Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2
DUELL: AbsolutFantasy, gerrly, soffie, CaraClara, iruntsik59spinning smiley sticking its tongue out
Kuupäev: 07. April 2011, kl 12.58

HEIHOPSTI!!!hot smiley

KAALUMINE TOIMUB REEDETI!!!

Hommikul tühja kõhuga,kohe peale ärkamist ja WC-s käimist

Mõõtmine toimub Iga kuu VIIMASEL REEDEL.

Kaalunäidud ja ümbermõõdud tuleb esitada reede jooksul , kuid mitte hiljem kui esmaspäeval kell 11:00.

Edukat kaalulangetamist meile !!!


Esimene kaalumine toimub: 8.aprill.2011

Esimene mõõtmine toimub: 29.aprill.2011

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: AbsolutFantasy, gerrly, soffie, CaraClara, iruntsik59spinning smiley sticking its tongue out
Kuupäev: 08. April 2011, kl 10.08

Minu tänahommikune kaal oli 96,5 kg.

Kusjuures 4 päeva tagasi oli 98,6 :O , seega , midagi olen suutnud juba kaotada tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: AbsolutFantasy, gerrly, soffie, CaraClara, iruntsik59spinning smiley sticking its tongue out
Saatis: soffie
Kuupäev: 08. April 2011, kl 12.04

Tere!
Mul on ikka niiheameel, et me taas jätkame duelliga smiling smiley

Minu täna hommikune kaal on 85,2

Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: AbsolutFantasy, gerrly, soffie, CaraClara, iruntsik59spinning smiley sticking its tongue out
Kuupäev: 08. April 2011, kl 15.07

Tere!

Minu tänahommikune kaal oli 86,1

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: AbsolutFantasy, gerrly, soffie, CaraClara, iruntsik59spinning smiley sticking its tongue out
Kuupäev: 10. April 2011, kl 11.26

Tervitus!

Wow...millega sa nii kiirelt alla said kaalu AbsolutFantasy?
Minu tänane kaal on 91,5 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: AbsolutFantasy, gerrly, soffie, CaraClara, iruntsik59spinning smiley sticking its tongue out
Kuupäev: 11. April 2011, kl 12.02

CaraClara- Hakkasin korralikult vett jooma , jäätee asemel smiling smiley
Nüüd lisasin ka igapäevase 1,5 tunnise jalutuskäigu lapsega smiling smiley


Muidugi , ega sellest ainult ei piisa , kui lapse saan koju jätta , siis käin kepikõndi tegemas...
Kodus teen joogat ja jõuharjutusi , nii peaks suveks juba veidi vormi saama tongue sticking out smiley

Muidugi , kui samas vaimus jätkata tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: AbsolutFantasy, gerrly, soffie, CaraClara, iruntsik59spinning smiley sticking its tongue out
Saatis: soffie
Kuupäev: 11. April 2011, kl 18.38

Kindlasti Sa jätkad selles tempos, oleme siin selles osas üksteisele toeks smiling smiley
Mina küll tunnen, et see toetab mind siin.
Mõtlesin just, et paneks endale ühe eesmärgi, nimelt et kuu aja pärast saaks kaalumisele ette juba esimeseks numbriks 7. olgu siis kaalunr kasvõi 79,9 smiling smiley
olen mitu aastat juba tahtnud alla võtta, kuid praegu tunnen, et kuigi vaikselt ja sammhaaval, on kaaluabi mulle selles osas küll abiks olnud ja Teie oma saavutustega suurimaks motivatsiooniks smiling smiley
Kuidas Teie eesmärgid enda jaoks on? Olete ka endale mingi kindla numbri ette seadnud, või suvekleidi? smiling smiley MInul on küll mitu seelikut ja kleiti mis vaid seepärast kapis seisavad, et neist suuremaks kasvasin smiling smiley ehk sellel suvel saan need taas selga smiling smiley
Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: AbsolutFantasy, gerrly, soffie, CaraClara, iruntsik59spinning smiley sticking its tongue out
Kuupäev: 11. April 2011, kl 20.56

Minu eesmärk on saada kiiremas korras endale esimeseks numbriks 8 grinning smiley
Ja seda tõesti , nii kiiresti ja tervislikult kui võimalik smiling smiley
Sinna ei ole enam pikk maa , usun , et kui samas tempos niivõrd innukalt jätkan , siis mai kuu esimeses pooles mul see ka õnnestub ette saada smiling smiley Kui selle 8 juba ette saaksin kiiresti , siis see motiveeriks mind veelrohkem , et hilissuvel juba 7-me ette saaksin , kui mitte varem grinning smiley
Ühesõnaga , aasta lõpuks tahaksin , et mul oleks ees number 6

võibolla te mu blogist ka juba lugesite , et ma ei märgi siia päevikusse oma toitumist ja treeninguid... Lubasin endale , et saan ise hakkama smiling smiley
Kui ei saa... hakkan jalamaid sisestama. Aga ma saan hakkama , ma tean ja tunnen seda.
Sellist õhinat , pealehakkamist ja motivatsiooni pole mul varem veel olnud - ja see tunne on fantastiliselt hea !!!

Ilusat kevadet!!!spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: AbsolutFantasy, gerrly, soffie, CaraClara, iruntsik59spinning smiley sticking its tongue out
Kuupäev: 13. April 2011, kl 19.12

wow...te olete super tublid...väga motiveeriv lugeda.
Endal on mul oiiii kui pikk minnalaskmise periood olnud....ilmselt lahkuminek mõjus ikka karmimalt, kui ette kujutasin. Isegi kui mõistusega saad aru, et ühine tulevik oleks väga valus ja tormine. Imelik, kuidas ühel hetkel tunned, et ahhh....mis vahet ühel sokolaaditahvlil, kilol jäätisel või 3 torditükil on...kuni ühtäkki tabab selgus...ma teen seda kõik iseendale. Rumal smiling smiley
Igal juhul tunnen nüüd, et olen muutusteks valmis ja seda mittekellegi teise vaid just iseenda pärast.
Kõige parem meel on mul meie tiimist, olete super!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: AbsolutFantasy, gerrly, soffie, CaraClara, iruntsik59spinning smiley sticking its tongue out
Kuupäev: 14. April 2011, kl 09.48

Minul oli ka vahepeal minnalaskmise periood...
Aga sain sellest õnneks nüüd üle smiling smiley

Vaatan igapäevaselt Dr.Ozi grinning smiley See saade juba hoiab mind kinni ja ei lase mul alla anda grinning smiley

Niiet ma loodan , et juba kuu aja pärast saan öelda , et olen väga tubli olnud tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: AbsolutFantasy, gerrly, soffie, CaraClara, iruntsik59spinning smiley sticking its tongue out
Kuupäev: 15. April 2011, kl 10.10

Alustan siis kohe sellest , et eile käisin pirita topis söömas , sõin keedukartulit ja kana apelsinikastmes + mõned pelmeenid.
Liikumist oli eile vähe , sõitsime palju autoga , seega liigutada ma eile palju ei saanud - ja üleeile sama lugu , liikusin vähe , kuna pidin kodus lapsi vaatama.
Aga sellele vaatamata , tähahommikune kaalunumber oli 95,7 smiling smiley (-800g)
Järgmine nädal pean ikka tublim olema , et rohkem läheks smiling smiley
Kuigi 1,5 nädalaga on mu küljest juba 2,9 kg kadunud nagu niuhti , tublid kilod grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: AbsolutFantasy, gerrly, soffie, CaraClara, iruntsik59spinning smiley sticking its tongue out
Saatis: soffie
Kuupäev: 16. April 2011, kl 10.01

Tervitused!
Ei läinud see nädal päris oodatud suunas, nii et pean märkima siia hoopis suurenenud kaalunumbri: 85,7, aga loodan, et järgmine nädal saan taas miinuse kätte smiling smiley

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: AbsolutFantasy, gerrly, soffie, CaraClara, iruntsik59spinning smiley sticking its tongue out
Kuupäev: 17. April 2011, kl 18.26

seekord ilma muutusteta
kaal 91,5 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: AbsolutFantasy, gerrly, soffie, CaraClara, iruntsik59spinning smiley sticking its tongue out
Kuupäev: 18. April 2011, kl 09.53

Osaleja        Algkaal(kg)	Pikkus(cm)
- Seisuga: 8.aprill.2011

AbsolutFantasy	96,5 kg 	173 cm 
Soffie	        85,2 kg 	173 cm 
iruntsik59	86,1 kg	        158 cm
CaraClara	91,5 kg	        156 cm

Kaalumine: 15.aprill.2011


Osaleja 	Kaal(kg)	Tulnud/Läinud(Kg)    Kokku     
		
AbsolutFantasy	95,7 kg 	-0,8 kg              -0,8 kg  
Soffie	        85,7 kg 	+0,5 kg              +0,5 kg
iruntsik59	???? kg	        ???? kg              ???? kg
CaraClara	91,5 kg         -0,0 kg              -0,0 kg




Järgmine kaalumine: 22.aprill.2011

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: AbsolutFantasy, gerrly, soffie, CaraClara, iruntsik59spinning smiley sticking its tongue out
Kuupäev: 19. April 2011, kl 10.25

Добрый день!
Извините, что не дала данные. Небольшие проблемы дома.
Я с Вами в пятницу обязательно напишу.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: AbsolutFantasy, gerrly, soffie, CaraClara, iruntsik59spinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Prillid
Kuupäev: 19. April 2011, kl 19.34

Kas oleks ka võimalik teiega liituda.Olen 153 cm ja 86,3 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: AbsolutFantasy, gerrly, soffie, CaraClara, iruntsik59spinning smiley sticking its tongue out
Kuupäev: 19. April 2011, kl 19.57

Tere Prillid.
Ma usun , et võid küll meiega liituda smiling smiley
Ainuke asi on siis see , et sinu nime ei saa meile enam pealkirja panna...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: AbsolutFantasy, gerrly, soffie, CaraClara, iruntsik59spinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Prillid
Kuupäev: 20. April 2011, kl 12.00

Sellest pole hullu.Suured tänud.Kaalumiseni siis .smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: AbsolutFantasy, gerrly, soffie, CaraClara, iruntsik59spinning smiley sticking its tongue out
Saatis: soffie
Kuupäev: 22. April 2011, kl 10.07

Tere,
minu kaalu nr täna on 84,9

Häid pühi kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: AbsolutFantasy, gerrly, soffie, CaraClara, iruntsik59spinning smiley sticking its tongue out
Kuupäev: 22. April 2011, kl 17.30

Tere!
Minu kaalu täna on 85,1

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: AbsolutFantasy, gerrly, soffie, CaraClara, iruntsik59spinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Prillid
Kuupäev: 23. April 2011, kl 12.31

Ei tea mis juhtus olen 87.Loodame et ikka järgmine nädal parem.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: AbsolutFantasy, gerrly, soffie, CaraClara, iruntsik59spinning smiley sticking its tongue out
Kuupäev: 23. April 2011, kl 15.32

minul stabiilne.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: AbsolutFantasy, gerrly, soffie, CaraClara, iruntsik59spinning smiley sticking its tongue out
Kuupäev: 25. April 2011, kl 07.14

appi, palun vabandust, et nii hilja...
lähen haiglasse ja seetõttu pean hetkel selle duelli lõpetama (ei midagi tõsist, aga rutiini lükkab kõik segi).
Soovin teile kõigile palju edu ja uusi saavutusi.
Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: AbsolutFantasy, gerrly, soffie, CaraClara, iruntsik59spinning smiley sticking its tongue out
Kuupäev: 25. April 2011, kl 14.25

Osaleja 	Kaal(kg)	Tulnud/Läinud(Kg)    Kokku

AbsolutFantasy	95,7 kg 	-0,0 kg              -0,8 kg  
Soffie	        84,9 kg 	-0,8 kg              +0,3 kg
iruntsik59	85,1 kg	        ???? kg              -1,0 kg
Prillid         87,0 kg         +0,7 kg              +0,7 kg



Järgmine kaalumine : 29.Aprill.2011

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: AbsolutFantasy, gerrly, soffie, CaraClara, iruntsik59spinning smiley sticking its tongue out
Kuupäev: 29. April 2011, kl 09.09

95,7 endiselt , järgmiseks reedeks peab muutusi ka olema !!!!!!

Aga positiivne on see , et vähemalt juurde pole tulnud tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: AbsolutFantasy, gerrly, soffie, CaraClara, iruntsik59spinning smiley sticking its tongue out
Kuupäev: 29. April 2011, kl 18.26

Добрый вечер!
Мой вес 85,1
Окружность груди 115,0
окружность талии 96,0
окружность бедер 108,0

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: AbsolutFantasy, gerrly, soffie, CaraClara, iruntsik59spinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Prillid
Kuupäev: 30. April 2011, kl 15.01

Tere

Kaal 86 ikkagi -1hot smiley

Rind 117
Puus 114
Tagumik 115

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: AbsolutFantasy, gerrly, soffie, CaraClara, iruntsik59spinning smiley sticking its tongue out
Kuupäev: 02. May 2011, kl 10.27

Osaleja 	Kaal(kg)	Tulnud/Läinud(Kg)    Kokku


AbsolutFantasy	95,7 kg 	-0,0 kg              -0,8 kg  
Soffie	        84,9 kg 	???? kg              +0,3 kg
iruntsik59	85,1 kg	        -0,0 kg              -1,0 kg
Prillid         86,0 kg         -1,0 kg              -0,3 kg


Järgmine kaalumine: 06.Aprill.2011

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: AbsolutFantasy, gerrly, soffie, CaraClara, iruntsik59spinning smiley sticking its tongue out
Saatis: soffie
Kuupäev: 03. May 2011, kl 08.33

Tervitused,
unustasin täiesti lisada oma kaalu sad smiley
Saadan siis praegugi, see on 85,7

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: AbsolutFantasy, gerrly, soffie, CaraClara, iruntsik59spinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Prillid
Kuupäev: 07. May 2011, kl 08.22

Tere minukaal oli 86,7sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.