Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 5 / 18
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: kailiis
Kuupäev: 20. April 2011, kl 15.45

Teelelii, sulle ka tänud nõuannete eest. Tegelikult mul eriti söögiisu pole, lihtsalt stress hoiab neid kilosid kinni, aga sellest saab üle. Liigutamine on muidugi tähtis. Eile õhtul tähistasime spa-s ühe tuttava sünnipäeva ja peale selle ainult väikesed snäkid. Täna rõõmustas laps mind sellega, et lasi hambaarsti juures kenasti kaks hammast ära parandada, kusjuures nädal tagasi keeldus suud lahti tegemast. Rõõmu tuleb leida pisiasjades. Kena nädala jätku kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Kuupäev: 21. April 2011, kl 10.13

Hei!

Söögiisuga on nagu on. Olen kõvasti see nädal dieeti pidanud, just nimelt dieeti, aga siiani võtan veel nädalavahetuse jama alla. Olen päris positiivne, tean, et see nädalavahetus ei tohi endale enam sellist asja lubada kui tahan kaalust alla võtta. Minu nõrgad kohad ongi nimelt nädalavahetused ja hetkelised emotsiooni söömised. Nädala sees olen suhteliselt korralik. Varem sellest piisas, aga enam mitte.
Loodan, et teil läheb paremini. winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Teelelii
Kuupäev: 21. April 2011, kl 18.21

Mnjaa, minul on tänane toitumine väga sassis. Korralikult söönud ei ole, aega ei olnud, aga laualt sai võetud kommi ja küpsist ja ikka korduvalt. Tahaks homme ikka ilusat nr, 66 oleks vaja letti lüüa enne 2 maid, siis panin LPG kirja.
Lähen kohe lapsega jalutama, õhtul peaks nats koristama. No eks ole näha hommikul, mis kaal näitab, praegu on tunne, et võiks olla sama.
Homseni!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Kuupäev: 22. April 2011, kl 07.40

Tere, tere!

Minu kaal 61,5, seega +400gr eelmise nädalaga. Pingutasin väga kõvasti, et oma nädalavahetuse sigatsemist tagasi teha. Kõikidel päevadel jäi kcal alla tuhande ja veel - trenni kcal, mida ma tavaliselt ei arvesta üldsegi. Niisiis mõnel päeval oli kcal kokku vaid pisut üle 600. Niimoodi tulevadki lisa kilod, kuigi mõtled, et sööd nii vähe. Seega pean mina ka nädalavahetustel kcaloritest rangelt kinni pidama- see muidugi mulle ei meeldi üldsegi - tahaks millalgi elu ka nautida. Eelmine kord , see on siis veebruari alguses, jäin pidama 60 kg juurde, seda kolm nädalat ja siis suur kaalutõus. Nüüd jäin pidama 61 kg kanti ja samuti 3 nädalat juba. See hirmutab mind natuke: kas kahe kuu pärast siis maadlen 62 kg? Katsun see nädalavahetus kuidagi vastupidada-
Üks päev korraga.
Mõtlesin eile, et tellin endale number väiksemad teksad suveks, äkki see distsiplineerib mindsmiling smiley

Ilusaid pühi!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Teelelii
Kuupäev: 22. April 2011, kl 07.42

HÄID PÜHI TEILE!

Olen nagu muhv, õhtul kirjutan, et hommikul enda postitust ise lugeda grinning smiley

Aga kaaluringel vaikselt, vaikselt salenen enda ideaali poole. Täna oli 67,1 (-300). tegelikult esimene hoog näitas paarsada grammi vähem, aga astusin vist liiga kaalu äärde, teist korda seda enam kahjuks ei tulnud... Aga sellest pole midag, küll see tuleb ja tegelikult olen ma õnnelik, et kaal sedasi tasa ja targu kahaneb, usun selle püsivusse.

Nüüd tuleb need pühad üle elada, õnneks on need nädalavahetusel ja jääb aega see pärast maha kõmpida, mis kolmel päeval sisse süüa smiling smiley

Olge tublid, ilusadja saledad!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: kailiis
Kuupäev: 22. April 2011, kl 08.26

Häid pühi ka minu poolt!smiling smiley

Kaalunumbrid täna 77,2kg (-200)

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Sipsik06
Kuupäev: 22. April 2011, kl 12.55

Terekest, tahtsin juba hommikul teatada suurest kaalutõusust. Siis vaatasin, et tabelis hoopis 23.kuupäev.Mõtlesingi, et jätan homseksspinning smiley sticking its tongue out, ehk saab midagigi parandada. Kuna teie kõik rõõmasalt juba nr-d andnud, siis minu mõru pill +300 ka siin teiste seas (78,5). Avastasin alles nüüd, et peale viimast settingute kruvimist näitas mul praegu kaalu säilitamise kilokalorite kogust,sellest siis ilmselt ka nii kehv tulemus.sad smileyVähendasin kiiresti ja ootan siis järgmisel reedel paremat tulemust. Vaadates teie edu, siis hakkate vist duelliga ühelepoole saama.Häid pühi, kullakesed!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Kuupäev: 22. April 2011, kl 16.08

Hei!

Kui kalendrit vaatasin läksid silmad vist kõõrdismiling smiley , õige päev on ikka täna 22.spinning smiley sticking its tongue out
Jorrutasin seda veel terve kuu.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Kuupäev: 24. April 2011, kl 09.20

Tere,

Siin meie selle nädala tabel:

....................Telelii...................Sipsik06...................šokolaad...................Kailiis

01.04...............68,5(-800)..................78,7(-300)..................61,7(-2)....................76,6(-200)
08.04...............67,9(-600)..................77,9(-900)..................61,2(-500)..................76,4(-200)
15.04...............67,4(-500)..................78,2(+300)..................61,1(-100)....................77,4(+1)
22.04...............67,1(-300).................78,5(+300).................61,5(+400)...................77,2(-200)
29.04
Kokku:.................-8,7kg.........................-4,1kg.........................-4,3kg.........................-0,5kg

Ilusat nädalat!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Sipsik06
Kuupäev: 24. April 2011, kl 17.16

Ah et siis kaks plussinädalat järjest sad smiley.Paha-paha olenthumbs down

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Kuupäev: 26. April 2011, kl 19.46

Hei Hopsti!

Kuidas läheb? Kas vaikus enne tormi?
Sipsik06 ei ole sa midagi paha, kui sulle juba meeldib see kes peeglist vastu
vaatab on väga hästi!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Teelelii
Kuupäev: 26. April 2011, kl 23.10

Mõtlesin, et tulen vestan paar sõna juttu oma kaalulanguskaaslastega. Kõik magavad, aga ma olen nii palju teed kaaninud, et und ei ole.

Kuidas siis pühad möödusid? Mul oli muidu tavaline e rohkem kooki ja magusat kui tavaliselt, aga pühapäeval, siis kui kogu eestimaa nautis kaunist kevadet, lajatas mulle palaviku üle 38 kraadi ja nii paha oli olla, et püsti ei jaksanud tõusta. Ja järgmine päev nagu poleks olnud.... Ei tea, selline haigus oli mul esmakordselt. Täna koristades sain aru, et veits nõrgem olen, aga muud küll midagi kurta ei oska. Kusjuures see palavik võttis just hakanud nohu ka ära.

Täna jalutasin ja männimets lõhnas nii neetult hästi ja asfalt juba virvendas kaugemal, liblikad lendasid... küll oli magus tunne.

Kaal vist suurt langustrendi ei näita, aga juurde ka ei tule. Ma mõtlesin, et vaatan veel ära, mis sel reedel on ja vbla täidan järgmine nädal päevikut. Praegu pole üldse viitsinud.

Ja mis siis teil põnevat? Kailiis, räägi sina ka natuke rohkem oma tunnetest, jagatud mure on jagatud mure ja rõõm teeb meid kõiki rõõmsamaks!

Reedeks siis kauneid nr palun!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Kuupäev: 27. April 2011, kl 21.34

Hei,

Mul lapsel oli pühapäeval analoogne kummaline haigus: alguses tuikav kõhuvalu, siis palavik ja ainult voodis.
Minul läks nädalavahetus suhteliselt hästi: võtsin nagu lubatud üks päev korraga ja toimis, eks reedel saab näha kui palju aitas, et ei "sigatsenud" näd.vahetusel.
Ma pole ka viitsinud see nädal toite sisestada. Vähendasin valkude söömist ainult, muidu oli valke koguaeg 200% normist üle. Eks näis kuidas töötab.
Kailiis sinuga tahaks küll rohkem tutavaks saada.

Ilusat nädalat!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: kailiis
Kuupäev: 28. April 2011, kl 06.47

Ilusat hommikut teile1
Teelelii,sa kirjutasid, et kirjutaksin oma tunnetest, et jagatud mure... Kirjtan, et mul on lihtsalt väga raske talv olnud. Veebruaris suri isa, aga sellistest asjadest ei taha eriti siin blogis kirjutada. Hea, et saan oma numbreid siia iga nädal sisestada, mõned kilod peaks ikka alla saama. Jasmiling smiley tänu teile toetuse eest. Pean jälgima, et õhtul midagi suhu ei pista, kasvõi ühte võileiba.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Kuupäev: 28. April 2011, kl 09.32

Tere,

Kailiis, minul suri ka isa hiljuti, ta oli mulle perekonnast kõige tähtsam ja mina olin temale pisike tüdruk. See on väga valus, aga ainult aeg ja head inimesed ümber aitavad leevendada valu. Mõtlen siiani temast väga tihti, peaaegu iga päev tuleb meelde. Aga tegin endale kõik selgeks: elu on selline, mõnel lõpeb varem, teisel aga hiljem. Katsu leida rõõmu väikestest asjadest, pojast, perekonnast. ka nemad kannatavad kui oled õnnetu. Ole tugev, saad kindlasti esimesest šokist üle ja meelde jäävad ainult ilusad mälestused., sest ta elab sinu südames edasi.
Kalli-kalli sulle.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Sipsik06
Kuupäev: 28. April 2011, kl 17.02

tere,
ega sellest ei saagi kunagi vist üle,kuigi öeldakse, et aeg parandab haavad. Mõni aasta tagasi läksid teisele teelele minu mõlemad vanemad korraga. Pole kerge..., sest ikka tulevad kurvad mõtted sekka helgete ja heade mälestustega ja üsnagi tihti olen ärkanud enda nutu peale.Eks nad ole ikka olemas kusagil minu jaoks...Seda siis sellest. Soovin, et olete tugevad (mida te kahtlemata ka olete). Kallistan

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Kuupäev: 29. April 2011, kl 06.24

Tere hommikust kaunitarid!

Pean uhkusega teatama, et minu nädalavahetuse ohverdus on viljakandnud: 60,0 (-1,5). Olen kaks nädalat äärmiselt tubli olnud, aga eilsest õhtust peale on jube kiusatus hea ja parema vastu ning muidugi tahaks veini. ma ei tea kohe . eks võtan jälle rahulikult, üks päev korraga.

p.s esimest korda täidan lubaduse - 3 kg kuus smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: kailiis
Kuupäev: 29. April 2011, kl 06.49

Aitäh, kallikesed teile hea sõna eest. Eks elu läheb edasi ja peab hoidma neid, kes meil alles.
Kaal sama, mis nädal tagasi (77,2 kg), kuigi nädala keskel oli väiksem number. Eile õhtul sain kõva trenni, kui laps õppis abiratasteta sõitma, täna tuleb seda korrata.
Sokolaad, sa oled ikka väga, väga tubli! Kena nädala lõppu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Teelelii
Kuupäev: 29. April 2011, kl 06.55

Tere kaunist kevadpäeva!

Śokolaad, oled väga tubli! Minul täna 0 ring, sama kaal 67,1 kg. Mina kahjuks ei sanud 3 kilo maha, aga olen sellegi poolest väga rahul, et vaikselt ja stabiilselt langeb. Ilmselt on järgmine nädal suurem miinus, sest tegelikult ma eile õhtul sõin torti (hakkas ju pahaks minema, ei saa ometi ära visata, tuleb ära hävitada grinning smiley ) ja olen piiludes näinud ka väiksemat nr.

Järgmise kuu eesmärk on saada ette 64 kg ja samuti, et ei oleks ühtegi plussnädalat.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Sipsik06
Kuupäev: 29. April 2011, kl 16.44

mina nii ei mängi sad smiley 0-ring, ehk 78,5. Mina ei oska enam

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Kuupäev: 01. May 2011, kl 09.14

Tere!

Siin aprill:

.....................Teelelii....................Sipsik06....................šokolaad....................Kailiis

01.04................68,8(-800)..................78,7(-300)...................61,7(-2).......................76,7(-200)
08.04................67,9(-600)..................77,9(-900)...................61,2(-500)..................76,4(-200)
15.04................67,4(-500)..................78,2(+300)...................61,1(-100)..................77,4(+1)
22.04................67,1(-300)..................78,5(+300)..................61,5(+400)..................77,2(-200)
29.04................67,1(0)........................78,5(0)........................60,0(-1,5)...................77,2(0)


Kokku:.....................-8,7kg.........................-4,1kg........................-5,8kg........................-0,5kg

Aprilli kg:................-2,2kg.......................-0,6kg......................-3,7kg..................+0,4kg

Täna on lubaduste andmise päev: Teelelii lubas mai lõpuks olla 64 kg, see on siis -3 kg.
Mina tahaks olla mai lõpuks 58 või parema meelega 57 kg, kuid terve see nädalavahetus on läinud väga viletsalt, ei julge kaalule minnagi. üritan nüüd tagasi kaalulangetamise teele saada.
Mis on Sipsiku06 ja Kailiisi mai kuu soovid?
Mais on 4 reedet ja kui soov on langetada 3 kg, siis iga nädal -750gr, teoorias ei tundu võimatu, aga vaatame , mis praktika näitab.

EDU KÕIGILE!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Sipsik06
Kuupäev: 01. May 2011, kl 12.43

Oh, soovid on suured kui saaks kuuga 1 kg alla, oleks super. Ajalugu aga näitab paraku kahjuks, et soovi mis sa soovid, kaalu langemine kulgeb omasoodu, mitte väga minu soovide järgi. Aprill näiteks tõi -600g. nov: -1,9kg; dets:-1,5kg; jaan:-1,1kg; veebr:+1,4kg ja märts:-0,4kg. Alustasin nov alguses 83 kg-st ja tänaseni läinud 4,5 kg. Pole teab mis kiidelda selle pika aja peale.sad smiley võrreldes mõne teisega (nimesid nimetamata). Arvan, et meie duell lõpeb enne, kui mina enda unelmkaalu kätte saan. Läheb lihtsalt aeglasemalt kui teistel. Lohutuseks ainult ehk see, et endale juba peaaegu meeldin ja vanust kah juba üksjagu.Mis seal salata, sain ju juba 54. Mõnikümmend aastat tagasi polnud mingit kaaluprobleemi ja siis läks ka 5 kg nädalas nagu niuhti.Kaaluks oli siis ka 57 kg nüüdseks soovin sama numbrit ümberpöördult spinning smiley sticking its tongue out. Edu teile, olete megatublid ja väga head kaaslased!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Teelelii
Kuupäev: 01. May 2011, kl 17.23

Tere ilusat pühapäeva!

Noh, kas grillite?! Tegelt vist mitte, õues on küll päike, aga külm confused smiley Aknast ilus vaadata!

Parandan Sind, Śokolaad, ma soovin mai lõpuks nr 64 kaalule ette e olen rahul ka 64,9.

Tuleb anda realistlike lubadusi, muidu kaob motivatsioon ära. Käes on viimased kaotamiskilod ja need ju teadupärast kähku ei kao... Olgem ausad, minu viimane taks normkaalu on 63 kg ja edasi läheb alakaaluks, mis muidugi minu puhul veel haiglane välja ei näe (olen nö kitsa raamiga), aga tervislikkus eelkõige! Kui see maagiline 63 on käes, siis ma võin küll suvekuumuses lahtuda paar kilo, aga taotuslikult ma seda taga ajama ei hakka.
Selline 500 grammi nädalas on täpselt mõnus kaalukadu, söömist väga piirama ei pea, piisab võimalikult palju kõndimisest. Muidugi magusal võiks piir peal olla, mul jälle sellega pahasti sad smiley

Ja homme lähen LPG-sse mõnulema! Oi kuidas mulle meeldib see imuri tekitatud massaz! Kohe tunned kuidas tsellu lahti muditakse grinning smiley

Nii et, paneme aga edasi naised! Kui tahta, siis saab kõigest jagu, siin tuleb ainult endasse uskuda!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: kailiis
Kuupäev: 01. May 2011, kl 21.34

Selle kuu eesmärgiks panen -2kg (500g nädalas), Teeleliilgi vist sama eesmärk. Siin ei tohiks küll midagi ületamatut olla. Nüüd on see kirja pandud ja lubadus antud. Kas päevikut täidate ja joote piisavalt vett? Päeviku täitmine on olnud viimasel ajal väga juhuslik. Nüüd siis uus kuu ja võimalus ennast parandada.
Kena algavat nädalat.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Teelelii
Kuupäev: 02. May 2011, kl 08.48

Mina hakkan tänasest jälle päevikut täitma, kuigi just sõin suure hunniku putru ja nüüd nuputan, et kui palju ikka grinning smiley

Vee joomsega minul ei ole probleemi olnud, ma olen sellega nagunii harjunud. Täna lihtsalt kontrollin, et ikka täpselt väga palju jooks, kui palju, seda ütleb mulle vast LPG tegija. Vee joomine on raudselt vajalik, et kaalu langetada, sest minul on sageli nii, et kui on janu, siis ma kohe seda ära ei taba ja võin hoopis sööma hakata. Nii et, joogem vett!

Kailiis, ma usun, et saad hakkama, täida iga päev päevikut, joo vett ja mine õue. Kasuta Śokolaadi meetodit, päev korraga. Võid meile kasvõi iga päev kirjutada, kuidas läkssmiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Teelelii 02.05.2011 08.49.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Teelelii
Kuupäev: 03. May 2011, kl 21.05

Kuigi mul on täna kalorid täis, siis lubasin endale shampust, martini asti, mmmmmmmm smiling smiley Vahel ikka tuleb end hellitada.
Tegelikult ei ole midagi tähistada, lihtsalt hirmus magusaisu tuli ja mul pole muud, see on magusam kui mesi grinning smiley
Homme läheb mees jälle komandeeringusse, mis tähendab, et söömisega saab lihtsamini piiri pidada, kuna kohustuslik õhtusöök jääb ära. Pojal ka hea meel, emme süüa ei tee, saab midagi paremat, mida igapäev ei anta grinning smiley

Kuidas teil edeneb?

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: kailiis
Kuupäev: 03. May 2011, kl 21.15

Viimastel päevadel toidupäevik täidetud. Sipsik, kirjutasid, et treenid Wii-ga, tahaks ka proovida, kust saada?

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Kuupäev: 04. May 2011, kl 09.27

Hei,

Mul on heameel , et teil kõik hästi!smiling smiley
Minul kahjuks mitte, nädalavah. läks kehvalt, võtan veel sigatsemiskilosid maha ja olen enda peale niiiiiii pahane- ma vastik patukott. täna lapsel sünnipäev - see on muidugi tore, pean ennast kätte uuesti võtma ja ikka üks päev korraga. Märkinud ei ole ammu ja vee joomisega kehvalt juba mitu kuud. Unustan lihtsalt ära, kui rinda andsin oli kõik ok. Loodan saada reedeks vähemalt nulli.sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Sipsik06
Kuupäev: 04. May 2011, kl 15.12

Tegin endale sünnipäevakingi. Tahtsin sellis asja, millega oleks lõbus ja eneselegi märkamatult trenni teeks.Higiseid trennisaale ei salli, kõik see (aeroobika, shaping, jõusaal)kunagi läbi tehtud. Ja nii leidsingi endale sobiva asjapulga WII -näol. Euronics'is oli WII sport. konsool+ 2 pulti ja plaat . Plaaadil 15 mängu (minu lemmik: tennis, golf, lauatennis, vibulaskmine, poks ( ka väga tõhus),pesapall, korvpall,mitmed veespordialad jne.jne Väga lahe ja mõnus seltskonnale. Maksis asi 219 EURi. Igal õhtul ootan juba, millal töölt koju saan "mängima". Võtab ikka higistama ja võhmale küll kui küllalt intensiivselt teed ja võita tahad. Ja mina tahan võita.Aga tunne selline peale mängu nagu oleks trennist tulnud ja nii lähedki kohe duši alla thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Sipsik06
Kuupäev: 04. May 2011, kl 15.17

Kailiis: vt ka http://www.youtube.com/watch?v=SsPDKPf4h_4&feature=fvwrel. Sports Resort ongi mul.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 5 / 18


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.