Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Norm kaalust ideaalkaaluni! siuts, shabby, heasöögiisuga, coco, relle, Liisp
Saatis: siuts
Kuupäev: 13. October 2011, kl 17.48

Teretulemast, uue pealkirja alla. Olge kenad ja andke märku kas jõudsite ka siiaspinning smiley sticking its tongue out. Liikmeid on kuus

Valikud: VastaOsunda
Re: Norm kaalust ideaalkaaluni! siuts, shabby, heasöögiisuga, coco, relle, Liisp
Saatis: siuts
Kuupäev: 13. October 2011, kl 17.56

Appi! Appi! spinning smiley sticking its tongue outKas te leiate mind üles?

uus pealkiri: Duell! Norm kaalust ideaalkaaluni! siuts, shabby, heasöögiisuga, coco, relle, Liisp

Valikud: VastaOsunda
Re: Norm kaalust ideaalkaaluni! siuts, shabby, heasöögiisuga, coco, relle, Liisp
Saatis: relle
Kuupäev: 13. October 2011, kl 18.31

Tervitused!
Üles leitud.Homme hommikul tõehetk smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Norm kaalust ideaalkaaluni! siuts, shabby, heasöögiisuga, coco, relle, Liisp
Kuupäev: 13. October 2011, kl 19.17

leitud smiling smiley
homme siis algab!

Valikud: VastaOsunda
Re: Norm kaalust ideaalkaaluni! siuts, shabby, heasöögiisuga, coco, relle, Liisp
Saatis: LiisP
Kuupäev: 13. October 2011, kl 20.40

Ohh, nii vahva! Homme siis mõõdud, põnev!

Valikud: VastaOsunda
Re: Norm kaalust ideaalkaaluni! siuts, shabby, heasöögiisuga, coco, relle, Liisp
Saatis: Coco
Kuupäev: 14. October 2011, kl 05.47

Tere varahommikust,

Olen jube pettunud, aga kaal on 67,3kg, vöö 72 ja puus 102cm. Loodame siis paremaid tulemusi järgmine nädal, samas olen trenni palju teinud, vb lihas hakanud kasvama vms. Igaljuhul katsun positiivne olla...päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Norm kaalust ideaalkaaluni! siuts, shabby, heasöögiisuga, coco, relle, Liisp
Saatis: siuts
Kuupäev: 14. October 2011, kl 07.21

PEAN VABANDAMA, ET TEID JOOKSUTAN, KUID LEIAN ET NIMED PEAKSID ÕIGESTI KIRJUTATUD OLEMA, EKSISIN LIISI NIME KIRJUTAMISEGA. PALUN KERGEMAT KARISTUST JA SAATKE OMAD KENAD ANDMED JÄRGNEVALE AADRESSILE.
Duell: Norm kaalust ideaalkaaluni! siuts, shabby, heasöögiisuga, coco, relle, LiisP
MÄRKMED: PIKKUS, KAAL, EESMÄRK
JA SIIS VEEL VÖÖ JA PUUSA ÜMBERMÕÕTspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Norm kaalust ideaalkaaluni! siuts, shabby, heasöögiisuga, coco, relle, Liisp
Saatis: LiisP
Kuupäev: 14. October 2011, kl 08.33

Oot, aga ma ei leia seda päris värsket teemat küll hetkel ülesse, seda siis, kus minu nimi õigesti kirjas on smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Norm kaalust ideaalkaaluni! siuts, shabby, heasöögiisuga, coco, relle, Liisp
Saatis: LiisP
Kuupäev: 14. October 2011, kl 08.38

Ma siis kirjutan praegu siia näidud, sest ei tea, millal jälle netti saan.

Aga hetkekaal: 64,8kg - ideaalkaal 58kg, pikkus 171cm

mõõdud: vöö 66cm ja puusaga on mul raskusi, kust mõõdetakse? kõige laiem koht on 96.5cm, puusakontide pealt aga 89cm eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Norm kaalust ideaalkaaluni! siuts, shabby, heasöögiisuga, coco, relle, Liisp
Saatis: relle
Kuupäev: 14. October 2011, kl 09.41

Uus kaust leitud

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.