Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Duell?
Saatis: beren
Kuupäev: 23. August 2010, kl 10.03

Tere!

Kas siin mõni sajakilone ka leidub, kellelt mõõtu võtta ning kellelt motiveerivat toetust saada ja keda omakorda toetada?

bias@hot.ee
asukoht: Tallinn



Toimetatud 1 kord(a). Viimati beren 23.08.2010 10.04.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell?
Kuupäev: 25. August 2010, kl 09.23

Tere Beren!

100kg enam ei ole, aga duellitada soovin küllsmiling smiley
Alustasin siin 4 augustil, siis oli kilosid 101.7 (minu pikkus 168cm), nüüd on kaalu 98.2tongue sticking out smiley, miinust siis 3.5kg.

Anna palun teada, kunas alustame!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell?
Saatis: ksakek
Kuupäev: 25. August 2010, kl 12.23

Tere jällemina ja beren.
Kilosid jagub mul kõvasti üle saja (118). Kirja panin ennast siia täna, nii et ei tea veel õieti midagi, kuidas siin need asjad käivad. Oleks hea küll, kui oleks kellegagi duellitada, see lisaks motivatsiooni. Muidu tunne ainult hirmu, et söön ennast surnuks. Kuidas aga kaalu langetada, trenni tegemine on välistatud, jalad on viletsad, nii oledki põhiliselt istuli ja aina kosud. Kui võtate oma kampa, siis oleks tore.
Ootan teadet.
Kuressaare
kaskek@hotmail.com

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell?
Saatis: beren
Kuupäev: 25. August 2010, kl 21.27

Tore, et on veel isikuid, kes umbes samaväärselt stardipositsioonilt on nõuks võtnud mõistuspäraselt toituma hakata ja kaalu langetada.
Mina olen siin foorumis kolmel tasuta proovipäeval ning täna on viimane päev. Päevikusissekandeid pole teinud küll ühtki, kus tarbitud toidu kogust ja kalorsust saab kokku arvata. Seega ei tea hetkel, kas kella kukkumisega on ka foorumisse postitamise võimalus blokeeritud või mitte.
Igal juhul olen huvitatud vastastikuse toetusgrupi loomisest - kas siis võimalusel siin foorumis või eraviisiliselt meili teel. Kui sobib, võtan, Ksakek, Sinuga Sinu postituses toodud aadressil kontakti. Kui Jälleminale ka meili teel suhtlemine sobib, siis võiksid minuga teema avapostituses näidatud meiliaadressil ühendust võtta.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati beren 25.08.2010 21.31.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell?
Saatis: beren
Kuupäev: 26. August 2010, kl 12.02

Erakirjadele ja foorumile pääsen endiselt ligi ning olen mõõduvõtmisele (duellile) avatud.
Tänase seisuga on kaal 102,0.
Millal sobib kaalumine?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell?
Kuupäev: 26. August 2010, kl 14.29

Hakkame siis kaaluma neljapäeviti

jällemina pikkus 168, kaal täna hommikul 98,2kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell?
Saatis: ksakek
Kuupäev: 26. August 2010, kl 21.38

Nõus neljapäevaga.
Pikkus 152, kaal 117,2
Kas olete teadlikud, mida moodi need andmed foorumisse sisestatakse ja kuidas see asi siin üldse käib.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell?
Saatis: ksakek
Kuupäev: 26. August 2010, kl 21.45

Lugesin uuesti kaaluabi kirja ja seal on öeldud, et kaalumine peab toimuma reedeti ja esmaspäevaks tuleb kuhugi sisestada. Mis Te sellest arvate kaaskannatajad jällemina ja beren - kas ühineme foorumiga.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell?
Kuupäev: 27. August 2010, kl 08.18

Teeme siis jah nii nagu peabwinking smiley, alustame kaalumist tänasest
Niipalju kui mina aru olen saanud, siis tulemused tuleb siinsamas foorumis postitada

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell?
Saatis: beren
Kuupäev: 27. August 2010, kl 08.59

Olgu siis kontrollkaalumine reedeti siin foorumis. Käisin just kaalumas - 101,8.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell?
Saatis: ksakek
Kuupäev: 27. August 2010, kl 21.44

Te olete tublid.
Kaalusin 27.08 kell 7.30 117

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.