Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 1234Järgmine
Asukoht: 1 / 4
DUELL:sundaessa, Kirsielevant, Moonicar, Laiskvorst, Feyyya, asiiL, Neiucarmen, Tairi, Katskatskats, TUPSUKENE1, Uljana, kaksik67, tintsu
Kuupäev: 23. February 2011, kl 12.45

Nimi...............Pikkus.....Stardikaal.....Eesmärk.....Nädala miinus.....Kokku......Jäänud
Sundaessa......168cm........76,1kg.......65,0kg.........??,?kg.........??,?kg.....11,1kg
Kirsielevant.....???cm........??,?kg.......??,?kg.........??,?kg.........??,?kg.....??,?kg
Moonicar.........???cm........??,?kg.......??,?kg.........??,?kg.........??,?kg.....??,?kg
Laiskvorst.......172cm........80,0kg.......64,0kg.........??,?kg.........??,?kg.....16,0kg
Feyyyya..........174cm........78,0kg.......??,?kg.........??,?kg.........??,?kg.....??,?kg
asiiL................174cm........75,5kg.......62,0kg.........??,?kg.........??,?kg.....13,5kg
Neiucarmen.....???cm........78,0kg.......69,0kg.........??,?kg.........??,?kg......9,0kg
Tairi.................164cm........79,0kg.......72,0kg.........??,?kg.........??,?kg......7,0kg
Katskatskats....164cm........73,0kg.......66,0kg.........??,?kg.........??,?kg......7,0kg
TUPSUKENE1.164cm........74,5kg.......64,5kg.........??,?kg.........??,?kg.....10,0kg
Uljana..............160cm........73,0kg.......60,0kg.........??,?kg.........??,?kg.....13,0kg
kaksik67..........163cm........73,0kg.......??,?kg.........??,?kg.........??,?kg.....??,?kg
tintsu................172cm........73,3kg.......62,0kg.........??,?kg.........??,?kg.....11,3kg


Kuulutame lahingu kaalunumbrile!

Reeglid:
-kaalumine igal reede hommikul.
-kaalunumbrite vastuvõtt on reede-pühapäev. Teen pühapäeva õhtul/esmaspäeva hommikul kokkuvõtte nädalast ja postitan siia.
-3 järjestikust plussnädalat tähendab väljalangemist.

Oleme ikka üksteisele toeks rõõmudes ja muredes, aitame üksteist nõu ja jõuga! smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kaalul 23.02.2011 15.57.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:sundaessa,Kirsielevant,Moonicar,Laiskvorst,Feyyya,asiiL,Neiucarmen,Tairi,Katskatskats,TUPSUKENE1,Uljana,kaksik67,tintsu.
Saatis: tintsu
Kuupäev: 23. February 2011, kl 14.56

Aitäh, et vaeva nägid!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:sundaessa, Kirsielevant, Moonicar, Laiskvorst, Feyyya, asiiL, Neiucarmen, Tairi, Katskatskats, TUPSUKENE1, Uljana, kaksik67, tintsu
Saatis: kaksik67
Kuupäev: 23. February 2011, kl 16.34

kas siis kaalume juba 25 hommik

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:sundaessa, Kirsielevant, Moonicar, Laiskvorst, Feyyya, asiiL, Neiucarmen, Tairi, Katskatskats, TUPSUKENE1, Uljana, kaksik67, tintsu
Kuupäev: 23. February 2011, kl 16.56

25 hommik võiks olla jah esimene kaalumine. smiling smiley

Mul läheb täna õhtul kirju koera valmistamiseks. Loodan, et suudan ainult 1 tükiga piirduda. grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:sundaessa, Kirsielevant, Moonicar, Laiskvorst, Feyyya, asiiL, Neiucarmen, Tairi, Katskatskats, TUPSUKENE1, Uljana, kaksik67, tintsu
Saatis: Uljana
Kuupäev: 23. February 2011, kl 21.22

Mina tahtsin täna küpsetada Napoleoni kooki, kuid hoidsin ennast tagasi:-) Nüüd peab kaalu sisse uued patareid ka ostma ning magusaisu taltsutamisega kurja vaeva nägema :-)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:sundaessa, Kirsielevant, Moonicar, Laiskvorst, Feyyya, asiiL, Neiucarmen, Tairi, Katskatskats, TUPSUKENE1, Uljana, kaksik67, tintsu
Saatis: joanneä
Kuupäev: 24. February 2011, kl 12.22

Tervist!

Kas saaks ka teiega liituda, ma uustulnuk winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:sundaessa, Kirsielevant, Moonicar, Laiskvorst, Feyyya, asiiL, Neiucarmen, Tairi, Katskatskats, TUPSUKENE1, Uljana, kaksik67, tintsu
Kuupäev: 24. February 2011, kl 15.54

Sellel külmal ilmal on ikka positiivseid asju ka, mina olen terve päeva näiteks rohelist teed joonud, kuid kahjuks sellise ilmaga on ka see negatiivne, et eriti liigutada ei taha ja nii on kogu aeg näksimise vajadus. Igaljuhul loodan, et homme on kõigil miinused ikkagi kaalul!smiling smiley

Ja omaltpoolt ka aitäh Sundaessale, et viitsisid selle tabeli valmis teha ja meid siin motiveerid!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:sundaessa, Kirsielevant, Moonicar, Laiskvorst, Feyyya, asiiL, Neiucarmen, Tairi, Katskatskats, TUPSUKENE1, Uljana, kaksik67, tintsu
Kuupäev: 25. February 2011, kl 09.09

Hommik! POle midagi rõõmustavata, eilne pidupäev jättis oma jälje. 74,3kg. Järgmisel nädalal olen tublim sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:sundaessa, Kirsielevant, Moonicar, Laiskvorst, Feyyya, asiiL, Neiucarmen, Tairi, Katskatskats, TUPSUKENE1, Uljana, kaksik67, tintsu
Saatis: tintsu
Kuupäev: 25. February 2011, kl 09.21

Täna hommikune seis on 73,2.

Nädalavahetus läheb mul söögi märkimise ja jälgimise kohapealt metsa, aga loodan, et muus osas väga vingelt.

Järgmise nädala eesmärk on reedeks plussist lahti saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:sundaessa, Kirsielevant, Moonicar, Laiskvorst, Feyyya, asiiL, Neiucarmen, Tairi, Katskatskats, TUPSUKENE1, Uljana, kaksik67, tintsu
Saatis: feyyyya
Kuupäev: 25. February 2011, kl 12.06

tänahommikuse seisuga siis 78,5 sad smiley
arvestades aga et eelmisel nädalal paar päeva läksid kalorite lugemise koha pealt metsa, siis seda oli ka oodata.

eesmärk hetkel 68 kg peale saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:sundaessa, Kirsielevant, Moonicar, Laiskvorst, Feyyya, asiiL, Neiucarmen, Tairi, Katskatskats, TUPSUKENE1, Uljana, kaksik67, tintsu
Kuupäev: 25. February 2011, kl 13.34

Hetkeiseis on siis 79,4.. Eilset Smilersi kontserdit võib tänada selle eest!tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:sundaessa, Kirsielevant, Moonicar, Laiskvorst, Feyyya, asiiL, Neiucarmen, Tairi, Katskatskats, TUPSUKENE1, Uljana, kaksik67, tintsu
Saatis: Uljana
Kuupäev: 25. February 2011, kl 14.19

Minu kaal näitas täna 70kg. -3kg ei saanud mõne päevaga kuidagi tulla, seega saladus peitub teises kaalus. Järgmisest nädalast olen kodus tagasi, siis saab näha, mida minu kodukaal näitab. Loodan, et samuti miinust:-)
Püüan ennast ka rohkem liigutada. Igatahes hularõnga keerutamisest sangade kohad on lillad, kuid ma ei anna alla :-)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:sundaessa, Kirsielevant, Moonicar, Laiskvorst, Feyyya, asiiL, Neiucarmen, Tairi, Katskatskats, TUPSUKENE1, Uljana, kaksik67, tintsu
Saatis: kaksik67
Kuupäev: 25. February 2011, kl 18.48

minu kaal aga näitas 72,8 aga rohkem ju ei saagi olla ühe päevaga.järgmine nädal tulevad ikka paremad numbridsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:sundaessa, Kirsielevant, Moonicar, Laiskvorst, Feyyya, asiiL, Neiucarmen, Tairi, Katskatskats, TUPSUKENE1, Uljana, kaksik67, tintsu
Saatis: asiiL
Kuupäev: 26. February 2011, kl 08.58

Minu kaal näitas eile hommikul 75,5. Nädala langus 0,5kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:sundaessa, Kirsielevant, Moonicar, Laiskvorst, Feyyya, asiiL, Neiucarmen, Tairi, Katskatskats, TUPSUKENE1, Uljana, kaksik67, tintsu
Kuupäev: 27. February 2011, kl 14.49

Miks nii paljud pole veel oma sellenädalast kaalu kirja pannud siia?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:sundaessa, Kirsielevant, Moonicar, Laiskvorst, Feyyya, asiiL, Neiucarmen, Tairi, Katskatskats, TUPSUKENE1, Uljana, kaksik67, tintsu
Kuupäev: 27. February 2011, kl 14.57

TUPSUKENE1 saatis erakirjaga, aga kus on teiste kaalunumbrid?

Mina nii õnnetu .. Nädalavahetus läks täiesti käest. TÄIESTI. Käisin talvepäevadel, kus laual krõpsud ja salatid ja pitsatükid ja rummikokteilid ja kõik .. no niiii pettunud olen endas. Võtsin küll kõigest natukene, aga kaalunumber on kilo võrra suurem, kui peaks. Nii tobe. Vee joomisest ka muidugi midagi välja ei tulnud .. Täna olen jälle korralik olnud, joon vett ja rangelt vaatan, mis suhu panen. Need nädalavahetused .. rikuvad alati kõik ära mul. sad smiley

Loodan, et teie olete kõik, erinevalt minust, olnud tublid! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:sundaessa, Kirsielevant, Moonicar, Laiskvorst, Feyyya, asiiL, Neiucarmen, Tairi, Katskatskats, TUPSUKENE1, Uljana, kaksik67, tintsu
Kuupäev: 27. February 2011, kl 16.01

Sundaessa ära ole väga pettunud, järgmise kaalumiseni on veel mitu päeva! Küll sa saad uuesti järje peale!

Ega kardan ka mina seda kevadet, sest mida rohkem see kevad kätte jõuab, seda raskemaks see asi läheb. Tulevad ju esimesed grillimised ja ka esimesed vesipiibud-jäätised-siidrid rõdul ja päevitamised. Õudusega kardan seda aega! confused smiley..

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:sundaessa, Kirsielevant, Moonicar, Laiskvorst, Feyyya, asiiL, Neiucarmen, Tairi, Katskatskats, TUPSUKENE1, Uljana, kaksik67, tintsu
Kuupäev: 27. February 2011, kl 19.20

Need grillid ja asjad on jah hirmsad .. aga samas ma nii ootan, et tuleks selline aeg, kui peale lapse magamapanekut kella 9 ajal saan minna kepikõndi mitte pilkases pimeduses.

Sellest nädalavahetuseprohmakast ja pikast kaaluseisakust on nii paha olla .. No ei saa aru, miks inimene ise endale nii teeb?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:sundaessa, Kirsielevant, Moonicar, Laiskvorst, Feyyya, asiiL, Neiucarmen, Tairi, Katskatskats, TUPSUKENE1, Uljana, kaksik67, tintsu
Saatis: tintsu
Kuupäev: 28. February 2011, kl 09.23

Tere kõigile! Väga vinge nädalavahetus selja taga. Söögi-joogi kohapealt nagu Sundaessa'l aga arvan, et koguste kohapealt mitu korda hullemini.....

Pole julgenud veel kaalule läheneda, eks homme proovin juba selle kõrval natuke aega seista.
Nädala suur eesmärk on eelmise reede seis taastada!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:sundaessa, Kirsielevant, Moonicar, Laiskvorst, Feyyya, asiiL, Neiucarmen, Tairi, Katskatskats, TUPSUKENE1, Uljana, kaksik67, tintsu
Kuupäev: 28. February 2011, kl 10.48

Vabandan juba ette, et kokkuvõtte teen õhtul kodus. Täna tööl hullumaja, nagu selgub. Õnneks pole aega süüa. grinning smiley Võimalus täna veel kõigil oma mõõdud anda! smiling smiley

Edukat nädalat ja palju enesedistsipliini kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:sundaessa, Kirsielevant, Moonicar, Laiskvorst, Feyyya, asiiL, Neiucarmen, Tairi, Katskatskats, TUPSUKENE1, Uljana, kaksik67, tintsu
Saatis: asiiL
Kuupäev: 01. March 2011, kl 09.50

Halloo! Siin on kahtlaselt vaikne!? confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:sundaessa, Kirsielevant, Moonicar, Laiskvorst, Feyyya, asiiL, Neiucarmen, Tairi, Katskatskats, TUPSUKENE1, Uljana, kaksik67, tintsu
Kuupäev: 01. March 2011, kl 10.28

Juba tegelen tabeli uuendamisega! Kiire on olnud see kuu algus.

Käisin täna hommikul Transionis, väga mõnus oli! Taljelt kadus 5,5cm. Kindlasti pikaajalisel käimisel (10x pakett nt) on tulemused püsivamad ja nähtavamad, aga kahjuks ei ole mul kunagi üle 150€. sad smiley Praegu igatahes Chilli.ee lehel saab 1x Transionit 12€.

Homsest liitun ka Reval Sport spordiklubiga. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:sundaessa, Kirsielevant, Moonicar, Laiskvorst, Feyyya, asiiL, Neiucarmen, Tairi, Katskatskats, TUPSUKENE1, Uljana, kaksik67, tintsu
Kuupäev: 01. March 2011, kl 11.43

Ohoh, ma ise nii palju kaalutlenud, et kas minna proovida seda Transioni või mitte..Kas seal on mingi vanusepiirang kaa või midagi? Kuidas see üldse välja näeb see protseduur?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:sundaessa, Kirsielevant, Moonicar, Laiskvorst, Feyyya, asiiL, Neiucarmen, Tairi, Katskatskats, TUPSUKENE1, Uljana, kaksik67, tintsu
Kuupäev: 01. March 2011, kl 12.54

Vanusepiirangut seal küll minumeelest pole. 16 oli alampiir, kui ma ei eksi, aga ülempiiri ei tea, et oleks.

Protseduur iseenesest oli väga lihtne. Läksin kohale, täitsin oma "kaardi" andmetega (nimi, vanus, telefon, e-mail). See selline kaart, kuhu märgitakse su mõõdud enne ja pärast.

Siis suundusime edasi protseduuriruumi. Püksid maha tongue sticking out smiley ja mõõdeti ära (talje, puus, reis). Arutasime, milliseid kohti trimmime - valisin jalad ja kõhu. Siis voodile pikali ja ühendati masinaga.

Siis hakkas masin tööle ja sessioon kestis 25min. Asja läbi viiv naisterahvas oli kogu aeg kõrval ja rääkis, mis toimub ja kohandas vastavalt vajadusele asju.

Siis uuesti püsti, uued mõõdud, riidesse ja minema. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:sundaessa, Kirsielevant, Moonicar, Laiskvorst, Feyyya, asiiL, Neiucarmen, Tairi, Katskatskats, TUPSUKENE1, Uljana, kaksik67, tintsu
Saatis: Uljana
Kuupäev: 01. March 2011, kl 15.13

Sundaessa, 25min kaotada 5.5cm on ju päris hea tulemus:-) Otsustasin ise ka asja ära proovida, eks näis, palju mul väristatakse maha spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:sundaessa, Kirsielevant, Moonicar, Laiskvorst, Feyyya, asiiL, Neiucarmen, Tairi, Katskatskats, TUPSUKENE1, Uljana, kaksik67, tintsu
Kuupäev: 01. March 2011, kl 17.55

Uljana, sa anna ka teada, kuidas läks winking smileygrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:sundaessa, Kirsielevant, Moonicar, Laiskvorst, Feyyya, asiiL, Neiucarmen, Tairi, Katskatskats, TUPSUKENE1, Uljana, kaksik67, tintsu
Saatis: Uljana
Kuupäev: 01. March 2011, kl 21.16

Annan ikka. Mul täna laps jäi haigeks, palavik ligi 40...Loodan, et järgmisel nädalal õnnestub üks õhtu vabaks saada, siis lähen uudistama.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:sundaessa, Kirsielevant, Moonicar, Laiskvorst, Feyyya, asiiL, Neiucarmen, Tairi, Katskatskats, TUPSUKENE1, Uljana, kaksik67, tintsu
Kuupäev: 02. March 2011, kl 13.06

Naiskad kuulge .. no ma mitte ei leia aega selle tabeli tegemiseks. Jube häbi, aga no niiii kiire on lihtsalt. Kas keegi viitsiks seda ise teha? Või jätame tabeli sinnapaika ja kirjutame lihtsalt siia teemasse edasi?

Vabandades,
Sundaessa

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:sundaessa, Kirsielevant, Moonicar, Laiskvorst, Feyyya, asiiL, Neiucarmen, Tairi, Katskatskats, TUPSUKENE1, Uljana, kaksik67, tintsu
Saatis: Uljana
Kuupäev: 02. March 2011, kl 16.02

Hei,
ma võin sind seekord aidata. Kas kõikide numbrid on siin postituses olemas? Kui mitte, siis ehk leiad aega mulle need saata. Püüan täna ära teha winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:sundaessa, Kirsielevant, Moonicar, Laiskvorst, Feyyya, asiiL, Neiucarmen, Tairi, Katskatskats, TUPSUKENE1, Uljana, kaksik67, tintsu
Kuupäev: 02. March 2011, kl 16.43

Uljana, nii tubli!smiling smiley Ja Sundaessa, ei ole hullu, mõnikord on lihtsalt kiire...
Minul tuleb sellel nädalal küll miinust ei tule kaalus, kui isegi mitte pluss, nii pingeline aeg confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 1234Järgmine
Asukoht: 1 / 4


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.