Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12345678910Järgmine
Asukoht: 1 / 10
DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 08. February 2011, kl 11.45

No nii vaprad ja ilusad

Teema on avatud ja nüüd tagasiteed ei ole. Tegelikult küll on, kuid meie seda mööda enam ei sammu!

Seda duelli alustavad 11 tublit kaalulangetajat, loodetavasti suudame olla üksteisele piisavaks motivaatoriks vajalikul hetkel. Püüame olla enda vastu ausad ja proovime kindlalt eesmärgi poole püüelda. Igaüks on kindlasti oma suuremad ja väiksemad eesmärgid paika pannud ja seetõttu ärme siis mingit kindlat kaalulangust kindlaks kuupäevaks kõigile määra. Esialgu mõtlesin, et võiks ju naistepäevaks -4 kg, aga see olgu selline vaba valik.
Kaalumiseks võiks jääda reede, kaalunäidud võiksid jõuda hiljemalt laupäevase päeva jooksul, et saaksin pühapäevaks tabeli koostada.
Hetkel hakkan siis tabelit koostama ja jälgima mina, Muumitroll30, aga kui on mõni vabatahtlik, siis olen nõus selle tähtsa ameti loovutama smiling smiley

Esialgne tabel siis selline!

Muumitroll30-------- 171 cm-------- 102,7 kg
Kerttu44------------- 172 cm-------- 103,4 kg
kungu-----------------170 cm--------- 94,8 kg
maikelluke76--------183 cm--------- 98,2 kg
ajaviitja---------------176 cm----------92,7 kg
viqqi-------------------173 cm-----------92,4 kg
gagi13----------------170 cm-----------95,5 kg
melomaan------------168 cm----------103,1 kg
mari-------------------180 cm------------97,3 kg
elekas-----------------170 cm------------91,7 kg
pallike41--------------160 cm------------93,6 kg

UUS KAALUMINE 11.02!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: kungu
Kuupäev: 08. February 2011, kl 14.14

Tere!
Tore vaadata et siin on kõik pikkusega 170 ja nats rohkem. Samuti ka kaaluga et 90 ja nats rohkem, see mulle meeldibsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 08. February 2011, kl 15.30

Tere,
No tore, et keegi sõna võttis smiling smiley Ma hakkasin juba arvama, et kirjutan siin enda rõõmuks (pean silmas ka avateemat).
Minu arvates ka väga vahva, et oleme päris võrdsetel stardijoontel.
Oodatud on ka kõik ettepanekud reeglite, tabeli kujunduse, eesmärkide jms kohta!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: mari
Kuupäev: 08. February 2011, kl 16.32

Tere-tere!

Minul on ka rõõm teiega kaasa lüüa. Täna on tööl eriti kiire päev olnud ja mööda linna ringi rahmeldamist üksjagu. Mõtisklen siin hetkel mahlade joomise üle. Näiteks ploomi mahl on minu suur lemmik. Aga kaloreid annab ikka väga palju. Samas on edasiminek kindlasti limonaadide ja muude magusate gaseeritud jookide juurest. Vee joomine ka tööl täna ei edene. Kuna kraanivesi on siin kehv ja pood kaugel, pole hetkel poevett ka. Luban, et lähen homme kindlasti poodi, et tööl ka ikka vett jooksin smiling smiley

Muidu on üsna edukas päev olnud. Veidi hirmutav tundub neljapäev, kui olen päev otsa töö asjus Tallinnast eemal. Ei meeldi see väljas söömine enam ja sõidud, siis kipub seda rämpsu ikka vahele tulema.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: gagi13
Kuupäev: 08. February 2011, kl 20.12

Tere Mari!
Ka mulle meeldib ploomi mahl väga ... Mina ostan hommikul esimese asjana tööle kaasa Aura Plus
vee (pohla maitsega) ja kui vesi vahel väga tüütuks muutub,valan veidi mahla klaasi ning vee peale.
Siis saan paraja kokteili, milles tunda ka mahla.
Minul on kõige raskem õhtuti, hirmsasti tahaks midagi näksida.Täna sõin beebiporgandeid,et mitte küpsiste kallale minna.
Kõige hullemad on igasugu õppepäevad ja seminarid, kus pakutakse ikka saiakesi ja küpsiseid - need kohe on tavaliselt ainukesed valikud terve päeva jooksul!
Aga jõudu Sulle ja teistelegi!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: Loona
Kuupäev: 08. February 2011, kl 20.36

Elan teile kaasa! Endal umbes samad keskmised arvud, Jõudu kõigile tublidele

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 09. February 2011, kl 02.17

Tere!

Nüüd teemat lugedes tundub duell veel ahvatlevam, kui end kirja pannes smiling smiley ja pole pääsu, ise tehtud otsus. Kuidas küll end vett jooma panna? Kas kellelgi on nippe?
Igal juhul edu kõigile kaasvõitlejatele ja tänu teemaalgatajale!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 09. February 2011, kl 08.48

Tere ilusat hommikut Teile,

Mahla joomisel aitab tõesti, kui segada veega - saab poole rohkem jooki samade kalorite eest. Vee joomisega on selline asi, et olen enda peal tõesti näinud, kuidas see kaalu langemisele kaasa aitab. Ise teen nii: hommikul ärgates klaas vett, mis õhtul valmis pandud, igasse tundi arvestan ka klaasi vett, see peab olema vähemalt 15 min enne söömist. TOIDU KÕRVALE VETT JA TEISI JOOKE JUUA EI TOHIKS. Söömisjärgselt mitte juua 1 tunni vältel. Uskuge, raske on esimene nädal, kuid hiljem peaks juba keha harjunud olema. Seda soovitust sain toitumisspetsialistilt. Oluline, et toidu seedimine toimuks ilma juurde lisatava vedelikuta. Kui joote mahla, puuvilju või kompotti, kibuvitsa või karkateed, siis tuleks arvestada, et süüa ei tohi vähemalt 30 min.
KOHVI JUUA VÄHEMALT TUND PEALE SÖÖMIST ja mitte kunagi tühja kõhu peale!
Tundub utoopiline olevat, et kuidas siis hommikused võileivad söödud saab, aga vot asi toimib. Paar aastat tagasi jälgisin seda ning kaal langes usinalt ja kõige kummalisem oli see, et just puusadelt ja tagumikult läks kiirelt. Mina tegin tol ajal nii, et kodus sõin võileiva ja kohvi võtsin väikese termosega tööle kaasa ning jõin tööle jõudes. Kellel võimalik tööl kohviaparaati kasutada, seda lihtsam peaks olema. Kui nüüd küsite, mis ma siin kaaluabis siis teen, on vastus lihtne, muutusin laisaks ja arvasin, et kui kaal langes võib jälle kõike vabalt süüa-juua, kuna esialgu ei tulnud kaal tagasi ka eye rolling smiley No vaatame, kui keegi nüüd seda vedeliku tarbimist jälgima hakkab, siis usun, et kaalu langus on kiirem tulema. Edaspidiseks mul Teile veel mõned nipid ja nõuanded varuks thumbs up, aga esmalt ikka katsetan need ise veel läbi the finger smiley Kes viitsib, võib need nõuanded omale kokku koguda ja kui on hakkamist, siis sealt midagi katsetada.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: mari
Kuupäev: 09. February 2011, kl 11.59

Halvasti-halvasti. Kõik on ümber haiged ja mul ka täna hommikul kurk valus. Ei saa nii mitte. Trenni ma niikuinii veel teha ei tohi. Kaks nädalat tagasi oli operatsioon ja veel kaks nädalat käskis arst trennist hoiduda. Oh, keeruline on.

Loodan, et nüüd haigeks ei jää. Joon hoolega rohelist teed tööl ja täna ka korralikult vett. Ehk aitab. Peaks vist ühe ennetava solpadeiini ka jooma. Mõnikord peatab see mul haiguse, kui alles hakkab tekkima.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: mari
Kuupäev: 09. February 2011, kl 12.00

Kusjuures halb on see, et kohvi joon alati tühja kõhu peale ja täna jäi hommikusöök ka vahele. Polegi siiani midagi söönud veel. Üritan end ümber harjutada, kuid esimesena hommikul tass kohvi on niiiii hea smiling smiley Hommikusöök on üldse mulle keeruline, no ei istu see hommikul söömine.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 09. February 2011, kl 12.24

Tere, mari

Kurb kuulda, et pere haige ja sul omalgi tervis kehv. Loodan, et paranete kiirelt. Hommikuse söömise kohta jällegi soovitaksin mina siis pisut puuvilju ning siis hiljem tass kohvi. Puuviljadest on banaan hea valik, samas peotäis viinamarju panevad ka organismi tööle. Kui piimatooted sobivad, siis väike jogurt oleks samuti hea valik. Ega kogus ei peagi suur olema. Üldiselt pidi olema nii, et kohv viib sooltest kõik head bakterid ära ja kui hommikul esimese asjana kohvi juua, pidi see organismile suur šhokk olema. Samas on minu ema selline, kelle esimene söögikord on alles lõuna paiku ja selle ajani läheb mitu tassi kohvi - aga ema on väga salesmiling smiley. Samas tasub sul jälgida ja katsetada, kuidas mõjuks kui alustad hommikul väikese palaga ja jood kohvi pisut hiljem.

Olen jälginud, et osades duellides jäetakse need duellitajad välja, kellel on kolmel nädalal järjest pluss olnud. Ega meie oma pundis nii ranged ei ole???

No loen siin oma postitusi ja ei suuda mainimata jätta, et teoorias olen kõva, aga vot see praktika.....moody smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 09. February 2011, kl 12.27

Ups, mari - panin vist oma eelmises kirjas mööda, kui mainisid, et kõik ümberringi haiged, eeldasin kohe, et pere sul haige. Samas ma ju ei teagi, oled võibolla veel vaba ja vallatu smiling smiley
Mina, kui pereema mõtlesin esmalt kohe mehe ja laste peale winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: mari
Kuupäev: 09. February 2011, kl 12.34

Peret tõesti ei ole veel smiling smiley
Ümberringi pidasin silmas, et tööl ja tuttavad-sõbrad on paljud haiged. Üritan nüüd end parandada ühe pomeloga. Vitamiinid on alati head smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: kungu
Kuupäev: 09. February 2011, kl 13.31

Tere!
Loen kohvist ja mõtted kohe sellele et kuidas ise teen Nüüd proovin teisiti enne söök ja siis jook
Mul suht madal vererõhk ei tea kas saan hommikul kohvi edasi lükata Homme proovin.
Praeguseks kõht normaalselt täis. Mul probleem söökide sisestamisel et kuidas panna oma retsept nii et ta toimiks proovisin lisada tavalist heeringasuppi tean koostisaineid ka ka kaloreid kuid kuhu neid lisada ei ole kohtasad smiley tegelikult ma ei oska vist

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 09. February 2011, kl 13.45

Tere kungu,

Kahjuks ei oska ma sind aidata, kuna ei ole ennast siin asjadega veel nii kurssi viinud. Arvan, et kõige lihtsam oleks foorumis püstitada Kööginurga alt uus teema, Kuidas sisestada retsepte. Siin on kindlasti palju, kes sel alal oskavad head nõu anda. Proovi küsida, siis saame meiegi targemaks!
Kena päeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 09. February 2011, kl 19.57

Tere Muumitroll,

neil joomise nõuannetel on jumet. Kõik tundub täitsa loogiline ju ja õnneks mind peale ärkamist kohvi jooma ei kutsugi. Kunagi hiljem ja naudinguga winking smiley. Aga proovin korralikult nippe arvestada ja kui neid siia veel ilmub, loen huviga!!!

Aga retseptide sisestamisel jään minagi hätta. Elan Belgias ja "margid" on teised, toitainete väärtused ka. On alles teadus see söömine eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 10. February 2011, kl 11.19

Tere päikselist päeva Teile kõigile!

Homme on siis see tähtis päev, ootan kaalunumbreid! Esimene nädal jääb pisut lühemaks ja ka väiksem miinus kaalul on sel korral lubatud winking smiley
Loodetavasti kõik alustajad on ikka tee siia teemasse leidnud.
Toitumise poole pealt on tõesti raske ette antud plaani tasakaalu viia, aga eile olin sellele juba päris ligilähedal. Täna on muidugi kaks magusat kommi ka kõhtu rännanud, aga magus enne lõunast kellaaega peaks olema igati lubatudspinning smiley sticking its tongue out

Kas sooviksite ka mõõtmisega tegeleda ja sellekohast tabelit pidada või...?
Mina ise eriti ei viitsiks neid mõõte siia üles panna, aga kodus enda jaoks teen mõõtmisi ka, plaanis nii kuu aja tagant.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 10. February 2011, kl 14.13

Tere ka minu poolt!

Ma ise olen siin Kaaluabis ka veel päris uus ja eks näis, kas see süsteem toimib. Olen juba ca. nädal aega üritanud kõik söödud toidud üles märkida ning võin öelda, et näljatunnet pole kogenud (ehk tuleb see ka sellest, et lubatud kcal arv on üsna suur, ca. 2300). Mäletan, et kui kunagi sai KJ süsteemi proovitud, siis oli mul ikka kogu aeg kõht tühisad smiley Aga jah, magusaga üritan küll mõnda aega piiri pidada, sest see on mu suur sõltuvus ja enamasti, kui sööma hakkan, enam pidama ei saa. Trenni üritan ka ikka 3-4 korda nädalas teha. Samas, varasemad kogemused näitavad, et trenni tehes ei taha enamasti kaal nii kiiresti langeda. Kuid 0,5-1 kg nädalas oleks ju normaalne. Igatahes soovin kõigile duellitajatele edu ja homme siis kaalumasmiling smiley
(ma arvan, et mõõtmistega võib igaüks ise tegeleda ja ühest korras kuus ju piisab).

Päikeselise päeva jätku!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: viqqi
Kuupäev: 11. February 2011, kl 08.41

Tere winking smiley
Pole jõudnud siin veel Teiega eriti jutustada, kuid silma hoian ikka peal.
Kõige pealt kõige tähtsam, kaal tänahommikuse seisuga 91,1kg, kaotus sel nädalal -1,2kg.
Kuna ma ka suur magusasõber, siis otsustasin sel korral, et ei hakka endale magusat täielikult keelama, vaid söön iga päev, aga natukene. Ostsin selleks puhuks endale kappi tumeda šokolaadi ja võtan sealt iga päev väikese tüki (umbes 13-17g) pealelõunase kohvi kõrvale, vähemalt loodan, et see hoiab mind natukenegi ohjes winking smiley
Eile proovisin ka Muumitroll30 nippi juua kohvi tund peale sööki, kohvi oli küll mõnus nautida hiljem, ainult võileibu oli natuke kuiv alla neelata smiling smiley Aga eks kõik on harjumises kinni smiling smiley
Vee joomiseks on mul alati kõrval väike pudel, mida siis usinalt täidan päeva jooksul, vähemalt mis silmis, see ka meeles.
Ja veel, minu meelest ei peaks me kedagi, kes väga tahab kaalu kaotada, kuid mingil perioodil tal number miinust ei näita, mitte mingil juhul üle parda heitma, vaid ikka nõu ja abiga toeks olema smiling smiley
Ilusat tuju Teile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: elekas
Kuupäev: 11. February 2011, kl 08.47

Tänahommikune kaal 91,3, seega kaalukaotus - 400g.'sad smiley
Lootsin enamat, sest olen igal õhtul tunnikese vesiaeroobikas veetnud, kuid eks järgmisel nädalal tuleb rohkem pingutada.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 11. February 2011, kl 10.03

Tere!

Kaal 93,6. Kaotus 0.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: mari
Kuupäev: 11. February 2011, kl 11.05

96,7 see tähendab, et -0,6 kg. Päris hästi tegelikult. Eriti kui arvestada seda, et oli kehv nädal. Eile tegin 7 km jalutuskäigu Paides ja Paidest Mäosse, eriti kiires tempos. Ilmselt see ka aitas. Kuid nädalavahetuse osas on küll hirm. Homme konverents ka ning buffet menüüs on oi millised toidud!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 11. February 2011, kl 11.14

Hei, kaalulangetajadsmiling smiley

Minu kaal näitas täna hommikul 97,1 kg, seega langes mu kaal vähem kui nädalaga 1,1 kg. Ma olen väga rahul, sest kõht on püsinud täis ja trenni olen teinud mõõdukalt.

Kaunist päeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 11. February 2011, kl 11.38

Tere!

Kaal 91,3 - seega langus 1,4 kilo...Uskumatu, kui arvestada, et ma pole haigete laste kõrvalt peaaegu jalutamagi saanud, võimlemisest rääkimata. Söömise poole pealt, see pidev näksimine on lõppenud ja hilisõhtune söömine ka. Küllap üks kurjajuur seal ongi. Loodame, et langeb ikka edasi...thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 11. February 2011, kl 13.54

Tere kõigile,

Olete usinalt oma näidud juba kirja pannud ja mina aina lugesin ja mõtlesin, et küll Te olete tublid naisedthumbs up. Kõigil ju nii ilusad langused ja pallike41 ei võtnud ju ka nende päevade jooksul juurde, jäi vähemalt +/- O
viqqi tulemus on ju supper. Tume šokolaad on ka minu lemmik. Varasemalt, kui jälgisin ühte teatud programmi, siis seal oli lausa lubatud tume šokolaad. Minul kulus seda päevas ikka rohkem kui sinul, aga kaal langessmiling smiley
elekas selle eest, et sa igal õhtul vesiaeroobikasse jõudsid, oled igati aplausi väärt. Kaalulangus ju täitsa korralik!
pallike41 nüüd on hetk, kus ei tohi allaandmisele mõelda. Juurde ei ole tulnud ning nädal oli ju pisut lühike kawinking smiley
mari sinulegi suured kiitused, väga hea tulemus. Arvan, et ära väga nädalavahetust karda ja üks päev vabamalt toituda, ei tohiks ju ülejäänud nädalat ära rikkuda. Katsu siis järgmised kuus päeva kindlalt rajal püsida!
maikelluke76 ja ajaviitjaning tegelikult ka viqqi Teie mõelge nüüd hoolega, mida tegite teisiti kui tavaliselt, et kaal nii hästi langes. Loomulikult andke sellest ka meile teadasmiling bouncing smiley

Ega minagi ei saa tulemuse üle viriseda -1,0 kg (lootsin küll, et pisut rohkem läheb, kuna on ikka kaalu ka mida langetada)spinning smiley sticking its tongue out
Minu muutus selles nädalas on see, et jõudsin üle pika aja kaks korda ujulasse, tegin 40min rahulikku, kuid praktiliselt järjest ujumist. Lisaks sellele ei ole joonud coca-colat ega teisi gaseeritud jooke. Magusaga olen ka pisut piiri pidanud.

Tabeli teen valmis homme õhtuks, seniks ootame teiste tulemused ka ära.
IGAL JUHUL ON SIIN TÕELISED VÕITLEJAD JA USUN, ET KOOS TEEME ÜLEKAALULE TUULE ALLAthe finger smiley

Ilusat päeva jätku Teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 11. February 2011, kl 19.05

Tere õhtust,

Armsad duellitajad, kes ei ole veel oma näitu saatnud, olge head ja pange see kirja! Homme teeksin tabeli valmis. Kas tabeli kujundamisel on ka mingeid soove või ettepanekuid?

Ilusat parajate naudingutega nädalalõppu Teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: gagi13
Kuupäev: 12. February 2011, kl 12.23

Tere kõigile!

Minu kaal oli eile 94,3, seega kaotatud 1,2 kg!Olen rõõmus, et üle pika aja kaal näitab alla 95 kg.
Eile oli väga kiire päev, ei jõudnud teie tulemusi vaadata, aga täna tundsin kõigi üle rõõmu.Õnneks kevad alles tuleb, mil ilusad ilmad lausa kutsuvad õue kõndima.Täna peaks end rohkem liigutama, sest õhtul sõbrantsi sünnal luban endale kindlasti miskit jooki, kui mitte torti... Ma olen aga aja jooksul aru saanud, et nädala jooksul annab need lisakalorid tasa teha ja siis peaks kaal edasi langema.Ei tohi liiga põdeda iga suutäie pärast!Näiteks olen muidu vähese liikumisega,aga ühel päeval sai nii palju liigutud, et söögiisu päris kadus, jõin palju ning lubatud kalorid jäid miinusesse!?Kas kellelgi on selle kohta mingeid kogemusi?
Seniks teile kõigile jõudu ja ilusaid päikeselisi päevi!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 12. February 2011, kl 18.24

Kiitus ka sulle gagi13 nii ilusa tulemuse eestthumbs up Kui sa oma liikumise üles märgid, siis tabel lisab kaotatud kalorid ka lubatud kalorite hulka. Mina oma liikumist hetkel siia ei märgigi, kuna kummaline vaadata, et tarbitud kalorid miinuses. Olen mõnda teist duellitamist jälginud ja tundub, et midagi nagu ei saagi teha, lihtsalt ise peab arvet pidama, et need lisakaloreid ei pea ju ära tarbima, samas on see võimalus alati olemas, kui mingi üritus ees ootamas. Samas ei ole hea, kui kogu nädal nt lisakaloreid koguda ja siis nädalavahetusel topelt süüa. Arvan, et lisakaloreid võib tarbida samal päeval või siis üldse mitte smiling smiley Aga ehk on kellelgi selle teema kohta midagi lisada...

HAKKAN NÜÜD TABELIT TEGEMA.
AHHOI melomaan, kungu ja Kerttu44 - ootan Teie näitusid!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: kungu
Kuupäev: 12. February 2011, kl 18.35

Tere!
minu selle nädala languseks on -300g
Olin tegelikult segaduses et kus ma leian jälle koha kuhu see kirja panna ei orienteeru selles süsteemis kuidas on kõige lihtsam seda jälgida kuidas läheb nendel kes on siin pundis ma pole eriline arvuti taga istuja ja ei tea kas pean otsima kuskilt blogi alt või foorumist või oma kirjadesse kirjutada Kas on võimalik mingi märksõna järgi seda teha et kui sisse login mida vaadata ja keda vaadata kirjutisi ju palju palju tahaks lugeda ja siit ja sealt aga ikka olen jännis. Olge head juhatage nii öelda puust ja punaseks AITÄH

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 12. February 2011, kl 19.12

Tere kungu,

kiitus sullegi ilusa miinuse eest. Meie teema leiad üles pealkirja alt DUELL:Muumitroll, Kerttu44, kungu .... ehk see sama teema kuhu sa hetkel näidu saatsid. Siin teemas on nö. meie oma seltskond, kes otsustasid koos ülekaaluga võitlusesse asuda. Omavahelised jutud saame siin räägitud. Nippe ja nõuandeid jagada, samuti vajalikul hetkel toetust ja motivatsiooni üksteisele anda. Loomulikult võid julgelt jälgida ka teisi duelle ning lugeda nende õnnestumistest ja komistustest.

Mina pusin nüüd selle tabeliga edasi, ei teagi, kuidas see kõige parem välja näekseye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12345678910Järgmine
Asukoht: 1 / 10


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.