Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678910Järgmine
Asukoht: 8 / 10
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 16. April 2011, kl 20.29

Hei duellitajad, kus olete???
eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 17. April 2011, kl 19.20

Nimi....................pikkus.....algkaal.......15.04.......nädala +/-....KOKKU

Muumitroll30.....171 cm----102,7 kg-----98,5......- 0,5............- 4,2

kungu..............170 cm----- 94,8 kg-------90,3.....- 0,2...........- 4,5

maikelluke76...183 cm----- 98,2 kg-------92,8..... - 0,8..........- 5,4

ajaviitja...........176 cm------92,7 kg-------88,1......- 0,2............- 4,6

gagi13............170 cm------95,5 kg-------91,2.....?????...........- 4,3

mari................180 cm-------97,3 kg------91,5........- 0,5.........- 5,8

elekas.............170 cm------91,7 kg------ 88,5.......?????...........- 3,2


Tere õhtust.
Sel korral tabel siis selline. Kõigil tore miinus. Väga tublid oleme, kuigi enda kohta tahaks ütelda, et Oi kui visalt minul isiklikult see kaal liigub. Plaanin vaikselt juba väikest paastu proovima hakata ehk aitab ainevahetust kiirendada. Tunnen, et organism on kuidagi umbes. (www.neera.ee - mis teie arvate???) Õnneks nädalavahetus supper ilus olnud, aias sai kõvasti toimetatud thumbs up
elekas ja gagi 13 kus olete???
Kõigile päikselist ja tegusat uut nädalat!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 19. April 2011, kl 10.14

Tere päikselist päeva Teile

Kuidagi vaikseks meil see olemine siin jäänud. Elekas ja gagi13 ei ole endast kah märku andnud eye rolling smiley Minul isiklikult kiired ajad, esimene laps läheb sügisel kooli ja seoses sellega koolivaliku tralliga toimetatud. Nüüdseks valik tehtud, laps rahul, emme-issi ka rahul smiling smiley No ja nüüd siis need lasteaia lõpuüritused jäänud. Kaalule ei olegi aega nagu mõelda. Toitumine on täitsa metsas, magus ja gaseeritud joogid jälle menüüs ja kuigi mingi miinus tuleb, siis päästerõngas on nagu suuremaks läinud ümber keskkoha - oeh. Plaanin nüüd ikka kepikõnniga ka alustada, praegused sammud jäävad ma arvan kuskil 4000 ringi, aga oli aegu kui ühe jalutuskäiguga sai 12 000 pea iga päev tehtud, lisaks siis muu liikumine. Vot siis läksid küll jalad kuidagi sihvakamaks, kui pool aastat nõnda vehitud sai. Vähemalt enesetunne on ikka palju rõõmsam ja positiivsem, kui siin lörtsisel ja hämaral ajal. Keegi minu paastu ideed ei toeta, ümber ka ei lükka - jälle nagu Muhv - ise küsin, ise vastan grinning smiley
Egas midagi, kui selle ette võtan annan ikka teile ka teada, seni jälgin, kuidas teised paastuga toime tulevad. Aga mingit ainevahetust kiirendavat süsti oleks küll vaja. Vaim on erk, aga keha väsib kuidagi ruttu. Vot nii siis minuga lood. Andke ikka oma tegemistest ja toimetustest kah märku.
Reedel plaan kooki küpsetada ja mune värvida lastega, aga vot õnneks keedumuna ma süüa ei taha.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: kungu
Kuupäev: 19. April 2011, kl 14.37

Tere!
Käin siin ikka üle päeviti piilumas, et kas on midagi põnevat kellegagi juhtunud, aga kõigil kiire , minul ka.
kaal ei lange ainult õgin ja pidama ei saa, proovin küll rohkem aega õues veeta, kuid tundub et kõik mis maha rabelen tuleb kolinal tagasi.(See on nüüd vist see aeg kus ei tohi alla anda)
Ka toitusid ei VIITSI kirjutada üles , ise tean ju hästi et see täiesti vale aga laiskuseussike sees, mis teha..Homme jälle korralik.. loodetavasti. Võib olla oleksa abikski kui iga päev loeks postitusi ja kutsuks ennast sellega korrale, võib olla peaks ka oma liikumise avalikult üles panema ja miks mitte ka toidu? see selline uitmõte


Muumitrollile
Loen et esimene laps lõpetab lasteaia,ka minul sama teema.Võin öelda et ka mul esimene kes lõpetab lasteaia, suured lapsed omal ajal ei käinudki lasteaias. Istusin nendega kodus oma 8 aastat. Nüüd siis pesamuna. Kuidas on teie lasteaia lõpupidu planeeritud? Olen uudishimulik, kuidas mujal toimetatakse. Kõige suurem mure on õpetajatele lõpukingituse valimisega.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: gagi13
Kuupäev: 19. April 2011, kl 21.10

Tere üle pika aja!
Minu kaal jäi endiselt samaks, 91,0 Seisab jätkuvalt samas kohas...
Vist on ikka tervises asi ja stressis, mõni öö ei saa üldse und, ometi olin senini võimeline kasvõi püstijalu magama jääma.
Ei suuda ka toidupäevikut täita, mis lausa imelik, sest olen ikka päris tähenärija - kui midagi teen, siis ikka põhjalikult.
Nüüd veel need pikad pühad ka tulemas, vaja küpsetama hakata jne.
Loodan teie kõigiga veel suhelda, ärge mind päris välja jätke!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 20. April 2011, kl 10.30

Kungu meil lasteaias lõpupidu planeeritud läbi viia lasteaia hoovis, kui ilm kehv, saab üritus toimuma sees. Tuleb õhtujuht (arvatavasti Pipi), on fotograaf, lapsed esinevad, laua katavad emad-isad, tellitakse lisaks suur tort. Kingitused saavad lasteaia lõpurühma õpetajad, pisut väiksemas summas ka lauluõpetaja, lasteaia direktor - leppisime kokku kinkekaardid, et kasvataja ise valib omale meelepärase kingitusesmiling smiley Lillekimbud kõikidele kasvatajatele ja personalile, kuna tegemist väikese lasteaiaga ja kõik seal töötavad inimesed on nendega üsna tihti kokku puutunud. Lastele kingitused, ka neile kes viimasesse rühma veel aastaks jäävad. Vanemad organiseerisid ka nö. aastaraamatu tegemise, kuhu siis läbilõige piltide näol erinevatest üritustest lasteais, rühmapildid, portreepildid, see siis ka veel kingituseks igale lapsele. Lapsed saavad arvatavasti lillekimbud piibelehtedest. Usun, et tuleb tore ja kodune pidu.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 20. April 2011, kl 10.41

Veel kungule kasvatajale kingi valikul mõelge ise end tema rolli ja ka sellele, et iga teatud aastate järgi tuleb uus rühm lapsi. Kuna ise töötan ka lastega, küll koolis, siis tunnistan ausalt, et ei ole kuhugi panna neid kausse ja pilte ja tasse, kuhu laste nimed sisse kirjutatud või fotod pandud. Ei ole küll valiv inimene, aga lihtsalt neid asju koguneks ju nii palju, et hoiustamine võtaks ruumismiling smiley See siis vihje spinning smiley sticking its tongue out
Muidugi on tore mõni kunstniku maal või savikuju, aga inimeste kodud on erinevad, samuti maitsed ning väga raske on õiget valikut teha, seega kinkekaart kõige sobilikum.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 22. April 2011, kl 13.18

Terekest!

Teen siis otsa lahti ... Minul on nädalaga 1 kg juurde tulnud, täna näitas kaal 93,8 kg. See oli küll väikene ehmatus, kuid ega siit midagi paremat loota polegi, sest ma pole juba ammu korralik olnud. Toidukoguseid üles pole märkinud ja olen ka maiustanud hullumoodi. Sellest patust tahaks ikka nii väga lahti saada, kuigi kerge see pole. Kui ikka lapsed jonnivad ja ise ka nii väsinud, siis tahaks kohe käe maiustuste järele ulatadasad smiley
Aga ilmad on läinud tõeliselt ilusaks ja see loob kohe palju positiivsema tunde.

Igatahes ärgem üritust katki jätke. Liigume kasvõi üliväikeste sammudega eesmärgi poole.

Häid pühi ja kohtumisenismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: gagi13
Kuupäev: 22. April 2011, kl 14.18

Tere kõigile!
Minu kaal näitas hommikul 90,5 kg, seega sain ikka väikese liikumise allapoole, 0,5 kg nädalaga.
Kokku siis kaotatud 5,0 See pole küll mingi suur saavutus,vaadates ajalise külje pealt, aga vähemalt ei läinud seekord ülespoole.Olen katsunud nüüd ikka kirja panna, mida suhu pistan.Kõige hullem on nende näksimistega - need kipuvad ununema!Eriti köögis toimetades, vahel mõtlen tükk aega, et mis see oli, mida sõin,ometi ju sai söödud ...
Käisin eile ja täna jalgrattaga sõitmas, päris üksi kohe.Ütlesin perele, et enne süüa ei tee, kui tagasi olen, sest ilm ilus ja mul vaja energiat koguda.Eks nad said asjast aru.Üleeile jalutasin pika tiiru koeraga ning aias on ka toimetamist piisavalt.Aga pikk nädalavahetus ju ees, vaja grillida jne.Aga kui ise grillin ( meestel tavaliselt sel ajal veel töid teha), siis polegi see lihaisu enam nii suur.Palju hullem on siis, kui kuhugi külla minna, siis istu kenasti ja pista ainult põske!
Igatahes ootan alati, mida teie siin oma tegemistest teada annate;see nagu oleks ootamist väärt!
Kauneid pühi kõigile teile ja teie peredele!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: kungu
Kuupäev: 22. April 2011, kl 14.48

tere!
Ilus päev täna HÄID PÜHI KÕIGILE.
teen väikese vaheaja õues koristamisele.Hommikune kaal oli sõbralik,-300g nädalaga. len nüüd90 ilma komatasmiling smiley (mulle kohe meeldib see ILMA KOMATA)
Nädal on hästi läinud, peale selle et ei ole üldse toitusid märkinud olen endaga rahul. Käisin ka ühel päeval rattaga tööl. hommikul 10 km ja õhtul niisama palju Hea oli.
Ok ei viida rohkem aega nüüd teen perele õhtuks söögi valmis ja siis jälle püüan teha midagi enda heaks, vast jalutan suurema ringi, siis saab keegi veel kaasa tulla. Võtan panen salaja väikese võileiva tasku ja läheme lapsega lähemasse metsa.

Kui esmaspäeval kõik jälle tööle lähevad siis on tedretähti kõigil ninaotsas, Minul on juba täna....

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 23. April 2011, kl 01.38

Tere!

No lükka või tõmba, allapoole ei liigu see kaal. 88,3 kg ehk siis + 200g. Ja pühad alles algavad siinpool....Kohupiimakook tuleb lauale ikka. Pean mehele ütlema, et ta viisakalt koogi eemaldaks mu lähedusest peale esimese tükikese söömist. Ja tegelikult peaks siiski oma toiduampsud üles kirjutama, ennast petta on nii kerge. Pettumus, aga püüaks ikka edasi.

Tervitustega kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 23. April 2011, kl 21.57

Ahhoi kõigile, munad värvitud, koksitud. Minu eelmise nädala kaalulangus oli -0,5, et siis ikka midagi liikus allapoole, kuigi toitumise järgi ei oleks seda oodanud, aga küllap siis igapäevane aias toimetamine ja õhtune jalutuskäik lastega tegid oma töö.
Mari ja elekas ongi veel kadunud. Elekas juba teist nädalat kuhugi kadunud - ahhoi, kas ikka olete meiega???
Mida siis uueks nädalaks soovida....-no ikka kindlat meelt ja positiivset meeleolu, et sel kolgatateel toime tullasmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: mari
Kuupäev: 24. April 2011, kl 20.26

Vabandan, ma hetkel torman mööda Eestit ringi. Eriti kiired nädalad smiling smiley

Kaal on sama- 91,5. Mis on hea. Sest toitumine on ikka eriti paigast ära. Söön seda, mis kätte satub. Tihti kiirtoitu. Oh seda kiiret aega smiling smiley
Aga komplimente saan pidevalt, et olen tunduvalt kõhnem. Nii tore, annab motivatsiooni!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 24. April 2011, kl 21.34

Nimi....................pikkus.....algkaal.......22.04.......nädala +/-....KOKKU

Muumitroll30.....171 cm----102,7 kg-----98,0......- 0,5............- 4,7

kungu..............170 cm----- 94,8 kg-------90,0.....- 0,3...........- 4,8

maikelluke76...183 cm----- 98,2 kg-------93,8..... + 1,0..........- 4,4

ajaviitja...........176 cm------92,7 kg-------88,3......+ 0,2............- 4,4

gagi13............170 cm------95,5 kg-------90,5.....- 0,7...........- 5,0

mari................180 cm-------97,3 kg------91,5........+/- 0.........- 5,8

elekas.............170 cm------91,7 kg------ 88,5.......?????...........- 3,2


Sel korral tabel siis selline, kuidagi väheks hakkab meid siin jääma. Sel korral aplaus ja kiitus sulle mari, samas on see tulemus siiski kahe nädala pingutus - tubli igal juhul. Ise ka üle ootuste hästi toime tulnud, kuigi toitumine on selline, et mis kätte sattub, see suhu lendabmoody smiley
Kel sellel korral plussid tulid, siis usun, et tegelikult teate te isegi mis selle põhjustasid, aga loodetavasti uuel nädalal juba palju parem tulemus.
Püüame ikka koos siin vapralt vastu pidada ja siiski kasvõi pisikeste sammukeste kaupa väliselt ilusama MINANI jõuda!!!
Kui elekas selle nädala jooksul endast märku ei anna, siis arvatavasti on ta meie seltskonnast loobunud. Tore kui sellest märku annaksid.
Ilusat kevadist nädalat kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 28. April 2011, kl 09.22

Tere ja päikselist kevadet kõigile,
Tuletan siis meelde, et homme jälle tähtis päev - kaalumine. Minul täna sõbranna sünnipäev, väike istumine plaanis, aga üldiselt olen normaalselt toitunud. Väga suuri magusasööste ei ole olnud smiling smiley Kahjuks ikka veel ei ole end saanud järjele, et toitumist üles märkida. Ilmad on olnud ilusad, tuju kah parem ning igal õhtul lastega jalutamas käidud ega see küll eriline suur koormus ei ole, aga asi seegi.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 29. April 2011, kl 09.38

Tere päikselist hommikut!
Minul kaalumine tehtud ja sel korral siis +0,5 moody smiley Ei oskagi kommenteerida, aga eks see eilne hiline õhtusöök ja päris kobe koogitükk ole selles ka osaliselt süüdi. Õnneks olemine päris mõnus ja nagu ei olegi väga pettunud tänases kaalus. Päikest Teile ja mõnusat nädalavahetustsmileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: gagi13
Kuupäev: 29. April 2011, kl 11.42

Tere teilegi!
Minul kaal hommikul 89,0 kg; küll oli hea lõpuks ka alla 90 midagi leida!Kokku kaotus sel nädalal 1,5 kg ja kõik kokku 6,5 kg

Mõned riided on juba kasutuskõlbmatud, aga uusi ei raatsi ka veel osta, sest loodan ikka veel mõne kilo kaotada! Eks minul tuleb see nädalavahetus raske, kuna täna on sõbral sünnipäev ja homme emal;
eks siis saab jälle kosutud! Siiski tunnen, et kui liiga palju süüa, hakkab magu valutama,ta nagu oleks harjunud vähemaga läbi ajama ...
Seega, meil kõigil läheb hästi,parem ikka tasapisi selle kõigega harjuda ning mitte alla anda!
Tervist teile kõigile ja kaunist kevade jätku!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: kungu
Kuupäev: 29. April 2011, kl 12.07

Tere ka

MIna olen siis saanud juurde +0,6 nüüd siis 90,6 eks see on sellest et sain ühel õhtu ja teisel õhtulgi küpsiste kallale... aga no põhjuse leiab ikka.
Täna sõidan kohe palju rattagagrinning smiley
Aga ilmad toredad palju saab õues olla. Toidupäeviku täitmine metsas, mis metsas. Mitte ei õnnestyu kohe kirja panna ja siis tagantjärgi meelde tuletades ei ole kõik enam nii nagu õige...
Aga olen endiselt positiivselt mõtleja, kui kuidagi ei õnnestu siis kuidagi ikka.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 29. April 2011, kl 12.56

Tere

Minu kaal näitas täna hommikul 93,6 kg, nii et nädalaga ikka 200 g alla läinud. Toitunud olen viimasel ajal ülimalt ebatervislikult, peamiselt maiustustest. Õnneks trennitegemist ei ole jätnud.

Nädala pärast lähen peale 2 aastast pausi jälle tööle, nii et eks väikene stress ole ka seetõttu. Samas, ilmad on väljas ikka nii ilusad ning see peaks meile ikka motivatsiooni andma.

Olgem tublid ja pidagem vastusmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: mari
Kuupäev: 29. April 2011, kl 14.56

Tere kõigile!

Minu hommikune kaalumine oli 91,0. Seega nädalaga 0,5 kg siiski läinud. Söömine on nagu ta on.

Täna on selline eriti raske päev. Käisin kunagise klassivenna matustel ja see stress on isu ka päris ära viinud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 02. May 2011, kl 00.13

Tere!

Polegi mitte midagi kirjutada - 88,3 kg on kaaluks. Ei siia ega sinna. Ja mida rohkem end piirata, seda suurem isu on... Olen päris aktiivne olnud liikumise suhtes ja trenni teinud aga paistab, et sellest ei piisa. Tüütu on oma ampse kirja panna, aga tundub, et ilma selleta vist ei saa hakkama. Stress...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 02. May 2011, kl 12.14

Tere,
Vabandan väga, et sel korral tabel nii hilja. No jooksen kogu aeg ajaga võidu. Tabel siis selline - kiitus sel nädalal gagi13 just sulle, kuid kokkuvõtvalt lisaks sinu kõrvale ka mari - olete juba üle 6 kg miinusesse saanudsmiling bouncing smiley Ega meie teisedki kehvemad ole - ikkagi üle 4 kg on kõik maha saanud ja see ikka ka KIITUST VÄÄRT the finger smiley Kuna juba mitu nädalat ei ole elekas endast märku andnud, võtsin ta tabelist maha, seega oleme jäänud siia vaid kuuekesi.

Nimi....................pikkus.....algkaal.......29.04.......nädala +/-....KOKKU

Muumitroll30.....171 cm----102,7 kg-----98,5......+ 0,5............- 4,2

kungu..............170 cm----- 94,8 kg-------90,6.....+ 0,6...........- 4,2

maikelluke76...183 cm----- 98,2 kg-------93,6..... - 0,2..........- 4,6

ajaviitja...........176 cm------92,7 kg-------88,3......+/- 0............- 4,4

gagi13............170 cm------95,5 kg-------89,0.....- 1,5...........- 6,5

mari................180 cm-------97,3 kg------91,0........- 0,5.........- 6,3

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: mari
Kuupäev: 02. May 2011, kl 14.17

Nii hea on neid numbreid vaadata. Oleme kõik eriti tublid olnud!
Ja ka minul tekib vaikselt riiete probleem, on suureks jäänud noh smiling smiley
Pole hetkel sellist aega ka, et uusi otsima minna. Samas ei taha ka veel. Eriti teksade puhul, sest loodan ikka veel väiksemat numbrit varsti kanda winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 04. May 2011, kl 10.32

Mari sinu kaalu ja pikkuse suhet arvestades, kujutan ette, et näed välja selline nagu mina 81kg kaaludes ja olgem ausad, siis juba oli silmal ilus vaadatasmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: kungu
Kuupäev: 06. May 2011, kl 17.24

Tere!
Täna jälle reede kaalul käinud ja ilusa miinuse saanud HURRAA OLEN ALLA 90 KG
nädala miinus800g kaal 89.8kg Nädal oli väga töine ja ka liikusin piisavalt peamiselt rattaga.
peale õhtusöögi tegemist põgenesin õue ja ka toitusid panin kirja ja see toimis.smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 07. May 2011, kl 20.54

Ahoi,
Minul sel nädalal miinust lausa 0,8 ehk siis 97,7 Ikka liigub, kui enda toitumist ja tegemisi jälgida. Kõikidele emmedele pühapäevaks KAUNIST EMADEPÄEVA!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 07. May 2011, kl 21.04

Tere

Tublid, väga tublid olete.
Mul pole mõtet eriti vist siin tabelis enam olla, sest nädalaga jälle 0,5 kg juurde tulnud, kaal seega 94,1 kg. Aga mis seal ikka, ehk saan varsti siiski jälle ree peale tagasismiling smiley

Head emadepäeva kõigile praegustele ja tulevastele emadelesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: mari
Kuupäev: 07. May 2011, kl 22.50

Mul vaatas reedel vastu number 90,2. Mis tähendab -0,8 kg. Olen rahul spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 08. May 2011, kl 00.31

Tere!

Kõik duellitajad on nii tublid, et mul hakkab kohe häbi enda pärast....88,0 kg ehk -0,3 kg. Pole hõisata midagi. Mees ja pojad pidasid salajast koosolekut teemal: mida emmele küpsetada emadepäevaks. Ma ei saa ju neile hommikusöögilauas teatada, et emme ei söö kooki, aitäh smiling smiley Keeruline see elu maiasmokkade peres. Aga perekonnal tuleb minuga koos pärast kook "maha jalutada" winking smiley
Jube hea tunne on, kui mõned "kõhnema aja" lemmikriided jälle normaalselt selga istuvad ja võimlemine ei võtagi enam nii hirmsasti võhmale, onju!
Kõigile head emadepäeva!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: gagi13
Kuupäev: 09. May 2011, kl 08.22

Tere!
Väga ilus oli lugeda, kui hästi kõigil kaal alaneb!
Minu kaal oli reedel 89,5 kg, seega juurde võetud ,05 kg; aga olen aru saanud, et mul vist käibki nüüd üles-alla, seega jään järgmise nädala tulemusi ootama.Mul oli internetiga nädalavahetusel probleeme, ei saanud teiega suhelda ning toidu kirjutaminegi jäi vahele.Aga nüüd ilmad veelgi ilusamad ja kavatsen sel nädalal kindlasti rattaga sõita ning isegi tavalise muruniitjaga veidi õues ringi lasta.Sünnipäevad ja muidu peod ka selleks korraks seljataha jäänud.
Tervitan siis kõiki kaalulangetajaid ning jääme ikka suhtlema edasi!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678910Järgmine
Asukoht: 8 / 10


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.