Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 4 / 5
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Saatis: Zant
Kuupäev: 01. May 2011, kl 12.40

Hei.
Minu kaal siis peale eilset sünnipäevalkäiku 81,0, natuke ikka - kuigi reede hommikul oli kaal 80,1. Aga mis teha - vähemalt oli sünnipäev lõbussmiling smiley Ega palju ei söönudki, aga natuke pitsat ja natuke kooki ja mõni kokteilsmiling smiley
Ega nüüd midagi, uue hooga uude nädalassesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Saatis: anuviis
Kuupäev: 01. May 2011, kl 15.42

....................pikkus…………….algkaal.....eelmkaal...nädalkaal…………nädala....KOKKU
.....................cm…………………..kg................ kg......………kg………………….+/-.......... +/-
Zant.................168…………………83,9…………81,2………..81,0…………….-0,2.....-2,9
kontorirott..........174………………92…………..89,0………....88,5..................-0,5…-3,0
kiir.................174…………………97………………94,5……….94,5…………..0....-2,5?
EA...................170……………….79,6……………76,5................................................-3,1
anuviis..............160………………82,7……….80,6……………79,8....................-0,8....-2,6
Tegelinski...........170……………83……………82,4.....................................................-0,6

Tabel siis seekord selline! Jõudu uueks nädalaks!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Saatis: Zant
Kuupäev: 06. May 2011, kl 16.33

Hei,
edastan kaalunäidu pühapäeval - peale järjekordset sünnipäevamoody smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Saatis: anuviis
Kuupäev: 06. May 2011, kl 17.02

Jõudu sünnipäevaks! Pea vastu!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Kuupäev: 07. May 2011, kl 22.52

Õhtust kõigile! Teen siis selle nädala kaalunäitude otsa lahti, täna hommikul kaal 87,8 ehk siis -0,7 kg. Olen väga rahul, tänu teile olen suutnud ennast kokku võtta. Kuigi jah, meie seltskond pole eriti jutukas ja postitused kipuvad rohkem laupäev-pühapäev kaalunumbritega piirduma, siis mind motiveerib isegi see, et pean iga nädal aru andmasmiling smiley Seega laseme aga samas vaimus edasi! Edu kõigile ja ilusat emadepäeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Saatis: Zant
Kuupäev: 08. May 2011, kl 10.04

Hommikut.

Head emadepäeva kõigile! Minul siis jälle +nädal 81,5, mida võis ka arvatasmiling smileyJärgmine nädalavahetus on ilma sünnipäevata, loodan siis omadega miinusesse saadasmiling smiley Aga alla ei anna! Asi seegi mis juba läinud. Jõudu ja jaksu uueks nädalaks!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Saatis: anuviis
Kuupäev: 08. May 2011, kl 17.24

Selle nädala tabel! Õnnitlused kõigile, kes vastu peavad! Mina käin tegelikult iga päev korra foorumis vaatamas, kas keegi ei kirjuta. Minul vilets nädal, aga tean ka miks. Näksimised,näksimised ja veel kord näksimised, mida ka kirja ei pane! Kuidasn saaks küll sellest võitu!
....................pikkus…………….algkaal.....eelmkaal...nädalkaal…………nädala....KOKKU
.....................cm…………………..kg................ kg......………kg………………….+/-.......... +/-
Zant.................168…………………83,9…………81,0………….81,5…………….+0,5.....-2,4
kontorirott..........174………………92…………..88,5……………87,8..................-0,7…-3,7hot smiley
kiir.................174…………………97………………94,5……………………………0....-2,5?
EA...................170……………….79,6……………76,5................................................-3,1
anuviis..............160………………82,7……….79,8……………….79,7....................-0,1....-2,7
Tegelinski...........170……………83……………82,4.....................................................-0,6

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Saatis: Zant
Kuupäev: 15. May 2011, kl 18.06

Tere.
Arvasin, et olen viimane teataja,aga nüüd siis tuleb välja et esimene. Minu kaal laupäeval siis 81,2 - et siis väike miinussmiling smiley Motivatsioon hakkab kaduma, aga veel üritan vastu pidada.
Tervitused ka teistele kaasvõtlejatele!!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Kuupäev: 15. May 2011, kl 18.06

Õhtust kallid kaaskannatajad!smiling smiley Mõtlesin, et ma sel nädalal viimane kaalu teataja, aga polegi. Tuleb tunnistada, et sel nädalal oli mitmeid planeerimata külaskäike ja palju näksimist ning see väljendub ka kaalunumbris, niiet minul + nädal. Kaal eile hommikul 88 ehk siis +0,2. Katsun ennast uuesti kokku võtta ja uuel nädalal tublim olla.
Olge tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Saatis: kiir
Kuupäev: 15. May 2011, kl 20.44

Tere,
eelmise nädala jätsin vahele. Sellel nädalal 0,5 läinud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Kuupäev: 16. May 2011, kl 13.43

Zant... meil on eile õhtul tõeline telepaatia olnud, täpselt samal ajal oleme oma postitused lisanud...väike vahe on selles, et sinu -, aga minul + smiling smiley Aga selles osas on sul õigus, et motivtsioonikriis on tõsiselt. Üritame vastu pidadasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Saatis: Zant
Kuupäev: 16. May 2011, kl 21.11

Hei!
Meie anuviis on kaduma läinudsmiling smiley Loodan, et oled varsti olemas - kes meie uhked miinused siis nüüd kirja panebsmiling smileysmiling smileysmiling smiley
Kontorirott... meil tekst kah suht sarnane peale selle, et üheaegselt saatsime oma kirjasmiling smileysmiling smiley
Kusagilt võiks leida ka pisikese jupi motivatsiooni - saaks äkki järgmine kord suurema miinuse kirjutada. Aga noh, eks meil siin soliidsemsmiling smiley seltskond - kaal läheb maha ka tasapisi ehk siis soliidsemaltthe finger smiley
Jõudu vastupidamiseks!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Saatis: Zant
Kuupäev: 19. May 2011, kl 08.12

Tere.
Anuviis on ikka kadunud, kuidagi peaks meie andmed ikkagi salvestama - mul omal kasudsmiling smileymängus - sain kaalu uhkesti liikumasmiling smiley Tegelikult tegin ümberarvestuse oma kalorites -st et nüüd märkisin, et füüsilist üldse ei ole ja sain 450 kcal päevanormiks vähem. Sellepärast kaal ilmselt varem väga ei liikunudki. Nüüd kui trennis käin või maal muruniidukiga möllan, panen kalorid ilusasti juurde ja söön need rahulikult ka ära. Ja on tõesti mõjunud.
Aga vaatame siis selle laupäeva ka veel ära - äkki ikka anuviis tuleb tagasismiling smileysmiling smiley
Tugevat tahtejõudu kõigile sellel raskel teelsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Kuupäev: 22. May 2011, kl 21.21

Hei-hei! On siin veel keegi olemas?smiling smiley Minu nädal ei ole möödunud just nii, nagu oleks tahtnud...kaal seisab, ikka 88sad smiley Aga Zant, loodan, et sinu viimasest postitusest võis ka minu jaoks kasu olla, tegin ka ümberarvestuse ja ilmselt olengi viimased nädalad oma päevanormi ületanud. Katsetan uuel nädalal uue kalorinormiga ja vaatame, kas saan kaalu uuest liikuma. Palju päikest ja tugevat iseloomu!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Saatis: Zant
Kuupäev: 23. May 2011, kl 08.41

Hei.
Meie soliidnesmiling smiley kaaluseltskond hakkab vist ära lagunema. Anuviis ikka kadunud. Tegelikult kahju- mulle mõjub hästi, kui tean, et pean ennast kaaluma ja siis häbi, et ei saa endaga hakkama. Kuigi alles kirjutasin, et sain kaalu liikuma, pean seekord tunnistama, et olen reedel ja laupäeval ennast kurgulaeni täis söönudangry smiley. Reedel olin üksi kodus, ei trenni ega midagi - ja terve õhtu möödus sellega, et käisin köögis ja leidsin, et seda on veel vaja süüa ja seda ja seda.... Laupäeval muidugi minu uhkest miinusest sai uhke pluss - neljapäeva hommikul olin 80,0 ja ennäe laupäeva hommikul 81,5 - seega +0,2 küll võrreldes eelmise kaalumisega, aga.... Ja laupäeval sai suurel juubelil käidud - õnneks olin kaine autojuht, aga noh söömisega sai ikka liialdatud. Ja pühapäeval järgmine sünnipäev - aga õnneks õhtul jõudsin trenni. Kaalule ei läinud - ei taha teada, kui palju juurde tuli. Täna hommikul alustasin vähemal korralikult - st et panin kõik kirja ja loodan, et saan nädalaga ennast jälle joone peale.
Kontorirott ja kiir - mis me siis nüüd teeme? Kas liitume mõne teise grupiga, st et prooviks leida seltskonna, kes oleks nii meie kaalu ja ka midagi meie vanust - päris 20-nestega oleks raske - neil ju läheb see kaal ludinal, kui hakkavad end joone peal hoidma. Või püüame siin omakeskel ikka hakkama saada?
Ma tegelikult hommikuti kui märgin oma sööke loen teiste blogisid - noh seal vahel päris asjalikke nõuandeid ja nagu põnev kasmiling smiley Ongi nagu kohe selline hommikune enne tööd lugeminesmiling smiley
Andke teada, mis teeme?
Aga jõudu ikkagi - midagi on ju meil maha läinud, seegi suur asi!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Kuupäev: 24. May 2011, kl 14.08

Tere!
Tundub, et meie read on kuidagi hõredaks jah jäänud. Eelmine nädal jäi mul mitmel päeval toidupäevik täitmata ja kohe oli hea põhjus õhtul shokolaadi või millegi muu järele käsi sirutada. Mina olen sellist tüüpi, et niipea kui asju kirja ei pane, siis on kohe keelatud asjad platsis. Pean oma iseloomu ja tahtejõuga veel tublisti tööd tegema. Muidugi on väga suureks abiks see, kui pean kellelgi aru andma, eks see sunnib rohkem pingutama küll ning sellesmõttes mulle see kaaluabi seltskond oli head toeks. Aga kuna tundub, et me nüüd suht kahekesi jäänud, siis minul pole mõne teise seltskonnaga liitumise vastu ka midagi, alla küll ei tahaks veel anda. Kuna endal pole väga palju aega siin ringi kolada, siis Zant, kui märkad mõnda head meile sobilikku seltskonda, siis anna mulle ka märku. Seniks võime siin ka enda käekäigust vahel mõne rea kirja panna ning võibolla ärkab ülejäänud seltskond ka uuesti üles. Lootus sureb viimasena!
Laseme ikka rõõmsalt edasi ja mis peaasi, natuke kergemalt! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Saatis: Zant
Kuupäev: 26. May 2011, kl 08.42

Hommik!
Mõtlesin,et sihuke rahulik hommik - panen jälle mõne rea kirja. Eks me siis kahekesi vist oleme jäänud jah - kontorirottsmiling smiley Aga pole hullu, laseme ikka edasi. Olen uurinud neid duellitajaid ka, aga pole meiesuguseidsmiling smiley soliidsemas eas leidnudsmiling smileysmiling smiley Pean vist üleskutse tegema, aga.... Noh, vähemalt tean, et sina veel samuti maadlemas.....
Ise olen selle nädalaga hullult rahul - kaal langeb kolinal, tänahommikul oli juba 79,9!!! See ei ole kekutamiseks - ausõna - vaid lihtsalt selleks, et anda teada, kui valesti ma eelnevalt toimisin. Ise veel mõtlesin, et küll on ikka hea programm - sööd ja kõht täis ja teed trenni ja jälle saad lubada midagi... Tegelikult ju tegelesingi kaalu säilitamisega.... Olen olnud peale laste sündi ka kaalujälgijates - seal ikka alguses oli raske - kõht polnud küll tühi, aga noh head oleks nagu tahtnud. Nüüd siis sel nädalal sama tunne - kõht oleks ju nagu täis, aga ikka tahaks midagi... 3 nädalat pidi olema see aeg, kui organism ära harjub nende söögikogustega. Nii et pean veel 2 vastu pidamasmiling smiley Kaloreid on mul nüüd 1402 - panin siis koormuseks et ei mingit treeningkoormustsmiling smiley Enne oli 1950!!!! 550 kcal nüüd vähem, selge see,et enne mille kulutasin, ilusast ka tagasi sõin, seega ei mingit kaalulangetamist. Hommik on mul tavaliselt 2 võileiba, kurk, tomat ja kohv+piim. Suhkrut ma ei tarvita, küll aga piima - musta kohvi ei joo, seega võtab mul piim päeva kaloritest hea %smiling smiley Lõunat söön väljas, kui tagasi tulen, siis panen kirja, mida sõin ja siis jääbki midagi väheke õhtuks. Kui trennis ei käi, siis on see õhtune söök tõesti ainult müsli koos pähklite ja banaanigasmiling smileysmiling smiley Sellepärast üritan ikka trennis ka käia,siis saab õhtul ikka midagi süüa kasmiling smileysmiling smileysmiling smiley
Trenni tegemisega läheb nüüd kehvemaks - kolin suveks ära maale elama ja siis 3 kuud ei mingit trenni. Aga samas liigun kindlasti rohkem, kui linnas korteris. Seega loodan ikka ennast joonepeal hoida. Aiatööd annavad samas päris hea koormuse. Üleeile niitsin muruniitjaga 2 tundi, panin pulsikella ka peale - ja ennäe 827 kcal! Võimas energia kulutamise vorm. Ise olin muidugi peale seda ka hullult läbismiling smiley Meil selline mägine maastik, nii et aga üles ja alla, jne. Proovin nüüd lihtsalt päevaks pulsikella peale panna, kui maal toimetan. Vaatan, kui palju niisama tuiamine annab. Tahaks ikka sügiseks ennast mõnusasse vormi ajada - panin oma eesmärgi ka septembrisse. Selge on see, et kui üritad siin kõike ruttu teha, siis pead nälgima ja see omakorda annab tagurpidise efekti - pärast kolinal kõik tagasi + mõnedki kilod juurde!
Sai pikk ja igav jutt, aga..... Mind tõesti hoiab see joonel, kui annan teada, kuidas mul läheb. Distsiplineerib või midagi sellist. Mehega on meil oma rituaal - igal hommikul on meil kaalumine -ja siis võrdlus, palju kõige kergemast kaalust on siis plussi või miinustsmiling smiley See ka omamoodi kaalu kontrolli all hoidminesmiling smiley Ega saa ju nii, et temal paremini läheb kui mul (kuigi jah, meestel läheb see kaal alla ikka kiiremini kui naistel)smiling smiley
Anna teada, kuidas sul läheb. Hoian ikka sulle pöialtsmiling smiley
Päikestsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Kuupäev: 30. May 2011, kl 10.38

Tervitused!
Nii tore oli sinu kirjatükki lugeda ja kohe kindlasti ei olnud see pikk ja igav jutt. Mul on väga hea meel, et said oma kaalu liikuma, mina ikka maadlen veel.Sel nädalal sain maha -0,2 ehk siis taas 87,8 kg peal. Võtsin taaskord oma kaloirarvestuse ette ja võtsin sinu eeskujul samuti trenni maha ja arvestasin veelkord kalorid ümber. Päris suur hulk kaloreid läks maha, niiet täitsa võimalik, et olen ka viimase aja kaalu säilitamisega tegelenud. Proovin siis ka sedapidi, ehk hakkab asi paremuse poole liikuma. Alla küll veel ei tahaks andasmiling smiley

Ja tuleb öelda, et kerge nädal ei olnud, tööl olid päris mitmed sünnipäevad ja teades oma nõrka iseloomu, siis andsin ikka ahvatlustele järgi. Üleüldse on praegu selline pingeline aeg ja mina olen seda tüüpi inimene, et kui tööd ja tegemised kuhjuvad üle pea, siis on mul igasugu kummalised isud ja ma ei suuda ennast ohjata. Mõistusega saan aru, et ei tohi, aga ikka teen ja pärast ei suuda kiruda, et kuidas ma nii nõrk olen. Pean oma tahtejõuga veel tublisti vaeva nägema.
Sel nädalal saab trennihooaeg ka läbisad smiley Nüüd peab mingi asendustegevuse leidma.
Kas üritame mingi tabeli ka kokku klopsida, siis natuke parem arvestust pidada? Saada oma laupäevane kaal ja proovin, kas saan tabeli tegemisega hakkama.
Edukat nädalat ja jõudu!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Saatis: Zant
Kuupäev: 01. June 2011, kl 09.12

Hommikust!

Tore, et ikka olemas oledsmiling smiley Siis ikka keegi teine kaaskannataja kasmiling smiley
Aga noh, mul läheb praegu suhteliselt hästi - kaal langeb ja enesetunne on super. Kuigi rääkigu mis nad siin tahavad - kõht on ikka tühi küll, eriti õhtuti. Ja hommikupoole kah, ainult peale lõunat, kui söön oma korraliku prae ära, on kõht mõnusalt täis ja olemine selline et ei mõtle söögist. Et end joone peal hoida, võtan igal hommikul porgandit - 400 g ja 1 õuna kaasa, täna on veel 360g kaalikat kahsmiling smiley No läheb mul see kõht tühjaks ikka küll - ma tulen hommikul 9-ks tööle, kella 8 ajal siis söön oma hommikusöögi ja praegu juba ma nosin oma kaalikat ja porganditsmiling smiley Õun jääb magustoiduks peale lõunat. Et kui loen siin teiste blogisid, et küll on ikka raske oma kaloreid täis süüa - no ei saa mina sellest aru, kas nad siis söövad tõesti ainult rohelist? Mina ikka lõunaks söön liha - mis ajab valgud kohe lakke, aga mis siis - ja kui mul kaloraaz on nüüd 1390, siis õhtuks nagu ma kirjutasin suurt midagi ei jäägi. Kui trennis käin, siis ikka saab natuke rohkem lubada. Aga kui seda porgandit ja kaalikat kah poleks, siis ilmselt kõht oleks hullult tühi kogu aeg. Nüüd kui trenni ka enam ei tee, siis jääb ikka söömiseks jube vähe kaloreid. Me ju suured ja ilusad eesti naised, kes harjunud korralikult söömasmiling smiley
Aga okei, katsun ikka endaga hakkama saada, sest kui kaal langeb, on ikka hea tunne küll! Eelmise suve asjad on lahedalt seljas, ei pitsita kusagilt vähemalt.
Saadan sulle siis laupäeval oma kaalu - muidugi toimub reedel naistekas, kus vaja kindlasti ka shampust juuasmiling smiley Aga mis siis, valetama ei hakka, ennast petta pole mõtet. Tegelikult võiks kaalu saata reedel, sest nüüd kui ma maale kolin, siis saaksin laupäevase kaalu saata alles esmaspäeva hommikul - mul küll netipulk olemas, aga see nii aeglane, et ei usu, et saan oma andmeid saata. Või siis äkki esmaspäeva hommik - kui nädalavahetuse patustamised tehtudsmiling smiley Eks otsusta sina, kuidas sulle parem on. Niisiis peame ikka oma tabelit ja anname teada, kuidas läheb.
Jõudu ja jaksu ja päikestsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Kuupäev: 01. June 2011, kl 11.10

Hommik! Ma ei hakka praegu pikemalt kirjutama, aga tahtsin ka sama ettepaneku teha, et tõstame kaalumise reede peale. Mulle sobib ka sedomoodi paremini. Niiet reedenismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Saatis: Zant
Kuupäev: 03. June 2011, kl 08.33

Hommik.
Minu tänane kaal 79,3, seega algusega võrreldes 4,6, mis polegi nii vähesmiling smiley Aga kuidagi õgimise periood on tulnud - eile oli viimane bodypump´i trenn ja tavaliselt annab treening sellise emotsiooni, et sööd oma järelejäänud kalorid ära ja kõht täis ja kõik ok. Eile libastusin - käisin peale treeni poes ja ostsin lastele saiakesi. Ja nagu arvata võis - eks sai ise ka 2 ära söödud. No lihtsalt ei saanud endaga midagi teha. Näis kuidas järgmine nädal möödub - siis trenni pole ja kas maal aiatööd annavad sellise koormuse kui vaja.
Aga alla ei anna - sügis õnneks veel kaugel ja mis siis, et läheb vähehaaval, peaasi et läheb.
Anna teada, kuidas sul läheb.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Kuupäev: 03. June 2011, kl 11.36

-------------Pikkus cm-----algkaal------eelmine kaal-----nädala kaal----Nädala +/- ------KOKKU

Zant-----------168----------83,9-------------- ------------------79,3---------------- ----------------4,6
Kontorirott----174----------92---------------- ------------------87,3---------------- ----------------4,7

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Kuupäev: 03. June 2011, kl 11.50

Tervitused!
Proovisin mingi tabeli moodi asja kokku klopsida, suurem asi ei kukkunud just välja, aga kõik vajaliku loeme välja küllsmiling smiley Jätsin seekord tühjaks eelmise kaalumise ja nädala +/-, sest me pole päris mitu nädalat korralikku arvestust pidanud, järgmine nädal saab siis need lahtrid ka täis.
No ja vaata, me ikka täitsa tublid ja liigume suht samas tempos, küll tasakesi, aga siiski õiges suunas. Ja seda 4,7 kg küll tagasi enam ei tahaks ja kui nii edasi laseme, siis sügiseks oleme täitsa heas vormis juthe finger smiley
Minul oli selline suht tavaline nädal, väga palju toiduga patustamist ei olnud, aga trenni oli ka vähem, kui varasematel nädalatel, aga siiski -0,5 kg. Ilmselt oli sellest kalorite ümberarvutamisest ikka kasu ka. Minul oli samuti teisipäeval viimane stepaeroobika trenn, aga nüüd tuleb ratas keldrist välja ajada.
Ja ma usun, et oleme täna ühe shampuse ära teeninud küllsmileys with beer, niiet meeleolukat nädalavahetust sulle!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Saatis: kiir
Kuupäev: 05. June 2011, kl 23.38

Tere!

Tublid olete! Ise ei saanud mahti üldse mingi kaalujälgimisega tegeleda, tööpäevad venisid 14 tunni pikkuseks. Lõpuks sõid kõike mis kätte said angry smiley angry smiley
Nüüd on puhkus ja üritan taas järje peale saada smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Kuupäev: 06. June 2011, kl 07.01

Hommikust kiir!
Nii tore kuulda, et oled jälle olemas. Me liigutasime siin vahepeal kaalumise päeva reede peale, loodan, et sulle ka sobib niimoodi. Ja lisame siis sinu ka rõõmsasti tabelisse tagasi. Loodame, et anuviis ka varsti uuesti välja ilmub. Seltsis ikka segasemsmiling smileysmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Saatis: Zant
Kuupäev: 06. June 2011, kl 13.36

Tere!
Kiir -tore tõesti sind siin nähasmiling smiley
Mul endal aga läks nädalavahetus täiega käest ära - ma ei hakka kirjutamagi, kui palju + tuliangry smiley. Aga noh- lubasin endale siis shampust nagu kontorirott soovitassmiling smileysmiling smileysmiling smiley Ja tagajärg käes. Nüüd pingutan mis hirmus, et reedeks saada vähemalt 0 ringsmiling smiley Aga ikkagi tean, et alla ei anna - et teised ju ka olemas!
Jõudu ja jaksu siis selleks nädalaks!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Saatis: kiir
Kuupäev: 10. June 2011, kl 08.33

Tere hommikust,

teen siis alguse lahti. Minu tänane kaal 94, järelikult jätkan sealt kuhu pooleli jäinsmiling smiley
(Tegelikult olen selle nädalaga ikka maha ka võtnud, sest puudujana sai juurde võetud, aga mulle meeldib nii rohkem, et jätkan sealt kus pooleli jäin)

Kiir

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Saatis: Zant
Kuupäev: 10. June 2011, kl 09.02

Hei!
Ei saanud 0 ringi - tuli -100gsmiling smileysmiling smileysmiling smiley Aga noh, asi seegi, kui arvestada et terve nädala võitlesin eelmise nädalavahetuse 3 lisakilogaangry smiley Eks see teadmine ikka mõjub, et peab kellelegi aru andma - mees mul ka elab kaasa, st et teab palju + ja palju miinust on, aga see pole päris see...
Igatahes olen rahul endaga. Eile õhtul oli küll veidi raske, kuna ei viitsinud väljas midagi teha ja telekat vaadates ning eriti igasugu söögireklaame vaadates tuleb tahtmine millegi järele. Õnneks pole maale varunud midagi sellist, mida hullult armastan, seega jäi asi päevanormi piiridesse. Ja eks teadmine ka, et reedel kaaluminesmiling smiley Muidu võibolla oleksin libastunud - kasvõi pähklite üledoseerimissesmiling smiley Täna õnneks reede, 2 vaba päeva tulemas. Ei jõua puhkust ära oodata - alles juulist ja siis ka ainult 2 nädalat. Tuleb veel vastu pidada. Täna õnneks vist lubab vihma, läheb veidi äkki jahedamaks. Ei sobi mulle need 30 kraadised ilmad - äkki kui saledam oleks, siis võibolla juba meeldiksidsmiling smileysmiling smileysmiling smiley
Mis siis ikka, võitleme edasi - to kiir - anna endast ikka teada, kolmekesi seltsis lahedam!!!
Ja kontorirott - selleks suveks unustan shampuse ära - eelmine nädal oli näha, mis sellest tulebsmileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Kuupäev: 10. June 2011, kl 10.37

Tervitused kõigile!
Nojah Zant, tuleb tunnistada, et ma mitte ei andnud ainult sulle "head nõu", vaid järgisin ise ka oma soovitusi.smiling bouncing smiley Niiet, ma ise võitlesin täpselt sama moodi oma eelmise nädalavahetuse tagajärgedegasmiling smiley Küll need kilod on ikka kerged tulema, üks päev vabadust ja peab jälle terve nädala rabelema ja pingutama, et tagasi vanasse seisu saada. Sel nädalal ei saanud trenni ka eriti tehtud, niiet sedavõrd keerulisem see asi oli. Sellise kuumaga kohe ei suutnud ennast sundida ratta selga istuma. Niiet minu tulemus selleks nädalaks on nulliring ehk siis kaal on 87,3 kg.
Nojah, mis puudutab eelseisevat suve, siis ma ei julge nii suuri lubadusi anda nagu eelpoolkõneleja, aga eks ma katsun ka ikka piiri pidadasmiling smiley Puhkust ootan samuti, vaja veel kaks nädalat vastu pidada. Homme õhtul sünnipäevale minek, niiet näis, mis saab.
Ilusat suve nautimist ja edu!thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Kuupäev: 10. June 2011, kl 10.46

Tabel sai siis meil seekord selline:
--------------Pikkus cm------algkaal--------eelmine kaal-------nädala kaal-------Nädala +/- ---------KOKKU

Zant----------- 168 ---------- 83,9 -------------- 79,3 ------------------ 79,2 --------------- -0,1 --------------- -4,7
Kontorirott---- 174 ---------- 92 ---------------- 87,3 ------------------ 87,3 ----------------- 0 ---------------- -4,7
kiir-------------- 174 ---------- 97 ----------------- 94 ------------------- 94 ------------------- 0 ----------------- - 3

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 4 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.