Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Duell! Norm kaalust ideaal kaaluni
Saatis: siuts
Kuupäev: 10. October 2011, kl 17.18

Soovin saavutada ideaal kaalu Jõuludeks 63 kg. Hetkel Kaalun 70kg. Elan maakohas, olen kahe lapse ema, 35 eluaastates, Liikumisvõimalused on piiratud. Harrastan tervisesporti õues: kõnnin sörgin.
Kes Lööb kampa?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell! Norm kaalust ideaal kaaluni
Saatis: shabby
Kuupäev: 11. October 2011, kl 06.55

tere,
Olen samuti 2 lapse ema ja elan maal ja vanus 34 ja veidi peale.
Astusin eile kaalule ja sain tõelise shoki kaal näitas numbrit mida ta iial varem minu all näidanud ei ole 79,6 kg. See oli küll õhtul
Hommikuks oli järel 78,7 aga see number on hirmutav.
Olin samas kaalus kui läksin 6 aastat tagasi nooremat last sünnitama.
Minu ideaal kaal on 55-57 kg.
Seega duellin meelsasti.
ei ole seda varem teinud aga nüüd võtan kõik abinõud tarvitusele - mulle aitab!
K.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell! Norm kaalust ideaal kaaluni
Kuupäev: 11. October 2011, kl 07.29

Tere,
Äkki võtate minu ka kampà? Praegu olen 69 ja päris ideaalkaalu (58kg) tegelikult ei tahakski, aga kusagil 7 kilo tahaks alla saada küll, seega nii 62 peale smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell! Norm kaalust ideaal kaaluni
Saatis: Coco
Kuupäev: 11. October 2011, kl 07.43

Tere,
Oleks kah soov liituda, äkki motiveerib smiling smiley Lapsi küll pole ja elukoht kah täitsa Tallinna kesklinnas, aga sellegi poolest ideaalkaalu tahaks saavutada jõuludeks (tervislikke meetodeid kasutades). Reedel oli kaal 67kg, soov oleks siis 56kg kaaluda smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell! Norm kaalust ideaal kaaluni
Saatis: siuts
Kuupäev: 11. October 2011, kl 08.25

Küll On tore! Hetkel on meid on neli, igati sobiv, et moodustada tugigrupp, mis aitaba meil unistused täide viia. Kas keegi on eelnevalt duellitanad; kes teaks ja kellel on soovi tabelit koostada?
grupis on: shabby, heasöögiisiga, coco, siuts.
Andke endast märku!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell! Norm kaalust ideaal kaaluni
Saatis: siuts
Kuupäev: 11. October 2011, kl 08.29

Uutele duellitajatele meeldetuletuseks:

3. Kui olete sobiva(d) kaaslase(d) leidnud, tehke teema, kus pealkirjas osalejate nimed.
4. Kaalumine toimub reede hommikul tühja kõhuga, pärast kempsus käimist.
5. Kaalunäit tuleks foorumisse kirja panna reede jooksul, kuid mitte hiljem kui esmapäeval kl 12 päeval.
6. Kena on, kui ühe duelli sees leidub keegi, kes peab tabelit, kus kõigi osalejate kasvamised ja kahanemised kuupäevade kaupa kirjas on.

ON HEA TEDA

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell! Norm kaalust ideaal kaaluni
Saatis: siuts
Kuupäev: 11. October 2011, kl 08.37

Pakuge ka sobib pealkiri, meie grupile
N: võib jääda ka samaks, lisame vaid nimed taha
või .....
ja veel üks idee kui TEILE sobib: moodustaks kaks eraldi tabelit kehakaalu ja mõõtude tabel (mis toimuks kas iga kahe nädala tagant või kord kuus). Suur motivaator on ka mõõtude vähenemine.hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell! Norm kaalust ideaal kaaluni
Saatis: Coco
Kuupäev: 11. October 2011, kl 08.54

Mõõtude mõte on hea...aga kahjuks ise pole üheski duellis osalenud ja tabelitest miskit ei tea sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell! Norm kaalust ideaal kaaluni
Saatis: shabby
Kuupäev: 11. October 2011, kl 09.24

Oi kui tore, et meid siin nii palju on.
Kas me saame oma tabelid siin kohe teha?
Või teeksime näiteks g-maili keskkonda kus igaüks saab ise lisada oma numbrid ja on alati meile kõigile igal kellaajal nähtaval?
Kui keegi teb kas siin saab ka kohe teha siis andke teada.

k.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell! Norm kaalust ideaal kaaluni
Saatis: relle
Kuupäev: 11. October 2011, kl 09.29

Tere!
oleks ka duellitamisest huvitatud aga kuna alles liitusin siis ei saa süsteemile veelhästi pihta.Mis selleks tegema peab.Kaalun 70 kg ja sooviks saada 62 kg peale kaalu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell! Norm kaalust ideaal kaaluni
Saatis: siuts
Kuupäev: 11. October 2011, kl 11.45

Toetudes reeglitele, siis on vaja, et meie nimed kajastuksid pelkirjas. Teiseks teie kaalu nr peavad reedeks olemas olema. See käib samuti kui hetkel kirja kirjutamine. Kunagi osalesin duellis: siis oli meil inimene kes koostas tabeli, ise pole nagu kokku puutunud tabeli koostamisega. Liidame kampa ka relle. Veel kord, küsin, meie rühma nime kohta ja kas keegi tahab tabelit teha? Ehk mõni on spets kes teeb, teab ja oskab koostada tabeleid.. kui siis võtan enda peale ja teen kuidas oskan ....
veel kord reeglitest...
3. Kui olete sobiva(d) kaaslase(d) leidnud, tehke teema, kus pealkirjas osalejate nimed.
4. Kaalumine toimub reede hommikul tühja kõhuga, pärast kempsus käimist.
5. Kaalunäit tuleks foorumisse kirja panna reede jooksul, kuid mitte hiljem kui esmapäeval kl 12 päeval.
6. Kena on, kui ühe duelli sees leidub keegi, kes peab tabelit, kus kõigi osalejate kasvamised ja kahanemised kuupäevade kaupa kirjas on.
andke teada oma arvamustest, ja olen poolt ka järgnevas kirja oma mõõte, kg saatma. hetkel meid siis 5spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell! Norm kaalust ideaal kaaluni
Saatis: relle
Kuupäev: 11. October 2011, kl 11.54

tore et ka kampa sain smiling smiley Nimi võib ju jääda sama,eks siis igaüks ju teab kas tahab hetkel jõuda ideaalkaaluni või normkaaluni smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell! Norm kaalust ideaal kaaluni
Saatis: siuts
Kuupäev: 12. October 2011, kl 14.10

Kes kapma lööb? Kuidagi kõik on silmapiirilt kadunud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell! Norm kaalust ideaal kaaluni
Kuupäev: 12. October 2011, kl 15.35

Täiesti kambas smiling smiley
Isegi patareis vahetasin kaalul ära grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell! Norm kaalust ideaal kaaluni
Saatis: Coco
Kuupäev: 12. October 2011, kl 19.50

Olen endiselt samal lainesagedusel. Reedel kaalud ja ümbermõõdud, aga äkki sa Siuts võtad selle uue nime ja teema enda peale? Sa oled siin selline tubli ja hakkaja smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell! Norm kaalust ideaal kaaluni
Saatis: siuts
Kuupäev: 13. October 2011, kl 08.50

Aitäh usalduse eest! Proovin, kuid julgesti, kellel on ideid, arvamusi, ettepanekuid, siis palun julgesti oma arvamust jagada. Kasutaks sama nime, kuid lisaks meie "nimed lõppu". Pealkiri on lööv ja motiveerivspinning smiley sticking its tongue out Annaks siis täna 13.10 ka kaalu nr ja mõõdud, Teeks kaks tabelit (kaalu näidud igal nädalal: reedel) ja mõõdud Kord kuus. Kuna kõik oleme norm kaalus kuid pürgime ideaalkaalu suunas, siis saab meil see raske olema. Kuid ikka ilusa Mina poole, nii seest kui väljast.
Ootan Teilt: kaalu nr, praegu /tulevikus (eesmärk)
Vööümbermõõt
puusad (on veel mingit soovi avalikustada oma keha mõõte)või piirdume eelpool nimetatutega
Iga tahes jõud mõõtmisel ja kaalumisel. Võtan koostamise hetekel enda peale, kui laekub ideid andke teada. smiling smiley
Hetkel tuli mõtte pealkirja suhtes "Ilus Mina"

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell! Norm kaalust ideaal kaaluni
Saatis: Coco
Kuupäev: 13. October 2011, kl 08.55

Aga jätaks pealkirjaks siiski selle, mis on + nimed, ainult et "ideaalkaaluni" peaks tegelikult üks sõna olema smiling smiley. Jääb hästi meelde, mõned jaoks ilus mina ka 100 kilo naise ilu tongue sticking out smiley Kas see on ok, kui ma homme hommikul oma kaalud/mõõdud saadan? Täna juba tööl ja kaaluda ei saa, kuna ma nagunii reede hommikuti kaalun, siis äkki sobib nii kah... Ideaalkaal oleks muidu 56kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell! Norm kaalust ideaal kaaluni
Saatis: siuts
Kuupäev: 13. October 2011, kl 09.36

VAATA, JA LEIA, KOONDUME UUE PEALKIRJA ALLA KUS ON LISATUD KA MEIE NIMED, KIRJUTA MEILE SIINA, OOTAME SIND SEAL! ANNA ENDAST MÄRKU JA HOMSEKS KA NÄIDUD.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell! Norm kaalust ideaal kaaluni
Saatis: siuts
Kuupäev: 13. October 2011, kl 09.36

AH JAA NIMI JÄI MEIL SAMAKS Duell! Norm kaalust ideaal kaaluni +NIMED

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell! Norm kaalust ideaal kaaluni
Saatis: LiisP
Kuupäev: 13. October 2011, kl 13.41

Hmm, täpselt ideaalne tugigrupp ka mulle smiling smiley Kas võtate kampa? Olen 171cm pikk, kaalun 65kg ja ideaalkaal on 58kg, kuhu ka pürgin, aga kuidagi ei taha see kaal alla minna. Kui veel rahvast mahub, saadaks homme ka kaalu+vajalikud mõõdud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell! Norm kaalust ideaal kaaluni
Saatis: siuts
Kuupäev: 13. October 2011, kl 17.55

Appi! Appi! hot smiley Kas te leiate mind üles?

uus pealkiri: Duell! Norm kaalust ideaalkaaluni! siuts, shabby, heasöögiisuga, coco, relle, Liisp

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell! Norm kaalust ideaal kaaluni
Saatis: relle
Kuupäev: 13. October 2011, kl 18.32

Kohtume uues teemas

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.