Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12345678Järgmine
Asukoht: 1 / 8
SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 21. January 2011, kl 15.01

Hei neiud, naisedspinning smiley sticking its tongue out! Meie uus teema on siis nüüd siin smiling smiley

Ootan ka preili Käo tänased andmed ära ja siis koostan meie esimese tabeli smiling smiley!

Iseenesest kui kellelgi on mingeid häid retsepte, millel vähe kaloreid jne siis ma arvan, et kohe kindlasti võiks seda teistega jagada. Muidu võib juhtuda, et menüü kipub üksluiseks minema ja polegi enam eriti nauditav see kaalualandamine eye rolling smiley.. Muidugi lisaks retseptidele võiks ka igasugu teisi nippe jagada, mis kellelegi kasuks on tulnud vms smiling smiley. Ühesõnaga oleme ikka üksteisele toeks, selleks me siin ju tegelikult olemegiwinking smiley!

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: Mongel08
Kuupäev: 21. January 2011, kl 15.37

Mina nt soovitan nii korra 2 nädala jooksul kaalule eriti mitte mõelda ja nö vabalt võtta ning kaloreid lugemata süüa. Ma ei mõtle,et peaks hommikust-õhtuni head paremat sisse vitsutama, aga nt tükike-kaks lemmikkooki või pitsat vms. Endale on küll selline asi hästi mõjunud, järgmisel päeval lihtsalt vanas tempos edsi grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: Mongel08
Kuupäev: 21. January 2011, kl 16.07

A üks püreesupi retsept ka, mida isegi mu mees sööb, kuigi ta juurikaid eriti ei armasta grinning smiley 200-300g lillkapsast, porgandit, kartulit (kokku siis ca 600-900g), Ca 10cm jupp porrut, maitse järgi küüsluku (ise panen ca 3 küünt, meeldib lihtsalt), 100g sulatatud juustu (nt mingi väherasvane ja maitserohelisega), 1-2 sl majoneesi, maitserohelist (peterselli, tilli jne).
Juurikad tuleb pehmeks keeta, lisada porrutükid, majonees, juust, maitseroheline ning kõik kokku püreestada.
Väga hea ja lahja supp, täpselt ei mäleta, aga 300g suppi andis ca 200kcal ja natuke peale.
Hed isu grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: kriwella
Kuupäev: 21. January 2011, kl 16.15

Kui kalorid hakkavad mõnikord juba lõunaks lõppema siis mind aitab alati brokkoli-püreesupp.
Kiire, lihtne, annab vähe kaloreid ja täidab mõnusalt kõhtuthumbs up.
500gr värsket või külmutatud brokkolit
500ml vett
1 knorri kana(või mingi muu) puljongi kuubik/või see uus vedelam puljong
100ml piima (kasutan1.5%)
natuke riivitud muskaatpähklit ja värskelt jahvatatud musta pipart
Brokkol keema, hiljem lisan piima ja maitseained ning siis saumikseriga kenasti peeneks kõik.
See siis eriti lahja variant, soovikorral võib merevaiku nt. lisada.

Kerget ja püsivat salenemist meile!!

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 21. January 2011, kl 16.20

Mina olen kunagi peale 1. last juba 15 kg alla võtnud, siis sain kaalu u 66 kg peale. Nüüd peale 2. last on ikka väga suur ülekaal....lausa 20 kg, saaks esialgu 15 kg kudiagi allaeye rolling smiley Enne olen lugenud Kj punkte ja ka rühma liige, kuigi siin võin päevas süüa u 1500 kalorit, mis arvestatuna KJ punktideks on korralikult üle päeva normi... Seega sööngi ikka veidi vähem, kui see leht siin ette annab. Saaks oma isud kuidagi kontrolli alla, et motivatsiooni puudust ei tekiksgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: Kägu
Kuupäev: 21. January 2011, kl 16.29

Preili Kägu on nüüd ka arvuti taha jõudnud ja hommikused andmed on siin:

kaal - täpselt 72kg , eesmärk (esialgu): 65kg ja pikkus 161cm.

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 21. January 2011, kl 17.04

Tänan preili Kägu spinning smiley sticking its tongue out. Meie kõige esimene tabel on siis siin smiling smiley:

Nimi.................Algkaal............Nädala +/-..............Praegune kaal.................Pikkus...............KMI..............Kokku kaotatud

Emmeliine........88,5kg................0kg...........................88,5kg...........................165cm...............32,3......................0kg

kriwella.............72,8kg................0kg...........................72,8kg...........................172cm...............24,6......................0kg

Kägu.................72,0kg................0kg...........................72,0kg...........................161cm...............27,8......................0kg

Loveme83........75,4kg................0kg...........................75,4kg...........................173cm...............25,1......................0kg

Maksike............71,4kg................0kg...........................71,4kg...........................168cm...............25,2......................0kg

Mongel08.........80,9kg................0kg...........................80,9kg...........................175cm...............26,1......................0kg

Potsataja...........77,4kg................0kg...........................77,4kg...........................166cm...............27,9......................0kg

tibi......................73,4kg................0kg...........................73,4kg...........................172cm...............24,7......................0kg

Tulirebane.........79,3kg................0kg...........................79,3kg...........................168cm...............28,0......................0kg


Mõned siin kindlasti on saanud endal juba kaalu alla ka aga alustame selle tabeliga täiesti nullistsmiling smiley..
Kui keegi leiab tabelist mingisuguse vea siis palun parandage mindwinking smiley.

Tundub, et meil siin tõesti mõnus ja abivalmis seltskond koos, väga vinge spinning smiley sticking its tongue out!!

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 21. January 2011, kl 17.29

Minul kaaluga aga selline lugu, et no elu aeg siukse tiba suurema kondiga olnud. Nii ema kui ka isa poolt on soodumus ka selleks.. Aga no tavaliselt ma püsisin seal normaalkaalu ülemise piiri juures ja nagu väga hull siiski polnud.. Nüüd aga tagant järele mõeldes siis võib öelda, et minule panid põntsu beebipillid, mida hea mitu aastat võtsin.. Esimese aastaga oli märkamatult u 10kg juures ja järgmised 10kg siis veel sinna otsa.. Ma nüüd ei teagi, mis minu tippkaal on olnud (nagu tuld olen kaalusid vältinud) aga siin kaaluabis alustasin igastahes u 84kg pealt. Lõpuks pidi ennast siiski kätte võtma, kaua sa ikka mõtled selle üle, et peaks, võiks ja tulekssmiling smiley..
Loodan, et meil kõigil jätkub seda vastupidavust.. Kui jätkub siis mõelge selle peale kui ilus suvi meil kõigil ees on cool smiley!!

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: kriwella
Kuupäev: 21. January 2011, kl 17.56

Tulirebane, toetan Sinu suurepärast lauset imelise suve kohta kahel käel!
Sinna on veel õnneks natuke aega ja me saame teha teoks oma plaanid.

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 21. January 2011, kl 18.10

Mina ka ühinen ilusa sooja suve ootuses TEIEGAsmiling smiley Olen tegelikult juba tükka ega proovinud ise kaalu langetada, saan 5 kg alla siis mõne ajaga 6 kg tagasi.... Nüüd tuleb ennast taas korralikult käsile võtta, mõtlen tihti, et see on 4-5 kuud pingutust ja elu nagu lillwinking smiley
Lisaks söömisele peaks ka päevas siis 1,5 L vett jooma, vahel on hommikusöök söödud aga lõuna jaoks veel vara siis tasuks juua 2-3 klaasi vett... see täidab ka korraks kõhu ja võtab nälja tunde...

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 21. January 2011, kl 18.39

Seda olen jah minagi tähele pannud, et kui kõht vinguma hakkab siis vee joomine aitab. Kuskilt kuulnud seda ka, et nätsu närimine aitab mingiks ajaks kõhtu nö petta aga selle kota endal kogemused puuduvadsmiling smiley..

Jagaks ka siis ühe retsepti.. (ise suure isuga mugin siin praegu seda grinning smiley)

See peaks nüüd põhimõtteliselt miski vokiroog olema..

1 lillkapsas (mina panin 700g)
2 keskmist hakitud šalottsibulat (minul mugulsibul ja 160g sai)
2 keskmist viilutatud tomatit (minul 3 tomatit.. kokku 450g)
2 keskmist suvikõrvitsat (suvikõrvitsa unustasin osta, kasutasin külmutatud köögiviljutongue sticking out smiley)
ca 1 tl tüümiani
musta pipart maitse järgi..
150ml köögiviljapuljongit (mina tegin 250ml ja kanapuljongitsmiling smiley )
päevalilleõli 2 spl (minul oliiviõli)

kõigepealt siis vokipannil õli kuumaks asjada, sibulad peale ja u 5 minutit praadida kuni klaasjad on. siis lisasin külmutatud juurviljad ja pisikesteks õisikuteks tehtud lillkapsa, lasin natukene olla neil seal.. lisasin puljongi ja tomatid, panin maitseaineid ja lasin haududa seni kuni lillkapsas oli pehme aga samas natuke veel krõmpsuv..

sisestasin kaaluabisse selle retsepti ja see arvutas mulle välja, et 100g annab u 47kcal.. natukene utoopiline tundub aga ma ikka päris kindel, et sisestasin kõik asjad õieti..

Eriti hea on kogu see värk uuesti soojendatult kui on saanud natuke seista ja maitsed on segunenud.. Lisasin viimasel korral veel natukene hakkliha sibula ja tomatikastmes, nüüd tundub eriti hea smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 21. January 2011, kl 19.35

Tere!

Kas pääsen ka duellile? Minu numbrid on ehk mõne meelest naeruväärsed, kuid olen suvest siiani 7 kg juurde võtnud, sest olen kõik need kuud tegelenud usinalt laussöömise ja liikumise piiramisega. Hetkel olen 57 kg, ideaaliks oleks 48 kg. Kui aga eriti hästi läheb, siis 45 kg. Pikkust 164 cm. Saan aru küll, et röökivat vajadust selleks ehk paljude meelest pole, kuid ikka enesetunne on tähtis ja kui riided enam selga ei mahu, siis on lood kehvad.

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: eps
Kuupäev: 21. January 2011, kl 20.44

Tere salenejad!
Olen ülepika aja jälle kaaluabis tagasi ja avastasin ,et enam vähem minu mõõtudega tuellitajad on siin kirjas.Tegin ka täna hommikul kaalumise.Ja kui saaks teiega ühineda siis minu numbrid on:kaal 72kg pikkus 160cm KMI 28,10.Kui on juba liiga hilja siis pole midagi,äkki leidub veel kedagi, kes soovib sellel teel toetajat.

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 21. January 2011, kl 20.52

Ma ei oskagi seisukohta võtta.. Sa oled küll praegu normaalkaalus jah aga Sul vist soov probleemi ennetada nagu ma aru saan jah smiling smiley?
Mis seal ikka, võtame siis Sinu ka veel kampasmiling smiley.. Ma uut teemat ei tahaks enam teha aga lisaksin Su siis lihtsalt tabelisse kui sobibsmiling smiley? Kuidas tänahommikune kaal oli? Kas oligi täpselt 57kg?

NB! Kui keegi veel leiab, et tal oleks soovi liituda siis ma arvan, et praeguseks paneme küll grupi lukku, muidu läheb liiga suurekssmiling smiley!

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 21. January 2011, kl 20.54

Tere Eps!

Lisan siis ka veel Sinu meile siia aga ülejäänud lugegu eelmise postituse NB-d winking smileysmiling smiley

Meelekindlust kõigilesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 21. January 2011, kl 21.13

Niisiis smiling smiley See meie kamba lõplik tabel ja koosseissmiling smiley


Nimi.................Algkaal............Nädala +/-..............Praegune kaal.................Pikkus...............KMI..............Kokku kaotatud

Emmeliine.........88,5kg................0kg...........................88,5kg...........................165cm...............32,3......................0kg

eps....................72,0kg................0kg...........................72,0kg...........................160cm...............28,1......................0kg

kriwella.............72,8kg................0kg...........................72,8kg...........................172cm...............24,6......................0kg

Kägu..................72,0kg................0kg...........................72,0kg...........................161cm...............27,8......................0kg

Loveme83.........75,4kg................0kg...........................75,4kg...........................173cm...............25,1......................0kg

Maksike.............71,4kg................0kg...........................71,4kg...........................168cm...............25,2......................0kg

midSummer.......57,0kg................0kg...........................57,0kg...........................164cm...............21,2......................0kg

Mongel08..........80,9kg................0kg...........................80,9kg...........................175cm...............26,1......................0kg

Potsataja...........77,4kg................0kg...........................77,4kg...........................166cm...............27,9......................0kg

tibi.....................73,4kg................0kg...........................73,4kg...........................172cm...............24,7......................0kg

Tulirebane........79,3kg................0kg...........................79,3kg...........................168cm...............28,0......................0kg


Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 21. January 2011, kl 22.30

Aitäh abi eest ja kampa võtmast! Eile hommikul olin 57 kg jah ja see minu jaoks juba liiga suur kaalunumber ehmatas mind ikka väga ära, sest veel kaks aastat tagasi olin 70 kg ja ikka väga-väga kogukas enda kohta. Nelja kuuga võtsin alla 16 kg, sealt edasi veel paari kuuga niisama lõbu pärast 4-5 kg ja olin kohe ilus silmale vaadata ja sain suvel isegi randa üle väga mitme aasta. Nüüd vaja kiiresti tegutseda, et siiski sihile jõuda ja kogu saavutatut mitte kaotsi lasta. Olen hetkel tööl (mul selline öötöö) ja kaalu siin pole, kuid homme hommikul võin ju uuesti kaaluda kah.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati midSummer 21.01.2011 22.35.

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 22. January 2011, kl 13.44

Hei midSummersmiling smiley

Sellisel juhul on täiesti arusaadav kui tahad nö probleemi ennetada smiling smiley. Ma arvan, et praegu seda kaalu ei ole vaja, sest ma kandsin tabelisse algkaalu ära aga järgmine reede siis winking smiley

Edu sullesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: Loveme83
Kuupäev: 22. January 2011, kl 19.24

esimene laps ja kaalu tuli juurde 18kg, suitsetamisest loobumine tekitas vajaduse kokuaeg midagi närida. nüüd ma siis olen suur tervelt 2nr suurem. proovib siis vana kaalu saavutadasmiling smileysmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 22. January 2011, kl 23.06

Mina liitusin Kaaluabiga juba eelmisel kevadel. Sain esimese tuhinaga umbes 4 kg alla. Siisa aga tuli suvi ja olin palju kodust ära, arvutist eemal, polnud aega toite ja koguseid kirja panna ja lõpuks läks asi jälle käest. Kaotatud kilod on tagasi. Tundub, et see täpne kirjapanek ikka tõesti aitab, siis tead, millal endale näpupihta anda.
Loodetavasti selle duellitamisega ja teiste toel saan oma plaanid ikka teoks teha.

Jõudu ja tahtejõudu meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: eps
Kuupäev: 22. January 2011, kl 23.23

Tänud kampa võtmast. Kas järgmine kaalumine on siis reedel 28.01?

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 22. January 2011, kl 23.27

Just smiling smiley alati siis nii, et reede hommikul ennem söökismiling smiley
Ma ei jõua ära oodata grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 22. January 2011, kl 23.37

Ma loodan, et keegi mul käsi väänama ei tule kui küsin, et mis vanuses me siin kõik oleme ja mis linnas keegi pesitsebsmiling smiley?

Mina ise 21 ja elukoht on hetkel võrussmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: kriwella
Kuupäev: 23. January 2011, kl 09.45

Päikselist pühapäevahommikut!
Mina olen 37 ja elan Shveitsis.

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: eps
Kuupäev: 23. January 2011, kl 10.24

Sain eile just 34,nüüd tuleb pingutada,et kaal oleks kasvõi 72 järgmisel kaalumisel,mitte rohkem.Aga elan Harjumaal üsan väikeses linnas.

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: tibi
Kuupäev: 23. January 2011, kl 10.25

mina 38 ja suvepealinnas Pärnus(p.s.seega eriti motiveeritud just suve tuleku tõttu,mil tahaks pea püsti ringi käia-talvel ju nii paljutki võimalik riietega ära peita-maskeerida!)Kolme lapse ema ja mitte veel kibestunud ega lasknud end eluraskustel maadligi surudasmileys with beerJõudu meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 23. January 2011, kl 12.59

Tõesti jõudu meile kõigile smiling smiley.. Ma ka siin ikka vaikselt loodan, et saab see suvi natuke vabamalt võtta.. Jube jama kui peitma ennast peab ja eriti kui nii soe suvi peaks jälle tulema nagu meil eelmine oli..

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 23. January 2011, kl 14.12

Mina 30, elan Keilas. Ühe pisikese piiga emme. Kui teda oodates arsti juurde läksin, sain kohe riielda, et kaalu liiga palju. Varsti võibolla veel ühe lapse soov ja siis ei taha enam noomimist saada.
epsule palju õnne just olnud sünnipäeva puhul! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 23. January 2011, kl 15.26

Mina olen 28a ja elan Haapsalussmiling smiley Olen 2 toreda lapse ema ja hetkel veel väiksemaga kodune....Eile õhtul käisme külas ja õudne, õudne , mds seal sai kõik söödudsad smiley Aga tänasest olen tubli...õnneks reedeni veel tiba aega katongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: Mongel08
Kuupäev: 23. January 2011, kl 19.10

Mina olen 26, Tartust, hetkel pisikese pooleaastase pojaga kodune. Raseduseelse kaaluni on vaid 2-3 kg, aga enne seda juba maadlesin 10-15 liigse kg-a. Aga no arvestades, millises tempos nüüd nädalavahetus läinud on, siis reedel küll mingeid positiivseid tulemusi ei tule, pigem vstupidi sad smiley Peqb nüüd ennast tõsisemalt käsile võtma smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12345678Järgmine
Asukoht: 1 / 8


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.