Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2
Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo, Real
Saatis: Philo
Kuupäev: 26. February 2011, kl 20.47

Hei!

- Võistluse algus 26. veebruar
- vaheeesmärk kaotada 5 kg
- väljaarvamine toimub duellist kui on 3 järjestikku nädalat kaalul pluss.
- Kaalumise päev on reede

Võistlus võib alata!



..............Laureen......joanneä......camomilla.........Gita......Philo......Real.....

Pikkus...170cm........177cm...........164cm.............169cm......175cm.......171cm....


Algkaal...78kg...........86,5kg...........80,4...............81,3............82kg.............83kg....

04.03.11

11.03.11

18.03.11

25.03.11



Langus:

Protsent:

Eesmärk: ...73kg.............81,5kg...........75,4kg..........76,3kg.........77kg.........78kg



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Philo 26.02.2011 20.51.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo, Real
Saatis: joanneä
Kuupäev: 26. February 2011, kl 22.24

Tubli Philo winking smiley väga asjalik tabel the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo, Real
Saatis: Real
Kuupäev: 26. February 2011, kl 22.43

Oooo, see näeb šikk välja tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo, Real
Saatis: Laureen
Kuupäev: 26. February 2011, kl 23.49

Väga tubli! Kui nüüd saaks esimese eesmärgi mingi aja jooksul saavutatud, siis on kohe kindlasti suurem mott edasi liikuda.
Aga nüüd...pange aga kõik kirja, mis suhu panete ja reedel vaatame, mis see kaal näitab.
Muide mul on täna kodus igasugu magusat....lausa jube, kui raske on sellest eemale hoida. Joon vett nagu maniakk, et jumala eest nende kommide, küpsiste ja stritsli järgi kätt ei sirutaks (ok,ok,ok ühe doomino küpsise võtsin, kuid see kirjas ja mahtus lubatavate kalorite hulka winking smiley )
Ööd!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo, Real
Saatis: Gita
Kuupäev: 27. February 2011, kl 12.34

See tabel näeb tõesti hea välja. Tubli Philo! Ootan pikisilmi reedet, et näha kuidas meie esimene ühine nädal täis saab ja tabel numbritega täituma järjest hakkab.
Täpsustan veel, et kaalumine toimub küll reedel, aga andmeid saab sisestada ikka pühapäeva õhtuni?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo, Real
Saatis: Philo
Kuupäev: 27. February 2011, kl 12.53

Hei!

Võib teha küll nii,et viimased tulemused ootame ära pühapäeva õhtuks. Mul on veel küsimus,et kuidas teie kaalu langetate? Mis meetodeid kasutate? Mina ise söön 1802kcal päevas ja põhirõhu panen trennile. Siiamaani ei ole väga palju kaalu langetanud,kuid loodan,et ükspäev hakkab kaal ikka kolinal allapoole liikumagrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo, Real
Saatis: Laureen
Kuupäev: 27. February 2011, kl 13.05

Hei,hei,hei ilusat pühapäeva!
Mis mina...mina olen siin hetkel natukene alla lubatu söönud. Reedel oli 1814 kalorit ja eile natuke rohkem, ehk siis 2000 ( kui mul on pea 2100 lubatud)
Et eks ma edaspidi üritan siis kuskil 1700 ja 1800 juures püsida. Ning kui trenni teen, siis võin 1900 /2000 ikka täis süüa, sest näljutada ma end ei taha. Pigem aeglasem kaalulangus, kui pidev näljatunne. Esimesel nädalal võib muidugi keha saada šoki (kas jääb seisma või langeb rohkem kui ootan)
Aga trenni teen ma küll. Pilates ja sulgpall ning vahest jalutan ning käin ujumas. (3 korda nädalas tuleb nüüd ikka kokku). Kui soojaks läheb, siis hakkan uuesti jooksma ja rattaga sõitma.
Ilusat pühapäeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo, Real
Kuupäev: 27. February 2011, kl 19.34

Hei kallid kaasvõitlejad!
Te olete ikka vahepeal väga tublid olnudthe finger smileyja mis kena tabel!Ole sa tänatud Philothumbs up
Mina naasesin siis suurtelt pidustustelt,kus loomulikult pakuti head ja paremat,nii sööki kui jookieye rolling smiley Aga see oli natuke teistmoodi kui muidu pidudel,kus ma olen harjunud käima.Ehk siis põhjuseks ka see,et võõrustajad ei ole eestlased.
Toidulaud oli rikkalik,ei saa salata,aga mis mulle eriti meeldis,oli see,et laual oli viis suurt kausitäit erinevat rohelist salatitthe finger smileyKastet sai ise panna kui oli soovi(mina ei pannudeye rolling smiley).Palju oli lõhet,igas variandis,oli ka liha,aga mitte mingit rasvast nõretavat seapraadi.Ühesõnaga-üllataval kombel ei olnudki mul eriti võimalik nö.lolliks süüaspinning smiley sticking its tongue outAga muide,salatist võib ka kõhu ikka nii täis saada,et oi oi.Muidugi sai rüübatud veinikest,aga ka see veega pooleks ja otse loomulikult sai vihutud tantsu-rokist jenkani.Nii et,võin oma nädalavahetusega rahule jääda. Iseasi,mida näitab homme hommikul sõber kaal(ma kaalun ikka igal hommikul)
Ja kui rääkida päevanormist,siis mul on see 1500,üritan ikka täis süüa,aga ütlen ausalt,et seda juhtub harva kui 100 prossu täis saan.Trenniga on nii,et kuna olen juba 1,5 kuud seljaga haiguslehel,siis eriti nagu trenni polegi.Küll aga üritan iga päev teha tunnikese,poolteist kõndimist või kepikõndi.
Ja olen kindlalt otsustanud,et seekord ma ikka nii lihtsalt alla ei anna,kasvõi teosammul eesmärginithe finger smiley
Ikka edasi,kallid kaasvõitlejad,võiduka lõpunithe finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo, Real
Saatis: joanneä
Kuupäev: 27. February 2011, kl 19.54

Mina üritan söömist piirata, lubatud 1500 ja nii olen ka söönud. (Loodetavasti, sest hetkel olen oma portsjone hinnanud silma järgi, kuna köögikaal veel puudub). smiling bouncing smiley Trennis hetkel ei saa käija. Ootan, et talv hakkab taanduma ja saan hakata lapsega pikemaid ringe tegema, sest arvan, et ainult toidu jälgimisest tõesti väheks jääb, et kaal korralikult langema hakkaks.Muidugi vehin kodus ka natuke käte jalgadega, lootuses, et senikaua piisab ka sellest.the finger smiley Loodan, et suudan teiega siin sammu pidada. spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo, Real
Saatis: joanneä
Kuupäev: 27. February 2011, kl 20.01

Tahtsin veel seda teada, kas keegi jälgib seda reeglit, et pärast kella kuute ei ole hea enam süüaspinning smiley sticking its tongue out Ise ma seda ei tee.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo, Real
Kuupäev: 27. February 2011, kl 20.14

Mina üldiselt jälgin,et ma peale kella seitset ei nosiks enam...oluliselt.
Kui tuleb isu,siis paprika punane on hää,joon palju igasugu teesid,taimeteesid siis.
Aga seda ma ei tee nälja peletamiseks,sest tegelikult ju nälga kui sellist polegi.Eks olen muidugi ka jogurtil lasknud hea maitsta kell kümme õhtul,no kui tuleb ikka isu...eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo, Real
Saatis: Philo
Kuupäev: 27. February 2011, kl 21.26

Aitäh heade sõnade eest tabeli osas smiling smiley
Mina ei jälgi,millal on viimane söömine...ma tegelikult just lõpetasin õhtusöögi ja kell on saamas pool kümme. Usun,et vahet ei ole,mis kell süüagrinning smiley Ilmselt kohe enne magamaminekut ei tasuks. Hea oleks 2-3 tundi vahele jätta,kuna magu tahab ka puhatasmiling smiley Muide,täna käisin esimest korda zumbas. Ma ei oleks uskunud,et mulle see nii meeldima hakkab. Palju positiivset energiat sai ja lihtsalt oli hea olla lõbusas seltskonnaswinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo, Real
Saatis: Laureen
Kuupäev: 27. February 2011, kl 21.53

Täitsa müsitika....olen vanematel külas, mis tähendab- ei ole võimalik kaaluda ega väga valida, mis ma suhu panen (sellegi poolest suutsin õhtusöögiks vaadata kapist miskit, millel on siin menüüs vaste ning kaaluda ei olnud vaja, sest kohupiim läks tervelt sisse grinning smiley -kaval. Samuti on teada leiva kaal umbes ja singi oma, eelmistest päevadest)
Kaloritega on see, et kui mul on 2094 päevas lubatud, siis 1500 on minu arvates minule liiga vähe, sest see viiks minu keha stressi (liiga suur muutus korraga). Seega ma üritan sinna 1800 piiresse jääda (kuskilt uurisin ja minu puhul on 1500 vajalik eluks ning 1800 siis alandaks juba kaalu)....seega tasa ja targu ja eks ole näha.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo, Real
Saatis: Real
Kuupäev: 27. February 2011, kl 22.20

Nii...Minu esimesed kaks päeva on küll möödunud vaid imestades. Mul on lubatud 1500 kcal ja mõlemad päevad olen veidi puusse pannud..Nüüd teie jutte lugedes tekkis mul küsimus, et kas ma peaks ka veel vähem sööma, et alla võtmine toimuks?

Aga üldiselt kavatsen ma esialgu panustada vee tarbimisele (aastaid tagasi Kaalujälgijates käies sai mulle selgeks, et see on pool kilode kadumise saladusest) ja enda liigutamisele. See tal ja päevadläbi kodus passimine on minu põhilised vaenlased ilmselt. No ja muidugi kõik see imemaitsev, mida ma juba pikemat aega valimatult sisse olen puginud.. Sellele olen ka kriipsu peale tõmmanud.

Lahja toidu söömisel pean olema ettevaatlik ja säilitama tervet mõistust, sest laps saab veel veidi rinda ja rinnaga toites ju mingeid dieete pidada ei tohi. Mis ei tähenda, et ei võiks:
1) juua ohtralt vedelikku
2) liikuda iga päev
3) jälgida, mis suhu pistan

Kuna trenniskäimise võimalused on mul piiratud (korra nädalas kavatsen küll ka vesiaeroobikasse jõuda), siis otsisin välja mingid vanad aeroobikaharjutuste dvd-d ja olen nüüd 2 päeva elutoa vaipa kulutanud. Noh pole ka vabandust, miks end liigutada ei saa, et vihma sajab või last pole kuskile panna. Katus peab vett ja mänguasjakorv on nurgas.

Oi, kui pikk jutt tuli tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo, Real
Kuupäev: 28. February 2011, kl 07.25

Tere varahommikust sõbrakesed!
Tänase hommiku seisuga -500gr,pole pahawinking smiley
Tänaseks olen KA-s olnud 7 nädalat,kaalulangus on küll ehk väike selle aja kohta,4,1 kg,aga ma olen rahul.Kuna füüsiline liigutamine on mul pea,et olematu olnud,siis on see päris hea saavutus minu jaoks. On tekkinud harjumus jälgida oma toitumist ja see on suur edasiminek.Loodan väga,et suudan sel nädalal olla sama tubli ja reedel on ikka minu nime kohal ilus miinusspinning smiley sticking its tongue out
Ilusat alanud nädalat kõigile!

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo, Real
Saatis: joanneä
Kuupäev: 28. February 2011, kl 19.45

Ilusat esmaspäeva õhtut kõigile.

Tean Real kui raske on lapse kõrvalt end kuskile trenni veel sättida, eks minagi kulutan rohkem kodus põrandat, aga abiks ju seegi the finger smiley Ootan veel, et lumi läheks, et saaks hakata pikemaid ringe lapsega kärutama. Mis mul veel on, on see, et kui lapsele süüa annan, siis ikka nagu automaatselt on vaja järgi jäänud puder endal nahka pista cool smiley
Mul oli täna 4 päev ja esimest korda kus tundsin end hästi, hoolimata sellest, et ei näljutanud ennast vaid sõin ikka normaalselt, muidugi jälgides lubatud numbreid. Esimesed päevad oli mul lihtsalt paha olla, ei tea siis kas oma söömisharjumuste muutmisest või lihtsalt halvast ilmast.
Iga tahes nüüd tuld pekile hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo, Real
Kuupäev: 01. March 2011, kl 15.49

Hei sõbrakesed!
Kuidas teil läinud on?
Minul on täna selline ,,looderdamise,, päev.Kuigi ma teen seda juba viimased 1,5 kuudeye rolling smiley
Aga täna on kohe eriline laiskus.Toidu poole pealt on kõik ok,päev tasakaalus,on veel ruumi süüagi.Aga vot füüsiline jääb täna nõrgaks.No pole hullu,homme taas olen virk.
Tekkis selline huvi nüüd,kus me siin väikse pundiga kogunenud oleme,et kui noored meie naiskonna liikmed ka on? Kardan,et mina olen teist tiba vanem,kui mitte öelda,et vanimspinning smiley sticking its tongue out46 siis. Elan ja töötan Soomes,aga käin ikka kodumail ka,nii korra kuus,sest seal on mul pisike,1a.4k pojapoeg,kelle järgi ma väga igatsen.
No nii,kanaema nüüd lõpetab ja jääb ootama teie ettekandeid oma kordaläinud päevast.
Ilusat järelejäänud päeva!

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo, Real
Saatis: joanneä
Kuupäev: 01. March 2011, kl 18.00

Mina olen läbinud esimese nooruse ja teise ei ole veel jõudnud winking smiley Vanust 33, olen pisipoja ema, täna poja sai 9 kuuseks the finger smiley Kuidas küll aeg lippab. Mina elan Norras winking smiley Siin tunnen väga puudust mustast leivast ja kohupiimast, kodujuustust jne. Viimane kord Eestis käies tõime juuretist ja oleme ise paaril korral proovinud leiba küpsetada, isegi on õnnestunud.
Söögiga mul täna kõik normis, aga seda liikumist ikka väheks jääb, teen kodus mõned harjutused ja see kahjuks kõik eye rolling smiley, selle pärast kardangi, et nädalane kaalukaotus vähene.Tuleks kevad, sulaks lumi, saaks jalgadele valu anda.

Päikest winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo, Real
Saatis: Laureen
Kuupäev: 01. March 2011, kl 19.48

Hei,hei!
Mina...mina olen üks noor (tunnen end siiani 17) 25 aastane iseteadlik noor tüdruk/plika/naine (ma ei suuda kunagi õiget sõna valida, sest ei ole päris hästi aru saanud, kes ma nüüd siis tegelikult olen grinning smiley )
Elan eestis, käin tööl, elan pere elu oma kalli kaaslasega, kes mind minu napakate krutskitega välja kannatab grinning smiley
Päev on möödunud väga hästi ning eilsele sulgpallile lisaks käisin täna pilateses....ei tea, kuidas kaalu mõttes on läinud, sest mul on reegel end korra nädalas kaaluda, et mitte endale stressi tekitada, sest kaal võib kõikuda ....nädalas korra ühel ja samal päeval, kellaajal on enam vähem adekvaatne ülevaade.
Hoian meile kõigile pöialt, et me ilusasti esimese nädala vastu peaksime ning siis juba tulevikku vaataksime.
NB! Eile viskasin oma vanad viigipüksid minema, mida kandsin, kui olin 86 või isegi rohkem kilo....see tähendab, et tagasiteed ei ole ja kui pärast juurde võtan omast lollusest, siis ei ole midagi selga panna ning tuleb enne toast lahkumist kaal uuesti alla saada grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo, Real
Saatis: Philo
Kuupäev: 01. March 2011, kl 23.15

Hei!

Mina olen samuti 25 ja elan juba pikemat aega Tallinnas smiling smiley Lapsi mul ei ole,elan elukaaslasega kahekesi ja seega saan keskenduda vaid enda kaalulangetamisele grinning smiley Sellel korral ma üritan vältida neid vigu,mis ma eelmistel kordadel olen teinud ja usun,et see keskkond on igati motiveeriv ja toetav selles osas smiling smiley Lubasin ka endale,et enne kui ma 70 ei kaalu,ei osta ma ühtegi riideeset grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo, Real
Saatis: Gita
Kuupäev: 01. March 2011, kl 23.31

Mina ka elan Eestis ja vanus 32. Ei ole lapsi ja naudin vabadust. Motivatsioon on suur, eriti juba sellepärast, et vahepeal stressiküllase eluga sai söödud kord päevas ja kaalu kogutud. Nüüd on ümber õpitud, aga tõesti tihti on tunne, et olen see "erand kinnitab reeglit", kelle kaal lihtsalt ei lange - tee trenni või ära tee, söö või ära söö. Ja sporti teen küll, erinevaid asju. Palju kaotatud kilosid meile kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo, Real
Saatis: Real
Kuupäev: 01. March 2011, kl 23.46

Noniii. Mina olen 24 tundub, et pesamuna? spinning smiley sticking its tongue out Elan Tartus, kasvatan imearmast aastast Tütart. Oleks te täna näinud, kuidas ta mind vaatas, kui ma siin elutoas kargasin. Hihii. Ühesõnaga siuke supervahva kaaslane mul.

Nagu ma juba kurtsin, siis suurt trenniskäimisvõimalust mul pole (sihiks on siiski korra nädalas vesiaeroobikasse jõuda).

Süia ma armastan! Nüüd siis katsun ennast häälestada ahvatlevatelt kookidelt ja šokolaadidelt tervislikule ja veel ahvatlevamatele toitudele. Kevad on selleks kuidagi väga hea aeg. Ka minu eelmine (edukas) kaalulangetamine sai alguse kevadel. Phh, sellisel neljaastatagusel? Tol ajal eksisteerisid veel kaalujälgijad ja nendega ma siis hoolega kaalu jälgisin. Sellepärast ma ka seekord tundsin, et vajan väga tugigruppi, kelle ees regulaarselt aru anda. Olen seda algust juba mitu kuud edasi lükanud ja nüüd tagasiteed enam pole- siin on viis inimest, kes mult tulemust ootavadtongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo, Real
Saatis: Philo
Kuupäev: 02. March 2011, kl 18.55

Paistab,et mul tuleb reedel miinus kaalul,kuid väiksem kui lootsin...selline kõva töö ja vaev võiks rohkem vilja kandagrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo, Real
Kuupäev: 02. March 2011, kl 19.40

Hei sõbrakesed!
Kuidas teil läheb?
Philo,ära muretse,kardan,et minul ei tule üldse miinusteye rolling smiley Täna olen muidugi ennast kõvasti ületanud,füüsilise liigutamise mõttes siis,aga mul hakkab vaikselt lootus kustuma. Pingutan,mis ma pingutan,aga kaalunumbrites ei kajastu see küll kuidagi. Esmaspäeval rõõmuga väljahõisatud -500 on hopsti tagasi,kaal seisab jälle nagu naelutatud..eh,tigedaks teeb juba. Kuigi ma lohutan end sellega,et minu eas ongi raskem kaalu langetada jne,aga noh,loll,kes vabandusi ei leia,eks olesad smiley
Kuid alla anda ma veel ei kavatse,seda enam,et olen nii toredate tüdrukutega siin liitunud.Kui passi ei vaata,siis tunnen end ikka sama noorena kui teiehot smiley
Ikka vapralt edasithe finger smiley

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo, Real
Saatis: joanneä
Kuupäev: 02. March 2011, kl 22.07

Meil on sattunud jah äge punt, oleme sarnased,kellel kaal vist ei kipu kiirelt kaduma the finger smileysama siin. Täna sai siis lõpuks soetatud ka köögikaal, et toidud saaks korralikult kirja, mitte nii silma järgi spinning smiley sticking its tongue outPäev oli väga tegus ja söömiseks jäi vähe aega, aga see vastu sai õhtusöök söödud hilja ja suuuuuures koguses, kuigi kõik õnneks normi piires. Reedel ma loodan ikka miinust, olgu see siis milline on spinning smiley sticking its tongue outkuigi sisimas lootsin, et esimesed kilod vuhinal lähevad, aga lootus on teada hot smileylohutus.
Just, ikka vapralt edasi the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo, Real
Saatis: Laureen
Kuupäev: 03. March 2011, kl 09.16

Seltskond on meil vahva tõesti. Aga nüüd rääkige, kuidas nädal on läinud (enne kui me homme kaalule astume, sest siis tuleb juba kaalunuber koos tagasisidega ning oma mõtetega miks just selline number). Kuidas enesetunne on, kas on raske olnud kalorite piires olla, või kimbutab mõnda magusaisu, Kas te olete oma toitumisharjumusi täiesti muutnud, või lihtsalt mugandanud, et kaloreid ei ületaks (koguseid vähendanud näiteks)...

Mina...mina tegelikult söön nii nagu enne...teen lihakastet, pastat, praen kartulit kui on isu (keelanud ei ole endale mitte kui midagi). Panen aga kõik kalorid kirja ning seda kalorirohket toitu võtan vähem ning sinna juurde kombineerin erinevaid salateid, maisi, ube, marineeritud kurki, kodujuustu jne. Ehk on kogused kalorirohke toidu osas vähenenud.
Valke tarbin üle igasuguse normi, vot ei saa seda valku paika.
Muide mingeid suuri näljasööste ei ole ja magusa järgi ei isuta.
Küll aga on mul raske ainult 8 klaasi vett juua grinning smiley Mina olen harjunud üldiselt 2 l vett jooma ja mulle meeldib vesi grinning smiley Olen vist täitsa imelik.

Edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo, Real
Kuupäev: 03. March 2011, kl 11.10

Hei sõbrakesed!
Minul on läinud enda arvates päris hästi,ses mõttes,et olen suutnud kalorid täis süüa,ületanud ei ole.Kuna olen hetkel haiguslehel ja tööl ei käi,saan iga suutäie kohe kirja panna.Olen üritanud ka menüüd ette teha aga lõpuks tuleb ikka muutusi ka sisse.
Ka mina olen hädas valkudega,armastan süüa kala,kana ja jogurteid,piima. Õhtul püüan jälgida,et ei söö eriti peale kella 19-t.Eile oli mul aga vastupandamatu magusaisu ja pistsin nahka kaks(!) suurt shokolaadimuffinit!smiling bouncing smiley 640 kcl ja päev kohe tasakaalus! Normi ei ületanud siiski.
Vett joon ka mina palju,lisaks veel teed ja hommikul muidugi kohvi,ilma lisanditeta. Eile suutsin ka füüsiliselt end liigutada,rohkem kui muidu. Kena kiire kepikõnd ja harjutused õhtul sabale,muudele kehaosadele ikka ka.the finger smiley
Ma kaalun end ikka igal hommikul,et aimu saada,mis mu organismis toimub. Ja no tee või tina,aga kaal seisab.Juba neljas nädal.Kui esmaspäeva hommikul saingi korraks -500,siis teisipäevaks oli see tagasi. Mu ainuke lootus on nüüd see,et püüan siiski laupäevast tööle minna ja seal on mul väga palju füüsilist tegevust:vanurite tõstmine ja keeramine jms.Ehk annab see veidi kehale koormust juurde.Eks näis.
Eile korraks tekkis juba väike masekas ja käegalöömise tunne,aga ei saa ju.Olen nüüd teiega siin kambas ja ei tohi alla anda!
Ilusat päeva jätku!hot smiley

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo, Real
Kuupäev: 03. March 2011, kl 11.58

Mõtlesin siin nende kalorite ja eesmärkide üle veidi,ja panin nüüd selle eesmärgi ja aja,mis mul duellis märgitud,eks näis.Selle kohaselt nüüd peaksin sööma päevas 1239 kcl,no vaatame.spinning smiley sticking its tongue out

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo, Real
Saatis: Philo
Kuupäev: 03. March 2011, kl 17.06

Hei-hei smiling smiley

Rõõm kuulda,et teil hästi läheb smiling smiley Mina tunnen ka,et võistlus on andnud juurde palju motivatsiooni ja jõudu. Sellel nädalal olen olnud tubli ja ei ole järele andnud ühelegi kiusatusele ja tegin ka korralikult trenni. Samas kaal näitab suht väikest miinust...kui parem ikka kui mitte midagigrinning smiley Kuigi ma tean,et kõige parem on kaalu langetada rahulikult ja stabiilselt,siis sisimas ootan juba nii väga suurt langust ja välimuse muutumist...Ootan juba põnevusega homsetwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo, Real
Saatis: joanneä
Kuupäev: 03. March 2011, kl 17.53

Minu elus on muutused, joon nüüd veet, ennem armastasin mahlamoody smiley Suuremat tähelepanu pööran söögile, väiksemad portsud ja rohkem salatit. Magusa sööja ei ole ma õnneks kunagi olnud, aga liha armastan küll the finger smiley Siit ka see, et toitumist ei saa kuidagi tasakaalu, kui veel rohkem liikuma ka saaks oleks kõik kõige paremas korras, aga täna päike ilmutas ennast ja lootust on kevadele spinning smiley sticking its tongue out

Eks siis homme näib, aga tõesti tasa ja targu ning koos teiega lõppeesmärgi poolehot smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.