Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kes ees , see mees
Saatis: Monalar
Kuupäev: 16. November 2010, kl 21.41

Otsin AINULT ühte duellikaaslast, kellega koos vabaneda aastavahetuseks viiest kilost. Algkaal 70,3.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes ees , see mees
Saatis: Leila
Kuupäev: 16. November 2010, kl 22.30

Kas ma sobiks selleks ainsaks? smiling smiley Algkaal 73,6 ja pikkus 173.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes ees , see mees
Saatis: Monalar
Kuupäev: 17. November 2010, kl 13.01

Super!
Kas kaalu paneme kirja reedel? Mulle sobiks ja reedest läheks ametlikult duell lahti ka-saab veel algkaalu vähemaksspinning smiley sticking its tongue out. Minu pikkus on küll 158 aga me tahame ju kaalust vabaneda , mitte pikkusest. eesmärgiks oleks siis vana-aasta õhtuks olla vabanenud viiest kilost. Rohkem võib ka ju aga see oleks miinimum. Lööme käed!?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes ees , see mees
Saatis: Leila
Kuupäev: 17. November 2010, kl 13.25

Lööme käed! smiling smiley
Reedeti siis kaalume ja vähemalt 5 kg olgu läinud koos aastaga 2010!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes ees , see mees
Saatis: Monalar
Kuupäev: 21. November 2010, kl 11.23

Ma olin vahepeal eemal aga reede hommikul sain kaaluda.algkaaluks siis 70.2.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes ees , see mees
Saatis: Leila
Kuupäev: 21. November 2010, kl 11.40

Mul endal ei olnud ka reedel internetivõimalust kahjuks. Kuid lisasin oma algkaalu 73,5 kg ka uude duelliteemasse, mille just tegid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes ees , see mees
Saatis: Leila
Kuupäev: 26. November 2010, kl 08.54

Kuidas me teeme selle reedese tulemuse ülesmärkimisega? Kas hõikan siin ja sa lisad duelliteemasse? Või kirjutan kohe sinna oma tulemuse?

Igatahes täna hommikul näitas kaal minu rõõmuks 70,8 kg smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes ees , see mees
Saatis: Monalar
Kuupäev: 26. November 2010, kl 11.55

terekest!
Minu kaal ka täna hommikul rõõmustav-69.9.ma märgin siis tabelisse .sa asaad mu kohe kätte ju :-))

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes ees , see mees
Saatis: Leila
Kuupäev: 27. November 2010, kl 09.17

Ma ei usu, et Sulle järgi jõuan. Tõenäoliselt on järgmine kord 0 või pluss, sest kui esimese nädalaga liiga palju läheb, saab keha šoki ja kukub pekki koguma tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes ees , see mees
Saatis: Monalar
Kuupäev: 01. December 2010, kl 14.43

No tere, tubli tüdruk!
Kuidas läheb, reede veel mägede taga ju? mina loodan küll pisikest langust aga eks näis-vahepeal ei taha kaaluda ka. Jõudu Sulle !

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes ees , see mees
Saatis: Leila
Kuupäev: 03. December 2010, kl 08.54

Nonii, täpselt nagu ma ennustasin, tuligi pluss!!!! Tänane kaal 71,3 kg, hoolimata sellest, et see nädal kordagi ei patustanud. Loodan, et järgmine nädal saan languse.

Kuidas Sul läks see nädal? Nägin kahjuks alles nüüd Su postitust.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes ees , see mees
Saatis: Monalar
Kuupäev: 03. December 2010, kl 18.11

Nonii, minagi olen plussis sel nädalal. Mul oli 70,9- uskumatu. Samas, ma olen terve nädal päris haige olnud, ja ka trenni pole 100 % jõudnud. Ainult 2 tundi jõusaali ja siis rohkem ei jaksanud. ehk järgmisel nädalal olen juba terve ja saab jälle miinusesse. Aga lõppude lõpuks , meil on ju veel natuke aega. Kui esmaspäeva hommik koidab, loodan olla triksis-traksis. Sulla ka jõudu-ega me sellepärast alla anna ju?!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes ees , see mees
Saatis: Leila
Kuupäev: 07. December 2010, kl 13.27

Alla kindlasti ei anna!!! smiling smiley Sellel reedel loodetavasti meil mõlemal miinusmärk jälle ees.

Sa oled eriti tubli, et isegi 2 tundi jõusaaliski treenida jõuad. Ma pean häbiga tunnistama, et esialgu püüan ilma trennita ja siis kunagi märtsis panen trenni ka juurde, et siis juba loodetavasti olulisemalt saledamat keha treenima hakata. Ja kui see talvekülm on möödas, siis on tõenäosus suurem, et trenni vedada suudan end, mul käibki trenn hooajati - kevadel ja sügisel. Häbi mulle!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes ees , see mees
Saatis: Monalar
Kuupäev: 08. December 2010, kl 10.28

Tsauki!
Sel nädalal olen täiesti maas. Aga eks haigena olles kaob tavaliselt kaal ka, nii, et pole halba ilma heatagrinning smiley. Aga reedeni siis!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes ees , see mees
Saatis: Monalar
Kuupäev: 10. December 2010, kl 09.59

Tsau Leila!

Nüüdseks siis töbi seljatatud!!! Hurraaa! Tänahommikune kaalumine näitas 67,4 .Ah jaa, ma tahtsin juba ammu küsida, et kas Sa oled mõelnud ennast millegagi premeerida ka, kui 65 kätte saad?Mina mõtlesin, et ostan pulsikella või velotrenazöörihot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes ees , see mees
Saatis: Monalar
Kuupäev: 13. December 2010, kl 19.08

Leilaaaaaaaaaaaaaaaaa!

Kus Sa oleeeeeeeeeeeeeed!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.