Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Hoiame kokku: 80 kg 163 cm 40+
Saatis: eskata
Kuupäev: 22. November 2010, kl 10.55

Kas on umbes samade mõõtudega (+ -2) paksukesi, kes ei taha enam trullakad olla? Unistus oleks kevadeks -17 kg. Olen kunagi Kaalujälgijates sellega hakkama saanud aga peale suitsetamisest loobumist tulid kolinal tagasi. Läheks uuele katsele aga üksi ei saa hakkama. Äkki leidub kampalööjaid- eestvedajaid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Hoiame kokku: 80 kg 163 cm 40+
Kuupäev: 22. November 2010, kl 11.42

Muidu vastan nõuetele, aga vanust on 30+
Äkki sobin kampa?

Valikud: VastaOsunda
Re: Hoiame kokku: 80 kg 163 cm 40+
Saatis: atia
Kuupäev: 22. November 2010, kl 11.55

ma ka 40 miinus sobin ka äki kampasmiling smiley .
palun pange kirja mis tegema hakkate ,no menüü ja mis trenni .tänan hea jälgida ka teisi mida suhu panete ,et ise ka siis õieti söömist järgida .

Valikud: VastaOsunda
Re: Hoiame kokku: 80 kg 163 cm 40+
Kuupäev: 22. November 2010, kl 13.48

ahoi! tahaks ka kambakesi kilodega võdelda, sest üksi kipun kaalule alla jääma. strateegilised andmed 73/164/40+.
Ma panustaksin rohkem liikumisele, sest mulle meeldib süüa teha ja süüa. Vaatan järgmisel esmaspäeval, kas 4x nädalas trennis käimist kehakaalule miskit moodi "halvasti" on mõjunud.Kui kaal vaid tõuseb, siis tuleb söömisega midagi ette võtta.smiling smiley Lihtsate ja maitsvate toitude retseptid on alati teretulnud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Hoiame kokku: 80 kg 163 cm 40+
Kuupäev: 22. November 2010, kl 14.04

Kui kampa võetakse, siis minu mõõdud on 79/163/40- või 30+
Trenni teen vähe: 1x nädalas tund aega joogat ja 3-4 õhtul püüan oma SLK-ga jalutada nii 30 minutit - kui poja kaasas, siis käime aeglasemini, kui koeraga olen üksi, siis kiirem kõnd.
Vähene liikumine on ka minu probleem, sest meeldib ka hästi süüa ja süüa teha.
Olemas jalratas ( praegu enam ei sõida kliima tõttu, aga kevadel jälle ) ja ka käimiskepid - kui koerakutsikas muutub kuulekamaks, siis võimalik õhtusele tiirule ka kepid kaasa võtta. Praegu vaja rohkem tegeleda noore koeraisendi kuulekusele saamisega.
Aeroobikaga ka ühel aastal tegelenud, kuid hetkel tunnen, et ei taha ja ei jõua.
Töödeldud ehk poolfabriaate praktiliselt ei tarbi, Püüame süüa mahedalt ja 90% ulatuses teen kõik ise.

Valikud: VastaOsunda
Re: Hoiame kokku: 80 kg 163 cm 40+
Saatis: Una
Kuupäev: 23. November 2010, kl 07.37

Tere!
Soovin ka teiega liituda!Vastan täielikult nõuetele ja sihiks olen pannud endale kevadeks kergem olla. Loomulikult armastan ka süüa teha ja trenniks on mul eelkõige kõndimine ja vahel jooga. Vanus aga on vist juba selline,et peab pisut vaeva nägema. Olen ka varem sellega hakkama saanud,aga kui ennast ei jälgi,tuleb kõik tagasi. Soovin meile jõudu!
Unasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Hoiame kokku: 80 kg 163 cm 40+
Saatis: Linka
Kuupäev: 23. November 2010, kl 07.40

Tere,

Ka mina vastan täielikult toodud nõuetele. Ühineksin rõõmuga teie seltskonnaga, et koos kevadele heas toonuses vastu minna. Koos on kergem!

Valikud: VastaOsunda
Re: Hoiame kokku: 80 kg 163 cm 40+
Saatis: eskata
Kuupäev: 23. November 2010, kl 12.09

Tore, et meid nii palju kokku sai, siis loomulik kadu nimekirjas (näit.keegi jääb lapseootelesmiling smiley (40+)) või lihtsalt loobub, ei takista teisi edasi "duellitamast". Vastavalt siinsetele reeglitele lepime kokku: reede hommikune kaal hiljemalt laupäeva õhtuks kirja. Võin tabeli tegemise enda peale võtta (vähemalt alguses) või on kellegil endal soov tabelit pidada? Kuna tabeli jaoks peab millegipärast uue rubriigi tegema, siis võiksime oma võistkonnale (võitleme ju kilode vastu) nime mõelda. Või mis arvate?

Valikud: VastaOsunda
Re: Hoiame kokku: 80 kg 163 cm 40+
Kuupäev: 26. November 2010, kl 11.01

Hommik! Pakun välja "Kilokillerid".
KAs täna hommikused andmed peaks ka juba saatma?

Valikud: VastaOsunda
Re: Hoiame kokku: 80 kg 163 cm 40+
Saatis: eskata
Kuupäev: 26. November 2010, kl 13.26

Minu arust küll tabav nimi see "Kilokillerid". Täna hommikusi kaalu numbreid ongi vaja. Lihtsalt pikkus ja kaal, nii lihtne see ongi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Hoiame kokku: 80 kg 163 cm 40+
Kuupäev: 26. November 2010, kl 14.26

164 ja 72,5kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Hoiame kokku: 80 kg 163 cm 40+
Saatis: eskata
Kuupäev: 28. November 2010, kl 23.44

Tundub, et oleme ainult kahekesi järgi jäänud, teised kõik ära kadunud. Kas hakkame siis kahekesi duellitama või liitume mõne grupiga? Minu mõõdud ikka samad: pikemaks pole kasvanud, kergemaks pole ka saanud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Hoiame kokku: 80 kg 163 cm 40+
Kuupäev: 29. November 2010, kl 10.38

No vot ei teagi, mida nüüd teha.... aga hakkame kahekesi peale ja kui keegi soovib veel sel nädalal liituda, võtame kampa?

Valikud: VastaOsunda
Re: Hoiame kokku: 80 kg 163 cm 40+
Kuupäev: 29. November 2010, kl 11.05

Ei saanud nädalavahetusel andmeid saata, lastega on kodus kogu aeg kiire.
Aga 15.11 alustatud seisust 163 cm ja 79 kg on saanud 163 cm ja 77,4 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Hoiame kokku: 80 kg 163 cm 40+
Saatis: eskata
Kuupäev: 29. November 2010, kl 20.32

Sain aru, et duellitama hakates, tuleb luua uus teema, nii ka tegin. Oleme nüüd "Duell: Kilokillerid 26.11". Ei saanud neid suurepäraseid miinuseid märkimata jätta. Te olete nii tublid, et hakkasite kohe härjal sarvist kinni. Mina arvasin, et alustamisega on veel aega. Et veel piinlikum oleks märkisin kokkuvõtva miinuse ka ära, suveks peaks see kolme peale kokku umbes -40 olema, aga selleks on igaühe panust vaja.

Nii, et meelekindlust, tahtejõudu ja edu meile.

Kui kellegil on soovi liituda meiega, siis kohtume: Duell: Kilokillerid 26.11

Valikud: VastaOsunda
Re: Hoiame kokku: 80 kg 163 cm 40+
Kuupäev: 30. November 2010, kl 14.11

Et reede hommikul mitte häbisse jääda, panustan suusatamisse, keedetud peeti ja sushisse. Kõik see kokku peaks 0 cal andma... või isegi miinusesse viima eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Hoiame kokku: 80 kg 163 cm 40+
Saatis: eskata
Kuupäev: 30. November 2010, kl 20.14

Juba jään alla, sest enne laupäeva suusarajale ei saa, trenni ka mitte. Tänu ärgitamisele, ehk hakkan õhtuti vähemalt kõhulihastele harjutusi tegema. Keedupeet on hea mõte, vahelduseks porgandile.

Valikud: VastaOsunda
Re: Hoiame kokku: 80 kg 163 cm 40+
Kuupäev: 01. December 2010, kl 12.30

Kas kolime siit oma duelli lehele üle?
Kus Sa suusatamas käid?

Valikud: VastaOsunda
Re: Hoiame kokku: 80 kg 163 cm 40+
Saatis: eskata
Kuupäev: 01. December 2010, kl 20.05

OK. Maardus, kahjuks on rada valgustamata (5 km).

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.