Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kalorite kadu hommikul-päeval-õhtul!
Kuupäev: 01. March 2010, kl 23.39

Kõigepealt soojad tervitused kõigile, kes Te olete selle teekonna ette võtnud.

Olen ise alles värske liige ja kohe silma hakkas päeviku pidamisel selline asi, et kuhu märgitakse kcal, mida kulutatkse nt lõunauinakt tehes, tööl olles või liikudes koos sammulugejaga.Kindlasti on Teie hulgas erivaldkonna inimesi: arste, õpetajaid, müüjaid, õppureid jne. Vastavalt sellele ka liikumine tööl erinev.
On ju ka ilmselge, et kõik, mida inimene päeva jooksul tarbib, väljub ka mingil määral loomulikul teel (sh kcal).
Küsikski nö "vanade olijate" käest, et kuidas märgite nö loomulike tegevuste kalorite kulu (koristamine, liikumine tööl, õppimine jne)?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kalorite kadu hommikul-päeval-õhtul!
Kuupäev: 02. March 2010, kl 08.34

Mina näiteks panen kirja ainult konkreetse liikumise treeningu eesmärgil, ehk selle, mille ma igapäevaliikumisele lisaks teen. Arvan, et nii on kõige õigem, sest iga sammu lugeda ei saa ja kogemus näitab, et kui arvata, et selle igapäevase liikumise tõttu kohe rohkem süüa võib, on kaal kiire tõusma.
Suur hulk nö "eksisteerimisest" läheb siiski põhiainevahetuse alla ja see vähene kalorikulu, mis toimingutest lisaks tuleb ei ole vast märkimist väärt.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kalorite kadu hommikul-päeval-õhtul!
Saatis: Creeps
Kuupäev: 02. March 2010, kl 10.40

Mina märgin samuti ainult trennid ja kõndimise, mille teen igapäevaliigutustele lisaks. Olen ses suhtes ühte meelt fatamorgaanaga.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kalorite kadu hommikul-päeval-õhtul!
Saatis: foxlife
Kuupäev: 02. March 2010, kl 12.41

See loomulik kadu ongi Sinu baasainevahetus, mida kulutad pelgalt, et eksisteerid. Lisaboonuse annab aga kindel trenn: jõutrenn, rasvapõletus jne.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kalorite kadu hommikul-päeval-õhtul!
Kuupäev: 02. March 2010, kl 18.44

Mhmh vaatsingi, et tegevuste all on olemas nt jalutamine lapsevankriga/jalutamine koeraga....eks see liikumine tuleb siis sinna alla liigitada. Kuigi jahh täpsema ja individuaalsema arvestuse kcal-e kulust annab ka pulsikell. Märkasin, et foorumis arutletav teema - lumekühveldamine. Ja kellel pulsikell, see ka täpselt oskab öelda palju selle loomuliku tegevuse jooksul kulutas.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kalorite kadu hommikul-päeval-õhtul!
Saatis: sally
Kuupäev: 02. March 2010, kl 19.32

winking smileyhot smiley
Mina panen ka ainult selle osa kirja,mis ma trenasööril jooksen.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kalorite kadu hommikul-päeval-õhtul!
Saatis: lootus
Kuupäev: 23. March 2010, kl 13.34

Koos liitumisega alustasin ka kõndi regulaarselt iga päev 45 min. Selle panengi kirja. Kuna kasutan ka sammulugejat siis püüan igati 10 000 sammu päevas täis saada. Alati see ei õnnestu aga iga uus päev toob uue lootuse, et just täna saan hakkama.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.