Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Sooviks pisikest duelli
Saatis: pix
Kuupäev: 25. June 2010, kl 16.43

Tere!
Olen 24 aastane, 164cm pikk ja hetkel kaal 78,4 kg, soovkaaluks oleks 55kg (eesmärk on alles kaugesse detsembrisse 2010 määratud).
Praeguse hetke seisuga olen kaotanud 11,8 kg 12 nädalaga (alustasin 30.03.2010 90,2 kg) ja olen kaalunud end teisipäeva õhtuti.

Sooviks leida kedagi kellega edasi minna winking smiley

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Sooviks pisikest duelli
Saatis: Isabella
Kuupäev: 25. June 2010, kl 20.41

Tere!

Olen 20-aastane, 165 cm ja hetkel kaal 67 kg, kuigi olen ka seal olnud kus sina. Kaalu olen üritanud kaotada umbes aasta juba ja esimesed 8-9 kuud läks see hästi, alustasin 89-st kilost, aga nüüd hakkab vaikselt motivatsioon kaduma (a la võib ju ühe šokolaadi süüa, juba lähevad täitsa normaalses suuruses riided selga, võrreldes varasemaga). Minu eesmärk on hetkel küll 59 kg, aga sealt edasi sooviks jõuda ka 55 kiloni. Muidu olen kaalunud ennast hommikuti, aga kui soovid ja kui sulle sobiks minuga duellitada, siis võin ka õhtuti kaaluda.

smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Sooviks pisikest duelli
Saatis: pix
Kuupäev: 25. June 2010, kl 21.57

Hei!

Sobib väga hästi! Eks sa võid ju hommikul edasi kaaluda- üritaks vähemalt õhtuks siis kokkuvõtte teha winking smiley
Ja näiteks teisipäeval siis paneks järgmise numbri kirja (esimeseks siis jätaks nö hetke kaalu)?
Aga kuna sul nii natuke kaotada, siis vaataks ehk kumb esimesena jõuab vastavalt siis 69... 59 kg jõuab? Ning ei mingit shokolaadi!

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Sooviks pisikest duelli
Saatis: Isabella
Kuupäev: 25. June 2010, kl 23.20

Aga teeme siis nii, et praegused numbrid jäävad algnumbriteks ja teisipäeval saame loodetavasti juba oma edusamme jagada ja nende üle rõõmustada winking smiley Ongi kohe rohkem põhjust vähemalt üritada vähem patustada smiling smiley


Edu! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Sooviks pisikest duelli
Kuupäev: 27. June 2010, kl 14.18

Sooviksin kedagi kes suudaks motiveerida...ehk väike duell? Olen 162cm ja kaalun 57 sooviks saada 53kg peale, pean eesmärki nihutama natuke...Äkki keegi on huvitatud?

Valikud: VastaOsunda
Re: Sooviks pisikest duelli
Saatis: Isabella
Kuupäev: 29. June 2010, kl 11.55

Hei!

Ma tegin meie duelli jaoks ilusa uue teema ("pix ja isabella duellitavad" sai minu arust pealkirjaks), siis on kohe hea ja lihtne see üles ka otsida. Kirjutasin sinna ka juba oma tulemuse -1kg, mis on minu jaoks kohe super. Ei olnud meeleski, kui häid tulemusi võib anda kaloritest mitte ülesöömine pluss väike kehaline aktiivsus. Mul on nii hea meel, et otsustasin duellitama hakata smiling smiley Loodan, et sul oli samuti hea nädal! smiling smiley Ja kohtume siis uues teemas?

Valikud: VastaOsunda
Re: Sooviks pisikest duelli
Saatis: KadriH
Kuupäev: 29. June 2010, kl 15.20

Tere, äkki võtate minu ka kampa? Mina 165cm ja hetkel 74,1 kg. Esialgu sooviks saavutada 65kg. Tohin ka äkki teisipäeval oma kaalu siia panna???

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.