Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Kuupäev: 22. May 2011, kl 08.19

Ahh Teelelii sul on õigus, elu on raske suvel, reedel olin juba nii ilus , aga täna jälle sad smiley
Üritan täna vähemalt viisakam olla.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Sipsik06
Kuupäev: 22. May 2011, kl 09.16

Kena hommikut teile, armsad kaaslased! Eheee, nädalaga kogutud +400g on tänaseks kadunud ja kui arvestada siia nädala sees olnud 79,9-t, siis kadunud tänaseks ju koguni 800g. Oh!!! kui seda jama tõusu poleks küll olnud. Kõike kaunist Teile! Teelelii, Šokolaad ja Kailiis, minule paistate küll eritublid olevat, ärge üldse pabistage.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Kuupäev: 24. May 2011, kl 08.54

Hei tüdrukud!

Olen täitsa Eestis, väike tüdruk jäi haigeks sad smiley
Ainuke lohutus on , et tuhapilv pidi jõudma teisipäevaks s.t tänaseks Suurbritanniasse.
Millekski oli reisi ära jäämine kindlasti hea smiling smiley

Siin meie hilinenud tabel:

......................Teelelii.....................Sipsik06......................šokolaad.....................Kailiis


06.05.................66,9(-200)..................78,5......................60,9(+900) .................77,2

13.05.................66,9.........................79,1(+600).................60,5(-400)..................77,2

20.05.................67,7(+800)..................79,5(+400)..................61,2(+700)..................76,8(-400)

27.05
Kokku:..................-8,1kg.......................-3,1kg.........................-4,6kg........................-0,9kg

OLGE TUBLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Teelelii
Kuupäev: 24. May 2011, kl 16.13

Oi kui kole nädal oli grinning smiley va Kailiisil. Tubli tüduk!

Śokolaadinööbile kiiret paranemist ja neid reise tuleb veel ja veel smiling smiley
Mul tulevad pisikesel hambad ja nüüd nohune ka, mis tähendab ainult süles olemist ja nutujoru. Homme poisil sünnipäev, ostsin kõik koogimaterjali ära, öösel hakkan tegema, ilmselt söön hunniku vahukoort kl 23.30, mõelge mu peale siisgrinning smiley

Olge tublid ja terved!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Kuupäev: 24. May 2011, kl 20.01

oli jah kole nädal. Mõtlesin, et kui plussi kaalud sisestan punaselt, siis äkki hirmutab ära ja järgmine nädal tuleb miinusnädal, ehk siis roheline. Aga tundub, et punane on meie lemmik värv smiling smiley, pean ilmselt endiste värvide poole tagasi pöörduma.

Teelelii kui selle vahukoore alla saaks veel mõned piparkoogid... smiling smiley minul hakkas suu juba vett jooksma.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Kuupäev: 27. May 2011, kl 08.05

oi oi olen paha tüdruk 62,2 ; +1kg, eile lasin lõdvaks jõin veini ja sõin juust, muidu oleks tulnud 0,

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Teelelii
Kuupäev: 27. May 2011, kl 14.10

Tsau!

Mul on -900 e 66,8 kg. Põhimõtteliselt kaalusin end eelmine nädal täiskõhuga. Muidu muutusteta smiling smiley
Aga LPG tulemused on juba näha, nii sile ja prink, et ise tahaks ka katsuda grinning smiley grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: kailiis
Kuupäev: 27. May 2011, kl 19.33

77kg(+200g)
Ikka see õhtune näksimine. Pean vist hakkama siin iga päev aru andma, see distsiplineeriks.
Tänane õhtu OK,joon vett ja väga mõnus on. Kena nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Sipsik06
Kuupäev: 28. May 2011, kl 06.56

79,3 (-200g) nii vähe maha.sad smiley .Pole hullu,tegelikult kartsin kolmandat plussinädalat,sest nädala sees oli juba 8 jälle ees.Suurendasin kc hulka, eks näis, kas hakkab jälle allapoole minema. Vähendamisest 1272 peale polnud küll kasu.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Sipsik06
Kuupäev: 30. May 2011, kl 08.21

jehhuuuu, täna hommikul 78,6! Vägev!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Kuupäev: 30. May 2011, kl 11.24

TUBLI Sipsik!!!

Siin meie tabel mai kuu

....................Teelelii....................Sipsik06.....................šokolaad......................Kailiis


06.05...............66,9(-200)...................78,5........................60,9(+900).................77,2

13.05...............66,9.......................79,1(+600).................60,5(-400).................77,2

20.05...............67,7(+800)..................79,5(+400)..........61,2(+700)..................76,8(-400)

27.05...............66,8(-900)..................79,3(-200)....................62,2(+1)...................77(+200)

Kokku:..............-9kg.........................-3,3kg.........................-3,6kg........................-0,7kg

mai kokku:...........-300gr......................+800gr......................+1,3kg.......................-200gr

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Kuupäev: 30. May 2011, kl 17.50

Hei,

Väike parandus minul tuli maiga juurde +2,2 sad smiley ma ei saa kuidagi järje peale sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Teelelii
Kuupäev: 31. May 2011, kl 19.47

Täitsa pekkisgrinning smiley Mis kuu... Kuidas see kevad meid siis nüüd nii laisaks muutis?!? Mul on kahtlane tunne, et ega mul siin suvel paremat tulemust tulemas ei ole ka. Ma lihtsalt olen endaga väga rahul, täna ostsin 36 nr riideeseme ja ma olen täitsa trimmis ja mõnus. Keha on selle kaaluga jube rahul. Ma katsun nüüd mitte juurde võtta ja noh, kilo kuus võiks ju maha ka minna.Kolm kilo maha võtta on ilmselgelt võimatu missioon juuni kuus (lõpetamine, jaanipäev, mehe sünnipäev)

Nii et juuni eesmärk -1 kg!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Kuupäev: 01. June 2011, kl 17.57

Heameel on kuulda, et sa Teelelii oled oma kehaga rahul, minul veel kõht vajab trimmimist. Tegin endale uued plaanid, aga kuidagi väsinud ja motivatsiooni puudus sad smiley

Olge tublid!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Kuupäev: 03. June 2011, kl 22.07

Hei!

Mis nüüd juhtunud!?! Ma mõtlesin, et olen viimane kes oma kaalu teatab... aga hoopis esimene.
minu kaal hpmmikul 62,2 (0), aga õhtul 61,8 ja nii ta on koguaeg + ja -
Tabelisse läheb loomulikult 62,2 , reeglid on reeglid
Kas keegi teist soovib võtta tabeli tegemise enda peale - käin nüüd tööl ja aega napib sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Sipsik06
Kuupäev: 03. June 2011, kl 22.59

terekest!
Saabusin just järjekordselt mitmepäevaselt tööreisilt. Seega polegi kaaluda saanud. Süüa sai jälle väga hilja, nagu ikka nendel välisreisidel. Reeglina algavad mitmekäigulised õhtusöögid ca kl 20 ajal ja kestavad keskööni (vähemalt) välja. See-eest sain aga piisavalt palju kõndida nii eile õhtul kui ka täna päeval. Vilniuses kõik need päevad väga palavad.Pole aimugi, mis kaal võiks olla, kui lubate, kaalun ja teatan enda kaalu alles homme hommikul. Seoses tööreisidega ja koosolekutega pole mina kahjuks väga usaldusväärne tabelit pidama.sad smiley.Ei taha teisi alt vedada, et jääte minu pärast tabelit ootama.Ajalugu näitab, et ikka igas kuus tuleb vähemalt paar pikemat reisi ette.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Teelelii
Kuupäev: 03. June 2011, kl 23.54

Tsauu

Minul oli hommikul 66,7, vist olen korra varem ka selles kaalus olnud...
Tabeliga on sedasi, et... mis arvate,kui teeks väikese suvepuhkuse?!? Paneks uued mõõdud siia mingi aja pärast, pakun nt juuli alguseks, sest minul ei ole praegu üldse motti kaalulangust taga ajada ja vaatan, et ega teised sammuvad ka kohal. Äkki tuleks hiljem uut tuhinat?

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Kuupäev: 04. June 2011, kl 08.23

Olen nõus sellega, et teeks väikse vaheaja ja kohtuks 1 juulil jälle sad smiley väga kurb muidugi

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: kailiis
Kuupäev: 04. June 2011, kl 08.39

Tere.
Minu kaal 77,2 kg(+200). Käisin hommikul kepikõnnil, ei olnud veel väga palav ,väga mõnus oli. Igasugu sünnipäevad ja õhtused söömised olnud. Täitsa nõus, et 1. juulil järgmine kaalumine kirja, jaanipäeval tuleb muidugi piiri pidada.
Kaunist juunikuu jätku!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Sipsik06
Kuupäev: 04. June 2011, kl 09.26

hommust! kaal 79,1 (-200). KOHTUMISENI SIIS! Kena juunikuud kõigile teile, sõbrakesed!Eks siia kirjutada võib ikka.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Kuupäev: 05. June 2011, kl 17.53

Tere,

Siin meie tabel:

....................Teelelii....................Sipsik06.....................šokolaad....................Kailiis


03.06...............66,7(-100)..................79,1(-200)..................62,2.........................77,2(+200)



Kokku: ............-9,1 kg..........................-3,5kg.............................-3,6kg.......................-0,5kg

Kohtumiseni 1 juulil!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Kuupäev: 01. July 2011, kl 10.25

Hei!

Juulikuu juba käes kas jätkame ?

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Sipsik06
Kuupäev: 01. July 2011, kl 15.12

tere jah! Mina olen valmis jätkama. Sain küll siin vahepeal (jaaniajal) juba 77,7 peale,mis on minu parim KA-s olles.thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Kuupäev: 01. July 2011, kl 16.37

Hei!

Minu kaal täna hommikul 63,2 kg, ei midagi head, sõin siin kõvasti magusat jne.
Aga motivatsioon hakkab tagasi tulemasmiling smiley
Niiet, Sipsik on kambas, Teelelii ja Kailiis olete ka valmis?

Ilusat Laulu ja tantsupidu!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smileycool smiley
Saatis: kailiis
Kuupäev: 02. July 2011, kl 20.30

Tere teile kõigile.
Ei ole vahepeal kaalu jälginud, aga jätkata tahaks ikkagi.cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Sipsik06
Kuupäev: 05. July 2011, kl 09.24

tere, paistab et Teelelii pole endast märku andnud. Kas teeme edasi siis kolmekesi?

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Kuupäev: 05. July 2011, kl 11.42

Tere,

alustame reedest kaalude märkimist, kui Teelelii tuleb tagasi siis saame ta juurde lisada.
Või teeme üldsegi uue teema ja äkki tahab keegi mind välja vahetada.
muidugi võin ise ka teha edasi, aga soovin, et kaalud hiljemalt laupäeva õhtuks oleks edastatud.
juhul kui keegi teist ei taha ise tabelit teha. ( heameelega annan üle smiling smiley)

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Sipsik06
Kuupäev: 05. July 2011, kl 17.22

tere jällegi, olen seda meelt, et ei teeks uut teemat ja jätkakem siis reedest edasi. Oled teinud tublit tööd, ehk ikka edsi ka, Šokolaad? Kena saledat suve ja siis reedeni.spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Kuupäev: 08. July 2011, kl 13.56

Hei sõbrad!

minu kaal täna hommikul 61,5 kg , nädalaga -1,7 smiling smiley tundub , et teiega koos on parem!!! smileys with beer

Mõnusat suve!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Sipsik06
Kuupäev: 08. July 2011, kl 17.15

Oi-oi, Šokolaad, kui tubli!!!Hästi paned!. Minul täna hommikul 77,8, ehk siis viimase tabeli seisuga-1,3 kg. Kõike kaunist nädalavahetusel!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.