Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
otsin duellitajaid smiling smiley
Saatis: Kass75
Kuupäev: 04. February 2011, kl 12.23

Olen 168 cm pikk ja kaalun tänase hommikuga 75,6 kg.
olen kahe nädalaga kaotanud 5 kg aga tunnen , et jõud hakkab otsa saama ja oleks motivatsiooni vaja. ideaalkaal oleks 59 kg aga selle jätan hetkel suveks. esmalt tahaks kaotada 10 kg kahe kuuga. kas keegi tahaks koos minuga seda rasket teekonda jagada?

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid smiling smiley
Saatis: õnnelik
Kuupäev: 04. February 2011, kl 13.20

tervist. tundub et mind ühte teise gruppi enam ei liideta, siis võin sinuga kampa asuda küll. pikkus 163. algkaal 65, tahan jõuda 60 (58kg).

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid smiling smiley
Saatis: Avatar
Kuupäev: 04. February 2011, kl 13.25

Mul täpselt sama kogus vaja maha saada. Seega 10 kg minimaalselt. Olen 170cm ja 73 kg.
Vahepeal oli kehakaal enam-vähem aga sügise ja talvega tuli "kenasti" jälle juurde. Ideaalkaalu ei teagi täpselt, kuni 30 eluaastani olin enamasti 57-60 kg. Nüüd peale lapsi on seda kaalugi tasapisi lisandunud.

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid smiling smiley
Saatis: Kass75
Kuupäev: 04. February 2011, kl 14.49

Ma arvan, et kolmekesti saame juba ilusti duellitama hakata. Kuna mina olen siin alles uus ja alles täna avastasin, et sellinne duellitamine käib siin, siis ma ei tea kuidas seda tabeli asja teha ja liita teisi. Kas teist üks võtab asja oma peale?

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid smiling smiley
Saatis: preppy
Kuupäev: 04. February 2011, kl 14.50

Terekest!
Olen tänase seisuga 69.7 kg ning soovkaal 60 kg (pikkus 172 cm) smiling smiley Eelmine kevad nägin kaalul juba numbrit 66, aga suvel peetavate grillipidudega suutsin 6 kg tagasi võtta.. Nüüd uue hooga ja lõpuni

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid smiling smiley
Saatis: nuustik
Kuupäev: 04. February 2011, kl 15.12

Mina tahaks ka liituda. Olen 175cm ja 78kg. Tahaks kevadeks 65 kiloni tagasi jõuda, kus enne lapsi olin. Praegu kodus 4-kuune pisitüdruk.

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid smiling smiley
Saatis: Kairka
Kuupäev: 04. February 2011, kl 15.14

Tere, minagi sooviksin liituda duelliga. olen 178 pikk ja 86 kg. 2 kuga peaksin maha saama 10 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid smiling smiley
Saatis: Kass75
Kuupäev: 04. February 2011, kl 15.45

kas kaalulangetamisega võiks alustada juba täna?

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid smiling smiley
Saatis: nuustik
Kuupäev: 04. February 2011, kl 15.50

alustakski tänasega, st. täna algkaalud kirja. ja siis iga reede kaalume.

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid smiling smiley
Saatis: Avatar
Kuupäev: 04. February 2011, kl 16.10

Minule sobib kõik. Ka reedene kaalumine. Ainult, et tabeli tegijat minust vist ei ole...kas keegi võtaks enda peale? Minu algkaal oli hommikul 73,3 kg. Pikkus siis 170 cm.

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid smiling smiley
Saatis: preppy
Kuupäev: 04. February 2011, kl 16.18

Kas teeme siis kuuekesi? Päris paras seltskond smiling smiley Me võiks tabelit teha näiteks nii, et 3 korda teeb 1, järgmised 3 korda 2. jne kuni ring täis.. Pole sellist asja varem siin näinud, aga see oleks aus kõigi suhtes.. Igaüks nimetab suvaliselt järgmise, kes tabelit teebsmiling smiley Ma võin esimene olla. Andke teada, mis arvate sellest mõttest.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati preppy 04.02.2011 16.19.

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid smiling smiley
Saatis: Kass75
Kuupäev: 04. February 2011, kl 16.24

mul oleks hea meel selle üle, sest ma midagi käkkisin kokku aga kustutada ka enam ei saa vist. algaja, mis teha.

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid smiling smiley
Saatis: nuustik
Kuupäev: 04. February 2011, kl 16.33

oleksin selle poolt, aga praegu tita kõrvalt seda kohustust võtta ei julge. nii et tabelipidajat minust ei ole.

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid smiling smiley
Saatis: Kass75
Kuupäev: 04. February 2011, kl 17.20

teen siis väikese tutvustuse ka endast. Ma isegi ei mäleta enam, millas mul see kaal tõusma hakkas aga pubekana arvasin ma et olen jube paks. Kaal jäi küll siis alla 70 ja pikkus oli sama. vahelduva eduga olen alla võtnud ja siis jälle juurde võtnud. Aga minu jaoks oli hullumaja, kui aasta lõpus trügis kaalu esinumbriks 8..... masendav, sest aasta tagasi kaalusin samal ajal 62. Suutsin ühe kuuga alla võtta tol ajal 10 kg ja ise sinna mitte midagi tegemata. kaal lihtsalt langes. tulid jõulud, suurenes ka kaal. Tavaliselt viimased aastad on mu kaaluks siiski 72 +-3 kg olnud. Minu jaoks 3 kilo kaotada paari päevaga pole probleem sest see niiviisi kõigubki koguaeg. Kaks nädalat tagasi tulid perekonna probleemid ja sellega kadus ka söögi isu. Tavaliselt küll muredega kasvab isu aga seekord läks hästi. Siis hakkas kõht lamedamaks minema ja ma hakkasin ise kaasa aitama oma kaalu langemisele. Mõned päevad olin üldse söömata. Siis hakkas aga nõrkus kallale tulema. Ma pole kunagi olnud hommikusöögi sööja ja ei tee seda ka tänasel päeval. Küll aga joon mitu klaasi vett, et magu tööle hakkaks. Lõunaks söön sooja toitu ja õhtul heal juhul näksin mingeid puuvilju vüi midagi kerget. Päevas joon hästi palju vett, ma arvan et 3 liitrit kokku. Mul on aga kaal, mis näitab rasvaprotsenti ja kõiki muid asju. Veetase on alati kõige madalama peal. ma ei tea, palju ma siis vett jooma pean? Samas on mul ka mure, et mul keha paistetab ülesse. Alati üks kord kuus teatud perioodil olen ma nagu täispuhutud õhupall. Ja on veel perioode, kus mul lihtsalt keha üles paistetab. Tahaksin kanda jälle riideid nr 36, mis mul kapis seisavad. number 38 hakkas juba kitsaks jääma ja ma lihtsalt ei raatsi nr 40 riideid ka osta. Kehaliselt aktiivne ma ei ole, sest trenni ma ei tee aga ma jalutan päevas umbes 6 km ja soojal ajal isegi 15, kuna mul on koer ja elame korteris. Ahjaaa, jooksmas hakkasin ka käima aga täna on nii libe, et ma isegi ei saanud käia ilma kukkumata. Saaks number 36 teksad uuesti jalga, ei võtaks neid vist enam jalast ka smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid smiling smiley
Saatis: preppy
Kuupäev: 04. February 2011, kl 23.45

Esimene tabel ongi valmis smiling smiley järgmine kaalumine siis nädala pärast reedel!!

kuupäev ........ Kass75....Avatar....õnnelik....preppy....nuustik....Kairka

04.02.2011 ..... 75.6 ....... 73 .......... 65 ......... 69.7 ........ 78 .......... 86 ....
11.02.2011
18.02.2011
25.02.2011
04.03.2011
11.03.2011
..........




Lisa: pikkused .. 168 cm .. 170 cm .... 163 cm ... 172 cm .. 175 cm ... 178 cm ..



Toimetatud 1 kord(a). Viimati preppy 04.02.2011 23.47.

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid smiling smiley
Saatis: preppy
Kuupäev: 04. February 2011, kl 23.56

Panen siis ka enda kaalu ajaloost väikese tutvustuse.
Väiksest peale olin juba pontsakas... võib öelda, et see on geenidega kaasa antud. Olin vist alles 12-13 kui kaal 70 juures oli juba; siis hakkas kasvu viskama ja kaalu suutsin teadlikult paigal hoida. Nüüd olen oma kaalu ja pikkuse juures iseenesest normaalkaalus, kuid tegin u aasta tagasi koormustesti ja see näitas, et rasvaprotsent on siiski liiga kõrge thumbs down (ju mul siis sellised asjad nagu lihased puuduvad...) "10 kilo tuleb maha võtta," ütles treener. Eelmine kevad suutsingi pool sellest saavutada, kaal oli 66 juures, kuid siis tulid isiklikud probleemid ja dieeditamine/trennitamine ununes täielikult. Nüüd olen jälle rajale saanud ja suurema õhinaga kui kunagi varem smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.