Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 3 / 5
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Saatis: anuviis
Kuupäev: 03. April 2011, kl 18.35

Siin siis tabel!spinning smiley sticking its tongue out
....................pikkus…………….algkaal.....eelmkaal...nädalkaal…………nädala....KOKKU
.....................cm…………………..kg................ kg......………kg………………….+/-.......... +/-
Zant.................168…………………83,9…………82,7………….81,5……………..-1,2.....-2,4
kontorirott..........174………………92…………..90,4…………89,8....................-0,6....-2,2
kiir.................174…………………97………………96……………95,5……………-0,5....-1,5
EA...................170……………….79,6……………77,3…………76,9................-0,4....-2,7
anuviis..............160………………82,7……….81,7…………….81,0...................-0,7....-1,7
Tegelinski...........170……………83……………82,4…………….82,4...................0....-0,6

Tabel kena! Mina lubasin endale täna ühtteist head ja üles ka midagi ei kirjutanud, loodan, et sellest piisab! homsest jälle väga tubliks. Tundub, et minu puhul see toimib. Nädalavahetusel tahan ju perele midagi eriti meeldivat ja head süüa teha, kuidas ma siisb ennast ikka ilma jätan.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Saatis: kiir
Kuupäev: 09. April 2011, kl 08.07

Tere taas,

minul jälle 0,5 kg läinudwinking smiley

Kiir

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Saatis: Zant
Kuupäev: 09. April 2011, kl 08.45

Hommik.

Sama siin -0,5 läinudsmiling smiley

Edu kõigile järgmiseks nädalaks!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Kuupäev: 09. April 2011, kl 12.13

Tervitused!
Minu kaal täna hommikul 89,2 ehk siis -600 g. Sel nädalal sai tublisti trenni tehtnud ning lootsin isegi paremat tulemust, aga olen sellega ka rahul. Peaasi, et miinus smiling smiley Ilusat nädalavahtust teile kõigile ja pidage vastu!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Saatis: EA
Kuupäev: 09. April 2011, kl 13.27

tere

Minu kaal täna 76,5 , -0,4 kg. Ise lootsin samuti enamat, aga ka rahul sellega mis on. Peaasi, et ikka langeb:-) Edu kõigile järgmiseks nädalaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Saatis: anuviis
Kuupäev: 10. April 2011, kl 19.14

Selle nädala tabel siis siin!
....................pikkus…………….algkaal.....eelmkaal...nädalkaal…………nädala....KOKKU
.....................cm…………………..kg................ kg......………kg………………….+/-.......... +/-
Zant.................168…………………83,9…………81,5…………..81,0……………..-0,5.....-2,9
kontorirott..........174………………92…………...89,8…………...89,2..................-0,6....-2,8
kiir.................174…………………97………………95,5…………..95,0……………-0,5....-2,0
EA...................170……………….79,6……………76,9………….76,5.................-0,4....-3,1
anuviis..............160………………82,7……….81,0……………..80,6...................-0,4....-2,1
Tegelinski...........170……………83……………82,4...................0....-0,6
Kirjutage, kuidas läheb? Minul mitte hästi, külgi juurde ei tule, aga kogu aeg tahaks midagi head! Täna sõin näiteks jäätist! Ole sa lahke!
Tegelinski on kadunud! Anna endast märku, ära veel alla anna!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Kuupäev: 16. April 2011, kl 08.33

Hommikust!
Väga visalt edeneb asi minul, sel nädalal -0,4 kg ja kaal 88,8 kg. Sõidan nädalaks puhkusereisile, seal saab ilmselt "rakse" olema, aga eks ma üritan endast parima anda. Järgmise nädala kaalu saan edastada pühapäeval, loodan, et sobib nii? Aga teile seniks jõudu ja jaksu ja ilusaid kaalunumbreid. Nautige kevadet!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Saatis: Zant
Kuupäev: 16. April 2011, kl 11.04

Hommik.

Sel nädalal siis - 0,6smiling smiley

Ilusat kevadet ja jõudu jätkamiseks!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Saatis: anuviis
Kuupäev: 18. April 2011, kl 08.56

Selle nädala tabel siis siin!
....................pikkus…………….algkaal.....eelmkaal...nädalkaal…………nädala....KOKKU
.....................cm…………………..kg................ kg......………kg………………….+/-.......... +/-
Zant.................168…………………83,9…………81,0…………..80,4…………….-0,6.....-3,5
kontorirott..........174………………92…………...89,2…………88,8.....................-0,4....-3,2
kiir.................174…………………97………………95,0……………………………-0,5....-2,0?
EA...................170……………….79,6……………76,5......................................-0,4....-3,1 ?
anuviis..............160………………82,7……….80,6……………..80,3....................-0,3....-2,1?
Tegelinski...........170……………83……………82,4...........................................0....-0,6

Tore, et on jätkajaid!the finger smiley Teised ärge ära kaduge! Mul tuli tõeline tahtmine Zant- ile ära teha. Ma pean enne 80-st alla saama! Ausalt öelda on väga raske, sest kiire aeg ja ega ei vaata mida suhu pistad, peaasi, et süüa saaks! Aga pingutame edasi. Andke endast nädala sees ka märku, siis on lihtsam!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Saatis: Zant
Kuupäev: 18. April 2011, kl 14.50

Hei.

Meil jah sattunud selline seltskond, kes ise pusib nädal aega ja siis saadab kaalunumbrismiling smiley
Loen siin ikka teiste kirjutatud blogisid, teised suhtlevad rohkem - aga noh, me siin ju 40+ seltskond, tasakaalukamadsmiling smiley ja vast aega ka vähem kui noorematelspinning smiley sticking its tongue out
Pole hullu, peaasi, et meid ikka mõned alles jäävad. Mind igatahes motiveerib kõvasti see kindlal päeval kaalumine - eks saab reede õhtul ikka vaadatud, mis suhu pistansmiling smiley Laupäeval aga kindlasti luban endale midagi head - kirjutasin ka kunagi, et nädalas peab olema nn petupäev, kus lubad endale midagi ja naudid seda. Toidupäevikut laupäeval ei täida. Ja pühapäevast jälle kõik ilusasti kirja ja uuele nädalale vastu. Selle patupäevaga tavaliselt lisandub mingi 300-400 grammi, aga esmaspäeva õhtuks on see tavaliselt kadunud. Minule mõjub igatahes see hästismiling smiley Toitumise olen kah saanud üle päeva tasakaalu ja üldiselt on kadunud see pidev mõte - et tahaks nagu midagi, endal kõht täis, aga noh tahaks veel midagi. Olen blogidest lugenud, et kui ikka rasvad jäävad pidevalt puudu, siis tekibki see isu millegi järele. Ise saan rasvad ilusasti paika pähklite abil ja kuna mulle pähklid väga maitsevad, siis on kasulik ühendatud meeldivagasmiling smiley
Trennis käin kah usinasti- tegelikult nädalas 5x - ainult reede ja laupäev jäävad vahele, eks tänu sellele olen ka niipalju maha saanud. Nüüd muidugi kevad ja aiatööd - eks needki käivad korraliku treeningu alla - eelmisel aastal panin pulsikella riisumise ajal külge - kulutasin rohkem kaloreid ´kui bodypump´is - muidugi aeg oli ka pikem, kui trennis, aga näha on, et aitab igatismiling smiley
Andke teada, kuidas läheb - ja kirjutame rohkem, siis vast lõbusam seda kaalu langetada.

Päikestsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Saatis: anuviis
Kuupäev: 18. April 2011, kl 17.59

Kena kevadet sullegi. Mina teen ka laupäeva kalorite lugemise vaba päeva ja mulle see ka meeldib. Esiteks nädavahetus ja rammusamad toidud, aga ega eriti enam väga rasvaseid toite ei tahagi. Trenniga on praegu aga vilets seis. Koolis nii kiire, et kui õhtul hilja koju jõuan, ei viitsi enam kuhugi minna. Tore, et te ikka olemas olete, muidu oleks vist juba käega löönud. Tulge ka teised tagasi ja kurtke muret kui vaja!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekalangry smiley
Saatis: kiir
Kuupäev: 19. April 2011, kl 07.56

Tervitused smiling smiley

Kuna mu kaal seisab siis polnud tahtmist isegi mitte kirjutada, mul tekib juba väike masendus. Pingutan küll, aga tulemust ei ole angry smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Saatis: Zant
Kuupäev: 19. April 2011, kl 08.34

Hommik.

Kiir - ära anna alla! Mul täna 400 grammi tagasismiling smileysmiling smileysmiling smiley Kirjutasin küll, et patupäev on esmaspäevaks tavaliselt kadunud, aga näe..... Sul ju 2 kilo ikkagi maas, las olla natuke kaaluseisu, küll hakkab minema. Kas päevakalorid sööd ikka täis? See on suht tähtis, kui hakkad hoidma, siis hakkab keha ka talletama. Mis ma siin ikka tarka mängin - eks kõik teavad seda isegi - aga ära anna alla! Hoian sulle pöialt, et jaksad vastu pidadasmiling smiley
Ja teistelegi - ilusat kevadet ja päikestsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Saatis: kiir
Kuupäev: 19. April 2011, kl 12.31

Söön kalorinormi enam vähem täis, aga tasakaalus ei ole. Üritan nüüd kõik päevad tasakaalustatult süüa ja vaatame, kas sellest on abi või mitte. Esialgu üritan küll terve päeva tasakaalu ajada, võib olla õnnestub kunagi ka kõik toidukorrad.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Saatis: Zant
Kuupäev: 19. April 2011, kl 14.52

Minul ikkagi nii see tasakaaluvärk, et alles õhtusöögiga saan - kui saansmiling smiley päeva tasakaalu. Mõni hommik on tasakaalus, aga lõunasöök alati viib kõik paigast ära - käin väljas söömas ja kirja panen peale söömist. Ja siis vaatan, mis õhtusöögiks järele jääbsmiling smiley Ja kui ei saa tasakaalu, siis lihtsalt ei saagi, homme jälle uus päevsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Saatis: anuviis
Kuupäev: 20. April 2011, kl 12.56

Minul tuleb ka just õhtul see kohutav tunne, et tahan midagi head.Võin süüa kohe midagi kohutavalt kalorirohket, näiteks juustusaia. Olen saanud sellest jagu kui lähen kõndima, kõht kaob kohe nagu eest. Alati pole aga aega kõndimas käia!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Saatis: Zant
Kuupäev: 21. April 2011, kl 09.24

Hei!
Kaalun seekord end pühapäeval - plaan täna õhtul ära maale minna ja kaalu kaasa ei viitsi vedadasmiling smiley Laupäeva õhtul oleme linnas tagasi, eks siis pühapäeval ole näha, mis riisumine tegi - kas hullu söögiisu ja kaalutõusu või ... Tegelikult on mul sel nädalal olnud tõsiselt raske tagasi saada oma parimat kaalu - eile oli lisandudnud veel 300 grammiangry smiley. Täna õnneks natuke maas tagasi, äkki õnnestub saada ikka 0 nädal mitte +nädal. Mina pean end igal hommikul kaaluma, muidu läheb asi käest ära. Ja tekkinud on jube väsimus, muudkui aga magaks - kas nüüd organism võitleb ja ei taha kaalu käest ära andasmiling smiley Aga üritan ikkagi vastu pidada.
Ja nagu anuviis kirjutas - parim variant kui tahad midagi head - mine kodust ärasmiling smileysmiling smiley
Mõnusaid pühismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Saatis: anuviis
Kuupäev: 22. April 2011, kl 08.14

Mõnusaid pühi kõigile! Mina käisin täna hommikul kaalul. Harjumusest, vaba hommik ja kohe kaalule. Muidu ma üldse teistel päevadel ei kaalu! Pühad on tõeliselt raske aeg, aga eks näis kuidas seekord! Vastupidamist kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Saatis: kiir
Kuupäev: 23. April 2011, kl 07.26

Tere hommikust!

Tundub, et sain kaalu jälle liikuma, sest olen 0,5 kg kergem. Olen viimased kolm päeva saanud ilusti tasakaalu ja ju oli siis sellest abi. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Saatis: Zant
Kuupäev: 24. April 2011, kl 10.16

Hei.
Nii siis ongi - pluss 0,8angry smiley Aga pole hullu, midagi on ikka läinudsmiling smiley
Anuviis - sul hea variant minust mööda minna - ja teistel ka! Ja kiir - mul hea meel su üle!!!
Jaksu uueks nädalaks!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Saatis: anuviis
Kuupäev: 24. April 2011, kl 18.15

....................pikkus…………….algkaal.....eelmkaal...nädalkaal…………nädala....KOKKU
.....................cm…………………..kg................ kg......………kg………………….+/-.......... +/-
Zant.................168…………………83,9…………80,4…………..81,2…………….+0,8.....-2,7
kontorirott..........174………………92…………..88,8.....................-………………….....-3,2
kiir.................174…………………97………………95,0……………94,5…………-0,5....-2,5?
EA...................170……………….79,6……………76,5................................................-3,1
anuviis..............160………………82,7……….80,3……………….80,6....................+0,3....-1,8?
Tegelinski...........170……………83……………82,4.....................................................-0,6

Pühad!Pühad! Kuid tuleb neidki! Oootan ikka veel, et saaks sellest neetud 80 jagu. Käes on tugev närvipõletik, ei saa kepikõnnis käia. Aga ausalt öeldes ei ole need päevad ka päevikut täitnud. Häbi! Kohe juures. Peaks vist ka tihedamalt kaaluma?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Kuupäev: 24. April 2011, kl 20.08

Õhtust!
Jäin oma kaalunumbri edastamisega natuke hilja peale. Mina ka reisilt tagasi ja polnud ka seekord midagi teisiti, seekordki peale reisi kaal plussis. Õnneks küll mitte väga palju, minu kaal sel korral 89 peal ehk siis +0.2 kg. Olen isegi rahul selle tulemusega, tavaliselt on sellised pikemad puhkusereisid mulle hullemini mõjunud. Trenn sel nädalal täiesti null. Terve nädal pole toidupäevikut pidanud ja hotellis pakuti head ja paremat hommikust õhtuni ja õhtust hommikuni. Üritasin küll suurema osa taldrikust täita tomati-kurgi ja muu rohelisega, aga ega sellega ainult piirdunud. Samuti ei suutnud ma vastu panna rikkalikult magusaletilesmiling smiley
Ühesõnaga olen puhanud ja rõõmus ning kavatsen sel nädalal taas korralikult järje peale saada. Ilusad ilmad soosivad ka pikemaid kõnniringe, niiet anname aga minnasmiling bouncing smiley
Olge mõnusad ja ikka edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Saatis: anuviis
Kuupäev: 25. April 2011, kl 10.59

....................pikkus…………….algkaal.....eelmkaal...nädalkaal…………nädala....KOKKU
.....................cm…………………..kg................ kg......………kg………………….+/-.......... +/-
Zant.................168…………………83,9…………80,4…………..81,2…………….+0,8.....-2,7
kontorirott..........174………………92…………..88,8…………..89,0.....................+0,2………-3,0
kiir.................174…………………97………………95,0……………94,5…………-0,5....-2,5?
EA...................170……………….79,6……………76,5................................................-3,1
anuviis..............160………………82,7……….80,3……………….80,6....................+0,3....-1,8?
Tegelinski...........170……………83……………82,4.....................................................-0,6

Jõudsid ka sina veel tabelisse! Pluss nädal siis!Peaaegu. Kiitus Kiirele!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Saatis: kiir
Kuupäev: 25. April 2011, kl 17.05

Panete mind kohe punastama eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Saatis: anuviis
Kuupäev: 28. April 2011, kl 07.11

Tervitused kenal päeval. Tuju hea! Olen natuke jälle kergem! Ostsin endale mõned seelikud, mis on üks number väiksemad. Üks neistläks mulle hommikul selga, isegi ei kisu kuskilt. Onju põhjust rõõmustamiseks! Nii vähe on õnneks vaja!hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Saatis: Zant
Kuupäev: 29. April 2011, kl 08.11

Hommik.
Hea meel su üle anuviis! Aga ega ma ka alla anna - üritan ikka sinu eest ära minnasmiling smileysmiling smileysmiling smiley Kaalunäidu saadan pühapäeval, täna kohe peale tööd maale - riisuma, kaevama - ühesõnaga kaalust alla võtmasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Saatis: anuviis
Kuupäev: 29. April 2011, kl 11.01

Jõudu! Tunnen end suurepäraselt.the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Kuupäev: 30. April 2011, kl 20.56

Õhtust! Teen siis selle nädala kaaluringi lahti. Minu kaal täna hommikul 88.5 kg ehk siis -0.5 kg. Eriti hea meel on mul selle üle, et reede õhtul käisin sünnipäeval ja suutsin ennast niipalju ohjeldada, et jäin lubatud kalorinormi piiresse. Selle nädala ilmad on muidugi ka nii superhead olnud, et õhtul peale tööd ei olnud lihtsalt võimalik tuppa konutama jääda.
Hoian teile pöialt ja jään uudiseid teie miinuste kohta ootama!Jätkuvalt päikest!cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Saatis: anuviis
Kuupäev: 01. May 2011, kl 07.02

Ma olen tubli 80-nd on läbi!hot smiley! Ootan ka teisi sama rõõmsaid! Või veidi vähem!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Saatis: kiir
Kuupäev: 01. May 2011, kl 09.20

Minul jälle sama kaal, mis eelmisel nädalal. Pole ka midagi imestada, sest olin paar päeva kodust eemal ja sõin seda mida pakuti. Kaloreid üle ei tarbinud, aga tasakaalus ei olnud see kindlasti.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 3 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.