Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 6 / 18
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: kailiis
Kuupäev: 04. May 2011, kl 19.43

Aitäh, Sipsik, uurin youtube-st.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Teelelii
Kuupäev: 06. May 2011, kl 09.34

No mis värk nüüd on?! Tavaliselt on kaalunumbrid kohe hommikul laekunud, täna siis nii vaiksed tüdrukud grinning smiley Kas ei julge kaalule minna?

Minul on täielik seis, 66,9 kg -200g, aga no kaks nädalalt on möödunud. Mu ümbermõõdud on küll kokku kuivanud, riided ripuvad ja nii õhuke tunne on, aga kaal passib paigal... Mitte et see enam nii oluline on, ilmselt ma ilma selle duellita üldse ei stressaks, aga no ma ei saa aru?!? Mis toimub? Kas siis üks kord kukub järsku või? Enne rasedust oli 67 kilo ikka selline oioi kaal, et oli vaja end kokku võtta ja rohkem liigutada, muidu teksad hakkasid pigistama, nüüd on 67 kilo ja samad püksid lotendavad. Äkki on kaal katki läinud grinning smiley grinning smiley

Ootan huviga teie numbreid!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Kuupäev: 06. May 2011, kl 17.44

Tere, Tere

Teelelii sa oled tubli! mina olen see nädal palju torti söönud kaal siis 60,9 (+900). Nii raske on jälle alustada, aga pean kiirustama Teelelii astub juba kandadele. Ei tea kuhu teised kadunud on+ Mul on olnud päev läbi nii kiire, õhtul veel üritusele- ei viitsisad smiley .

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Kuupäev: 06. May 2011, kl 17.49

võib olla on sul Teelelii püksid välja veninudwinking smiley - nali. kindlasti oled juba väga ilus. Kui teatasin täna , et tahan 5 kg alla võtta- öeldi mulle , siis sa paistad juba läbi- see oli kindlasti meelitamiseks öeldudwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: kailiis
Kuupäev: 06. May 2011, kl 19.55

Kaal seisab paigal, endiselt 77,2kg. Pole suutnud õhtusest näksimisest loobuda, aga peab. Andsin ju lubaduse -500g nädalas, järgmisel nädalal peab nüüd -1 kg tulema.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Sipsik06
Kuupäev: 07. May 2011, kl 05.48

tere varahommikust,kullkesed! Eile kl 6 hakkasin Riia poole kihutama ja laekusin alles kl 23. Väga väss päev 4 tundi sõitu-8 tundi koosolekut-4 tundi sõitu. Ka Kihutamine päris kohane sõna, sest korra enne Pärnut jäin pildile ja Salackrivas võttis kohalik poliis rajalt maha. Trahvi küll ei teinud, aga protokolli pani hoiatuse lahtise turvöö eest. Lätlane ka inimene!smiling smiley Kaalule sain siis täna ja olen ausalt öeldes ikka pettunud küll: 78,5 ehk siis tulemus 0 sellel nädalal. No täiesti mõttetu. Samas tunnen, et kurjam, olen ikka saledam ja kergem küll. Riiete järgi annab tunda.Ülten sama, mis Teeleli, et selle duellita ja kaalule astumata ei stressaks ja oleks üsnagi happy. Peakski vist kaalule astumise mõneks ajaks kõrvale jätma, oleks parem tunne.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Kuupäev: 07. May 2011, kl 08.26

minul on kaalumine nagu aamen kirikus- igal hommikul. Siis kui ei ole loodetud langust on tuju kohe paha ja päev vussis. Peaks tõesti proovima kaaluda ainult reede hommikul, äkki õnnestub paremini toidu jälgimine. Vahel kui on suur miinus juba nädala sees, siis luban endale midagi head- nii kerge on libastuda ja siis ei saa pidama -jälle kõik vussis. Ma proovin järgmine nädal mitte kaaluda igapäev.
Nüüd on ees minu kõige raskem osa - nädalavahetus. Üritan olla täna korralik , hommikusöögi märkisin juba ära. Pean külmkapi peale panema sildi- joo vett, koguaeg läheb meelest ära ja janu ka ei ole.
Õhtul plaanin rattaga sõitma minna- ei ole veel teine kuuristki välja saanud.
Aga nüüd koristama ja pärast elu nautimaspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Kuupäev: 07. May 2011, kl 22.10

hei!

Käisin rattaga sõitmas -851kcal( pulsikellaga mõõdetud) - pole paha, minu päevane norm on 1240 kcal. peaksin olema väga õnnelik, kui neid juustupulki hingel polekssad smiley Tüdrukud tegid mulle emadepäeva üllatuse, mida me pidime täna ära sööma. Olid super head. Nad teavad, et ma üritan magusaga piiri pidada ja siis otsustasid nad teha mulle juustupulki grinning smileygrinning smiley muidugi oli pulkade peale pandud kaks pakki riivitud juustu - pulgad lausa ujusid juustu seesgrinning smiley No nii juustupulkade eest võin julgelt arvestada 1500 kcal, s.t. olen veel miinuses 649 kcal- kahjukssad smiley
Pean homme väga tubli olema sad smiley

Olge tublid piiri pidama!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Kuupäev: 08. May 2011, kl 07.06

Hei!

Tere hommikust.

....................Teelelii.....................Sipsik06....................šokolaad....................Kailiis


06.05..............66,9(-200)..................78,5( 0)....................60,9(+900)..................77,2(0)
13.05
20.05
27.05


Kokku:..................-8,9kg........................-4,1kg........................-4,9kg........................-0,5kg

Kui kaaluabil oleks ka patukottide tabel, siis oleksin mina seal sama sage külaline nagu kiidutabelis smiling smiley
Mis te pakute kas mul õnnestub järgmine nädal saada lõpuks ka viis oma kaalunumbri ette või ei.
Ükskord on mul see juba õnnestunud sad smiley Pean tunnistama, et kui saada head tulemust, siis pean ennast kõvasti muutma, nimelt õppima piiri pidama. Kui võtan ühe kommi või koogi vms., siis sellega peab piirduma. Kahjuks on mu käed ja suu kiiremad kui mõistus smiling smiley , jõuvavad kogu aeg ette. Teie olete kõik väga tublid!

Head emadepäeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Sipsik06
Kuupäev: 09. May 2011, kl 05.34

tere hommikust. Ai kurja, jaanuari lõpus olin pool kilo kergem ja 77 oli ka juba korra ees. Vaatan, et ei saa kuidagi Kailiisile järele. Kuidagi lootusetuse tunne on tekkinud.Teie olete tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Teelelii
Kuupäev: 09. May 2011, kl 19.39

No läheb jah kuidagi raskelt... Ja nüüd algas veel grillihooaeg confused smiley Homme olen kodus, saab jälle kõndima, paar päeva on jäänud vahele ja kohe on süümekad. Täna hommikul sõin kohupiimakooki hommikusöögiks sad smiley
Aga jäätisele olen mitu päeva EI öelnud ja kuidagi ei isuta ka enam. Katsun ikka selle magusasõltuvusega tegeleda grinning smiley

Kõhud sisse, rinnad ette ja reedel kohtume!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: kailiis
Kuupäev: 09. May 2011, kl 22.02

Ma olen, Sipsik ka juba pikka aega oma kaaluga paigal ega ole eest ära läinud. Reedeks peab tulema miinus! Kena nädala jätku.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Sipsik06
Kuupäev: 12. May 2011, kl 17.56

terekest! Kuidas edenete? Minul küll pole mingit langust märgata juba pikka aega sad smiley. ei saa aru, milles asi?-täitsa paanika juba. Arvan päris tõsiselt, et hakkan üksi iseendaga duelli pidama.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Teelelii
Kuupäev: 12. May 2011, kl 18.19

Ma olen juurde võtnud sad smiley sad smiley Loodan, et homme ehk näitab eelmise nädala kaalu, aga üldiselt aiaiaiaiaiaiii!!!

Kommi ja kooki, muud siin ei söögi
tahaks olla sale,
aga õhtul jälle,
sammud sean ma kööki!

Ei, võtan end kokku, pole ju palju jäänud... See on motivatsioonikadu, kuna peeglist vaatab vastu juba enam-vähem naisterahvas. Aga mulon siiski paar kleiti, mis veel selga ei lähe, peaks neid proovima, siis tuleb paks-tunne korra peale ja ajab söögiisu ära grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Kuupäev: 12. May 2011, kl 21.39

Hei!

See on muidugi hea mõte - kleidid, mis selga ei lähe, tuleks veel nähtavale riputada.smiling smiley
meil peres jälle sünnipäev, üritasin enam- vähem korralik olla, eks homme näeb.
Terve see nädal olen püüdnud oma kalorid täis süüa, ostsin juurde endale veel valgujoogi peale trenni taastumiseks. Ennem oli nii, et kui tahtsin õhtul jooksma minna, siis õhtul süüa ei jõudnud ja peale trenni süüa ei tahtnud ( kell oli liiga palju). Nii kui reede siis läks mugimine lahti.
Tahaks sellest kuidagi ülesaada. Vaatan mis homme näitab ning mis nädalavahetus toob. Praegu tunnen end suhteliselt hästi, näljatunnet ei ole- muidugi eelmistel päevadel, täna natuke patustasin.

Teelelii olen tähelepannud, et kui käin tselluliidi ravil, siis tekib magusaisu ja just eriti rasvase: kreemiga küpsised jne.
Ma arvan, et see on sellest , et ainevahetus kiireneb (mis on hetkel kehale ebaloomulik, kuna on harjunud ühes rütmis olema)tekib energia defitsiit ja keha hakkab seda kiiresti taastama. Arvan, et peab ise olema tugev ja mitte sööma sel perioodil magusat. KUULAKE kes nüüd räägib magusaõgard ise!!!grinning smileygrinning smileygrinning smiley

Sipsik06 ei oska kohe midagi arvata, äkki pead kalorid ülevaatama. Või sööd liiga soolast jne.
Mul on mõndade toiduainetega niiet kui neid olen söönud siis kaal ei lange, nt minu lemmik on punane peet, võin seda igapäev süüa ja isu täis ei sa, aga kahjuks kui söön ,siis kõht punnis ja valutab veel 2 päeva ja kaal ei lange. Ja väga halb enesetunne, Leib - sama lugu, aga söön ikka 2 kuni 4 viilu päevas- ei suuda loobuda, kuna ma ei söö tavaliselt ei kartulit, ega makarone, riisi.
Söön nende asemel leiba sad smiley

Aga ilusat õhtut ja homme suhtleme!winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Sipsik06
Kuupäev: 13. May 2011, kl 06.07

Hommik! No siin ta ongi +600. Olen jälle 79,1 thumbs downsad smiley nii kurb, kurb,kurb

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Kuupäev: 13. May 2011, kl 06.26

No tere,

Ei oska sind kohe kuidagi lohutada, Sipsik06. Midagi on tõesti viltu kui sööd korralikult ja kaal ei lange. Vahest on mingi teine põhjus ? Ole tubli ja ära noruta, Otsi põhjust.

Minu kaal täna 60,5 ( -400) ei saanud 59 ette, aga äkki järgmine nädal winking smiley
Praegu õgimise isu ei ole . Vaatan kuidas minu uus meetod järgmine nädal töötab.

Olge tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: kailiis
Kuupäev: 13. May 2011, kl 08.01

Kaal ikka 77,2 nagu eelmisel nädalal, kuigi õhtuti pole näksinud. Püüan rohkem liikuda. Praegu ju kõige ilusam aeg looduses. Kena nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Kuupäev: 15. May 2011, kl 08.15

Hei Teelelii!

Kus sa kadusid?

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Teelelii
Kuupäev: 15. May 2011, kl 18.44

Ahhoi kaalulised kaaslased!

Olen täitsa olemas, käisin lihtsalt maaaal ja jäime kauemaks kui plaanisin. Kaal SEISAB, ei vähemaks ja jumal tänatud, ka rohkemaks mitte.

Aga enam ei ole midagi teha, nüüd tuleb end käsile võtta, sest ma sain sellise jamaga hakkama, et oststin endale väga-hirmus kallid päikeseprillid ja see tähendab, et mul pole ülikooli lõpuaktuse jaoks muud varianti, kui kostüüm, millega ma 2003 aastal keskkooli lõpetasin, sest kuskilt peab ka kokku hoidma... See on õnneks ajatu väike seelik ja lühikese varrukaga jakk, lõheroosat värvi. Ja kuulake nüüd, ma kaalusin keska lõpus 58 kilo!!! Nii palju ma kuidugi ei kavatse end piitsutada, aga selle komplekti ma kavatsen endale selga panna küll. Mõtlesin, et äkki vahetan nt nööbid ära ja vbla veel mingit lisandit. Õudsalt roheline ja taaskasutuslik, eksole grinning smiley Eriti kui arvestada, et ma käin nüüd päikeseprillidega, mille hinnatseki ma pidin kohe ära viskama, et keegi teada ei saaks grinning smiley

Ah, vahel peab midagi endale lubama ka!

Aga katsuks nüüd järgmine nädal end päris päriselt kokku võtta või?!?

P.S. maal sõin mh purgi shokolaadikreemi!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Kuupäev: 16. May 2011, kl 11.22

Tere


....................Teelelii.....................Sipsik06.....................šokolaad....................Kailiis



06.05...............66,9(-200)....................78,5........................60,9(+900)...................77,2

13.05...............66,9........................79,1(+600)...................60,5(-400)....................77,2
20.05
27.05


Kokku:..............-8,9kg.......................-3,5 kg......................-5,3kg........................-o,5kg

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Kuupäev: 17. May 2011, kl 17.54

Tere,

Tellisin endale nr 27 kuluvad ja need on suured sad smiley sad smiley
Kusjuures oli täiesti ümber püksid. Ei teagi kas peaks tagasi saatma.
lähen nüüd vanu kleite proovimasad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Teelelii
Kuupäev: 18. May 2011, kl 09.22

Tsau!

Jeerum, Śokolaad, sa paistad siis ju läbi... Kui ma mõtlen oma nr 27 teksastes sõbrannadele, siis see tähendab ikka 36 ja alla selle riidenumbreid kandvaid naisi. Mina unistan nr 28st!

Ma käisin eile meres ujumas! Karge ja mõnus. Saunas muidugi, otse saunalavalt, a randa on u 200 m, nii et nahk jõudis ikka nats maha jahtuda juba.

Kaalurindel magusasõltuvuse seljatamine. Praegu olen mina selili grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Kuupäev: 18. May 2011, kl 20.02

Tsau.

Tavaliselt kannan nr 28, aga ma ei mõista miks need (27) suured on, kusjuures peaks täitsa ümber olema. Kannan küll tavaliselt nr 36 riideid. olen ka kitsa raamiga, aga pekki on küllalt ümber.
Mina teen kõvasti sporti, aga kaaluga väga kehvalt smiling smiley Tuju nii kehva, et võtaks kohe midagi head - aga EI - üritan ennast parandada. Näd.-vahetus läks jälle kõik vastutaevastsad smiley
Üritan kaalule mitte nii suurt tähelepanu pöörata. Vaatan rohkem välimust ja teen sporti.

OLGE TUBLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Kuupäev: 20. May 2011, kl 05.58

Tere,

Kuuekümne needus jätkub : 61,2 ( +800) sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Sipsik06
Kuupäev: 20. May 2011, kl 06.04

tere hommikust! Kuu ajaga siis +1 kg. Ei noh, tore-tore sad smiley 79,5 ehk siis +400. Kuigi, omavahel öeldes olin nädala sees ka juba 79,9....Järgmiseks reedeks luban igatahes paremat tulemust.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Teelelii
Kuupäev: 20. May 2011, kl 08.01

Appi, naised, mis toimub?! Mul ka +800; 67,7 kg. Sain nagu külma duśśi hommikul kaalule astudes.
Lisaks veel pohmakas, eile saunas jõin 2 pudelit õlut, mõnus kanapea, kohe mõjub.

Nüüd pole muud kui iseolemisel kriips peal ja hakkan päevikut täitma, kohe tänasest.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Kuupäev: 20. May 2011, kl 13.41

Teate, teie kirju lugedes hakkas mul natuke kergem sad smiley, et ei ole üksi oma tobeda kaalutõusuga
tundsin ennast juba päris läbipõlenuna. Koos on ikka kergem!
Järgmise nädala alguses sõidan 3 päevaks Eestist ära - naistekas- arvata võib mis siis toimub. kommid, koogid, vein , hallitusjuust jne - oh - ma pean ennast piirama. Küll oleks tore kui mingi papagoi istuks õlal ja kommenteeriks kõike mis suhu pistad....smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: kailiis
Kuupäev: 20. May 2011, kl 20.03

Minu kaal 76,8 (-400g). Toidupäeviku täitmisest pole küll midagi välja tulnud, poolikult täita pole mõtet.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Teelelii
Kuupäev: 22. May 2011, kl 07.57

Kailiis, tubli oled!
See on ju peaaegu pool kilo. No ja kui korra veel sama palju, siis tuleb varsti kilo kokku!
Kui ainult grillilt tuleva liha lõhn mind sedasi ei hullutaks... ei tea, kas saan veel üldse alla?!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 6 / 18


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.