Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Otsin duellikaaslast!
Saatis: anuviis
Kuupäev: 28. February 2011, kl 20.13

Püüan leida motivatsiooni kaalulangetamiseks, ehk aitab duellis osalemine. Sooviks leida ka oma vanusele( 40+) sobivat duellikaaslast.Pikkus on mul 160 cm ja kaal ~84 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslast!
Saatis: anuviis
Kuupäev: 03. March 2011, kl 09.17

Tundub, et minuvanused naised ei soovi duellis osaleda. Proovida võin ka noorematega, ainult et minul saab kindlasti raskem olema! Neli aastat tagasi ühinesin Kaalujälgijatega, võtsin alla 30 kg ja sain kaalunumbriks 73 kg. Nüüdseks on kaal tasapisi 84 kilogrammi peale kerkinud ja aeg on sellele piir panna. Tahaksin suveks jällegi 73 kg peale saada, nii et vaja oleks -10 kg. Tore oleks kui keegi ühineks, võistlusmoment aitaks kindlasti!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslast!
Saatis: Zant
Kuupäev: 03. March 2011, kl 09.47

Hei!

Olen 40++smiling smiley ja kaal sama mis Sinulgi(84), prooviks õige äkki?
Tegin oma kolm proovipäeva ära, nüüd siis raha ka makstudsmiling smiley
Mis nüüd siis edasi peab tegema - kuhugile registreeruma? Kuigi veidi segane kogu see värk - need 3 päeva ükski polnud tasakaalussmiling smileysmiling smileysmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslast!
Saatis: anuviis
Kuupäev: 03. March 2011, kl 11.51

Tore, et keegi ühineda soovib, ootaks veel natuke, järsku keegi on veel huvitatud! Siis küsin tütrelt nõu kuidas kõik edasi käib!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslast!
Saatis: kiir
Kuupäev: 03. March 2011, kl 13.03

Tere,

ei ole veel 40+, aga sellest ei ole enam palju puudu ka. Pikkust ja kaalu ka rohkem, aga tahaks ka kellegiga duellitada. Äkki võtate mind kampasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslast!
Kuupäev: 03. March 2011, kl 13.35

Tere!
Mina olen 35+, aga kui sobib, siis lööksin ka kampa. Olen 174 pikk ja kaalun 92sad smiley Kevad ei ole enam kaugel, küll oleks hea, kui saaks natuke kergemalt kevadele vastu minnasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
smileys with beerRe: Otsin duellikaaslast!
Kuupäev: 03. March 2011, kl 16.11

Tsurr mina ka !!! Vanuselt 35+; kaal tänahommikuse seisuga 83,5 ja pikkus 170 cm.
Tahaks tütre lõpupeoks pisut saledam olla (nii umbes 10 kg võrra). Kas suve alguseks võiks lugeda 1.juunit?

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslast!
Saatis: anuviis
Kuupäev: 03. March 2011, kl 17.09

Tervitused kõigile. Rõõm suur, sest kambas kergem alla võtta! Arvan, et meid on piisavalt, et
näiteks homsest alustada? Või kuidas?

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslast!
Kuupäev: 03. March 2011, kl 21.54

Tere!
Mõtlesin ,et prooviks ka .smiling bouncing smiley
Olen 50+ ,nii et siis kõige vanem .Liitusin nädal aega tagasi , esimene kaalumine oli
eelmisel laupäeval 93,6kg ja pikkust on 170Cm.
Kui sobib ,siis olekski hea kaaluda laupäeva hommikul ,sest vähemalt enamus inimesi ei pea siis tööle tõttama.Kuna asi on minu jaoks ka nii värske ,siis kipub minul see kaalumise asi nädala sees ununema...eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslast!
Saatis: anuviis
Kuupäev: 04. March 2011, kl 06.07

Tere varahommikust! Kaaluda võibki reedest esmaspäeva hommikuni. See on kokkuleppimise asi. Tähtaeg võiks olla 1 juuni ja soov -10kg. Kui väiksemate grammidega alla võtta, siis ei teki meil ka naha lotendamise probleemi. Ja keegi ei käsi meil edu korral lõpetada, seame uued sihid ja edasi. Minu soovkaal lõpuks oleks 65 kg. Koos on lihtsam, kõigil on ju ka oma nipp, mida teistele jagada. Mina hakkasin eelmisel reedel toidukoguseid märkima ja kepikõnnis käima, olinwinking smiley siis 84,0 kg. Täna hommikul oli minu kaal 82,4kg. ON KÜLL VÕIMALIK. Võin ka jääda grupi tabelite tegijaks! Ilusat kevadpäeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslast!
Saatis: EA
Kuupäev: 04. March 2011, kl 09.49

Tere

Kui veel võimalust, siis võtaksin ka duellist osa. Minu soov oleks samuti 01.juuniks 10 kilo kergem olla. Täna 05.03 seisu kaalumisega olen 80,1 kg ja 170cm pikk. Kui mul on veel võimalust teiega kampa lüüa siis andke teada, mis ja kuidas edasi tegutseda.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslast!
Saatis: Zant
Kuupäev: 04. March 2011, kl 09.59

Hommik.

Hakkaks siis õige pihta. Meid juba päris mitusmiling smiley
Kuna "anuviis" oli asja algataja - ja lubas grupi tabelit tegema hakata - siis anna teada, kuidas asi olema hakkabsmiling smiley
Igatahes edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslast!
Saatis: kiir
Kuupäev: 04. March 2011, kl 10.41

Tere,
mulle meeldiks esmaspäeva hommikuti kaaluda. Siis kõik nädalavahetusel tehtud patud ka kaalulsmiling smiley

Jõudu ja jaksu meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslast!
Saatis: anuviis
Kuupäev: 04. March 2011, kl 10.56

Sooviksin ka juba pihta hakata! Ootan veel kinnituseks kontoriroti, Tegelinski, KIISUMUSI ja EA kinnitused ja siis avaks oma duelli teemalehe ning hakkaks pihta. Kaalumise seisukohalt on nädalalõpp parem tuleb ju kõigil pidusid ja muud ette! Võibolla siis ikkagi laupäeva hommikul???smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslast!
Kuupäev: 04. March 2011, kl 11.28

Mina kinnitan oma osalemist. Kaalumise koha pealt olen nõus sellega, mis üldsus otsustab,sest kaal ja arvuti on käepärast kõikse aeg.cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslast!
Kuupäev: 04. March 2011, kl 11.29

Mina olen valmis ja laupäeva hommik sobib igati kaalumiseks. Edu meile!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslast!
Saatis: EA
Kuupäev: 04. March 2011, kl 11.30

Arvan, et mis siin ikka asja edasi lükata. Teeme algust kohe täna. Tegelikult ei ole ju vahet mil alustada kas nädalavahetusel või muul päeval , oluline et kaalumine toimub kindlal päeval nädalas ja et nädalapärast samal ajal on märgata ka tulemust. seega ei näe põhjust asja edasilükkamisele:-) .Jõudu meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslast!
Saatis: anuviis
Kuupäev: 04. March 2011, kl 12.24

Hästi, jõuan koju kell 15.00, siis teen teema ja hakkame pihta!!! Kaalume homme hommikul tühja kõhuga ja anname tulemuse teada! Siis teen esimese tabeli valmis! Jõudu meile kõigile!hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslast!
Saatis: jannekal
Kuupäev: 04. March 2011, kl 13.17

Tervist, kas olen Teie rongist maha jäänud?
Sooviksin ka väga duellis osaleda.
Olen juba 2 kuud proovinud mahavõtta aga hoopis kilod lisanduvad täna hommikune kaal 80,2 ja pikkus on 168 vanus 38.

Päikest

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslast!
Saatis: anuviis
Kuupäev: 04. March 2011, kl 14.47

Arvan,et veel mitte! Hakkan varsti registreerima

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslast!
Saatis: anuviis
Kuupäev: 04. March 2011, kl 18.02

Ootan veel tunnikese, et KIISUMUSI jõuaks ühendust võtta!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslast!
Saatis: anuviis
Kuupäev: 04. March 2011, kl 19.37

Sellega on see foorumi teema lõppenud! Uus duelli teema on olemas!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.