Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12345Järgmine
Asukoht: 1 / 5
Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: Philo
Kuupäev: 08. March 2011, kl 19.04

Hei!

Tegin meile uue teema. Nüüd siis näeb iganädalasi tulemusi esilehelsmiling smiley

- Võistluse algus 26. veebruar
- vaheeesmärk kaotada 5 kg
- väljaarvamine toimub duellist kui on 3 järjestikku nädalat kaalul pluss.
- Kaalumise päev on reede



Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Kuupäev: 08. March 2011, kl 19.40

Tubli tüdrukthumbs up Tänud Sullesmiling smiley
Mitte,et eelmisel midagi viga oleks olnud,aga oled nii tubli,et viitsid jännata sellega

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: joanneä
Kuupäev: 08. March 2011, kl 20.25

100% camomillaga nõus, tubli tüdruk spinning smiley sticking its tongue out

Ilusat kevadet spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: joanneä
Kuupäev: 09. March 2011, kl 18.02

Tervist

Ma täna nii kaugele jõudsin, et käisin trennis spinning smiley sticking its tongue outVäga mõnus tunne on, ennem seda olin väsinud ja pahur, aga siis nagu energialaksu sain the finger smiley Trenni minnes oli ilm pilves, ära tulles, aga päike paistis, väga hea energialaeng. Loodame, et aitab ka kehakaalu vähenemisele, sest higistatud sai kõvasti ning nüüd tean ka omal nahal, et liigutada tuleb ikka ka, vähemalt natukenegihot smiley

Loodan, et kõik on usinasti ikka asja juures, sest kuidagi vaikseks on jäänud siin.

Päikest teile tüdrukud spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Kuupäev: 09. March 2011, kl 18.31

Hei tüdrukud!
Ma ikka käin siin piilumas kogu aegspinning smiley sticking its tongue out
Minul kulgeb tasapisi,eile sain siis nii kaugele,et käisin basseinis solberdamas.Oli ikka mõnus küll.thumbs upKuna mul selg teeb ikka väga häda siis loodan natuke veest abi saada.
Aga toitumisega olen suutnud ikka olla joone peal.Täna tegin küll tembu: ostsin jäätist ja pistsin korraga kaks(!) tuutut kinni.eye rolling smiley Oi see maitses hästismiling bouncing smiley Kalorid küll lõhki ei läinud,aga eks väiksed süümekad kriibivad.Samas ei saa ju ometi nii rangelt ka võtta,kui ikka tuleb isu,siis tuleb ka süüa.
Siiralt loodan,et reedeks saan ikka ilusa miinuse meie vahvasse tabelisseeye rolling smiley
Ja ikka meile kõigilespinning smiley sticking its tongue out
Vapralt edasi!

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: Laureen
Kuupäev: 10. March 2011, kl 11.05

Noo kuidas on kaasvõitlejad? Teine nädal kohe,kohe läbi saamas ja homme on järgmine tõetund.
Mina isiklikult ütlen, et ei oska midagi oodata, sest reedel läks asi natuke nihusti, aga laupäeval ja pühapäeval üritasin siis natuke tagasi tõmmata oma söömisega. Ülejäänud nädal olen ilusasti kaloritega suutnud mängida ja isegi raffaello komme söönud ja mõnusa vatlakukkli samuti. Nende viimaste osas puuduvad süümepiinad, sest ma ei ületanud kaloreid ja ma ei leia, et pean headest asjadest loobuma, kui suudan mõistusega võtta. On ka minul omi söömisorgijaid olnud, kuid hetkel ei keela endale midagi just nimelt nende tekkimise vältimiseks grinning smiley keelatud vili on ikka ju alati NIII hea grinning smiley
Soovin teile jaksu ja homme ilusaid numbreid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Kuupäev: 11. March 2011, kl 06.33

Tere varahommikust kallid kaasvõitlejad!
Minu kaalunäit on täna hommikul 79,1kg,-800gr

Ilusaid miinuseid teile kõigile!

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: Philo
Kuupäev: 11. March 2011, kl 06.58

Tervist ka minu pooltsmiling smiley

Minu hommikune kaal oli 81,1 kg ehk -300g. Ei ole just megasuur langus,kuid parem ikka kui mitte midagigrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: joanneä
Kuupäev: 11. March 2011, kl 07.44

Kaunist hommikut!

Minu kaaluks sai täna hommikul ilus ümmargune number 85 (-700g). Vaikselt eesmärgi poole spinning smiley sticking its tongue out

Ikka edasi, ikka edasi, ei sammukestki tagasi hot smiley

Ilusat päeva teile kõigile smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: Laureen
Kuupäev: 11. March 2011, kl 08.44

Mmmmm teate naised, minu kaal tegi täna kübaratriki....ei kuskilt võlus kaalule 75,2 ja seega -1,8 kg.
Ärge valesti aru saage, see on äärmiselt meeliülendav ja särama panev jne,jne,jne, kuid see on ka mitte tervislik (enamuse arvates). Loodan, et sellele numbrile aitas kaasa minu pattude õige ülessemärkimine ja siis natukene korralikum olemine.
Ilusat päeva kõigile meile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: joanneä
Kuupäev: 11. March 2011, kl 21.30

Minu arvan, et see ei ole ebatervislik, ebatervislik on olla ülekaaluline the finger smiley Usun,et igal ühel individuaalselt kaal liigub. Ma arvan, et ebatervislikud need kiirdieedid, et kuu nälgimist ja siis hiljem kõik rõõmsalt toppelt tagasi. Võib olla oled meile Laureen motivatsiooniks, et tahaks ka ju rohkemhot smiley aga iga miinus on ilus miinusthe finger smiley

Nii, et vapralt edasi kaasvõitlejad spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: Real
Kuupäev: 12. March 2011, kl 10.32

Hei!

Minu kaal näitas eile hommikul 81,5 kg. Niiet langust on 500g.
Rohkem nagu ei oskagi unisel hommikul kirjutada...

Real

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: Gita
Kuupäev: 12. March 2011, kl 17.19

Mul pole kahjuks hea nädal olnud ja pean teatama eilseks kaaluks 80,3. Mis teeb siis - 100 grammi vaid.
Imelik nädal, loodan järgmisest paremat... Aga teie olete olnud väga tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Kuupäev: 12. March 2011, kl 17.54

Tere kaunist laupäeva õhtut!
Gitakene,aga see on ju ikkagi MIINUS! Pea püsti ja edasi!
Minul oli täna väga tore päev,kuni...poes avastasin,et mul on kohutav lihapiruka isueye popping smileyja ma ei läinud poodi mitte tühja kõhuga. No ja nii ma siis poetasingi korvi pakikese lihapirukatega. Neid oli seal kokku 4 ja edasi ma ei räägikseye rolling smiley
Igatahes täna ma enam ei söö(kuigi tegelikult kalorid veel veidi lubaksid)ja homme hommikul tuleb tervislik kepikõnd tavalisest pikema ja intensiivsem...smiling bouncing smiley
Ei tohi ju untsu lasta neid ilusaid miinuseid,mis mul on õnnestunud kaalul juba nähawinking smiley
Kaunist laupäeva õhtu jätku!

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: Philo
Kuupäev: 13. March 2011, kl 15.37

Ma vaatan,et kõik on olnud väga tublid,jeii smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Kuupäev: 13. March 2011, kl 22.04

Hei tüdrukud!
Meil on ju väga nägus tabelthe finger smileykas pole?
Mul on tõesti väga hea meel meie kõigi ülespinning smiley sticking its tongue out
Ja niimoodi edasi rühkides jõuamegi peagi oma eesmärkide poolehot smiley
Jõudu meile kõigile ka algavaks nädalaks!

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: joanneä
Kuupäev: 14. March 2011, kl 14.17

Tere tüdrukud!

Mul küsimus, kas kellegil veel väsimusspinning smiley sticking its tongue out Ma ei saa enam aru, kas kevadväsimus, või vaja magusalaksu või ....

Ilusat nädala algustthe finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Kuupäev: 14. March 2011, kl 21.47

Tere hilisõhtust!
No minul on hetkel selline väsimus,et jube.Aga see tuleb ikkagi mu raskest tööpäevast,olen jalul olnud pea terve päeva ja viimased kaks tundi ajusid ragistanud kõiksugu ravimitegaconfused smiley
Muidu nagu pole väsimust.Ja kui tunnen,et vajan magusalaksu,siis imekombel olen suutnud hoida juba nädal(!) kapis üht shokolaadi,millest tükikese murran ja pintslisse panen. No paar jäätist on ka olnudeye rolling smiley
Eks ikka kevad hiilib ligi,mis muudspinning smiley sticking its tongue out
Ah jaa,olen hakanud hommikuti pressima ka apelsinist mahlakest,sealt saab kena annuse C vitamiini,ehk aitaks see natuke?

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: Philo
Kuupäev: 15. March 2011, kl 10.53

Tunnen isegi,et väsimus on peal...ise olen mõelnud,et vast sellest,et olen nüüd rohkem hakanud sporti tegemasmiling smiley
See nädal ei ole just kõige paremini alanud...jäin haigeks ning seega ei saa sporti teha ja kõige tipuks said kaalul patareid tühjaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: joanneä
Kuupäev: 15. March 2011, kl 19.02

Kole lugu kui sul on kokast mees, kes teist õhtut järjest teeb süüa, millele ei suuda vastu panna ja vitsutad kõhu korralikult täisthe finger smiley Järjekordselt on mul süümekad, kuigi toit mahtus normi piiridesse, aga teades tundes ennast on mul just õhtuti meeletu söögi isu ning tahaks veel miskit näksida hot smiley Kohati on mul tunne, et ma olen üks korralik hädapätakas spinning smiley sticking its tongue out

Päikest kõigile spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: Laureen
Kuupäev: 15. March 2011, kl 19.23

Miks ma küll tunnen sellist sarnasuse joont. Ka minu musu on kokapoiss ja oi kuidas ta mulle head ja paremat söögipoolist valmistab grinning smiley Tihtilugu nuputame siis koos, kuidas seda mulle siia KA'sse kirja panna smiling smiley
Edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Kuupäev: 16. March 2011, kl 15.09

Tere sõbrakesed!
Kuidas siis kulgenud on?
Minul põrutavaid uudiseid pole,peale selle,et huvitaval kombel näitab kaal sõbralikke numbreid just esmaspäeva hommikulsmiling bouncing smiley Peaks duellis kaalumise päeva ehk muutmawinking smiley Nali muidugi. Teisalt,see annab motivatsiooni terve nädal tubli olla,et reedeks seda numbrit ikka säilitada saaks ja ehk ka veel langetadathe finger smiley
Vaatan küll mõtliku pilguga oma eesmärki,ei tea kas suudan 25-ks seda saavutada,aga pole ka hullu kui mitte.See siiski vaid vaheeesmärk.
Ikka vapralt edasi!

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: Laureen
Kuupäev: 16. March 2011, kl 19.01

Hei,hei...mina ei ole küll arusaanud sellest reeglist, et vaheeesmärk peab olema saavutatud 4 nädalaga ???? Minu arvates ei ole see isegi mitte tervislik või nii (üldise soovituse poolest). Me ei pannud ju kindlat aega, kui see peab olema saavutatud. Lihtsalt, et 5 kg, seega teeme tabelile ridu juurde winking smiley
Küll ma olen kaval grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Kuupäev: 16. March 2011, kl 19.13

Laureen,va kavalpea,see on hea mõtethe finger smiley
Hakkasin ise ka mõtlema,et kuidagi utoopiline on seda saavutada. Pealegi on mul eesmärk 70,kui mitte isegi 67eye rolling smiley(praegu tundub see küll liiga kaugel ja võimatu...)

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: Philo
Kuupäev: 16. March 2011, kl 21.11

Vabandust,kui tabel arusaamatusi tekitas...Ma ei osanud täpset aega panna ja seega mõtlesin,et täiendan tabelit järgemöödasmiling smiley Kui 25.03 kätte jõuab,siis teen ridu juurdegrinning smiley Põhimõte on ikka tervislikult kaalu langetada ja ei soovi isegi ekstreemsustesi kaalulangetamise osassmiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Philo 16.03.2011 21.12.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: joanneä
Kuupäev: 16. March 2011, kl 21.50

No aga eks minul sisimas oli küll ikka väike soov saavutada vaheesmärgiks püstitatud kaal, selle ajaga mis meil praegu oli pantud the finger smiley aga me siiani kõik vääääga tublid olnud, sest kellegil ei ole plussi ega isegi 0 mitte spinning smiley sticking its tongue out No ja nii jätkates oleme ju SUVEKS SALEDAD smileys with beer

Tasa sõuad, kaugele jõuad spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Kuupäev: 18. March 2011, kl 07.09

Tere varahommikust tüdrukud!
Teen siis taas selle nädala kokkuvõtte otsa lahti ja teatan,et minu miinus on ka sel nädalal 800 gr,kaal täna hommikul siis 78,3. Tundub,et olen mingi stabiilsuse saavutanud. Tahaks väga loota,et nii ka jätkubspinning smiley sticking its tongue out
Ilusaid miinuseid teielgi!the finger smiley
Kaunist alanud päeva!

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Saatis: Laureen
Kuupäev: 18. March 2011, kl 07.41

Hei kaasvõitlejad! Minul on -0 kg , kuid ma ei ole kurb, sest alguse langus oli kiire ning võis oodata seisakut ja pealegi ma ikka laupäeval tegin pätti ka tongue sticking out smiley
Seega ilusasti hoogsalt edasi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Real
Kuupäev: 18. March 2011, kl 07.59

Hei Laureen!
Ära muretse,tundub,et kaalu seismine kuulub asja juurde.Mul oli algus täpselt samamoodi. Ja siis jäi seisma ja seisis pea 4 nädalat.See muidugi ei tähenda,et sinul peaks nii minema,oled ju väga tubli oma pingutustega.
Ikka vapralt edasi!

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Laureen, joanneä, camomilla, Gita, Philo ja Realspinning smiley sticking its tongue outspinning smiley sticking its tongue out
Saatis: joanneä
Kuupäev: 18. March 2011, kl 08.54

Kaunist hommikut

Minu kaal 83,5, natuke olen rõõmus, natuke paneb mõtlema. Alates homsest mul nädal aega külalised ja mida see tähendab, häid sööke iga päev the finger smiley Ongi hea end proovile panna, kas suudan ka ahvatlustele vastu panna.

Kaunist nädalalõpu algust hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12345Järgmine
Asukoht: 1 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.