Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345
Asukoht: 5 / 5
Re: Duell: Tublike, Tusklik, Kerttu44
Saatis: Päksu
Kuupäev: 25. July 2011, kl 08.22

Tere Tusklik ja teised.

Mina väga vabandan, et ei ole ammu aktiivne olnud. Kuna ma pole olnud ainuke siis hetkel ma ei pane kokku tabelit ka. Kas see on okei?
Minu vahepealne kaaluvärk on läinud nii, et iga nädal on olnud mingi väike miinus (hoolimata suvistest tegevustest). 104.4, 103.6, 103.3 ja neljapäeval olin 103.1 kg. Täna hommikul oli kaalul aga 105.7!! 105.7 on tulemus peale suguvõsa kokkutulekut ja igast heade ja paremate roogade maitsemist.

Reedel loen tibusid jälle! Täna lõunast saati olen ka kontrolli all, hetkel sõin halvaa ära confused smiley

Jõudu meile kõigile. Suvi on raske aeg, kuid eelmine suvi suutsin sellest hoolimata kaalu langetada!

Kerttu

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Tublike, Tusklik, Kerttu44
Saatis: Päksu
Kuupäev: 29. July 2011, kl 07.58

Täna on mul 104.0 kg. jätkan siit. enam ei saa otsida nädalavahetusteks vabandusi, kui see nv möödas on. suvepäevad.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Tublike, Tusklik, Kerttu44
Saatis: tusklik
Kuupäev: 29. July 2011, kl 13.38

ootuspärane hüpe kõrgustesse jälle... 142,2, see on siis +1,7 vist

140 paistab olevat see piir, kust ma allapoole ei saagi, oktoobrist saadik pendeldab seal

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Tublike, Tusklik, Kerttu44
Saatis: krista
Kuupäev: 01. August 2011, kl 12.43

tere kallid kaaslased!
Olen nüüd puhkuselt tagasi ja jälle pildil. Kaalule pole julgenud ronida. Kui kerttu tabelit teeb siis palun mulle 104 kg märkida. Olen esimest päeva tööl ja üritan sadulasse saada.Järgmisel st reedesel kaalumisel vaatab mis number tuleb.Mina pendeldan kah 103 ja 105 vahel juba pikemat aega ja alla selle kuidagi ei saa.Ma nägin oma sõbrannat üle poole aasta ja ta on selle ajaga 15 kg alla võtnud. OH...ma ütlen! Nii kena oli teda vaadata ja kui tema sai sellega hakkama siis pean mina ka suutma. Igatahes motivatsioon on laes.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Tublike, Tusklik, Kerttu44
Saatis: krista
Kuupäev: 05. August 2011, kl 13.14

Mul tunne et olen üksi alles jäänud.Panen igaks juhuks ikkagi kaalu kirja 103,3 ja loodan et teised ka ikka endast märku annavad (samas olin ise ka kaua eemal).

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Tublike, Tusklik, Kerttu44
Saatis: tusklik
Kuupäev: 05. August 2011, kl 14.52

mul nulliring 142,2

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Tublike, Tusklik, Kerttu44
Saatis: Jo
Kuupäev: 16. August 2011, kl 12.25

Olen ka puhkuselt tagasi. Kuidas läheb? Kas alustame septembrist uue hooga või jube sel reedel?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Tublike, Tusklik, Kerttu44
Saatis: krista
Kuupäev: 17. August 2011, kl 11.42

Mina olen käsi. Liitusin ka veel jõuluduelliga. Aga mida rohkem seda uhkem (ei kehti kaalu puhul)

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345
Asukoht: 5 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.