -0,2 -1,1 -2 -1,8
Kaotus kokku -1,5 -4,6 -3,7 -7,4 -2,6
Eesmärk 75 89 73 63 78
Kaotada veel -2,5 -0,5 -10,4 -3,6 -3,2
Seekord siis sellised numbrid. Zonne oli meie kõige tublim sel nädalal.Suvi ligineb hirmuäratava kiirusega (kuigi jah, ilmast seda veel aru küll ei saasad smiley) Loodame, et senised kaalu jonnimised saavad järgmise nädalaga lõpetatud ja 01.aprilli võtame vastu tohutute miinustega ! Vapralt edasi!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Piahly, emalendur, reetvokk, DeeDee, Zonne, krissu19, Huski, Meelespea
Saatis: DeeDee
Kuupäev: 26. March 2011, kl 22.07

Ka mina kaalun ennast igapäevaselt ja vahel ka õhtul ronin kaalule, täisvarustuses (ja uskuge, hetkeks kaob ikka igasugune näksimise isu kui seda numbrit näed). Mind distsiplineerib see igapäevane kaalumine kõvasti. Kui ma kaaluks kord nädalas ainult, siis ei oleks mu kaalulangus kindlasti nii edukas olnud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Piahly, emalendur, reetvokk, DeeDee, Zonne, krissu19, Huski, Meelespea
Saatis: Zonne
Kuupäev: 01. April 2011, kl 09.02

Tere! Olen ikka väga suures sõjas oma kaaluga 81,6kg, ehk siis +400kg, päris masendav. Aga õnneks sai see takistusterohke märts läbi ja hakkas lootusterohke aprill. See kuu pean kindlasti numbri väiksemaks saama, aitab plussidest, aitab pidusöökidest ja aitab kitsastest riietest!!!
Ilusat aprilli kõigile! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Piahly, emalendur, reetvokk, DeeDee, Zonne, krissu19, Huski, Meelespea
Saatis: reetvokk
Kuupäev: 01. April 2011, kl 09.29

Tere,

83,7 täna.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Piahly, emalendur, reetvokk, DeeDee, Zonne, krissu19, Huski, Meelespea
Saatis: DeeDee
Kuupäev: 01. April 2011, kl 14.29

tere, minu kaal siis 66,3 kilo. Visalt läheb, aga siiski läheb...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Piahly, emalendur, reetvokk, DeeDee, Zonne, krissu19, Huski, Meelespea
Kuupäev: 02. April 2011, kl 07.09

Tere! Vabandan, et eile ei saanud oma kaalunumbrit saata. See on kahjuks 90,1. No täitsa nöök - muudkui pendeldab 89 ja 90 vahel. Mul läheb kohe süda täis, kui jälle seda 90-t näen. Küll DeeDee on ikka tubli - kogu aeg stabiilselt miinused! Eks tahaks minagi sedasi, aga ei tule kohe mitte välja. Psühholoogiliselt on päris raske niimoodi tammuda ja pendeldada. Optimism kipub ära kaduma. Tahaks kohe vinguda. Aga olgu, mis seal ikka, tuleb aga jälle kuskilt positiivsust leida. Päikest kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Piahly, emalendur, reetvokk, DeeDee, Zonne, krissu19, Huski, Meelespea
Saatis: DeeDee
Kuupäev: 02. April 2011, kl 09.22

Siit minu küll mitte võib olla kõige õigem ja tervislikum soovitus- vähendage kasvõi ajutiselt siin kaaluabis antud kaloraazi mingi 200 ühiku võrra ja ärge sööge täis süsivesikuid... saate ehk kaalu liikuma. Minu puhul töötab. Ja süsivesikuid ei söö ma tavaliselt kunagi nii palju (juhul muidugi kui ei ole söömispäev ja ma ei maiusta smiling smiley)

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 3 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.