Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Duellis: Cece, tinka, tripskiisu, Kasss
Saatis: Cece
Kuupäev: 13. November 2010, kl 09.23

Meie alustasime duelli eile ja stardikaalud on järgmised:

.....................Cece (166 cm)....tinka (168 cm).....tripskiisu (160 cm)....Kasss (171 cm)
12.11.2010............69.8....................67.4..........................66.3..........................74.8.............
19.11.2010
26.11.2010
3.12.2010

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellis: Cece, tinka, tripskiisu, Kasss
Saatis: Anne
Kuupäev: 16. November 2010, kl 19.31

Tere

Kas tohin ka teie duellis osaleda? Ma umbes samade näitajatega ja oleks väga hea teiega duellitada. Igal juhul, kui sobib siis stardikaal 66,4

smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellis: Cece, tinka, tripskiisu, Kasss
Saatis: pekirull
Kuupäev: 16. November 2010, kl 21.18

Tervist, sooviksin ka liituda. Minu stardikaal 64 kg. Millal teil kaalumine, et mis päeval peab järgmise kaalunr teatama?

Kena õhtut smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellis: Cece, tinka, tripskiisu, Kasss
Saatis: Cece
Kuupäev: 17. November 2010, kl 09.38

Tere, oleme nõus teid veel viimastena oma duellile vastu võtma smiling smiley Palun kirjutage oma pikkused ka. Tegelikult see teema oli mõeldud ainult tabeli jaoks, kaalud esitame ja juttu räägime teemas "Duellile?"
Duelli peame reeglite kohaselt (et oleks võimalus pääseda ka autahvlile smiling bouncing smiley ), mis tähendab et kaalume reede hommikuti ja kuni esmaspäevani paneme selle kaalunumbri kirja sinna teise teemasse(Duellile?), mina koostan hiljemalt esmaspäeval tabeli, kuhu panen kirja panen kirja kaalud ja muutused ja see tabel on eraldi teemas (pealkirjaks meie kõigi nimed), et Kaaluabil oleks lihtne jälgida.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellis: Cece, tinka, tripskiisu, Kasss
Saatis: Anne
Kuupäev: 17. November 2010, kl 10.41

Tore, pikkus minul 167 cm.

Anne

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellis: Cece, tinka, tripskiisu, Kasss
Saatis: pekirull
Kuupäev: 17. November 2010, kl 14.02

OO, super. Minu pikkus 165 cm.
Reedeni siis smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.